- 1 -

 

 

 

 

                             LISTA KONKURSOWA 07/2020

 

 

                  POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH

                                Oddziału GOSTYŃ

 

                 z lotu gołębi starych, odbytego z miejscowości

 

                                   BAD NENNDORF 3

 

       ─────────────────────────────────────────────────────────────────────

                    LOT ZALICZANY do MISTRZOSTWA GMP i POLSKI

 

       Data odbytego lotu                               - 28.06.2020 rok

       Odległość do punktu średniego oddziału           - 525690 [m]

       Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi - 09°24'25.6"-52°20'11.4"

       Godzina wypuszczenia gołębi do lotu              - 5:30:00

       Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi             - POCHMURNO         

       Pogoda w miejscu przylotu gołębi                 - SŁONECZNIE        

       Punkty stałe za konkurs                          - 60.00

       Ilość hodowców biorących udział w locie          - 54

       Ilość gołębi wypuszczonych do lotu               - 941

       Ilość konkursów (baza 1:5)                       - 189

       Ilość konkursów (baza 1:4)                       - 236

       Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie  - 12:14:36

       Prędkość pierwszego gołębia w konkursie          - 1292.56 [m/min.]

       Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie  - 13:30:44

       Prędkość ostatniego gołębia w konkursie          - 1097.59 [m/min.]

       Średni czas trwania konkursu                     - 1h.12m.14s.

       Czas przetwarzania lotu : 2020-06-28 / 22:54:52

 

 

                    ┌───────────────┬───┬─────┬─────┬─────┐

                    │    SEKCJA     │Hod│WłGoł│Konk.│% Ngr│

                    ├───────────────┼───┼─────┼─────┼─────┤

                    │PIASKI         │ 11│  260│   54│ 20.8│

                    │KROBIA         │ 15│  246│   31│ 12.6│

                    │KRZEMIENIEWO   │ 11│  175│   36│ 20.6│

                    │KOBYLIN        │ 13│  174│   44│ 25.3│

                    │BOREK WLKP.    │  0│    0│    0│  0.0│

                    │GOSTYŃ         │  4│   86│   24│ 27.9│

                    ├───────────────┼───┼─────┼─────┼─────┤

                    │ RAZEM ODDZIAŁ │ 54│  941│  189│ 20.0│

                    └───────────────┴───┴─────┴─────┴─────┘

 

         SEKRETARZ                                           PREZES

   28.06.2020.-BAD NENNDORF 3           - 2 -

┌───┬──────────────────────┬─┬────────┬─┬──────────┬────────┬────────┬──────┬─────┬─────┬──────┐

│Lp.│NAZWISKO HODOWCY      │s│ W- K- S│S│OBRĄCZKA R│T PRZYL.│V/Tskor.│COEFIC│ GMP │PUNKT│ODLEGŁ│

├───┼──────────────────────┼─┼────────┼─┼──────────┼────────┼────────┼──────┼─────┼─────┼──────┤

   1 DUBISZ ROBERT          6 32-14- 3 C PL-0100-17 12:14:36  1292.56   1.06 60.00 60.00 522970

   2 KAŹMIERCZAK ADAM       1 14- 6- 2 C PL-0474-18 12:18:38  1283.55   2.13 59.95 59.95 524500

   3 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 40-14- 3 C PL-0474-18 12:32:04  1280.98   3.19 59.90 59.89 540660

   4 SIKORA SŁAWOMIR        4 20-10- 3 C PL-0474-19 12:32:20  1279.91   4.25 59.85 59.84 540550

   5 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN 3 21- 5- 3 G PL0219-14- 12:07:11  1273.67   5.31 59.80 59.79 505880

   6 DUBISZ ROBERT          6 < 2>  12 C PL-0474-17 12:20:41  1273.41   6.38 59.74 59.73 522970

   7 KAŹMIERCZAK ADAM       1 < 2>  41 - PL-0474-18 12:22:18  1272.13   7.44 59.69 59.68 524500

   8 BIERNAT DARIUSZ        2 10- 2- 1 C PL0474-18- 12:26:02  1268.62   8.50 59.64 59.63 527790

   9 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 < 2>  10 - PL-0241-19 12:38:24  1262.04   9.56 59.59 59.57 540660

  10 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 < 3>  26 C PL-0474-17 12:38:52  1260.67  10.63 59.54 59.52 540660

  11 NOWICKI TADEUSZ        6 26- 4- 0 G PL-0474-17 12:29:13  1249.66  11.69 59.49 59.47 523880

  12 DUBISZ ROBERT          6 < 3>  25 - PL-0193-17 12:31:11  1241.67  12.75 59.44 59.41 522970

  13 MATYSIAK KRYSPIN       4  5- 1- 1 C PL0474-15- 12:42:54  1239.73  13.82 59.39 59.36 536680

  14 BECZKOWIAK A.& R.      1 22- 1- 1 C PL-0474-17 12:29:34  1237.47  14.88 59.34 59.31 519200

  15 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 52-13- 3 G PL-0474-18 12:34:51  1234.55  15.94 59.29 59.26 524500

  16 ZIELIŃSKI MARIUSZ      3 20- 3- 2 - PL0474-18- 12:26:42  1233.43  17.00       59.20 513970

  17 CHUDY JAN              1 42- 6- 3 C PL0474-14- 12:36:58  1233.12  18.07 59.18 59.15 526500

  18 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 26- 6- 2 G PL-0474-15 12:41:02  1228.14  19.13 59.13 59.10 529370

  19 NOWACKI TOMASZ         4 34-12- 1 - PL-0474-18 12:50:37  1227.69  20.19 59.08 59.04 540940

  20 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 < 2>  34 C PL-0474-16 12:41:27  1226.96  21.25 59.03 58.99 529370

  21 SKORUPKA RAFAŁ         2 37- 9- 2 - PL-0474-18 12:36:48  1225.26  22.32 58.98 58.94 522940

  22 SIKORA ZBIGNIEW        1 32- 9- 3 C PL0474-17- 12:42:29  1222.50  23.38 58.93 58.88 528710

  23 SIKORA SŁAWOMIR        4 < 2>  31 - PL-0474-19 12:52:39  1221.17  24.44 58.88 58.83 540550

  24 NOWACKI TOMASZ         4 < 2>  50 - DV-02522-1 12:54:08  1217.97  25.50 58.83 58.78 540940

  25 DUBISZ ROBERT          6 < 4>  39 G PL0252-15- 12:39:32  1217.53  26.57 58.77 58.72 522970

  26 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 < 4>  27 G PL-0474-15 12:54:08  1217.34  27.63 58.72 58.67 540660

  27 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 < 5>  76 G PL-0474-17 12:54:27  1216.47  28.69 58.67 58.62 540660

  28 SIKORA ZBIGNIEW        1 < 2>  75 - PL0474-17- 12:44:49  1215.94  29.76 58.62 58.56 528710

  29 BIERNAT WIESŁAW        3 19- 4- 2 C PL-0474-15 12:24:23  1215.73  30.82 58.57 58.51 503780

  29 JANKOWIAK JÓZEF        1 30-10- 3 C PL0474-17- 12:43:39  1215.73  30.82 58.57 58.51 527200

  31 SIKORA SŁAWOMIR        4 < 3>  88 - PL-0474-19 12:56:44  1210.01  32.94 58.47 58.40 540550

  32 PIETRASZEWSKI JACEK    3 16- 6- 3 G PL-0474-19 12:32:10  1209.71  34.01 58.42 58.35 510700

  33 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN 3 < 2>  47 C PL0474-18- 12:28:28  1208.89  35.07 58.37 58.30 505880

  34 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 < 3>  65 G PL0219-14- 12:48:37  1206.91  36.13 58.31 58.24 529370

  35 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 < 2>  44 C PL-0219-18 12:44:41  1206.63  37.19 58.26 58.19 524500

  36 JUSKOWIAK ROBERT       2 22- 4- 2 G PL-0474-18 12:28:48  1205.85  38.26 58.21 58.14 505010

  37 OTTO IRENEUSZ          3 19- 7- 3 C PL-0216-17 12:29:46  1205.50  39.32 58.16 58.09 506030

  38 OTTO IRENEUSZ          3 < 2>  42 C PL-0216-15 12:29:49  1205.36  40.38 58.11 58.03 506030

  39 DUBISZ ROBERT          6 < 5>  63 C PL0474-16- 12:43:53  1205.32  41.45 58.06 57.98 522970

  40 JUSKOWIAK ROBERT       2 < 2>  64 G PL-0474-16 12:29:30  1203.84  42.51 58.01 57.93 505010

  41 KAŹMIERCZAK ADAM       1 < 3>  67 C PL0474-16- 12:45:44  1203.72  43.57 57.96 57.87 524500

  42 OTTO IRENEUSZ          3 < 3>  46 C PL-0474-17 12:30:39  1202.97  44.63 57.91 57.82 506030

  43 NOWICKI TADEUSZ        6 < 2>  61 - PL-0474-17 12:45:32  1202.85  45.70 57.86 57.77 523880

  44 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 < 3>  55 - PL-0474-17 12:46:06  1202.71  46.76 57.80 57.71 524500

  45 CHUDY JAN              1 < 2>  72 - PL0474-17- 12:47:46  1202.70  47.82 57.75 57.66 526500

  46 OTTO IRENEUSZ          3 < 4>  77 C PL-0216-17 12:31:10  1201.50  48.88 57.70 57.61 506030

  47 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN 3 < 3>  78 C PL-0474-17 12:31:28  1200.28  49.95 57.65 57.55 505880

  48 SKORUPKA RAFAŁ         2 < 2>  98 G PL0219-14- 12:45:47  1200.00  51.01 57.60 57.50 522940

  49 MAJEWSKI ALFRED        1 16- 3- 1 G PL-0474-18 12:49:44  1199.70  52.07 57.55 57.45 527550

  50 NOWACKI TOMASZ         4 < 3>  57 - PL-0474-17 13:00:57  1199.56  53.13 57.50 57.39 540940

  51 JĘDRYCZKA JACEK        2 11- 1- 1 C PL0474-16- 12:49:59  1199.55  54.20 57.45 57.34 527780

  52 ZIELIŃSKI MARIUSZ      3 < 2> 128 C PL-0474-16 12:38:56  1198.25  55.26 57.40 57.29 513970

  53 DOLINSKI JOZEF         4  4- 1- 1 C PL0474-15- 13:01:35  1196.04  56.32 57.34 57.23 540110

  54 JANKOWIAK JÓZEF        1 < 2>  84 - PL0474-17- 12:51:27  1194.25  57.39 57.29 57.18 527200

  55 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 < 4>  58 - PL-0474-15 12:49:23  1193.72  58.45 57.24 57.13 524500

  56 MATUSZAK HENRYK        3 40- 7- 2 - PL0474-18- 12:38:36  1192.49  59.51 57.19 57.07 511100

  57 NOWACKI TOMASZ         4 < 4>  69 - PL-0474-18 13:03:44  1192.20  60.57 57.14 57.02 540940

  58 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 < 5>  83 - PL-0474-15 12:50:33  1190.56  61.64       56.97 524500

  59 PŁOCHARCZYK WOJCIECH   3  6- 2- 1 C PL-0217-16 12:38:14  1188.00  62.70 57.04 56.91 508740

  60 ANTOSIK MIROSŁAW-PAWEŁ 1 32- 5- 2 C PL-0474-15 12:54:16  1187.69  63.76 56.99 56.86 527650

   28.06.2020.-BAD NENNDORF 3           - 3 -

┌───┬──────────────────────┬─┬────────┬─┬──────────┬────────┬────────┬──────┬─────┬─────┬──────┐

│Lp.│NAZWISKO HODOWCY      │s│ W- K- S│S│OBRĄCZKA R│T PRZYL.│V/Tskor.│COEFIC│ GMP │PUNKT│ODLEGŁ│

├───┼──────────────────────┼─┼────────┼─┼──────────┼────────┼────────┼──────┼─────┼─────┼──────┤

  61 NOWICKI TADEUSZ        6 < 3> 188 G PL-0219-13 12:51:12  1187.40  64.82 56.94 56.81 523880

  62 KACZMAREK JAN          4  6- 1- 1 C PL-0474-16 13:12:32  1187.20  65.89 56.89 56.76 549120

  63 DUBISZ ROBERT          6 < 6>  71 C PL0474-15- 12:50:48  1186.41  66.95 56.83 56.70 522970

  64 JUSKOWIAK ROBERT       2 < 3>  66 C PL-0474-15 12:35:54  1185.75  68.01 56.78 56.65 505010

  65 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 < 4>  92 C PL-0474-15 12:56:44  1184.98  69.08 56.73 56.60 529370

  66 JUSKOWIAK ROBERT       2 < 4>---- C PL-0277-17 12:36:12  1184.91  70.14 56.68 56.54 505010

  67 KAŹMIERCZAK ADAM       1 < 4>  80 - PL-0474-17 12:53:06  1183.71  71.20 56.63 56.49 524500

  68 PIETRASZEWSKI JACEK    3 < 2> 101 C PL0474-18- 12:41:53  1182.50  72.26 56.58 56.44 510700

  69 NOWACKI TOMASZ         4 < 5>  79 - PL-0474-18 13:07:35  1182.17  73.33 56.53 56.38 540940

  70 PRAŁAT PRZEMYSŁAW      2  7- 2- 2 C PL0474-17- 12:45:09  1181.27  74.39 56.48 56.33 514030

  71 DUBISZ ROBERT          6 < 7>  86 - PL-0474-18 12:53:41  1178.70  75.45 56.43 56.28 522970

  72 CHUDY JAN              1 < 3>  73 C PL-0474-18 12:57:01  1177.81  76.51 56.37 56.22 526500

  73 CHUDY JAN              1 < 4> 134 - PL0474-17- 12:57:10  1177.41  77.58 56.32 56.17 526500

  74 KRYSICKI TOMASZ        6 17- 2- 0 - PL0474-18- 12:53:50  1176.70  78.64 56.27 56.12 522260

  75 SIKORA ZBIGNIEW        1 < 3>  91 C PL-0474-18 12:59:44  1175.61  79.70 56.22 56.06 528710

  76 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 < 6>  99 - DV02522-19 13:09:55  1175.56  80.77 56.17 56.01 540660

  77 OTTO IRENEUSZ          3 < 5> 106 G PL-0216-18 12:40:52  1174.45  81.83 56.12 55.96 506030

  78 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN 3 < 4> 125 - PL-0474-15 12:41:22  1172.74  82.89 56.07 55.90 505880

  79 NOWACKI TOMASZ         4 < 6>  94 G PL-0474-17 13:11:48  1171.37  83.95 56.02 55.85 540940

  80 KAŹMIERCZAK ADAM       1 < 5> 163 - PL-0474-19 12:58:11  1170.28  85.02 55.97 55.80 524500

  81 FELEDZIAK TOMASZ       6 11- 4- 2 C PL-0474-18 12:59:27  1169.90  86.08 55.91 55.74 525810

  82 JEŻ MIROSŁAW           2 24- 4- 0 - PL0474-17- 13:02:10  1167.31  87.14 55.86 55.69 527820

  83 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 < 6>  85 C PL0474-16- 12:59:30  1166.85  88.20 55.81 55.64 524500

  84 JANKOWIAK JÓZEF        1 < 3> 110 - PL-0474-18 13:02:05  1166.16  89.27 55.76 55.59 527200

  85 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 < 7>  90 G PL0219-13- 13:00:31  1164.22  90.33 55.71 55.53 524500

  86 DUBISZ ROBERT          6 < 8> 121 - PL-DE-19-5 12:59:24  1163.71  91.39       55.48 522970

  87 NOWAK ARTUR            2 14- 1- 0 - PL0474-17- 12:54:44  1161.84  92.45 55.61 55.43 516710

  88 SIKORA SŁAWOMIR        4 < 4>  96 - PL-0474-16 13:15:21  1161.60  93.52 55.56 55.37 540550

  89 ZAREMBA SLAWOMIR       3  7- 2- 2 C PL-0474-16 12:54:38  1159.02  94.58 55.51 55.32 515340

  90 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 < 8> 107 - PL0219-14- 13:02:41  1158.65  95.64 55.46 55.27 524500

  91 SIKORA ZBIGNIEW        1 < 4> 100 - PL0474-17- 13:06:56  1157.08  96.71 55.40 55.21 528710

  92 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 < 5> 183 - PL-0474-15 13:08:03  1155.70  97.77 55.35 55.16 529370

  93 BIERNAT DARIUSZ        2 < 2>---- G PL-0477-18 13:07:34  1153.47  98.83 55.30 55.11 527790

  94 NOWACKI TOMASZ         4 < 7>  95 C PL-0474-16 13:19:04  1153.23  99.89 55.25 55.05 540940

  95 NOWACKI TOMASZ         4 < 8> 109 G PL-0417-17 13:19:05  1153.19 100.96 55.20 55.00 540940

  96 SIKORA SŁAWOMIR        4 < 5> 103 - PL-0474-19 13:18:46  1153.13 102.02 55.15 54.95 540550

  97 JUSKOWIAK MARCIN       4  6- 1- 1 C PL-0474-18 13:17:42  1152.36 103.08 55.10 54.89 538960

  98 SKORUPKA RAFAŁ         2 < 3> 129 G PL0219-14- 13:03:52  1152.19 104.14 55.05 54.84 522940

  99 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 < 7> 114 - PL-0474-19 13:19:44  1150.99 105.21 55.00 54.79 540660

 100 SIKORA ZBIGNIEW        1 < 5> 104 C PL0474-16- 13:09:38  1150.29 106.27 54.94 54.73 528710

 101 PIETRASZEWSKI JACEK    3 < 3> 102 C PL-0474-15 12:54:14  1149.62 107.33 54.89 54.68 510700

 102 PIETRASZEWSKI JACEK    3 < 4> 111 C PL-0474-15 12:54:20  1149.36 108.40 54.84 54.63 510700

 103 SIKORA SŁAWOMIR        4 < 6> 126 - PL-0474-19 13:20:35  1148.68 109.46 54.79 54.57 540550

 104 SIKORA ZBIGNIEW        1 < 6> 112 G PL0474-17- 13:10:54  1147.13 110.52 54.74 54.52 528710

 105 ANTOSIK MIROSŁAW-PAWEŁ 1 < 2> 156 - PL-0474-18 13:10:32  1145.74 111.58 54.69 54.47 527650

 106 OTTO IRENEUSZ          3 < 6> 151 - PL-0216-18 12:51:42  1145.64 112.65 54.64 54.41 506030

 107 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 < 9> 108 - PL-0474-17 13:08:01  1145.15 113.71 54.59 54.36 524500

 108 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 <10> 113 C PL-0474-17 13:08:05  1144.99 114.77 54.54 54.31 524500

 109 NOWACKI TOMASZ         4 < 9> 157 - PL-0474-17 13:22:29  1144.89 115.83 54.49 54.26 540940

 110 JANKOWIAK JÓZEF        1 < 4> 119 C PL-0474-18 13:11:47  1141.66 116.90 54.43 54.20 527200

 111 PIETRASZEWSKI JACEK    3 < 5> 160 - PL-0474-19 12:57:51  1140.34 117.96 54.38 54.15 510700

 112 SIKORA ZBIGNIEW        1 < 7> 116 - PL0474-17- 13:14:14  1138.89 119.02 54.33 54.10 528710

 113 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 <11> 155 C PL-0474-18 13:10:34  1138.81 120.09 54.28 54.04 524500

 114 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 < 8> 118 - PL-0474-15 13:24:54  1138.47 121.15 54.23 53.99 540660

 115 ZAREMBA SLAWOMIR       3 < 2>---- C PL-0145-17 13:02:57  1137.74 122.21 54.18 53.94 515340

 116 SIKORA ZBIGNIEW        1 < 8> 176 - PL-0474-19 13:15:00  1137.01 123.27 54.13 53.88 528710

 117 BIERNAT WIESŁAW        3 < 2> 137 C PL0474-18- 12:53:20  1136.35 124.34 54.08 53.83 503780

 118 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 < 9> 122 C PL0474-18- 13:26:45  1134.05 125.40 54.03 53.78 540660

 119 JANKOWIAK JÓZEF        1 < 5> 127 - PL-0474-18 13:15:02  1133.68 126.46 53.97 53.72 527200

 120 KRYSICKI TOMASZ        6 < 2>---- - PL-0216-17 13:11:12  1132.39 127.52 53.92 53.67 522260

   28.06.2020.-BAD NENNDORF 3           - 4 -

┌───┬──────────────────────┬─┬────────┬─┬──────────┬────────┬────────┬──────┬─────┬─────┬──────┐

│Lp.│NAZWISKO HODOWCY      │s│ W- K- S│S│OBRĄCZKA R│T PRZYL.│V/Tskor.│COEFIC│ GMP │PUNKT│ODLEGŁ│

├───┼──────────────────────┼─┼────────┼─┼──────────┼────────┼────────┼──────┼─────┼─────┼──────┤

 121 DUBISZ ROBERT          6 < 9> 123 G PL-0474-18 13:11:50  1132.38 128.59 53.87 53.62 522970

 122 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 <10> 130 - PL-0474-18 13:28:33  1129.79 129.65       53.56 540660

 123 DUBISZ ROBERT          6 <10> 131 G PL-0474-18 13:13:00  1129.52 130.71 53.77 53.51 522970

 124 WABIŃSKI SŁAWOMIR      4 10- 1- 0 G PL-0474-18 13:23:34  1128.94 131.77 53.72 53.46 534630

 125 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN 3 < 5>---- C PL-0474-15 12:58:10  1128.78 132.84 53.67 53.40 505880

 126 SIKORA SŁAWOMIR        4 < 7> 142 - PL-0474-17 13:28:58  1128.58 133.90 53.62 53.35 540550

 127 JANKOWIAK JÓZEF        1 < 6> 132 C PL0474-16- 13:17:10  1128.51 134.96 53.57 53.30 527200

 128 ZIELIŃSKI MARIUSZ      3 < 3>---- C PL0219-14- 13:05:54  1127.37 136.03 53.51 53.24 513970

 129 SKORUPKA RAFAŁ         2 < 4> 135 G PL-0219-12 13:14:02  1126.94 137.09 53.46 53.19 522940

 130 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 <11> 141 - PL-0474-17 13:29:46  1126.92 138.15 53.41 53.14 540660

 131 DUBISZ ROBERT          6 <11> 136 - PL-0474-17 13:14:11  1126.65 139.21 53.36 53.09 522970

 132 JANKOWIAK JÓZEF        1 < 7> 133 - PL-0474-18 13:18:06  1126.26 140.28 53.31 53.03 527200

 133 JANKOWIAK JÓZEF        1 < 8> 138 - PL-0474-18 13:18:09  1126.13 141.34 53.26 52.98 527200

 134 CHUDY JAN              1 < 5> 175 C PL-0474-18 13:17:38  1125.88 142.40 53.21 52.93 526500

 135 SKORUPKA RAFAŁ         2 < 5> 140 C PL-0474-18 13:14:33  1125.69 143.46 53.16 52.87 522940

 136 DUBISZ ROBERT          6 <12> 154 - PL0474-15- 13:15:03  1124.55 144.53 53.11 52.82 522970

 137 BIERNAT WIESŁAW        3 < 3> 144 - PL-0474-17 12:58:08  1124.17 145.59 53.06 52.77 503780

 138 JANKOWIAK JÓZEF        1 < 9> 158 - PL0219-13- 13:19:11  1123.65 146.65 53.00 52.71 527200

 139 PŁOCHARCZYK WOJCIECH   3 < 2>---- - PL0474-18- 13:02:50  1123.46 147.72 52.95 52.66 508740

 140 SKORUPKA RAFAŁ         2 < 6> 147 C PL-0474-15 13:15:55  1122.39 148.78 52.90 52.61 522940

 141 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 <12> 150 C PL-0474-18 13:31:51  1122.05 149.84 52.85 52.55 540660

 142 SIKORA SŁAWOMIR        4 < 8> 149 C PL-0474-17 13:31:48  1121.94 150.90 52.80 52.50 540550

 143 FELEDZIAK TOMASZ       6 < 2> 161 - PL-0474-17 13:18:45  1121.73 151.97 52.75 52.45 525810

 144 BIERNAT WIESŁAW        3 < 4>---- - PL-0474-17 12:59:11  1121.55 153.03 52.70 52.39 503780

 145 FABISIAK ANTONI        4 14- 2- 1 C PL-0474-18 13:32:16  1120.83 154.09 52.65 52.34 540540

 146 MATUSZAK HENRYK        3 < 2> 167 - PL0219-13- 13:06:18  1120.10 155.15 52.60 52.29 511100

 147 SKORUPKA RAFAŁ         2 < 7> 178 - PL0474-17- 13:16:53  1120.07 156.22 52.54 52.23 522940

 148 PATERCZYK PAWEŁ        2 20- 1- 0 - PL0219-14- 13:12:39  1120.03 157.28 52.49 52.18 518180

 149 SIKORA SŁAWOMIR        4 < 9> 185 - PL-0474-19 13:32:42  1119.85 158.34 52.44 52.13 540550

 150 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 <13> 162 - PL-0474-17 13:33:26  1118.38 159.40 52.39 52.07 540660

 151 OTTO IRENEUSZ          3 < 7>---- - PL-0216-18 13:02:34  1118.13 160.47 52.34 52.02 506030

 152 MAJEWSKI ALFRED        1 < 2> 153 - PL-0474-19 13:22:11  1117.26 161.53 52.29 51.97 527550

 153 MAJEWSKI ALFRED        1 < 3>---- C PL-0474-19 13:22:22  1116.82 162.59 52.24 51.91 527550

 154 DUBISZ ROBERT          6 <13> 172 - PL-0474-18 13:18:26  1116.42 163.66 52.19 51.86 522970

 155 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 <12> 184 - PL-0474-18 13:20:12  1115.48 164.72 52.14 51.81 524500

 156 ANTOSIK MIROSŁAW-PAWEŁ 1 < 3> 166 - PL-0474-19 13:23:18  1114.83 165.78 52.09 51.76 527650

 157 NOWACKI TOMASZ         4 <10> 165 - PL-0474-17 13:35:35  1114.00 166.84 52.03 51.70 540940

 158 JANKOWIAK JÓZEF        1 <10>---- C PL-0474-15 13:23:26  1113.57 167.91 51.98 51.65 527200

 159 JEŻ MIROSŁAW           2 < 2> 170 - PL-0474-19 13:24:16  1112.92 168.97 51.93 51.60 527820

 160 PIETRASZEWSKI JACEK    3 < 6>---- - PL-0474-19 13:08:55  1112.84 170.03 51.88 51.54 510700

 161 FELEDZIAK TOMASZ       6 < 3> 181 - PL-DE-19-5 13:22:37  1112.55 171.09 51.83 51.49 525810

 162 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 <14>---- - PL-0474-19 13:36:09  1112.13 172.16       51.44 540660

 163 KAŹMIERCZAK ADAM       1 < 6>---- - PL-0474-18 13:22:27  1110.17 173.22 51.73 51.38 524500

 164 GŁOWISZYN JAN          4 12- 1- 1 C PL-0413-14 13:52:01  1109.94 174.28 51.68 51.33 557210

 165 NOWACKI TOMASZ         4 <11> 173 - PL0219-12- 13:38:48  1106.67 175.35 51.63 51.28 540940

 166 ANTOSIK MIROSŁAW-PAWEŁ 1 < 4> 189 C PL0474-17- 13:27:01  1106.15 176.41 51.57 51.22 527650

 167 MATUSZAK HENRYK        3 < 3> 174 C PL-0474-15 13:12:04  1106.12 177.47 51.52 51.17 511100

 168 KLOZIŃSKI GRZEGORZ     1 13- 1- 0 - PL-0474-19 13:32:04  1105.20 178.53 51.47 51.12 532780

 169 PRAŁAT PRZEMYSŁAW      2 < 2>---- C PL-0474-19 13:15:08  1105.12 179.60 51.42 51.06 514030

 170 JEŻ MIROSŁAW           2 < 3> 171 - PL-0474-18 13:27:47  1104.73 180.66 51.37 51.01 527820

 171 JEŻ MIROSŁAW           2 < 4>---- - PL-0474-18 13:27:56  1104.38 181.72 51.32 50.96 527820

 172 DUBISZ ROBERT          6 <14>---- C PL-0474-17 13:23:33  1104.36 182.78 51.27 50.90 522970

 173 NOWACKI TOMASZ         4 <12>---- - PL-0417-17 13:39:59  1104.00 183.85 51.22 50.85 540940

 174 MATUSZAK HENRYK        3 < 4> 177 - PL-0474-17 13:13:15  1103.29 184.91 51.17 50.80 511100

 175 CHUDY JAN              1 < 6>---- - PL0474-17- 13:27:36  1102.39 185.97 51.11 50.74 526500

 176 SIKORA ZBIGNIEW        1 < 9>---- - PL0474-17- 13:29:39  1102.28 187.04       50.69 528710

 177 MATUSZAK HENRYK        3 < 5> 179 - PL0474-18- 13:13:44  1102.14 188.10 51.01 50.64 511100

 178 SKORUPKA RAFAŁ         2 < 8> 187 - PL0474-17- 13:24:35  1101.89 189.16 50.96 50.59 522940

 179 MATUSZAK HENRYK        3 < 6> 182 - PL-0474-17 13:13:56  1101.67 190.22 50.91 50.53 511100

 180 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 36- 1- 1 C PL-0474-15 13:22:06  1100.83 191.29 50.86 50.48 519700

   28.06.2020.-BAD NENNDORF 3           - 5 -

┌───┬──────────────────────┬─┬────────┬─┬──────────┬────────┬────────┬──────┬─────┬─────┬──────┐

│Lp.│NAZWISKO HODOWCY      │s│ W- K- S│S│OBRĄCZKA R│T PRZYL.│V/Tskor.│COEFIC│ GMP │PUNKT│ODLEGŁ│

├───┼──────────────────────┼─┼────────┼─┼──────────┼────────┼────────┼──────┼─────┼─────┼──────┤

 181 FELEDZIAK TOMASZ       6 < 4>---- C PL-0474-18 13:27:53  1100.29 192.35 50.81 50.43 525810

 182 MATUSZAK HENRYK        3 < 7>---- C PL-0474-15 13:14:41  1099.89 193.41 50.76 50.37 511100

 183 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 < 6>---- - PL-0474-18 13:31:35  1099.23 194.47 50.71 50.32 529370

 184 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 <13>---- - PL-0474-18 13:27:15  1099.00 195.54 50.66 50.27 524500

 185 SIKORA SŁAWOMIR        4 <10>---- C PL-0474-18 13:42:04  1098.53 196.60 50.60 50.21 540550

 186 FABISIAK ANTONI        4 < 2>---- - PL-0474-19 13:42:04  1098.51 197.66 50.55 50.16 540540

 187 SKORUPKA RAFAŁ         2 < 9>---- - PL0219-12- 13:26:12  1098.15 198.72 50.50 50.11 522940

 188 NOWICKI TADEUSZ        6 < 4>---- G PL0474-17- 13:27:14  1097.74 199.79 50.45 50.05 523880

 189 ANTOSIK MIROSŁAW-PAWEŁ 1 < 5>---- - PL-0474-19 13:30:44  1097.59 200.85 50.40 50.00 527650

 ──────────────────── K O N I E C    K O N K U R S U ────────────────────

 190 JANKOWIAK JÓZEF        1 <11>---- - PL0474-17- 13:30:31  1097.15        50.35       527200

 191 JANKOWIAK JÓZEF        1 <12>---- - PL0474-16- 13:30:41  1096.77        50.30       527200

 192 DUBISZ ROBERT          6 <15>---- G PL0474-15- 13:26:54  1096.60        50.25       522970

 193 BECZKOWIAK A.& R.      1 < 2>---- - PL-0474-18 13:23:36  1096.28        50.20       519200

 194 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 < 7>---- - PL0219-14- 13:33:10  1095.63        50.14       529370

 195 JEŻ MIROSŁAW           2 < 5>---- - PL-0474-16 13:32:07  1094.80        50.09       527820

 196 ZAWIEJA MACIEJ         4  7- 0- 0 G PL-0474-19 13:43:45  1094.62        50.04       540470

 197 JUSKOWIAK ROBERT       2 < 5>---- C PL-0277-17 13:11:24  1094.52        49.99       505010

 198 DUBISZ ROBERT          6 <16>---- - PL-0219-13 13:27:50  1094.46                    522970

 199 ZIELIŃSKI MARIUSZ      3 < 4>---- - PL-0474-19 13:19:41  1094.29                    513970

 200 DUBISZ ROBERT          6 <17>---- - PL-0100-15 13:28:29  1092.97        49.84       522970

 200 ZIELIŃSKI MARIUSZ      3 < 5>---- - PL-0474-17 13:20:15  1092.97        49.84       513970

 202 KLOZIŃSKI GRZEGORZ     1 < 2>---- - PL0474-17- 13:37:54  1091.99        49.74       532780

 203 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 <15>---- G PL0474-15- 13:45:20  1091.51        49.69       540660

 204 ZIELIŃSKI MARIUSZ      3 < 6>---- - PL0474-18- 13:21:10  1090.85                    513970

 205 JUSKOWIAK ROBERT       2 < 6>---- - PL-0277-17 13:12:58  1090.81        49.58       505010

 206 SKORUPKA RAFAŁ         2 <10>---- - PL-0474-18 13:29:33  1090.48        49.53       522940

 207 BRZESKOT MARIAN        2 11- 0- 0 - PL-0219-18 13:26:52  1090.30        49.48       519930

 208 SIKORA ZBIGNIEW        1 <10>---- - PL0474-17- 13:35:13  1089.64                    528710

 209 PIETRASZEWSKI JACEK    3 < 7>---- G PL-0474-17 13:18:49  1089.34        49.38       510700

 210 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 <16>---- - PL0474-18- 13:46:50  1088.21                    540660

 211 NOWICKI TADEUSZ        6 < 5>---- G PL0219-14- 13:31:32  1087.94        49.28       523880

 212 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 <14>---- - PL-0474-18 13:33:15  1085.36        49.23       524500

 213 NOWICKI TADEUSZ        6 < 6>---- - PL-0474-17 13:32:46  1085.16        49.17       523880

 214 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 <15>---- - PL-0474-17 13:33:31  1084.76        49.12       524500

 215 PRZYBYŁ TOMASZ         2 11- 0- 0 G PL-0474-18 13:30:07  1082.80        49.07       519870

 216 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 <16>---- - PL0219-14- 13:35:08  1081.15        49.02       524500

 217 SKORUPKA RAFAŁ         2 <11>---- - PL0219-14- 13:33:50  1080.83        48.97       522940

 218 SIKORA ZBIGNIEW        1 <11>---- - PL-0474-18 13:39:16  1080.62        48.92       528710

 219 ZIELIŃSKI MARIUSZ      3 < 7>---- - PL0474-18- 13:25:41  1080.49                    513970

 220 BECZKOWIAK A.& R.      1 < 3>---- - PL-0474-18 13:30:47  1079.90        48.82       519200

 221 PATERCZYK PAWEŁ        2 < 2>---- C PL-0474-18 13:30:08  1079.24        48.77       518180

 222 DUBISZ ROBERT          6 <18>---- - PL-0474-18 13:35:22  1077.47        48.71       522970

 222 JĘDRYCZKA JACEK        2 < 2>---- C PL-0474-17 13:39:50  1077.47        48.71       527780

 224 JUSKOWIAK MARCIN       4 < 2>---- C PL-0474-16 13:50:17  1077.31        48.61       538960

 225 DUBISZ ROBERT          6 <19>---- - PL-0219-13 13:35:50  1076.44                    522970

 226 KLOZIŃSKI GRZEGORZ     1 < 3>---- C PL0474-17- 13:44:58  1076.40        48.51       532780

 227 JEŻ MIROSŁAW           2 < 6>---- - PL0474-17- 13:40:54  1075.21        48.46       527820

 228 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 < 8>---- G PL-0474-17 13:42:26  1075.01        48.41       529370

 229 SIKORA ZBIGNIEW        1 <12>---- - PL-0474-18 13:41:50  1074.98        48.36       528710

 230 FRĄCKOWIAK ZENON       2  9- 0- 0 C PL-0254-16 13:36:09  1074.46        48.31       522350

 231 PŁOCHARCZYK WOJCIECH   3 < 3>---- C PL-0217-15 13:23:34  1074.27        48.26       508740

 232 SKORUPKA RAFAŁ         2 <12>---- C PL-0273-15 13:37:24  1072.92        48.20       522940

 233 OTTO IRENEUSZ          3 < 8>---- G PL-0216-18 13:21:53  1072.36        48.15       506030

 234 SIKORA ZBIGNIEW        1 <13>---- - PL-0474-18 13:43:57  1070.37        48.10       528710

 235 PRZYBYŁ TOMASZ         2 < 2>---- G PL0474-17- 13:35:53  1069.95        48.05       519870

 236 JEŻ MIROSŁAW           2 < 7>---- - PL-0474-15 13:43:26  1069.69        48.00       527820

 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:4 --------------------

 237 SIKORA ZBIGNIEW        1 <14>---- G PL0474-17- 13:44:52  1068.39                    528710

 238 KAŹMIERCZAK ADAM       1 < 7>---- C PL0474-16- 13:41:06  1068.01                    524500

 239 SIKORA SŁAWOMIR        4 <11>---- G PL0474-15- 13:56:13  1067.82                    540550

 240 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN 3 < 6>---- - PL0219-14- 13:24:01  1067.22                    505880

                                  - 6 -

┌───┬──────────────────────┬───────┬───┬────┬────┬────────────────────────┬────────────────┬───┐

│POZ│   NAZWISKO i IMIĘ    │ODLEGŁ.│WŁ.│POZ.│POZ.│        KONKURSY        │     PUNKTY     │Nr │

│PKT│       HODOWCY        │  [m]  │GOŁ│ I  │ II ├──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬───┼───────┬────────┤HOD│

│HOD│                      │       │   │GOŁ.│GOŁ.│ 1│ 2│ 3│ 4│ 5│ 6│ 7│RAZ│ Lot 7 │  RAZEM │   │

├───┼──────────────────────┼───────┼───┼────┼────┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼───┼───────┼────────┼───┤

   1 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN  505880  21    5   33  2  3  3  3  2  2  3  18  169.25   778.10 318

   2 BARTLEWICZ RADOSŁAW     529370  26   18   20  3  1  3  3  3  3  2  18  115.59   739.55 245

   3 DUBISZ ROBERT           522970  32    1    6  3  1  2  3  3  2  3  17  177.71   729.31 618

   4 PIETRASZEWSKI JACEK     510700  16   32   68  2  3  3  1  3  3  3  18  165.75   723.28 309

   5 OTTO IRENEUSZ           506030  19   37   38  1  2  1  3  2  3  3  15  173.94   699.97 316

   6 JUSKOWIAK ROBERT        505010  22   36   40  3  1  2  3  2  3  2  16  113.19   679.17 202

   7 FELEDZIAK TOMASZ        525810  11   81  143  2  2  2  3  2  3  2  16  106.17   659.15 620

   8 BRZYKCY E.-KLAUZA K.    540660  40    3    9  3  2  3  1  3  2  3  17  173.19   658.90 402

   9 MAKOWSKI-ZBORALSKI      524500  52   15   35  1  1  3  1  3  3  3  15  168.14   619.60 114

  10 KAŹMIERCZAK ADAM        524500  14    2    7  3  1  3  2  2  2  2  15  117.82   573.72 116

  11 ŁAGÓDKA ANDRZEJ         519700  36  180  278  1  1  3  2  3  2  1  13   50.48   530.86 225

  12 SIKORA ZBIGNIEW         528710  32   22   28  3  0  3  1  2  1  3  13  169.67   517.08 123

  13 SKORUPKA RAFAŁ          522940  37   21   48  3  3  3  2  0  1  2  14  105.48   514.73 237

  14 BIERNAT WIESŁAW         503780  19   29  117  3  1  1  1  2  3  2  13  112.34   507.03 320

  15 KACZMAREK JAN           549120   6   62  293  3  2  3  2  1  1  1  13   56.76   482.98 406

  16 JANKOWIAK JÓZEF         527200  30   30   54  3  0  0  1  3  2  3  12  166.01   480.19 127

  17 CHUDY JAN               526500  42   17   45  3  1  1  2  1  1  3  12  168.30   477.98 128

  18 NOWACKI TOMASZ          540940  34   19   24  2  1  3  1  3  2  1  13   55.05   468.41 413

  19 ZIELIŃSKI MARIUSZ       513970  20   16   52  2  2  2  2  1  1  2  12  110.53   464.65 302

  20 MAZUR JÓZEF             543130                1  2  1  3  2  2  -  11           447.25 516

  21 ANTOSIK MIROSŁAW-PAWEŁ  527650  32   60  105  2  0  1  2  3  1  2  11  108.08   441.90 126

  22 BECZKOWIAK A.& R.       519200  22   14  193  3  2  3  3  0  -  1  12   59.31   435.32 102

  23 PŁOCHARCZYK WOJCIECH    508740   6   59  139  3  2  2  2  2  0  1  12   56.91   411.68 306

  24 PRAŁAT PRZEMYSŁAW       514030   7   70  169  2  1  1  1  1  2  2  10  107.39   387.88 238

  25 ŁUCZAK GRZEGORZ         541280                1  1  3  3  0  1  -   9           386.25 521

  26 JANKOWSKI F.i A.        515460  15  299  376  1  3  2  1  1  2  0  10           350.64 314

  27 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ     505950                2  1  3  3  0  -  -   9           345.45 319

  28 ŁABĘDZKI EDWARD         538170                2  1  3  0  -  3  -   9           340.99 504

  29 BIERNAT DARIUSZ         527790  10    8   93  1  1  1  2  1  1  1   8   59.63   339.58 222

  30 MAJEWSKI ALFRED         527550  16   49  152  0  2  1  2  1  1  1   8   51.91   332.42 111

  31 NOWICKI TADEUSZ         523880  26   11   43  3  1  1  1  2  1  0   9           286.88 606

  32 JĘDRYCZKA JACEK         527780  11   51  223  2  2  0  1  1  1  1   8   57.34   275.60 216

  33 ZAWODNY K.D.            548910                1  0  2  2  1  1  -   7           274.49 526

  34 JEŻ MIROSŁAW            527820  24   82  159  3  1  0  2  1  1  0   8           267.99 212

  35 JAKUBCZAK ANDRZEJ       522710                1  1  1  2  3  0  -   8           262.76 602

  36 ZAREMBA SLAWOMIR        515340   7   89  115  2  0  0  0  3  0  2   7  109.26   251.20 313

  37 KLOZIŃSKI GRZEGORZ      532780  13  168  202  0  0  0  3  1  1  0   5           242.69 105

  38 PATERCZYK PAWEŁ         518180  20  148  221  1  0  2  1  1  1  0   6           230.47 214

  39 MARCINKOWSKI SYLWESTER  538130                1  0  2  1  1  1  -   6           223.08 517

  40 KLEMCZAK LESZEK         534090                0  0  1  2  2  0  -   5           216.64 408

  41 HELINSKI EMANUEL        552280   9  350  448  0  0  0  1  3  1  0   5           214.03 431

  42 MATUSZAK HENRYK         511100  40   56  146  3  0  1  0  1  0  2   7  101.54   213.95 307

  43 FABISIAK ANTONI         540540  14  145  186  0  2  1  0  1  1  1   6   52.34   212.19 403

  44 SIKORA SŁAWOMIR         540550  20    4   23  1  0  0  0  1  0  3   5  162.55   208.47 416

  45 MATYSIAK KRYSPIN        536680   5   13  500  0  0  0  1  1  1  1   4   59.36   207.64 412

  46 WABIŃSKI SŁAWOMIR       534630  10  124  336  3  0  1  1  2  0  0   7           197.84 418

  47 PRZYBYŁ TOMASZ          519870  11  215  235  0  2  0  1  1  1  0   5           192.12 240

  48 ANDRZEJAK RAD.-MARIAN   540860                3  1  3  0  -  -  -   7           181.50 511

  49 NOWAK R.& PYTEL A.      521810                2  0  0  3  -  -  -   5           180.91 101

  50 DOLINSKI JOZEF          540110   4   53  324  0  -  1  1  1  0  1   4   57.23   180.57 424

  51 MEHR TADEUSZ            505820                2  2  2  0  1  -  -   7           179.04 317

  52 GŁOWISZYN JAN           557210  12  164  258  1  3  0  0  1  0  1   6   51.33   178.27 410

  53 NOWAK ARTUR             516710  14   87  470  2  2  0  1  1  -  0   6           168.93 232

  54 SNADNY DARIUSZ          557490   7  551  558  0  0  2  1  1  -  0   4           158.19 429

  55 SNELA PIOTR             526910                0  0  2  1  0  -  -   3           129.51 228

  56 PLOSZAJCZAK ARKADIUSZ   508360                0  1  3  -  0  -  -   4           126.29 241

  57 FRĄCKOWIAK ZENON        522350   9  230  506  0  0  1  0  1  1  0   3           122.15 205

  58 NOWAK TOMASZ            528580   4  496  604  2  0  1  1  0  -  0   4           114.96 132

  59 WIEŁA DARIUSZ           540810                1  1  1  0  1  -  -   4           109.94 507

  60 JUSKOWIAK MARCIN        538960   6   97  224  1  0  0  0  1  0  1   3   54.89   106.27 405

                                         - 7 -

┌───┬──────────────────────┬───────┬───┬────┬────┬────────────────────────┬────────────────┬───┐

│POZ│   NAZWISKO i IMIĘ    │ODLEGŁ.│WŁ.│POZ.│POZ.│        KONKURSY        │     PUNKTY     │Nr │

│PKT│       HODOWCY        │  [m]  │GOŁ│ I  │ II ├──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬───┼───────┬────────┤HOD│

│HOD│                      │       │   │GOŁ.│GOŁ.│ 1│ 2│ 3│ 4│ 5│ 6│ 7│RAZ│ Lot 7 │  RAZEM │   │

├───┼──────────────────────┼───────┼───┼────┼────┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼───┼───────┼────────┼───┤

  61 KRYSICKI TOMASZ         522260  17   74  120  2  1  0  1  0  0  0   4           102.18 605

  62 ROZWALKA MICHAL         524760                0  1  1  0  1  -  -   3            94.64 134

  63 GORWA MARCIN            528710                0  3  0  0  0  -  -   3            74.87 121

  64 KMIECIAK WIESŁAW        522830                1  0  0  1  0  -  -   2            67.26 604

  65 ZAWIEJA MACIEJ          540470   7  196  274  2  1  0  0  0  0  0   3            62.55 422

  66 KOSMALSKI MARCIN        543020                0  1  0  0  1  0  -   2            61.44 519

  67 TERKA KAROL             538840                1  2  0  0  -  0  -   3            58.79 529

  68 BŁASZYK RADOSŁAW        526940                0  1  1  0  0  -  -   2            57.87 206

  69 DOPIERAŁA WALDEMAR      535070                1  1  0  -  0  -  -   2            39.09 503

  70 SOBCZYK PAWEŁ           512200   7            0  -  0  0  1  -  0   1            37.98 301

  71 MAJCHRZAK DARIUSZ       515220   5  338  565  3  -  -  0  0  0  0   3            35.83 326

  72 NOWAKOWSKI ROBERT       554530                1  1  0  0  -  -  -   2            34.74 532

  73 KRYSICKA MARIANNA       522520                0  0  1  0  0  -  -   1            32.48 115

  74 GRONEK DAWID            502490                0  0  0  -  1  -  -   1            32.26 323

  75 KAŹMIERCZAK MAREK       523680                0  1  0  0  0  -  -   1            29.21 619

  76 WOŹNA LUCYNA I TOMASZ   551490                0  1  -  -  0  -  -   1            23.13 420

  77 RAJEWSKI HENRYK         522970                0  1  0  0  0  0  -   1            20.00 608

  78 WERBIŃSKI J.i J.        542560                1  0  0  0  0  0  -   1            10.37 513

     CIEŚLAK CYRYL           519580   3            0  0  0  0  0  -  0                      211

     DOLATOWSKI STANISŁAW    528490   3            0  0  0  0  0  0  0                      130

     DOPIERAŁA DARIA         517540   5            0  0  0  -  0  -  0                      243

     BRZESKOT MARIAN         519930  11  207  476  0  0  0  0  0  0  0                      219

                         DRUGA PUNKTACJA        - 8 -

   ┌───┬──────────────────────┬──┬────────────────────────┬─────────────────┐

   │Lp.│   NAZWISKO i IMIĘ    │S.│        KONKURSY        │ PUNKTY - "nr 2" │

   │   │       HODOWCY        │  ├──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬───┼────────┬────────┤

   │   │                      │  │ 1│ 2│ 3│ 4│ 5│ 6│ 7│RAZ│ Lot  7 │  RAZEM │

   ├───┼──────────────────────┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼───┼────────┼────────┤

      1 DUBISZ ROBERT           6  3  3  3  3  3  3  3  21   179.14   919.97

      2 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN  3  3  3  3  3  3  3  3  21   175.64   912.62

      3 SKORUPKA RAFAŁ          2  3  3  3  3  3  3  3  21   171.28   905.21

      4 MAKOWSKI-ZBORALSKI      1  3  3  3  3  3  3  3  21   175.16   900.40

      5 OTTO IRENEUSZ           3  3  3  3  3  3  3  3  21   173.94   898.13

      6 BARTLEWICZ RADOSŁAW     2  3  3  3  3  3  3  3  21   176.33   897.20

      7 SIKORA ZBIGNIEW         1  3  3  3  3  3  3  3  21   173.50   893.96

      8 JUSKOWIAK ROBERT        2  3  3  3  3  3  3  3  21   172.72   889.28

      9 BRZYKCY E.-KLAUZA K.    4  3  3  3  3  3  3  3  21   178.98   887.73

     10 NOWACKI TOMASZ          4  3  3  3  3  3  3  3  21   175.21   883.86

     11 PIETRASZEWSKI JACEK     3  3  3  3  3  3  3  3  21   169.47   880.58

     12 BIERNAT WIESŁAW         3  3  3  3  3  3  3  3  21   165.11   873.30

     13 CHUDY JAN               1  3  3  3  3  3  3  3  21   173.03   868.53

     14 JANKOWIAK JÓZEF         1  3  3  3  3  3  3  3  21   171.28   864.27

     15 FELEDZIAK TOMASZ        6  3  3  3  3  3  3  3  21   159.68   850.92

     16 ZIELIŃSKI MARIUSZ       3  3  3  3  3  3  2  3  20   169.73   814.30

     17 KAŹMIERCZAK ADAM        1  3  3  3  2  3  3  3  20   177.50   812.81

     18 NOWICKI TADEUSZ         6  3  3  3  3  3  2  3  20   174.05   811.59

     19 ŁAGÓDKA ANDRZEJ         2  3  3  3  3  3  3  1  19    50.48   769.09

     20 JEŻ MIROSŁAW            2  3  3  1  3  3  3  3  19   158.30   768.04

     21 ANTOSIK MIROSŁAW-PAWEŁ  1  3  3  3  3  3  1  3  19   163.09   753.13

     22 MAJEWSKI ALFRED         1  3  3  3  2  3  2  3  19   161.33   711.23

     23 PŁOCHARCZYK WOJCIECH    3  3  3  3  3  3  1  2  18   109.57   698.00

     24 BIERNAT DARIUSZ         2  3  3  3  3  3  1  2  18   114.74   696.02

     25 KACZMAREK JAN           4  3  3  3  3  3  1  1  17    56.76   644.10

     26 MAZUR JÓZEF             5  3  3  3  3  3  2  -  17            634.69

     27 BECZKOWIAK A.& R.       1  3  3  3  3  3  -  1  16    59.31   621.41

     28 JANKOWSKI F.i A.        3  3  3  2  3  3  3  0  17            611.15

     29 SIKORA SŁAWOMIR         4  3  3  3  2  3  0  3  17   177.07   604.77

     30 ŁUCZAK GRZEGORZ         5  3  3  3  3  3  1  -  16            601.83

     31 JĘDRYCZKA JACEK         2  3  3  3  3  3  1  1  17    57.34   597.67

     32 ŁABĘDZKI EDWARD         5  3  3  3  3  -  3  -  15            581.32

     33 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ     3  3  3  3  3  3  -  -  15            561.20

     34 WABIŃSKI SŁAWOMIR       4  3  3  3  3  3  0  1  16    53.46   559.25

     35 PRAŁAT PRZEMYSŁAW       2  3  3  2  1  1  3  2  15   107.39   539.51

     36 ZAWODNY K.D.            5  3  3  3  3  2  1  -  15            502.45

     37 JAKUBCZAK ANDRZEJ       6  3  3  2  3  3  1  -  15            491.73

     38 ZAREMBA SLAWOMIR        3  3  3  1  1  3  1  2  14   109.26   487.44

     39 PATERCZYK PAWEŁ         2  3  3  3  2  1  1  1  14    52.18   480.12

     40 MATUSZAK HENRYK         3  3  3  1  1  1  1  3  13   160.53   469.97

     41 PRZYBYŁ TOMASZ          2  0  3  3  3  2  1  0  12            464.30

     42 NOWAK ARTUR             2  3  3  1  3  2  -  1  13    55.43   454.40

     43 MARCINKOWSKI SYLWESTER  5  3  3  3  2  2  1  -  14            445.49

     44 WIEŁA DARIUSZ           5  1  3  3  3  2  -  -  12            422.44

     45 KLOZIŃSKI GRZEGORZ      1  1  0  1  3  3  1  1  10    51.12   411.60

     46 NOWAK R.& PYTEL A.      1  3  3  2  3  -  -  -  11            375.43

     47 MATYSIAK KRYSPIN        4  2  3  0  1  1  2  1  10    59.36   363.00

     48 KLEMCZAK LESZEK         4  1  3  1  2  3  0  -  10            345.47

     49 FABISIAK ANTONI         4  1  3  1  0  2  1  2  10   102.50   333.92

     50 KRYSICKA MARIANNA       1  3  3  3  1  1  -  -  11            324.49

     51 KRYSICKI TOMASZ         6  3  3  1  1  0  0  2  10   109.79   314.34

     52 ANDRZEJAK RAD.-MARIAN   5  3  3  3  1  -  -  -  10            314.08

     53 MEHR TADEUSZ            3  3  3  3  0  2  -  -  11            305.21

     54 FRĄCKOWIAK ZENON        2  1  2  2  1  2  1  0   9            303.02

     55 HELINSKI EMANUEL        4  1  2  0  1  3  1  0   8            269.89

     56 GŁOWISZYN JAN           4  2  3  1  0  2  0  1   9    51.33   261.16

     57 SNADNY DARIUSZ          4  0  0  2  2  2  -  0   6            246.04

     58 KAŹMIERCZAK MAREK       6  3  3  2  0  1  -  -   9            241.83

     59 PLOSZAJCZAK ARKADIUSZ   2  3  3  3  -  0  -  -   9            233.10

     60 SNELA PIOTR             2  1  1  2  2  0  -  -   6            222.84

                                     - 9 -

                KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH LOTNIKÓW PO LOCIE nr 7

   ┌────┬──────────────────────┬──┬──────────┬──┬────┬────────┬────────┐

   │ Lp.│NAZWISKO IMIĘ  HODOWCY│S.│OBRĄCZKA R│Pł│KONK│ PUNKTY │ KONK-KM│

   ├────┼──────────────────────┼──┼──────────┼──┼────┼────────┼────────┤

       1 DUBISZ ROBERT           6 PL-0100-17  1   7    300.84  2597.77

       2 JUSKOWIAK ROBERT        2 PL-0474-15  1   7    288.56  2477.92

       3 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN  3 PL-0474-15  0   7    278.76  2479.87

       4 MAKOWSKI-ZBORALSKI      1 PL-0219-18  1   6    261.07  2383.84

       5 BARTLEWICZ RADOSŁAW     2 PL-0474-15  0   6    258.18  2415.11

       6 BRZYKCY E.-KLAUZA K.    4 PL0474-18-  1   6    243.98  2481.73

       7 DUBISZ ROBERT           6 PL0474-15-  1   6    239.70  2261.76

       8 FELEDZIAK TOMASZ        6 PL-0474-18  1   6    236.62  2279.85

       9 BRZYKCY E.-KLAUZA K.    4 PL-0474-17  1   6    230.11  2183.16

      10 BARTLEWICZ RADOSŁAW     2 PL-0474-16  0   6    221.78  2117.15

      11 SIKORA ZBIGNIEW         1 PL0474-17-  1   6    216.80  2109.42

      12 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN  3 PL0474-18-  0   5    247.86  2156.20

      13 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN  3 PL-0474-17  1   5    247.45  2156.20

      14 SIKORA ZBIGNIEW         1 PL-0474-18  1   5    233.03  2157.28

      15 PIETRASZEWSKI JACEK     3 PL0474-18-  0   5    232.51  1977.26

      16 BARTLEWICZ RADOSŁAW     2 PL-0474-16  0   5    230.55  2162.71

      17 SKORUPKA RAFAŁ          2 PL-0474-18  1   5    228.14  2242.02

      18 JUSKOWIAK ROBERT        2 PL-0474-16  0   5    222.01  1951.08

      19 JUSKOWIAK ROBERT        2 PL-0218-13  0   5    219.41  1855.97

      20 MAKOWSKI-ZBORALSKI      1 PL-0474-18  1   5    214.60  2046.13

      21 OTTO IRENEUSZ           3 PL-0474-17  1   5    213.12  1858.58

      22 DUBISZ ROBERT           6 PL0474-16-  1   5    211.34  1851.26

      23 DUBISZ ROBERT           6 PL-0474-17  0   5    207.11  1851.26

      24 MAKOWSKI-ZBORALSKI      1 PL-0474-17  1   5    206.91  1949.79

      25 OTTO IRENEUSZ           3 PL-0216-17  1   5    206.23  1858.58

      26 BARTLEWICZ RADOSŁAW     2 PL-0474-15  1   5    204.19  1885.74

      27 MARCINKOWSKI SYLWESTER  5 PL-11-2829  1   5    203.65  2016.67

      28 BRZYKCY E.-KLAUZA K.    4 PL-0474-17  1   5    200.94  1941.07

      29 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN  3 PL0219-14-  1   5    200.66  1654.71

      30 MAKOWSKI-ZBORALSKI      1 PL0219-13-  1   5    200.31  1949.79

      31 SKORUPKA RAFAŁ          2 PL-0219-12  0   5    198.28  1943.77

      32 ŁUCZAK GRZEGORZ         5 PL-0474-18  1   5    197.47  1942.39

      33 BRZYKCY E.-KLAUZA K.    4 PL-0474-18  1   5    197.43  1941.07

      34 BECZKOWIAK A.& R.       1 PL-0474-17  1   5    196.31  1720.64

      35 SIKORA ZBIGNIEW         1 PL0474-16-  1   5    196.18  1880.07

      36 KAŹMIERCZAK ADAM        1 PL-0474-17  0   5    195.90  1859.26

      37 SKORUPKA RAFAŁ          2 PL-0474-15  1   5    195.30  1741.10

      38 NOWACKI TOMASZ          4 PL-0417-17  0   5    193.58  1942.88

      39 JUSKOWIAK ROBERT        2 PL-0277-17  1   5    192.93  1765.18

      40 SKORUPKA RAFAŁ          2 PL0474-17-  1   5    188.08  1853.01

      41 MAZUR JÓZEF             5 PL-0474-17  1   5    184.01  1839.44

      42 BIERNAT WIESŁAW         3 PL-0474-17  1   5    181.56  1643.82

      43 DUBISZ ROBERT           6 PL-0474-17  0   5    178.58  1738.79

      44 PIETRASZEWSKI JACEK     3 PL0474-18-  1   5    176.99  1491.58

      45 BIERNAT WIESŁAW         3 PL-0474-17  0   5    171.00  1643.82

      46 PIETRASZEWSKI JACEK     3 PL-0474-15  1   5    168.16  1491.58

      47 BECZKOWIAK A.& R.       1 PL-0474-18  1   5    165.73  1533.88

      48 SKORUPKA RAFAŁ          2 PL-0474-15  0   5    160.80  1554.76

      49 OTTO IRENEUSZ           3 PL-0216-15  1   4    209.41  1837.61

      50 CHUDY JAN               1 PL-0474-18  0   4    203.86  1919.22

      51 OTTO IRENEUSZ           3 PL-0216-17  1   4    202.54  1725.57

      52 KAŹMIERCZAK ADAM        1 PL0474-16-  0   4    202.52  1911.18

      53 KACZMAREK JAN           4 PL-0474-16  0   4    201.01  2010.21

      54 BRZYKCY E.-KLAUZA K.    4 PL-0474-18  0   4    198.49  1789.66

      55 DUBISZ ROBERT           6 PL-DE-19-5  0   4    189.84  1717.96

      56 NOWICKI TADEUSZ         6 PL-0474-17  0   4    183.99  1609.05

      57 BARTLEWICZ RADOSŁAW     2 PL-0474-15  0   4    182.20  1728.73

      58 PRAŁAT PRZEMYSŁAW       2 PL0474-17-  0   4    182.03  1571.28

      59 SKORUPKA RAFAŁ          2 PL-0474-18  0   4    181.44  1719.08

      60 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN  3 PL-0474-17  0   4    177.20  1538.21

                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-1) Z LOTU :

                 ──────────────────────────────────────────

           DUBISZ ROBERT            sek  6   -  3 konk.   177.71 pkt.

           OTTO IRENEUSZ            sek  3   -  3 konk.   173.94 pkt.

           BRZYKCY E.-KLAUZA K.     sek  4   -  3 konk.   173.19 pkt.

           SIKORA ZBIGNIEW          sek  1   -  3 konk.   169.67 pkt.

           MARCHWACKI PAWEŁ I SYN   sek  3   -  3 konk.   169.25 pkt.

 

 

                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-2) Z LOTU :

                 ──────────────────────────────────────────

           DUBISZ ROBERT            sek  6   -  3 konk.   179.14 pkt.

           BRZYKCY E.-KLAUZA K.     sek  4   -  3 konk.   178.98 pkt.

           KAŹMIERCZAK ADAM         sek  1   -  3 konk.   177.50 pkt.

           SIKORA SŁAWOMIR          sek  4   -  3 konk.   177.07 pkt.

           BARTLEWICZ RADOSŁAW      sek  2   -  3 konk.   176.33 pkt.