- 1 -

 

 

 

 

                              LISTA KONKURSOWA 06/2020

 

 

                  POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH

                                Oddziału GOSTYŃ

 

                 z lotu gołębi starych, odbytego z miejscowości

 

                                   BAD NENNDORF 2

 

       ─────────────────────────────────────────────────────────────────────

                    LOT ZALICZANY do MISTRZOSTWA GMP i POLSKI

 

       Data odbytego lotu                               - 22.06.2020 rok

       Odległość do punktu średniego oddziału           - 528010 [m]

       Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi - 09°24'25.6"-52°20'11.4"

       Godzina wypuszczenia gołębi do lotu              - 6:15:00

       Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi             - SŁONECZNIE        

       Pogoda w miejscu przylotu gołębi                 - SŁONECZNIE        

       Punkty stałe za konkurs                          - 60.00

       Ilość hodowców biorących udział w locie          - 60

       Ilość gołębi wypuszczonych do lotu               - 842

       Ilość konkursów (baza 1:5)                       - 169

       Ilość konkursów (baza 1:4)                       - 211

       Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie  - 12:00:02

       Prędkość pierwszego gołębia w konkursie          - 1506.23 [m/min.]

       Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie  - 12:37:10

       Prędkość ostatniego gołębia w konkursie          - 1379.50 [m/min.]

       Średni czas trwania konkursu                     - 0h.32m.12s.

       Czas przetwarzania lotu : 2020-06-26 / 18:04:20

 

 

                    ┌───────────────┬───┬─────┬─────┬─────┐

                    │    SEKCJA     │Hod│WłGoł│Konk.│% Ngr│

                    ├───────────────┼───┼─────┼─────┼─────┤

                    │PIASKI         │ 10│  183│   38│ 20.8│

                    │KROBIA         │ 12│  184│   47│ 25.5│

                    │KRZEMIENIEWO   │ 10│  156│   40│ 25.6│

                    │KOBYLIN        │ 13│  160│   22│ 13.8│

                    │BOREK WLKP.    │  8│   65│    9│ 13.8│

                    │GOSTYŃ         │  7│   94│   13│ 13.8│

                    ├───────────────┼───┼─────┼─────┼─────┤

                    │ RAZEM ODDZIAŁ │ 60│  842│  169│ 20.0│

                    └───────────────┴───┴─────┴─────┴─────┘

 

         SEKRETARZ                                           PREZES

   22.06.2020.-BAD NENNDORF 2           - 2 -

┌───┬──────────────────────┬─┬────────┬─┬──────────┬────────┬────────┬──────┬─────┬─────┬──────┐

│Lp.│NAZWISKO HODOWCY      │s│ W- K- S│S│OBRĄCZKA R│T PRZYL.│V/Tskor.│COEFIC│ GMP │PUNKT│ODLEGŁ│

├───┼──────────────────────┼─┼────────┼─┼──────────┼────────┼────────┼──────┼─────┼─────┼──────┤

   1 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 30- 7- 2 - PL0474-18- 12:00:02  1506.23   1.19 60.00 60.00 519700

   2 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 35-11- 3 - PL-0474-17 12:06:36  1505.60   2.38 59.94 59.94 529370

   3 JUSKOWIAK ROBERT       2 18- 8- 3 C PL-0218-13 11:50:51  1503.68   3.56 59.89 59.88 505010

   4 JUSKOWIAK ROBERT       2 < 2>  13 G PL-0474-18 11:50:57  1503.23   4.75 59.83 59.82 505010

   5 DUBISZ ROBERT          6 29- 7- 2 - PL-0474-18 12:06:22  1488.39   5.94 59.77 59.76 522970

   6 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 40-11- 2 - PL-0474-18 12:19:35  1482.95   7.13 59.71 59.70 540660

   7 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 < 2>  46 G PL-0474-18 12:20:05  1480.92   8.31 59.66 59.64 540660

   8 OTTO IRENEUSZ          3 14- 7- 3 G PL-0216-18 11:57:30  1477.46   9.50 59.60 59.58 506030

   9 SKORUPKA RAFAŁ         2 23-10- 1 G PL-0474-18 12:10:33  1470.79  10.69 59.54 59.52 522940

  10 SKORUPKA RAFAŁ         2 < 2>  11 - PL0474-17- 12:10:35  1470.65  11.88 59.49 59.46 522940

  11 SKORUPKA RAFAŁ         2 < 3>  64 G PL-0474-18 12:10:37  1470.52  13.06 59.43 59.40 522940

  12 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 < 2>  48 G PL-0474-17 12:15:04  1470.20  14.25 59.37 59.35 529370

  13 JUSKOWIAK ROBERT       2 < 3>  22 C PL-0474-15 11:58:49  1468.84  15.44 59.31 59.29 505010

  14 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN 3 23- 8- 2 G PL0474-18- 12:00:17  1465.12  16.63 59.26 59.23 505880

  15 ŁABĘDZKI EDWARD        5 12- 4- 3 C PL-0474-16 12:22:30  1464.41  17.81 59.20 59.17 538170

  16 CHUDY JAN              1 33- 6- 1 - PL-0474-18 12:14:48  1463.31  19.00 59.14 59.11 526500

  17 BIERNAT DARIUSZ        2 10- 1- 1 C PL0474-18- 12:16:15  1461.01  20.19 59.09 59.05 527790

  18 DUBISZ ROBERT          6 < 2>  34 - PL-DE-19-5 12:13:17  1459.65  21.38       58.99 522970

  19 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN 3 < 2>  27 C PL-0474-17 12:01:42  1459.13  22.57 58.97 58.93 505880

  20 OTTO IRENEUSZ          3 < 2>  21 C PL-0216-15 12:02:10  1457.60  23.75 58.91 58.87 506030

  21 OTTO IRENEUSZ          3 < 3>  31 G PL-0216-18 12:02:11  1457.53  24.94 58.86 58.81 506030

  22 JUSKOWIAK ROBERT       2 < 4>  25 C PL-0474-15 12:02:43  1452.36  26.13 58.80 58.75 505010

  23 PIETRASZEWSKI JACEK    3 16- 8- 3 C PL0474-18- 12:07:18  1449.62  27.32 58.74 58.69 510700

  24 JANKOWSKI F.i A.       3 15- 4- 2 - PL-0474-16 12:10:54  1448.33  28.50 58.69 58.63 515460

  25 JUSKOWIAK ROBERT       2 < 5>  29 - PL-0277-17 12:04:57  1443.09  29.69 58.63 58.57 505010

  26 FELEDZIAK TOMASZ       6  7- 3- 3 C PL-0474-18 12:19:35  1442.22  30.88 58.57 58.51 525810

  27 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN 3 < 3>  28 C PL-0474-15 12:06:03  1441.05  32.07 58.51 58.45 505880

  28 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN 3 < 4>  36 G PL-0474-17 12:06:08  1440.71  33.25 58.46 58.39 505880

  29 JUSKOWIAK ROBERT       2 < 6>  60 G PL-0474-16 12:05:44  1439.87  34.44 58.40 58.33 505010

  30 PATERCZYK PAWEŁ        2  5- 1- 1 C PL-0474-15 12:15:05  1439.06  35.63 58.34 58.27 518180

  31 OTTO IRENEUSZ          3 < 4>  44 - PL-0216-16 12:07:13  1436.70  36.82 58.29 58.21 506030

  32 FELEDZIAK TOMASZ       6 < 2>  33 C PL-0474-18 12:21:05  1436.31  38.00 58.23 58.15 525810

  33 FELEDZIAK TOMASZ       6 < 3>---- C PL-0474-17 12:21:07  1436.18  39.19 58.17 58.10 525810

  34 DUBISZ ROBERT          6 < 3>  67 C PL-0100-17 12:19:11  1436.01  40.38 58.11 58.04 522970

  35 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 < 2>  55 - PL0474-17- 12:17:02  1435.50  41.57 58.06 57.98 519700

  36 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN 3 < 5>  69 G PL-0474-16 12:07:39  1434.51  42.76 58.00 57.92 505880

  37 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 36-15- 3 - PL-0474-15 12:21:01  1432.99  43.94 57.94 57.86 524500

  38 PIETRASZEWSKI JACEK    3 < 2>  39 C PL-0474-15 12:11:46  1431.47  45.13 57.89 57.80 510700

  39 PIETRASZEWSKI JACEK    3 < 3>  62 - PL-0474-19 12:11:47  1431.40  46.32 57.83 57.74 510700

  40 PRAŁAT PRZEMYSŁAW      2  7- 3- 2 - PL0474-17- 12:14:12  1431.04  47.51 57.77 57.68 514030

  41 BIERNAT WIESŁAW        3 24- 8- 3 - PL-DE-19-5 12:07:05  1430.85  48.69 57.71 57.62 503780

  42 BIERNAT WIESŁAW        3 < 2>  43 - PL-0474-19 12:07:06  1430.79  49.88       57.56 503780

  43 BIERNAT WIESŁAW        3 < 3>  49 C PL0474-18- 12:07:07  1430.72  51.07 57.60 57.50 503780

  44 OTTO IRENEUSZ          3 < 5>  59 C PL-0216-17 12:08:59  1429.53  52.26 57.54 57.44 506030

  45 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 < 2>  47 C PL-0219-18 12:22:13  1428.31  53.44 57.49 57.38 524500

  46 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 < 3>  70 C PL-0474-18 12:33:32  1428.30  54.63 57.43 57.32 540660

  47 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 < 3>  93 - PL0474-17- 12:22:18  1427.99  55.82 57.37 57.26 524500

  48 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 < 3>  51 C PL-0474-15 12:25:52  1427.39  57.01 57.31 57.20 529370

  49 BIERNAT WIESŁAW        3 < 4>  95 G PL-0283-16 12:07:58  1427.27  58.19 57.26 57.14 503780

  50 MAZUR JÓZEF            5 10- 2- 2 C PL-0474-17 12:35:33  1427.22  59.38 57.20 57.08 543130

  51 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 < 4>  66 - PL-0474-17 12:25:57  1427.07  60.57 57.14 57.02 529370

  52 SIKORA ZBIGNIEW        1 17- 3- 1 G PL-0474-18 12:25:30  1427.02  61.76 57.09 56.96 528710

  53 ŁABĘDZKI EDWARD        5 < 2>  61 - PL-0474-16 12:32:15  1426.56  62.95 57.03 56.90 538170

  54 ŁUCZAK GRZEGORZ        5 15- 1- 1 C PL-0474-18 12:34:26  1426.55  64.13 56.97 56.85 541280

  55 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 < 3>  56 C PL0474-17- 12:19:19  1426.51  65.32 56.91 56.79 519700

  56 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 < 4>  73 G PL-0474-15 12:19:22  1426.31  66.51 56.86 56.73 519700

  57 JEŻ MIROSŁAW           2 18- 3- 1 C PL0219-14- 12:25:04  1426.28  67.70 56.80 56.67 527820

  58 MATUSZAK HENRYK        3 20- 1- 0 - PL-0474-17 12:13:21  1426.26  68.88 56.74 56.61 511100

  59 OTTO IRENEUSZ          3 < 6>  72 C PL-0216-17 12:09:51  1426.04  70.07 56.69 56.55 506030

  60 JUSKOWIAK ROBERT       2 < 7>  65 G PL-0277-17 12:09:18  1425.37  71.26 56.63 56.49 505010

   22.06.2020.-BAD NENNDORF 2           - 3 -

┌───┬──────────────────────┬─┬────────┬─┬──────────┬────────┬────────┬──────┬─────┬─────┬──────┐

│Lp.│NAZWISKO HODOWCY      │s│ W- K- S│S│OBRĄCZKA R│T PRZYL.│V/Tskor.│COEFIC│ GMP │PUNKT│ODLEGŁ│

├───┼──────────────────────┼─┼────────┼─┼──────────┼────────┼────────┼──────┼─────┼─────┼──────┤

  61 ŁABĘDZKI EDWARD        5 < 3>  79 C PL-0474-16 12:33:00  1423.73  72.45 56.57 56.43 538170

  62 PIETRASZEWSKI JACEK    3 < 4>  86 G PL-0474-19 12:13:52  1423.09  73.63 56.51 56.37 510700

  63 SIKORA ZBIGNIEW        1 < 2> 121 - PL0474-17- 12:26:36  1422.79  74.82       56.31 528710

  64 SKORUPKA RAFAŁ         2 < 4>  71 - PL0474-17- 12:22:36  1422.58  76.01 56.40 56.25 522940

  65 JUSKOWIAK ROBERT       2 < 8>---- - PL-0474-18 12:10:01  1422.50  77.20 56.34 56.19 505010

  66 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 < 5>  68 C PL-0474-15 12:27:09  1422.46  78.38 56.29 56.13 529370

  67 DUBISZ ROBERT          6 < 4>  83 - PL0474-16- 12:22:42  1422.27  79.57 56.23 56.07 522970

  68 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 < 6>  77 C PL-0474-16 12:27:23  1421.57  80.76 56.17 56.01 529370

  69 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN 3 < 6>  74 - PL-0474-15 12:11:25  1419.35  81.95 56.11 55.95 505880

  70 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 < 4>  75 - PL-0474-18 12:35:58  1419.18  83.14 56.06 55.89 540660

  71 SKORUPKA RAFAŁ         2 < 5>  76 - PL0474-17- 12:23:35  1418.78  84.32 56.00 55.83 522940

  71 OTTO IRENEUSZ          3 < 7>---- - PL-0216-18 12:11:40  1418.78  84.32 56.00 55.83 506030

  73 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 < 5> 107 - PL-0474-16 12:21:23  1418.46  86.70       55.71 519700

  74 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN 3 < 7>  96 - PL-0474-17 12:11:40  1418.36  87.89 55.83 55.65 505880

  75 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 < 5>  82 C PL-0474-17 12:36:13  1418.25  89.07 55.77 55.60 540660

  76 SKORUPKA RAFAŁ         2 < 6> 104 - PL0474-17- 12:24:13  1416.35  90.26 55.71 55.54 522940

  77 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 < 7>  78 C PL-0474-16 12:28:48  1416.19  91.45 55.66 55.48 529370

  78 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 < 8>  94 - PL0219-14- 12:28:50  1416.06  92.64 55.60 55.42 529370

  79 ŁABĘDZKI EDWARD        5 < 4>---- C PL0219-14- 12:35:03  1416.05  93.82 55.54 55.36 538170

  80 PRZYBYŁ TOMASZ         2 10- 1- 1 C PL0474-17- 12:22:24  1415.00  95.01 55.49 55.30 519870

  81 FRĄCKOWIAK ZENON       2 10- 1- 1 C PL-0254-14 12:24:37  1413.22  96.20 55.43 55.24 522350

  82 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 < 6> 100 - PL-0241-19 12:37:35  1413.18  97.39 55.37 55.18 540660

  83 DUBISZ ROBERT          6 < 5>  84 G PL-0474-17 12:25:08  1412.92  98.57 55.31 55.12 522970

  84 DUBISZ ROBERT          6 < 6> 140 - PL-DE-19-5 12:25:11  1412.73  99.76       55.06 522970

  85 CHUDY JAN              1 < 2>  97 - PL-0474-18 12:27:50  1412.16 100.95 55.20 55.00 526500

  86 PIETRASZEWSKI JACEK    3 < 5> 143 - PL-0474-19 12:16:40  1412.07 102.14 55.14 54.94 510700

  86 ZIELIŃSKI MARIUSZ      3 16- 2- 1 - PL0474-18- 12:18:59  1412.07 102.14       54.94 513970

  86 NOWACKI TOMASZ         4 31- 6- 2 - PL-0474-18 12:38:05  1412.07 102.14 55.14 54.94 540940

  89 ZIELIŃSKI MARIUSZ      3 < 2>---- C PL0219-14- 12:19:02  1411.88 105.70 54.97 54.76 513970

  90 JĘDRYCZKA JACEK        2 10- 1- 1 C PL0474-16- 12:28:53  1411.62 106.89 54.91 54.70 527780

  91 MATYSIAK KRYSPIN       4  6- 2- 1 C PL-0474-15 12:35:18  1411.20 108.08 54.86 54.64 536680

  92 HELINSKI EMANUEL       4  7- 1- 1 C PL-0413-18 12:46:25  1410.98 109.26 54.80 54.58 552280

  93 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 < 4> 101 G PL0474-16- 12:26:44  1410.96 110.45 54.74 54.52 524500

  94 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 < 9> 129 G PL-0474-16 12:30:14  1410.78 111.64 54.69 54.46 529370

  95 BIERNAT WIESŁAW        3 < 5>  98 C PL-0474-17 12:12:06  1410.75 112.83 54.63 54.40 503780

  96 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN 3 < 8>---- G PL0219-11- 12:13:41  1410.38 114.01 54.57 54.35 505880

  97 CHUDY JAN              1 < 3> 120 C PL0474-16- 12:28:41  1408.95 115.20 54.51 54.29 526500

  98 BIERNAT WIESŁAW        3 < 6>  99 G PL0474-18- 12:12:41  1408.45 116.39 54.46 54.23 503780

  99 BIERNAT WIESŁAW        3 < 7> 141 C PL-0474-17 12:12:46  1408.12 117.58 54.40 54.17 503780

 100 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 < 7> 102 G PL0474-18- 12:39:26  1406.38 118.76 54.34 54.11 540660

 101 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 < 5> 103 G PL0474-16- 12:27:59  1406.23 119.95 54.29 54.05 524500

 102 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 < 8> 108 - PL-0367-17 12:39:29  1406.20 121.14 54.23 53.99 540660

 103 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 < 6> 112 - PL-0474-18 12:28:00  1406.17 122.33 54.17 53.93 524500

 104 SKORUPKA RAFAŁ         2 < 7> 113 C PL-0273-15 12:26:54  1406.13 123.52 54.11 53.87 522940

 105 NOWACKI TOMASZ         4 < 2> 106 C PL-0474-18 12:39:47  1405.83 124.70 54.06 53.81 540940

 106 NOWACKI TOMASZ         4 < 3> 111 - DV-02522-1 12:39:49  1405.71 125.89       53.75 540940

 107 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 < 6> 118 C PL0474-17- 12:24:57  1404.78 127.08 53.94 53.69 519700

 108 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 < 9> 116 - PL-0474-19 12:39:54  1404.68 128.27       53.63 540660

 109 NOWICKI TADEUSZ        6 20- 2- 1 C PL0474-15- 12:27:58  1404.63 129.45 53.83 53.57 523880

 110 JANKOWSKI F.i A.       3 < 2> 115 - PL-017-17- 12:22:30  1402.61 130.64 53.77 53.51 515460

 111 NOWACKI TOMASZ         4 < 4> 119 C PL-0417-17 12:40:43  1402.43 131.83 53.71 53.45 540940

 112 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 < 7> 126 - PL-0474-18 12:29:02  1402.28 133.02 53.66 53.39 524500

 113 SKORUPKA RAFAŁ         2 < 8> 134 - PL-0474-15 12:28:08  1401.48 134.20 53.60 53.33 522940

 114 JANKOWIAK JÓZEF        1 30- 7- 2 - PL0219-14- 12:31:19  1400.95 135.39 53.54 53.27 527200

 115 JANKOWSKI F.i A.       3 < 3> 128 C PL-0474-16 12:22:58  1400.83 136.58 53.49 53.21 515460

 116 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 <10> 146 - PL-0474-15 12:40:58  1400.79 137.77 53.43 53.15 540660

 117 PRAŁAT PRZEMYSŁAW      2 < 2> 158 C PL0474-18- 12:22:00  1400.63 138.95 53.37 53.10 514030

 118 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 < 7>---- G PL-0396-17 12:26:05  1400.49 140.14 53.31 53.04 519700

 119 NOWACKI TOMASZ         4 < 5> 122 - DV-02522-1 12:41:21  1400.13 141.33 53.26 52.98 540940

 120 CHUDY JAN              1 < 4> 124 - PL0474-14- 12:31:04  1400.02 142.52 53.20 52.92 526500

   22.06.2020.-BAD NENNDORF 2           - 4 -

┌───┬──────────────────────┬─┬────────┬─┬──────────┬────────┬────────┬──────┬─────┬─────┬──────┐

│Lp.│NAZWISKO HODOWCY      │s│ W- K- S│S│OBRĄCZKA R│T PRZYL.│V/Tskor.│COEFIC│ GMP │PUNKT│ODLEGŁ│

├───┼──────────────────────┼─┼────────┼─┼──────────┼────────┼────────┼──────┼─────┼─────┼──────┤

 121 SIKORA ZBIGNIEW        1 < 3>---- C PL-0474-18 12:33:02  1398.58 143.71 53.14 52.86 528710

 122 NOWACKI TOMASZ         4 < 6>---- G PL-0413-17 12:41:55  1398.08 144.89 53.09 52.80 540940

 123 KAŹMIERCZAK ADAM       1 13- 3- 2 - PL-0474-17 12:30:24  1397.18 146.08 53.03 52.74 524500

 124 CHUDY JAN              1 < 5> 157 - PL-0474-18 12:32:04  1396.30 147.27 52.97 52.68 526500

 125 JANKOWIAK JÓZEF        1 < 2> 133 C PL-0474-18 12:32:37  1396.12 148.46 52.91 52.62 527200

 126 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 < 8> 135 - PL-0474-18 12:30:59  1395.01 149.64 52.86 52.56 524500

 126 KAŹMIERCZAK ADAM       1 < 2> 145 C PL0474-16- 12:30:59  1395.01 149.64 52.86 52.56 524500

 128 JANKOWSKI F.i A.       3 < 4>---- C PL-0474-15 12:24:38  1394.52 152.02 52.74 52.44 515460

 129 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 <10> 138 - PL-0474-18 12:34:44  1394.06 153.21 52.69 52.38 529370

 130 KLOZIŃSKI GRZEGORZ     1 14- 1- 1 C PL-DE-19-5 12:37:12  1393.98 154.39 52.63 52.32 532780

 131 KACZMAREK JAN          4  5- 1- 1 C PL-0474-16 12:49:01  1393.65 155.58 52.57 52.26 549120

 132 PŁOCHARCZYK WOJCIECH   3 13- 1- 0 G PL-0217-16 12:20:11  1393.11 156.77 52.51 52.20 508740

 133 JANKOWIAK JÓZEF        1 < 3> 144 - PL0219-13- 12:33:33  1392.68 157.96 52.46 52.14 527200

 134 SKORUPKA RAFAŁ         2 < 9> 163 G PL0219-14- 12:30:32  1392.53 159.14 52.40 52.08 522940

 135 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 < 9> 142 C PL0219-14- 12:31:44  1392.23 160.33 52.34 52.02 524500

 136 JEŻ MIROSŁAW           2 < 2> 153 - PL0474-17- 12:34:14  1391.81 161.52 52.29 51.96 527820

 137 MAZUR JÓZEF            5 < 2>---- C PL-0474-17 12:45:26  1391.10 162.71 52.23 51.90 543130

 138 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 <11>---- - PL-0474-15 12:35:47  1390.21 163.90 52.17 51.85 529370

 139 MARCINKOWSKI SYLWESTER 5  7- 1- 1 C PL-11-2829 12:42:08  1390.04 165.08 52.11 51.79 538130

 140 DUBISZ ROBERT          6 < 7>---- C PL0474-15- 12:31:14  1390.02 166.27 52.06 51.73 522970

 141 BIERNAT WIESŁAW        3 < 8>---- C PL-0474-15 12:17:28  1389.87 167.46 52.00 51.67 503780

 142 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 <10> 147 C PL-0474-18 12:32:31  1389.34 168.65 51.94 51.61 524500

 143 PIETRASZEWSKI JACEK    3 < 6> 159 G PL-0474-17 12:22:39  1389.09 169.83 51.89 51.55 510700

 144 JANKOWIAK JÓZEF        1 < 4> 148 - PL0219-13- 12:34:43  1388.40 171.02 51.83 51.49 527200

 145 KAŹMIERCZAK ADAM       1 < 3>---- C PL-0474-18 12:32:49  1388.24 172.21 51.77 51.43 524500

 146 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 <11>---- - PL-0241-19 12:44:30  1388.09 173.40       51.37 540660

 147 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 <11> 150 G PL0219-13- 12:33:08  1387.08 174.58 51.66 51.31 524500

 148 JANKOWIAK JÓZEF        1 < 5> 168 - PL-0474-18 12:35:06  1387.00 175.77 51.60 51.25 527200

 149 MATYSIAK KRYSPIN       4 < 2>---- G PL-0474-17 12:41:58  1386.89 176.96 51.54 51.19 536680

 150 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 <12> 152 - PL0219-14- 12:33:16  1386.59 178.15 51.49 51.13 524500

 150 MAJEWSKI ALFRED        1 16- 2- 1 - PL-0474-19 12:35:28  1386.59 178.15 51.49 51.13 527550

 152 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 <13> 155 - PL-0474-15 12:33:19  1386.40 180.52       51.01 524500

 153 JEŻ MIROSŁAW           2 < 3>---- - PL-0474-16 12:35:44  1386.32 181.71 51.31 50.95 527820

 154 JAKUBCZAK ANDRZEJ      6 12- 1- 0 - PL-0474-16 12:32:08  1386.01 182.90 51.26 50.89 522710

 155 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 <14> 156 - PL-0474-17 12:33:27  1385.92 184.09 51.20 50.83 524500

 156 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 <15>---- - PL0219-14- 12:33:34  1385.49 185.27 51.14 50.77 524500

 157 CHUDY JAN              1 < 6>---- - PL0474-17- 12:35:02  1385.40 186.46 51.09 50.71 526500

 158 PRAŁAT PRZEMYSŁAW      2 < 3>---- C PL-0219-12 12:26:15  1384.59 187.65 51.03 50.65 514030

 159 PIETRASZEWSKI JACEK    3 < 7> 162 C PL-0217-15 12:24:04  1383.76 188.84 50.97 50.60 510700

 160 ANTOSIK MIROSŁAW-PAWEŁ 1 15- 1- 1 C PL0474-17- 12:36:21  1383.64 190.02 50.91 50.54 527650

 161 NOWICKI TADEUSZ        6 < 2>---- G PL0474-16- 12:33:38  1383.61 191.21 50.86 50.48 523880

 162 PIETRASZEWSKI JACEK    3 < 8>---- C PL0474-18- 12:24:08  1383.51 192.40 50.80 50.42 510700

 163 SKORUPKA RAFAŁ         2 <10>---- - PL0219-14- 12:33:00  1383.44 193.59 50.74 50.36 522940

 164 MAJEWSKI ALFRED        1 < 2>---- C PL-0474-15 12:36:45  1381.93 194.77 50.69 50.30 527550

 165 ZAREMBA SLAWOMIR       3 10- 1- 0 - PL-0474-17 12:27:57  1381.79 195.96 50.63 50.24 515340

 166 ZAWODNY K.D.           5  7- 1- 1 C PL-0474-17 12:52:25  1381.20 197.15 50.57 50.18 548910

 167 FABISIAK ANTONI        4 17- 1- 1 C PL-0474-17 12:46:30  1380.69 198.34 50.51 50.12 540540

 168 JANKOWIAK JÓZEF        1 < 6> 169 C PL-0474-18 12:37:06  1379.74 199.52 50.46 50.06 527200

 169 JANKOWIAK JÓZEF        1 < 7>---- - PL-0474-18 12:37:10  1379.50 200.71 50.40 50.00 527200

 ──────────────────── K O N I E C    K O N K U R S U ────────────────────

 170 NOWICKI TADEUSZ        6 < 3>---- G PL0474-15- 12:34:56  1378.87        50.34       523880

 171 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 <12>---- - PL-0474-18 12:47:14  1378.41                    540660

 172 ANTOSIK MIROSŁAW-PAWEŁ 1 < 2>---- - PL-0474-18 12:37:49  1378.34        50.23       527650

 173 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 < 8>---- - PL0474-17- 12:32:04  1378.27                    519700

 173 FELEDZIAK TOMASZ       6 < 4>---- C PL-0474-17 12:36:30  1378.27        50.17       525810

 175 PRZYBYŁ TOMASZ         2 < 2>---- C PL0219-14- 12:32:14  1378.11        50.06       519870

 176 KAŹMIERCZAK ADAM       1 < 4>---- - PL-0474-19 12:35:36  1378.09        50.00       524500

 177 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN 3 < 9>---- C PL-0474-16 12:22:07  1377.98        49.94       505880

 178 FABISIAK ANTONI        4 < 2>---- C PL-0474-18 12:47:17  1377.93        49.89       540540

 179 KRYSICKI TOMASZ        6 17- 0- 0 - PL-0216-19 12:34:02  1377.87        49.83       522260

 180 SIKORA ZBIGNIEW        1 < 4>---- G PL0474-17- 12:38:45  1377.75        49.77       528710

   22.06.2020.-BAD NENNDORF 2           - 5 -

┌───┬──────────────────────┬─┬────────┬─┬──────────┬────────┬────────┬──────┬─────┬─────┬──────┐

│Lp.│NAZWISKO HODOWCY      │s│ W- K- S│S│OBRĄCZKA R│T PRZYL.│V/Tskor.│COEFIC│ GMP │PUNKT│ODLEGŁ│

├───┼──────────────────────┼─┼────────┼─┼──────────┼────────┼────────┼──────┼─────┼─────┼──────┤

 181 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 <13>---- - PL-0474-17 12:47:28  1377.59        49.71       540660

 182 MAZUR JÓZEF            5 < 3>---- G PL-0474-16 12:49:16  1377.57        49.66       543130

 183 MAJEWSKI ALFRED        1 < 3>---- - PL-0474-18 12:38:06  1377.06        49.60       527550

 184 DUBISZ ROBERT          6 < 8>---- - PL0252-15- 12:35:01  1376.18        49.54       522970

 185 JUSKOWIAK ROBERT       2 < 9>---- - PL-0277-17 12:22:03  1375.86        49.49       505010

 186 SKORUPKA RAFAŁ         2 <11>---- G PL-0219-12 12:35:20  1374.95        49.43       522940

 187 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 <16>---- - PL-0474-15 12:36:32  1374.72                    524500

 188 NOWICKI TADEUSZ        6 < 4>---- - PL-0474-17 12:36:22  1373.69        49.31       523880

 189 MAJEWSKI ALFRED        1 < 4>---- G PL0474-17- 12:39:07  1373.41        49.26       527550

 190 JUSKOWIAK ROBERT       2 <10>---- C PL-0277-17 12:22:57  1372.50        49.20       505010

 191 WABIŃSKI SŁAWOMIR      4  7- 0- 0 C PL-0474-18 12:44:33  1372.43        49.14       534630

 192 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 <17>---- - PL-0474-15 12:37:22  1371.72        49.09       524500

 193 FABISIAK ANTONI        4 < 3>---- C PL0219-13- 12:49:05  1371.64        49.03       540540

 194 ŁUCZAK GRZEGORZ        5 < 2>---- C PL-096-16- 12:49:40  1371.49        48.97       541280

 195 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 < 9>---- C PL-0474-16 12:33:57  1371.42        48.91       519700

 196 DOLATOWSKI STANISŁAW   1  3- 0- 0 C PL-0474-18 12:40:28  1371.04        48.86       528490

 197 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 <10>---- - PL0453-15- 12:34:08  1370.76                    519700

 198 MATUSZAK HENRYK        3 < 2>---- - PL-0474-17 12:27:53  1370.67        48.74       511100

 199 ZIELIŃSKI MARIUSZ      3 < 3>---- C PL0219-14- 12:29:59  1370.65        48.69       513970

 200 ANTOSIK MIROSŁAW-PAWEŁ 1 < 3>---- - PL-0474-15 12:39:58  1370.64        48.63       527650

 201 ANTOSIK MIROSŁAW-PAWEŁ 1 < 4>---- - PL-0474-15 12:40:08  1370.05        48.57       527650

 202 JEŻ MIROSŁAW           2 < 4>---- - PL-DE-19-5 12:40:20  1369.78        48.51       527820

 203 JANKOWIAK JÓZEF        1 < 8>---- - PL0474-17- 12:39:53  1369.77        48.46       527200

 204 JANKOWIAK JÓZEF        1 < 9>---- - PL0474-17- 12:40:05  1369.05        48.40       527200

 205 CHUDY JAN              1 < 7>---- - PL0474-17- 12:39:35  1369.01        48.34       526500

 206 FRĄCKOWIAK ZENON       2 < 2>---- C PL-0254-16 12:36:34  1368.96        48.29       522350

 207 SIKORA ZBIGNIEW        1 < 5>---- G PL0474-17- 12:41:14  1368.89        48.23       528710

 208 SIKORA ZBIGNIEW        1 < 6>---- - PL0474-17- 12:41:15  1368.83                    528710

 209 MATYSIAK KRYSPIN       4 < 3>---- C PL-0474-17 12:47:12  1368.38        48.11       536680

 210 ANTOSIK MIROSŁAW-PAWEŁ 1 < 5>---- C PL-0474-15 12:40:42  1368.03        48.06       527650

 211 MATUSZAK HENRYK        3 < 3>---- C PL-0474-16 12:28:37  1367.98        48.00       511100

 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:4 --------------------

 212 JANKOWIAK JÓZEF        1 <10>---- - PL0474-17- 12:40:33  1367.40                    527200

 213 KLOZIŃSKI GRZEGORZ     1 < 2>---- C PL0474-17- 12:44:44  1367.04                    532780

 214 ZAWODNY K.D.           5 < 2>---- C PL-0474-17 12:56:39  1366.64                    548910

 215 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 <11>---- C PL0219-14- 12:35:20  1366.43                    519700

 216 DUBISZ ROBERT          6 < 9>---- G PL0474-15- 12:37:45  1366.35                    522970

 217 BIERNAT WIESŁAW        3 < 9>---- - PL0474-19- 12:23:45  1366.18                    503780

 218 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 <12>---- - PL0474-17- 12:35:25  1366.13                    519700

 219 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 <18>---- G PL-0474-18 12:39:11  1365.23                    524500

 220 WABIŃSKI SŁAWOMIR      4 < 2>---- C PL-0474-16 12:46:42  1364.90                    534630

 221 JANKOWIAK JÓZEF        1 <11>---- - PL0474-16- 12:41:21  1364.57                    527200

 222 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 <13>---- - PL0474-17- 12:35:56  1364.28                    519700

 223 BIERNAT DARIUSZ        2 < 2>---- C PL-0474-16 12:41:52  1364.27                    527790

 224 WABIŃSKI SŁAWOMIR      4 < 3>---- C PL-0474-17 12:46:56  1364.08                    534630

 225 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 <12>---- G PL-0474-15 12:43:08  1363.89                    529370

 226 DUBISZ ROBERT          6 <10>---- - PL-0219-13 12:38:47  1362.67                    522970

 227 BIERNAT WIESŁAW        3 <10>---- - PL-0474-19 12:24:44  1362.55                    503780

 228 MATUSZAK HENRYK        3 < 4>---- - PL-0474-15 12:30:07  1362.51                    511100

 229 SIKORA ZBIGNIEW        1 < 7>---- C PL0474-16- 12:43:07  1362.25                    528710

 230 JANKOWSKI F.i A.       3 < 5>---- - PL-017-16- 12:33:24  1362.21                    515460

 231 PRAŁAT PRZEMYSŁAW      2 < 4>---- C PL0474-18- 12:32:34  1361.43                    514030

 232 ANTOSIK MIROSŁAW-PAWEŁ 1 < 6>---- - PL0474-17- 12:42:39  1361.15                    527650

 233 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 <14>---- G PL0474-15- 12:36:54  1360.83                    519700

 234 MATUSZAK HENRYK        3 < 5>---- - PL-0474-16 12:30:37  1360.70                    511100

 235 SKORUPKA RAFAŁ         2 <12>---- C PL0219-14- 12:39:21  1360.58                    522940

 236 JEŻ MIROSŁAW           2 < 5>---- - PL0474-17- 12:43:15  1359.48                    527820

 237 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN 3 <10>---- - PL0474-18- 12:27:19  1358.74                    505880

 238 CHUDY JAN              1 < 8>---- - PL0219-14- 12:42:30  1358.71                    526500

 239 JANKOWIAK JÓZEF        1 <12>---- - PL-DE-19-5 12:43:29  1357.07                    527200

 240 ZAREMBA SLAWOMIR       3 < 2>---- C PL-0474-17 12:34:46  1356.99                    515340

                                - 6 -

┌───┬──────────────────────┬───────┬───┬────┬────┬─────────────────────┬────────────────┬───┐

│POZ│   NAZWISKO i IMIĘ    │ODLEGŁ.│WŁ.│POZ.│POZ.│      KONKURSY       │     PUNKTY     │Nr │

│PKT│       HODOWCY        │  [m]  │GOŁ│ I  │ II ├──┬──┬──┬──┬──┬──┬───┼───────┬────────┤HOD│

│HOD│                      │       │   │GOŁ.│GOŁ.│ 1│ 2│ 3│ 4│ 5│ 6│RAZ│ Lot 6 │  RAZEM │   │

├───┼──────────────────────┼───────┼───┼────┼────┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼───┼───────┼────────┼───┤

   1 BARTLEWICZ RADOSŁAW     529370  35    2   12  3  1  3  3  3  3  16  169.34   623.96 245

   2 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN  505880  23   14   19  2  3  3  3  2  2  15  117.38   608.85 318

   3 JUSKOWIAK ROBERT        505010  18    3    4  3  1  2  3  2  3  14  177.92   565.98 202

   4 PIETRASZEWSKI JACEK     510700  16   23   38  2  3  3  1  3  3  15  167.09   557.53 309

   5 FELEDZIAK TOMASZ        525810   7   26   32  2  2  2  3  2  3  14  174.76   552.98 620

   6 DUBISZ ROBERT           522970  29    5   18  3  1  2  3  3  2  14  109.77   551.60 618

   7 OTTO IRENEUSZ           506030  14    8   20  1  2  1  3  2  3  12  172.86   526.03 316

   8 BRZYKCY E.-KLAUZA K.    540660  40    6    7  3  2  3  1  3  2  14  112.92   485.71 402

   9 ŁAGÓDKA ANDRZEJ         519700  30    1   35  1  1  3  2  3  2  12  110.48   480.38 225

  10 KAŹMIERCZAK ADAM        524500  13  123  127  3  1  3  2  2  2  13  103.99   455.90 116

  11 MAKOWSKI-ZBORALSKI      524500  36   37   45  1  1  3  1  3  3  12  161.01   451.46 114

  12 MAZUR JÓZEF             543130  10   50  137  1  2  1  3  2  2  11  108.98   447.25 516

  13 KACZMAREK JAN           549120   5  131  367  3  2  3  2  1  1  12   52.26   426.22 406

  14 NOWACKI TOMASZ          540940  31   88  105  2  1  3  1  3  2  12  107.26   413.36 413

  15 SKORUPKA RAFAŁ          522940  23    9   10  3  3  3  2  0  1  12   53.87   409.25 237

  16 BIERNAT WIESŁAW         503780  24   41   42  3  1  1  1  2  3  11  166.07   394.69 320

  17 ŁUCZAK GRZEGORZ         541280  15   54  194  1  1  3  3  0  1   9   56.85   386.25 521

  18 BECZKOWIAK A.& R.       519200                3  2  3  3  0  -  11           376.01 102

  19 PŁOCHARCZYK WOJCIECH    508740  13  132  363  3  2  2  2  2  0  11           354.77 306

  20 ZIELIŃSKI MARIUSZ       513970  16   87   89  2  2  2  2  1  1  10   54.76   354.12 302

  21 JANKOWSKI F.i A.        515460  15   24  110  1  3  2  1  1  2  10  105.65   350.64 314

  22 SIKORA ZBIGNIEW         528710  17   52   63  3  0  3  1  2  1  10   52.86   347.41 123

  23 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ     505950                2  1  3  3  0  -   9           345.45 319

  24 ŁABĘDZKI EDWARD         538170  12   15   53  2  1  3  0  -  3   9  170.96   340.99 504

  25 ANTOSIK MIROSŁAW-PAWEŁ  527650  15  160  172  2  0  1  2  3  1   9   50.54   333.82 126

  26 JANKOWIAK JÓZEF         527200  30  114  125  3  0  0  1  3  2   9  102.68   314.18 127

  27 CHUDY JAN               526500  33   16   85  3  1  1  2  1  1   9   54.29   309.68 128

  28 NOWICKI TADEUSZ         523880  20  109  161  3  1  1  1  2  1   9   53.57   286.88 606

  29 MAJEWSKI ALFRED         527550  16  151  164  0  2  1  2  1  1   7   50.30   280.51 111

  30 PRAŁAT PRZEMYSŁAW       514030   7   40  117  2  1  1  1  1  2   8  103.75   280.49 238

  31 BIERNAT DARIUSZ         527790  10   17  223  1  1  1  2  1  1   7   59.05   279.95 222

  32 ZAWODNY K.D.            548910   7  166  214  1  0  2  2  1  1   7   50.18   274.49 526

  33 JEŻ MIROSŁAW            527820  18   57  136  3  1  0  2  1  1   8   56.67   267.99 212

  34 JAKUBCZAK ANDRZEJ       522710  12  154  323  1  1  1  2  3  0   8           262.76 602

  35 KLOZIŃSKI GRZEGORZ      532780  14  130  213  0  0  0  3  1  1   5   52.32   242.69 105

  36 PATERCZYK PAWEŁ         518180   5   30  401  1  0  2  1  1  1   6   58.27   230.47 214

  37 MARCINKOWSKI SYLWESTER  538130   7  139  306  1  0  2  1  1  1   6   51.79   223.08 517

  38 JĘDRYCZKA JACEK         527780  10   90  307  2  2  0  1  1  1   7   54.70   218.26 216

  39 KLEMCZAK LESZEK         534090   5            0  0  1  2  2  0   5           216.64 408

  40 HELINSKI EMANUEL        552280   7   92  412  0  0  0  1  3  1   5   54.58   214.03 431

  41 WABIŃSKI SŁAWOMIR       534630   7  191  220  3  0  1  1  2  0   7           197.84 418

  42 PRZYBYŁ TOMASZ          519870  10   80  175  0  2  0  1  1  1   5   55.30   192.12 240

  43 ANDRZEJAK RAD.-MARIAN   540860                3  1  3  0  -  -   7           181.50 511

  44 NOWAK R.& PYTEL A.      521810                2  0  0  3  -  -   5           180.91 101

  45 MEHR TADEUSZ            505820                2  2  2  0  1  -   7           179.04 317

  46 NOWAK ARTUR             516710                2  2  0  1  1  -   6           168.93 232

  47 FABISIAK ANTONI         540540  17  167  178  0  2  1  0  1  1   5   50.12   159.85 403

  48 SNADNY DARIUSZ          557490                0  0  2  1  1  -   4           158.19 429

  49 MATYSIAK KRYSPIN        536680   6   91  149  0  0  0  1  1  1   3   54.64   148.28 412

  50 ZAREMBA SLAWOMIR        515340  10  165  240  2  0  0  0  3  0   5           141.94 313

  51 SNELA PIOTR             526910                0  0  2  1  0  -   3           129.51 228

  52 GŁOWISZYN JAN           557210   7  344  365  1  3  0  0  1  0   5           126.94 410

  53 PLOSZAJCZAK ARKADIUSZ   508360                0  1  3  -  0  -   4           126.29 241

  54 DOLINSKI JOZEF          540110   5  286  382  0  -  1  1  1  0   3           123.34 424

  55 FRĄCKOWIAK ZENON        522350  10   81  206  0  0  1  0  1  1   3   55.24   122.15 205

  56 NOWAK TOMASZ            528580                2  0  1  1  0  -   4           114.96 132

  57 MATUSZAK HENRYK         511100  20   58  198  3  0  1  0  1  0   5           112.41 307

  58 WIEŁA DARIUSZ           540810                1  1  1  0  1  -   4           109.94 507

  59 KRYSICKI TOMASZ         522260  17  179  273  2  1  0  1  0  0   4           102.18 605

  60 ROZWALKA MICHAL         524760                0  1  1  0  1  -   3            94.64 134

                                      - 7 -

┌───┬──────────────────────┬───────┬───┬────┬────┬─────────────────────┬────────────────┬───┐

│POZ│   NAZWISKO i IMIĘ    │ODLEGŁ.│WŁ.│POZ.│POZ.│      KONKURSY       │     PUNKTY     │Nr │

│PKT│       HODOWCY        │  [m]  │GOŁ│ I  │ II ├──┬──┬──┬──┬──┬──┬───┼───────┬────────┤HOD│

│HOD│                      │       │   │GOŁ.│GOŁ.│ 1│ 2│ 3│ 4│ 5│ 6│RAZ│ Lot 6 │  RAZEM │   │

├───┼──────────────────────┼───────┼───┼────┼────┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼───┼───────┼────────┼───┤

  61 GORWA MARCIN            528710                0  3  0  0  0  -   3            74.87 121

  62 KMIECIAK WIESŁAW        522830                1  0  0  1  0  -   2            67.26 604

  63 ZAWIEJA MACIEJ          540470   5  249  320  2  1  0  0  0  0   3            62.55 422

  64 KOSMALSKI MARCIN        543020   2  475       0  1  0  0  1  0   2            61.44 519

  65 TERKA KAROL             538840   3  538  680  1  2  0  0  -  0   3            58.79 529

  66 BŁASZYK RADOSŁAW        526940                0  1  1  0  0  -   2            57.87 206

  67 JUSKOWIAK MARCIN        538960   5  338  389  1  0  0  0  1  0   2            51.38 405

  68 SIKORA SŁAWOMIR         540550  20  601  615  1  0  0  0  1  0   2            45.92 416

  69 DOPIERAŁA WALDEMAR      535070                1  1  0  -  0  -   2            39.09 503

  70 SOBCZYK PAWEŁ           512200                0  -  0  0  1  -   1            37.98 301

  71 MAJCHRZAK DARIUSZ       515220   5  654  655  3  -  -  0  0  0   3            35.83 326

  72 NOWAKOWSKI ROBERT       554530                1  1  0  0  -  -   2            34.74 532

  73 KRYSICKA MARIANNA       522520                0  0  1  0  0  -   1            32.48 115

  74 GRONEK DAWID            502490                0  0  0  -  1  -   1            32.26 323

  75 KAŹMIERCZAK MAREK       523680                0  1  0  0  0  -   1            29.21 619

  76 WOŹNA LUCYNA I TOMASZ   551490                0  1  -  -  0  -   1            23.13 420

  77 RAJEWSKI HENRYK         522970   3            0  1  0  0  0  0   1            20.00 608

  78 WERBIŃSKI J.i J.        542560   9  281  355  1  0  0  0  0  0   1            10.37 513

     DOLATOWSKI STANISŁAW    528490   3  196  378  0  0  0  0  0  0                      130

     BUGZEL MICHAŁ           527710   6  489       0  0  0  0  0  0                      129

     OGRABEK TADEUSZ         523510   6            0  0  0  0  0  0                      607

     BRZESKOT MARIAN         519930   8  311  437  0  0  0  0  0  0                      219

                         DRUGA PUNKTACJA        - 8 -

    ┌───┬──────────────────────┬──┬─────────────────────┬─────────────────┐

    │Lp.│   NAZWISKO i IMIĘ    │S.│      KONKURSY       │ PUNKTY - "nr 2" │

    │   │       HODOWCY        │  ├──┬──┬──┬──┬──┬──┬───┼────────┬────────┤

    │   │                      │  │ 1│ 2│ 3│ 4│ 5│ 6│RAZ│ Lot  6 │  RAZEM │

    ├───┼──────────────────────┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼───┼────────┼────────┤

       1 DUBISZ ROBERT           6  3  3  3  3  3  3  18   176.79   740.83

       2 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN  3  3  3  3  3  3  3  18   176.61   736.98

       3 SKORUPKA RAFAŁ          2  3  3  3  3  3  3  18   178.38   733.93

       4 MAKOWSKI-ZBORALSKI      1  3  3  3  3  3  3  18   172.50   725.24

       5 OTTO IRENEUSZ           3  3  3  3  3  3  3  18   177.26   724.19

       6 BARTLEWICZ RADOSŁAW     2  3  3  3  3  3  3  18   176.49   720.87

       7 SIKORA ZBIGNIEW         1  3  3  3  3  3  3  18   166.13   720.46

       8 ŁAGÓDKA ANDRZEJ         2  3  3  3  3  3  3  18   174.77   718.61

       9 JUSKOWIAK ROBERT        2  3  3  3  3  3  3  18   178.99   716.56

      10 PIETRASZEWSKI JACEK     3  3  3  3  3  3  3  18   174.23   711.11

      11 BRZYKCY E.-KLAUZA K.    4  3  3  3  3  3  3  18   176.66   708.75

      12 NOWACKI TOMASZ          4  3  3  3  3  3  3  18   162.50   708.65

      13 BIERNAT WIESŁAW         3  3  3  3  3  3  3  18   172.68   708.19

      14 CHUDY JAN               1  3  3  3  3  3  3  18   168.40   695.50

      15 JANKOWIAK JÓZEF         1  3  3  3  3  3  3  18   158.03   692.99

      16 FELEDZIAK TOMASZ        6  3  3  3  3  3  3  18   174.76   691.24

      17 ZIELIŃSKI MARIUSZ       3  3  3  3  3  3  2  17   109.70   644.57

      18 NOWICKI TADEUSZ         6  3  3  3  3  3  2  17   104.05   637.54

      19 KAŹMIERCZAK ADAM        1  3  3  3  2  3  3  17   156.73   635.31

      20 MAZUR JÓZEF             5  3  3  3  3  3  2  17   108.98   634.69

      21 JANKOWSKI F.i A.        3  3  3  2  3  3  3  17   165.35   611.15

      22 JEŻ MIROSŁAW            2  3  3  1  3  3  3  16   159.58   609.74

      23 ŁUCZAK GRZEGORZ         5  3  3  3  3  3  1  16    56.85   601.83

      24 ANTOSIK MIROSŁAW-PAWEŁ  1  3  3  3  3  3  1  16    50.54   590.04

      25 PŁOCHARCZYK WOJCIECH    3  3  3  3  3  3  1  16    52.20   588.43

      26 KACZMAREK JAN           4  3  3  3  3  3  1  16    52.26   587.34

      27 ŁABĘDZKI EDWARD         5  3  3  3  3  -  3  15   172.50   581.32

      28 BIERNAT DARIUSZ         2  3  3  3  3  3  1  16    59.05   581.28

      29 BECZKOWIAK A.& R.       1  3  3  3  3  3  -  15            562.10

      30 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ     3  3  3  3  3  3  -  15            561.20

      31 MAJEWSKI ALFRED         1  3  3  3  2  3  2  16   101.43   549.90

      32 JĘDRYCZKA JACEK         2  3  3  3  3  3  1  16    54.70   540.33

      33 WABIŃSKI SŁAWOMIR       4  3  3  3  3  3  0  15            505.79

      34 ZAWODNY K.D.            5  3  3  3  3  2  1  15    50.18   502.45

      35 JAKUBCZAK ANDRZEJ       6  3  3  2  3  3  1  15    50.89   491.73

      36 PRZYBYŁ TOMASZ          2  0  3  3  3  2  1  12    55.30   464.30

      37 MARCINKOWSKI SYLWESTER  5  3  3  3  2  2  1  14    51.79   445.49

      38 PRAŁAT PRZEMYSŁAW       2  3  3  2  1  1  3  13   161.43   432.12

      39 PATERCZYK PAWEŁ         2  3  3  3  2  1  1  13    58.27   427.94

      40 SIKORA SŁAWOMIR         4  3  3  3  2  3  0  14            427.70

      41 WIEŁA DARIUSZ           5  1  3  3  3  2  -  12            422.44

      42 NOWAK ARTUR             2  3  3  1  3  2  -  12            398.97

      43 ZAREMBA SLAWOMIR        3  3  3  1  1  3  1  12    50.24   378.18

      44 NOWAK R.& PYTEL A.      1  3  3  2  3  -  -  11            375.43

      45 KLOZIŃSKI GRZEGORZ      1  1  0  1  3  3  1   9    52.32   360.48

      46 KLEMCZAK LESZEK         4  1  3  1  2  3  0  10            345.47

      47 KRYSICKA MARIANNA       1  3  3  3  1  1  -  11            324.49

      48 ANDRZEJAK RAD.-MARIAN   5  3  3  3  1  -  -  10            314.08

      49 MATUSZAK HENRYK         3  3  3  1  1  1  1  10    56.61   309.44

      50 MEHR TADEUSZ            3  3  3  3  0  2  -  11            305.21

      51 MATYSIAK KRYSPIN        4  2  3  0  1  1  2   9   105.83   303.64

      52 FRĄCKOWIAK ZENON        2  1  2  2  1  2  1   9    55.24   303.02

      53 HELINSKI EMANUEL        4  1  2  0  1  3  1   8    54.58   269.89

      54 SNADNY DARIUSZ          4  0  0  2  2  2  -   6            246.04

      55 KAŹMIERCZAK MAREK       6  3  3  2  0  1  -   9            241.83

      56 PLOSZAJCZAK ARKADIUSZ   2  3  3  3  -  0  -   9            233.10

      57 FABISIAK ANTONI         4  1  3  1  0  2  1   8    50.12   231.42

      58 SNELA PIOTR             2  1  1  2  2  0  -   6            222.84

      59 GŁOWISZYN JAN           4  2  3  1  0  2  0   8            209.83

      60 KRYSICKI TOMASZ         6  3  3  1  1  0  0   8            204.55

                                     - 9 -

                KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH LOTNIKÓW PO LOCIE nr 6

   ┌────┬──────────────────────┬──┬──────────┬──┬────┬────────┬────────┐

   │ Lp.│NAZWISKO IMIĘ  HODOWCY│S.│OBRĄCZKA R│Pł│KONK│ PUNKTY │ KONK-KM│

   ├────┼──────────────────────┼──┼──────────┼──┼────┼────────┼────────┤

       1 DUBISZ ROBERT           6 PL-0100-17  1   6    240.84  2074.80

       2 JUSKOWIAK ROBERT        2 PL-0474-15  1   6    231.91  1972.91

       3 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN  3 PL-0474-15  0   6    225.36  1973.99

       4 BARTLEWICZ RADOSŁAW     2 PL-0474-16  0   6    221.78  2117.15

       5 JUSKOWIAK ROBERT        2 PL-0218-13  0   5    219.41  1855.97

       6 BARTLEWICZ RADOSŁAW     2 PL-0474-15  1   5    204.19  1885.74

       7 MARCINKOWSKI SYLWESTER  5 PL-11-2829  1   5    203.65  2016.67

       8 MAKOWSKI-ZBORALSKI      1 PL-0219-18  1   5    202.88  1859.34

       9 BARTLEWICZ RADOSŁAW     2 PL-0474-15  0   5    201.58  1885.74

      10 ŁUCZAK GRZEGORZ         5 PL-0474-18  1   5    197.47  1942.39

      11 NOWACKI TOMASZ          4 PL-0417-17  0   5    193.58  1942.88

      12 BRZYKCY E.-KLAUZA K.    4 PL0474-18-  1   5    190.20  1941.07

      13 FELEDZIAK TOMASZ        6 PL-0474-18  1   5    186.19  1754.04

      14 MAZUR JÓZEF             5 PL-0474-17  1   5    184.01  1839.44

      15 DUBISZ ROBERT           6 PL0474-15-  1   5    183.00  1738.79

      16 BIERNAT WIESŁAW         3 PL-0474-17  1   5    181.56  1643.82

      17 PIETRASZEWSKI JACEK     3 PL0474-18-  1   5    176.99  1491.58

      18 BIERNAT WIESŁAW         3 PL-0474-17  0   5    171.00  1643.82

      19 BRZYKCY E.-KLAUZA K.    4 PL-0474-17  1   5    170.59  1642.50

      20 SIKORA ZBIGNIEW         1 PL0474-17-  1   5    166.11  1580.71

      21 BECZKOWIAK A.& R.       1 PL-0474-18  1   5    165.73  1533.88

      22 SKORUPKA RAFAŁ          2 PL-0474-15  0   5    160.80  1554.76

      23 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN  3 PL-0474-17  1   4    189.90  1650.32

      24 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN  3 PL0474-18-  0   4    189.56  1650.32

      25 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN  3 PL-0474-17  0   4    177.20  1538.21

      26 SIKORA ZBIGNIEW         1 PL-0474-18  1   4    176.97  1628.57

      27 PIETRASZEWSKI JACEK     3 PL0474-18-  0   4    176.07  1466.56

      28 SKORUPKA RAFAŁ          2 PL-0474-18  1   4    175.27  1719.08

      29 SKORUPKA RAFAŁ          2 PL-0474-18  0   4    173.46  1607.17

      30 BARTLEWICZ RADOSŁAW     2 PL-0474-16  0   4    171.56  1633.34

      31 MAKOWSKI-ZBORALSKI      1 PL-0474-15  0   4    171.22  1612.08

      32 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN  3 PL0219-11-  0   4    169.02  1538.21

      33 CHUDY JAN               1 PL-0474-18  0   4    168.11  1620.11

      34 BARTLEWICZ RADOSŁAW     2 PL-0474-17  0   4    167.25  1542.55

      35 BIERNAT WIESŁAW         3 PL-0474-19  1   4    165.85  1529.53

      36 BARTLEWICZ RADOSŁAW     2 PL-0474-16  0   4    164.82  1633.34

      37 MAZUR JÓZEF             5 PL-0474-17  1   4    164.78  1685.99

      38 NOWACKI TOMASZ          4 PL-0474-18  0   4    164.09  1679.05

      39 JUSKOWIAK ROBERT        2 PL-0474-16  0   4    164.08  1446.07

      40 PŁOCHARCZYK WOJCIECH    3 PL-0216-18  1   4    161.28  1363.11

      41 BECZKOWIAK A.& R.       1 PL0219-14-  0   4    158.77  1404.23

      42 ŁAGÓDKA ANDRZEJ         2 PL-0474-16  1   4    157.67  1408.12

      43 FELEDZIAK TOMASZ        6 PL-0474-17  1   4    155.84  1414.89

      44 MAKOWSKI-ZBORALSKI      1 PL-0474-18  1   4    155.34  1521.63

      45 OTTO IRENEUSZ           3 PL-0474-17  1   4    155.30  1352.55

      46 KACZMAREK JAN           4 PL-0474-15  1   4    154.00  1435.01

      47 MAKOWSKI-ZBORALSKI      1 PL0219-14-  0   4    153.95  1521.63

      48 DUBISZ ROBERT           6 PL0474-16-  1   4    153.36  1328.29

      49 MAKOWSKI-ZBORALSKI      1 PL-0474-17  1   4    152.60  1425.29

      50 OTTO IRENEUSZ           3 PL-0216-18  1   4    150.90  1261.84

      51 NOWICKI TADEUSZ         6 PL0474-15-  1   4    150.04  1422.06

      52 SKORUPKA RAFAŁ          2 PL0219-14-  0   4    149.39  1420.83

      53 DUBISZ ROBERT           6 PL-0474-17  0   4    149.21  1328.29

      54 NOWICKI TADEUSZ         6 PL0474-16-  0   4    148.81  1422.06

      55 BECZKOWIAK A.& R.       1 PL0219-14-  0   4    148.69  1404.23

      56 JANKOWIAK JÓZEF         1 PL0474-17-  1   4    148.69  1345.23

      57 BRZYKCY E.-KLAUZA K.    4 PL-0474-15  0   4    148.36  1491.09

      58 OTTO IRENEUSZ           3 PL-0216-17  1   4    148.14  1352.55

      59 JUSKOWIAK ROBERT        2 PL-0474-15  1   4    148.11  1260.17

      60 ŁAGÓDKA ANDRZEJ         2 PL0219-14-  0   4    147.77  1408.12

                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-1) Z LOTU :

                 ──────────────────────────────────────────

           JUSKOWIAK ROBERT         sek  2   -  3 konk.   177.92 pkt.

           FELEDZIAK TOMASZ         sek  6   -  3 konk.   174.76 pkt.

           OTTO IRENEUSZ            sek  3   -  3 konk.   172.86 pkt.

           ŁABĘDZKI EDWARD          sek  5   -  3 konk.   170.96 pkt.

           BARTLEWICZ RADOSŁAW      sek  2   -  3 konk.   169.34 pkt.

 

 

                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-2) Z LOTU :

                 ──────────────────────────────────────────

           JUSKOWIAK ROBERT         sek  2   -  3 konk.   178.99 pkt.

           SKORUPKA RAFAŁ           sek  2   -  3 konk.   178.38 pkt.

           OTTO IRENEUSZ            sek  3   -  3 konk.   177.26 pkt.

           DUBISZ ROBERT            sek  6   -  3 konk.   176.79 pkt.

           BRZYKCY E.-KLAUZA K.     sek  4   -  3 konk.   176.66 pkt.

 

      PUCHAR ZDOBYŁ KOL. JUSKOWIAK ROBERT Z SZYBKOSCIA 1503.68 M/MIN