- 1 -

 

 

 

 

                             LISTA KONKURSOWA 04/2020

 

 

                  POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH

                                Oddziału GOSTYŃ

 

                 z lotu gołębi starych, odbytego z miejscowości

 

                                    BAD NENNDORF 1

 

       ─────────────────────────────────────────────────────────────────────

                    LOT ZALICZANY do MISTRZOSTWA GMP i POLSKI

 

       Data odbytego lotu                               - 07.06.2020 rok

       Odległość do punktu średniego oddziału           - 527630 [m]

       Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi - 09°24'25.6"-52°20'11.4"

       Godzina wypuszczenia gołębi do lotu              - 8:25:00

       Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi             - SŁONECZNIE        

       Pogoda w miejscu przylotu gołębi                 - POCHMURNO         

       Punkty stałe za konkurs                          - 60.00

       Ilość hodowców biorących udział w locie          - 84

       Ilość gołębi wypuszczonych do lotu               - 1558

       Ilość konkursów (baza 1:5)                       - 312

       Ilość konkursów (baza 1:4)                       - 390

       Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie  - 1-15:06:32

       Prędkość pierwszego gołębia w konkursie          - 1260.04 [m/min.]

       Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie  - 1-18:14:37

       Prędkość ostatniego gołębia w konkursie          - 917.44 [m/min.]

       Średni czas trwania konkursu                     - 2h.36m.22s.

       Czas przetwarzania lotu : 2020-06-10 / 12:20:46

 

 

                    ┌───────────────┬───┬─────┬─────┬─────┐

                    │    SEKCJA     │Hod│WłGoł│Konk.│% Ngr│

                    ├───────────────┼───┼─────┼─────┼─────┤

                    │PIASKI         │ 16│  324│   65│ 20.1│

                    │KROBIA         │ 16│  321│   84│ 26.2│

                    │KRZEMIENIEWO   │ 14│  298│   66│ 22.1│

                    │KOBYLIN        │ 14│  215│   34│ 15.8│

                    │BOREK WLKP.    │ 14│  197│   36│ 18.3│

                    │GOSTYŃ         │ 10│  203│   27│ 13.3│

                    ├───────────────┼───┼─────┼─────┼─────┤

                    │ RAZEM ODDZIAŁ │ 84│ 1558│  312│ 20.0│

                    └───────────────┴───┴─────┴─────┴─────┘

 

         SEKRETARZ                                           PREZES

   07.06.2020.-BAD NENNDORF 1           - 2 -

┌───┬──────────────────────┬─┬────────┬─┬──────────┬──────────┬────────┬──────┬─────┬─────┬──────┐

│Lp.│NAZWISKO HODOWCY      │s│ W- K- S│S│OBRĄCZKA R│CZAS PRZYL│V/Tskor.│COEFIC│ GMP │PUNKT│ODLEGŁ│

├───┼──────────────────────┼─┼────────┼─┼──────────┼──────────┼────────┼──────┼─────┼─────┼──────┤

   1 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ    3 41-18- 3 C PL-0474-15 1-15:06:32  1260.04   0.64 60.00 60.00 505950

   2 BIERNAT DARIUSZ        2 22- 4- 2 G PL0474-18- 1-15:31:37  1237.15   1.28 59.97 59.97 527790

   3 SKORUPKA RAFAŁ         2 56-24- 2 C PL-0474-15 1-15:28:54  1233.64   1.93 59.94 59.94 522940

   4 DUBISZ ROBERT          6 44-11- 3 - PL-0474-17 1-15:28:58  1233.52   2.57 59.91 59.90 522970

   5 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN 3 26-11- 3 C PL-0474-16 1-15:17:01  1227.81   3.21 59.88 59.87 505880

   6 SKORUPKA RAFAŁ         2 < 2>  10 - PL-0474-18 1-15:32:49  1222.35   3.85 59.85 59.84 522940

   7 OTTO IRENEUSZ          3 34-10- 3 C PL-0216-18 1-15:19:04  1222.10   4.49 59.81 59.81 506030

   8 DUBISZ ROBERT          6 < 2>  15 C PL0474-16- 1-15:35:35  1214.56   5.13 59.78 59.77 522970

   9 OTTO IRENEUSZ          3 < 2>  27 C PL-0474-17 1-15:21:48  1214.08   5.78 59.75 59.74 506030

  10 SKORUPKA RAFAŁ         2 < 3>  19 - PL-0474-16 1-15:35:55  1213.55   6.42 59.72 59.71 522940

  11 ŁUCZAK GRZEGORZ        5 32-14- 3 C PL-096-17- 1-15:51:54  1211.19   7.06 59.69 59.68 541280

  12 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ    3 < 2>  16 - PL0474-18- 1-15:23:23  1209.30   7.70 59.66 59.65 505950

  13 BECZKOWIAK A.& R.      1 27-11- 3 - PL-0474-18 1-15:34:29  1208.89   8.34 59.63 59.61 519200

  14 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 45-14- 1 - PL-0474-18 1-15:40:36  1204.09   8.99 59.60 59.58 524500

  15 DUBISZ ROBERT          6 < 3>  28 C PL-0100-17 1-15:40:00  1202.23   9.63 59.57 59.55 522970

  16 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ    3 < 3>  20 - PL-0474-17 1-15:26:18  1200.93  10.27       59.52 505950

  17 FELEDZIAK TOMASZ       6 15- 3- 3 C PL-0474-17 1-15:43:20  1199.57  10.91 59.51 59.49 525810

  18 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN 3 < 2>  43 G PL-0474-17 1-15:28:35  1194.29  11.55 59.48 59.45 505880

  19 SKORUPKA RAFAŁ         2 < 4>  33 - PL-0474-18 1-15:43:24  1192.84  12.20 59.44 59.42 522940

  20 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ    3 < 4>  22 - PL-0474-16 1-15:29:53  1190.80  12.84       59.39 505950

  21 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 < 2>  62 - PL0219-14- 1-15:46:36  1187.73  13.48 59.38 59.36 524500

  22 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ    3 < 5>  41 - PL-0474-17 1-15:31:04  1187.49  14.12       59.32 505950

  23 ZAWODNY K.D.           5 14- 5- 2 - PL-0474-16 1-16:07:17  1187.39  14.76 59.32 59.29 548910

  24 JEŻ MIROSŁAW           2 27- 8- 2 C PL0219-14- 1-15:50:12  1185.58  15.40 59.29 59.26 527820

  25 ŁUCZAK GRZEGORZ        5 < 2>  26 C PL-096-17- 1-16:03:14  1181.23  16.05 59.26 59.23 541280

  26 ŁUCZAK GRZEGORZ        5 < 3>  58 C PL-0474-18 1-16:03:20  1180.97  16.69 59.23 59.20 541280

  27 OTTO IRENEUSZ          3 < 3>  54 G PL-0216-17 1-15:35:43  1174.86  17.33 59.20 59.16 506030

  28 DUBISZ ROBERT          6 < 4>  68 - PL-0219-13 1-15:50:09  1174.82  17.97       59.13 522970

  29 KACZMAREK JAN          4 20- 8- 2 - PL-0474-16 1-16:12:27  1174.71  18.61 59.14 59.10 549120

  30 MATYSIAK KRYSPIN       4 10- 1- 1 C PL-0474-15 1-16:01:55  1174.57  19.26 59.11 59.07 536680

  31 JANKOWIAK JÓZEF        1 34- 7- 1 C PL-0474-15 1-15:54:01  1174.12  19.90 59.07 59.04 527200

  32 PŁOCHARCZYK WOJCIECH   3 20- 5- 2 C PL-0216-18 1-15:38:49  1172.71  20.54 59.04 59.00 508740

  33 SKORUPKA RAFAŁ         2 < 5>  35 G PL0474-17- 1-15:51:56  1170.06  21.18 59.01 58.97 522940

  34 BIERNAT WIESŁAW        3 39- 9- 1 - PL-0474-17 1-15:35:38  1169.86  21.82 58.98 58.94 503780

  35 SKORUPKA RAFAŁ         2 < 6>  37 - PL0474-17- 1-15:52:41  1168.10  22.46 58.95 58.91 522940

  36 CHUDY JAN              1 35- 4- 2 C PL-0474-18 1-15:55:45  1168.05  23.11 58.92 58.87 526500

  37 SKORUPKA RAFAŁ         2 < 7>  48 C PL-0474-16 1-15:52:45  1167.93  23.75 58.89 58.84 522940

  38 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 49- 7- 2 C PL-0474-16 1-15:50:33  1166.42  24.39 58.86 58.81 519700

  39 KACZMAREK JAN          4 < 2>  80 C PL-0474-15 1-16:16:38  1164.29  25.03 58.83 58.78 549120

  40 MAJEWSKI ALFRED        1 14- 2- 2 C PL0474-16- 1-15:58:22  1163.63  25.67 58.80 58.75 527550

  41 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ    3 < 6>  55 C PL0474-18- 1-15:39:49  1163.59  26.32 58.77 58.71 505950

  42 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 31-15- 3 G PL-0474-15 1-16:00:31  1162.13  26.96 58.74 58.68 529370

  43 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN 3 < 3>  45 - PL0474-18- 1-15:40:27  1161.74  27.60 58.70 58.65 505880

  44 SIKORA ZBIGNIEW        1 29- 6- 1 - PL0474-14- 1-16:00:25  1160.94  28.24 58.67 58.62 528710

  45 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN 3 < 4>  49 - PL-0474-17 1-15:40:46  1160.90  28.88 58.64 58.59 505880

  46 BECZKOWIAK A.& R.      1 < 2>  51 - PL-0474-18 1-15:52:31  1160.18  29.53 58.61 58.55 519200

  47 SNELA PIOTR            2  6- 2- 1 C PL0474-17- 1-15:59:18  1159.83  30.17 58.58 58.52 526910

  48 SKORUPKA RAFAŁ         2 < 8>  70 G PL-0474-15 1-15:56:18  1158.74  30.81 58.55 58.49 522940

  49 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN 3 < 5>  71 C PL0219-14- 1-15:41:45  1158.28  31.45 58.52 58.46 505880

  50 SIKORA SŁAWOMIR        4 24- 2- 0 G PL0474-15- 1-16:11:54  1157.74  32.09 58.49 58.42 540550

  51 BECZKOWIAK A.& R.      1 < 3>  92 - PL-0474-17 1-15:53:51  1156.73  32.73 58.46 58.39 519200

  52 NOWICKI TADEUSZ        6 44- 7- 1 G PL0474-15- 1-15:58:29  1155.24  33.38 58.43 58.36 523880

  53 NOWAK R.& PYTEL A.     1 21- 6- 3 - PL-0474-17 1-15:57:04  1154.28  34.02 58.40 58.33 521810

  54 OTTO IRENEUSZ          3 < 4>  56 - PL-0216-15 1-15:43:24  1154.27  34.66 58.37 58.30 506030

  55 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ    3 < 7>  88 C PL-0474-17 1-15:43:20  1154.26  35.30 58.33 58.26 505950

  56 OTTO IRENEUSZ          3 < 5>  63 C PL-0474-17 1-15:43:47  1153.26  35.94 58.30 58.23 506030

  57 SIKORA ZBIGNIEW        1 < 2> 111 - PL0474-16- 1-16:04:15  1151.25  36.59       58.20 528710

  58 ŁUCZAK GRZEGORZ        5 < 4>  59 - PL-DE-19-5 1-16:15:18  1150.92  37.23       58.17 541280

  59 ŁUCZAK GRZEGORZ        5 < 5>  64 - PL-DE-19-5 1-16:15:26  1150.60  37.87 58.21 58.14 541280

  60 ZIELIŃSKI MARIUSZ      3 22- 4- 2 C PL-0474-16 1-15:51:51  1150.21  38.51 58.18 58.10 513970

   07.06.2020.-BAD NENNDORF 1           - 3 -

┌───┬──────────────────────┬─┬────────┬─┬──────────┬──────────┬────────┬──────┬─────┬─────┬──────┐

│Lp.│NAZWISKO HODOWCY      │s│ W- K- S│S│OBRĄCZKA R│CZAS PRZYL│V/Tskor.│COEFIC│ GMP │PUNKT│ODLEGŁ│

├───┼──────────────────────┼─┼────────┼─┼──────────┼──────────┼────────┼──────┼─────┼─────┼──────┤

  61 BIERNAT DARIUSZ        2 < 2>  84 C PL0474-17- 1-16:04:42  1148.12  39.15 58.15 58.07 527790

  62 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 < 3>  66 - PL0474-16- 1-16:02:02  1147.62  39.79 58.12 58.04 524500

  63 OTTO IRENEUSZ          3 < 6>  74 - PL-0216-17 1-15:46:04  1147.29  40.44 58.09 58.01 506030

  64 ŁUCZAK GRZEGORZ        5 < 6>  89 - PL-DE-19-5 1-16:17:36  1145.32  41.08 58.06 57.97 541280

  65 PIETRASZEWSKI JACEK    3 11- 3- 1 G PL0474-18- 1-15:51:00  1145.07  41.72 58.03 57.94 510700

  66 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 < 4>  75 - PL-0474-18 1-16:03:48  1143.20  42.36 57.99 57.91 524500

  67 JEŻ MIROSŁAW           2 < 2> 120 - PL0474-17- 1-16:06:51  1142.84  43.00 57.96 57.88 527820

  68 DUBISZ ROBERT          6 < 5> 177 - PL0474-15- 1-16:02:54  1142.11  43.65 57.93 57.85 522970

  69 MARCINKOWSKI SYLWESTER 5 14- 2- 1 C PL-11-2829 1-16:16:12  1142.04  44.29 57.90 57.81 538130

  70 SKORUPKA RAFAŁ         2 < 9>  83 - PL-0474-15 1-16:03:15  1141.17  44.93 57.87 57.78 522940

  71 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN 3 < 6>  98 - PL0474-18- 1-15:48:25  1140.87  45.57 57.84 57.75 505880

  72 ANTOSIK MIROSŁAW-PAWEŁ 1 22- 5- 2 C PL-0474-17 1-16:07:39  1140.49  46.21 57.81 57.72 527650

  73 KAŹMIERCZAK ADAM       1 20- 2- 2 C PL0474-16- 1-16:05:26  1139.14  46.85 57.78 57.68 524500

  74 OTTO IRENEUSZ          3 < 7> 131 - PL-0216-15 1-15:49:26  1138.60  47.50 57.75 57.65 506030

  75 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 < 5>  78 - PL-0219-18 1-16:06:05  1137.54  48.14 57.72 57.62 524500

  76 ANTOSIK MIROSŁAW-PAWEŁ 1 < 2> 125 - PL-0474-18 1-16:08:53  1137.46  48.78 57.69 57.59 527650

  77 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 < 2> 117 - PL-0474-18 1-16:10:28  1137.29  49.42 57.66 57.56 529370

  78 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 < 6>  86 C PL-0474-17 1-16:06:48  1135.77  50.06 57.62 57.52 524500

  79 BIERNAT WIESŁAW        3 < 2> 145 C PL-0474-17 1-15:48:57  1134.77  50.71 57.59 57.49 503780

  80 KACZMAREK JAN          4 < 3>  81 - PL-0474-17 1-16:29:13  1134.04  51.35 57.56 57.46 549120

  81 KACZMAREK JAN          4 < 4> 164 C PL0219-14- 1-16:29:35  1133.18  51.99 57.53 57.43 549120

  82 JUSKOWIAK ROBERT       2 25-10- 3 G PL-0218-13 1-15:50:56  1132.48  52.63 57.50 57.40 505010

  83 SKORUPKA RAFAŁ         2 <10> 108 - PL-0474-19 1-16:06:55  1132.11  53.27       57.36 522940

  84 BIERNAT DARIUSZ        2 < 3>  96 - PL-DE-19-5 1-16:11:42  1130.90  53.92 57.44 57.33 527790

  85 DOLINSKI JOZEF         4  9- 1- 1 C PL-0474-17 1-16:23:18  1129.23  54.56 57.41 57.30 540110

  86 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 < 7>  91 - PL-0474-17 1-16:09:36  1128.93  55.20 57.38 57.27 524500

  87 MAZUR JÓZEF            5 20- 6- 3 - PL-0474-18 1-16:26:48  1127.29  55.84 57.35 57.23 543130

  88 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ    3 < 8>  99 C PL-092-15- 1-15:53:59  1126.88  56.48 57.32 57.20 505950

  89 ŁUCZAK GRZEGORZ        5 < 7> 112 - PL-DE-19-5 1-16:25:30  1126.49  57.12 57.29 57.17 541280

  90 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 < 2> 113 G PL0219-14- 1-16:06:43  1125.58  57.77 57.25 57.14 519700

  91 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 < 8> 115 - PL0219-14- 1-16:11:00  1125.54  58.41 57.22 57.11 524500

  92 BECZKOWIAK A.& R.      1 < 4> 185 - PL-0474-17 1-16:06:20  1125.43  59.05 57.19 57.07 519200

  93 WIEŁA DARIUSZ          5 16- 3- 0 G PL-0100-17 1-16:26:00  1124.35  59.69 57.16 57.04 540810

  94 PIETRASZEWSKI JACEK    3 < 2> 282 C PL0474-18- 1-15:59:16  1124.23  60.33 57.13 57.01 510700

  95 JUSKOWIAK ROBERT       2 < 2> 141 - PL-0277-17 1-15:55:03  1122.12  60.98 57.10 56.98 505010

  96 BIERNAT DARIUSZ        2 < 4>---- C PL-0474-16 1-16:15:25  1121.96  61.62 57.07 56.95 527790

  97 KRYSICKA MARIANNA      1 13- 1- 0 - PL-0216-18 1-16:10:45  1121.89  62.26 57.04 56.91 522520

  98 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN 3 < 7> 121 - PL-0474-15 1-15:56:02  1121.60  62.90 57.01 56.88 505880

  99 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ    3 < 9> 100 G PL-0474-17 1-15:56:27  1120.72  63.54 56.98 56.85 505950

 100 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ    3 <10> 106 - PL-0474-17 1-15:56:32  1120.52  64.18 56.95 56.82 505950

 101 NOWACKI TOMASZ         4 41- 9- 1 - PL-0474-17 1-16:27:54  1120.19  64.83       56.78 540940

 102 NOWACKI TOMASZ         4 < 2> 172 G PL-0474-17 1-16:27:56  1120.11  65.47 56.88 56.75 540940

 103 NOWICKI TADEUSZ        6 < 2> 153 - PL-0474-17 1-16:12:52  1119.72  66.11 56.85 56.72 523880

 104 ZIELIŃSKI MARIUSZ      3 < 2> 128 C PL0474-14- 1-16:04:04  1119.60  66.75 56.82 56.69 513970

 105 FELEDZIAK TOMASZ       6 < 2> 309 C PL-0474-17 1-16:14:57  1118.86  67.39 56.79 56.66 525810

 106 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ    3 <11> 139 - PL-0474-15 1-15:58:09  1116.52  68.04 56.76 56.62 505950

 107 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 30- 4- 1 C PL-0474-15 1-16:29:25  1116.11  68.68 56.73 56.59 540660

 108 SKORUPKA RAFAŁ         2 <11> 109 - PL0474-17- 1-16:13:57  1115.13  69.32 56.70 56.56 522940

 109 SKORUPKA RAFAŁ         2 <12> 147 - PL-0474-18 1-16:14:00  1115.01  69.96 56.67 56.53 522940

 110 JANKOWIAK JÓZEF        1 < 2> 133 - PL0474-16- 1-16:18:25  1113.61  70.60 56.64 56.50 527200

 111 SIKORA ZBIGNIEW        1 < 3> 116 - PL0474-16- 1-16:19:56  1113.23  71.25 56.61 56.46 528710

 112 ŁUCZAK GRZEGORZ        5 < 8> 191 - PL-0474-18 1-16:31:15  1113.17  71.89 56.58 56.43 541280

 113 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 < 3> 183 C PL0474-17- 1-16:11:54  1113.09  72.53 56.54 56.40 519700

 114 PRZYBYŁ TOMASZ         2 18- 3- 1 - PL-0474-19 1-16:12:05  1113.01  73.17 56.51 56.37 519870

 115 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 < 9> 199 - PL-0474-18 1-16:16:19  1112.84  73.81 56.48 56.33 524500

 116 SIKORA ZBIGNIEW        1 < 4> 137 C PL0474-17- 1-16:20:40  1111.51  74.45 56.45 56.30 528710

 117 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 < 3> 123 - PL-0474-16 1-16:21:53  1110.06  75.10       56.27 529370

 118 MAZUR JÓZEF            5 < 2> 119 G PL-0474-16 1-16:35:31  1107.26  75.74 56.39 56.24 543130

 119 MAZUR JÓZEF            5 < 3> 127 C PL-0474-17 1-16:35:38  1107.00  76.38 56.36 56.21 543130

 120 JEŻ MIROSŁAW           2 < 3> 152 - PL0474-17- 1-16:22:14  1106.00  77.02 56.33 56.17 527820

   07.06.2020.-BAD NENNDORF 1           - 4 -

┌───┬──────────────────────┬─┬────────┬─┬──────────┬──────────┬────────┬──────┬─────┬─────┬──────┐

│Lp.│NAZWISKO HODOWCY      │s│ W- K- S│S│OBRĄCZKA R│CZAS PRZYL│V/Tskor.│COEFIC│ GMP │PUNKT│ODLEGŁ│

├───┼──────────────────────┼─┼────────┼─┼──────────┼──────────┼────────┼──────┼─────┼─────┼──────┤

 121 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN 3 < 8> 130 G PL-0474-16 1-16:03:02  1104.46  77.66 56.30 56.14 505880

 122 PŁOCHARCZYK WOJCIECH   3 < 2> 124 G PL0474-18- 1-16:06:12  1103.08  78.31 56.27 56.11 508740

 123 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 < 4> 126 - PL-0474-16 1-16:25:08  1102.55  78.95 56.24 56.08 529370

 124 PŁOCHARCZYK WOJCIECH   3 < 3> 161 C PL-0217-14 1-16:07:27  1100.10  79.59 56.21 56.05 508740

 125 ANTOSIK MIROSŁAW-PAWEŁ 1 < 3> 205 - PL0474-17- 1-16:24:45  1099.84  80.23 56.17 56.01 527650

 126 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 < 5> 132 C PL-0474-16 1-16:28:02  1095.93  80.87 56.14 55.98 529370

 127 MAZUR JÓZEF            5 < 4> 165 C PL-0474-16 1-16:40:43  1095.65  81.51 56.11 55.95 543130

 128 ZIELIŃSKI MARIUSZ      3 < 3> 296 - PL0474-18- 1-16:14:31  1094.68  82.16       55.92 513970

 129 KLOZIŃSKI GRZEGORZ     1  8- 6- 3 C PL0474-17- 1-16:31:44  1094.60  82.80 56.05 55.88 532780

 130 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN 3 < 9> 174 C PL-0474-15 1-16:07:16  1094.35  83.44 56.02 55.85 505880

 131 OTTO IRENEUSZ          3 < 8> 166 G PL0216-16- 1-16:08:52  1090.90  84.08 55.99 55.82 506030

 132 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 < 6> 149 C PL-0474-15 1-16:30:23  1090.62  84.72 55.96 55.79 529370

 133 JANKOWIAK JÓZEF        1 < 3> 146 - PL0474-17- 1-16:28:38  1090.08  85.37 55.93 55.76 527200

 134 KLEMCZAK LESZEK        4 10- 2- 2 C PL-0474-15 1-16:35:25  1089.05  86.01 55.90 55.72 534090

 135 KLOZIŃSKI GRZEGORZ     1 < 2> 213 - PL-DE-19-5 1-16:34:30  1088.42  86.65 55.87 55.69 532780

 136 ŁABĘDZKI EDWARD        5 15- 4- 0 - PL-0474-16 1-16:40:05  1087.03  87.29 55.84 55.66 538170

 137 SIKORA ZBIGNIEW        1 < 5> 143 G PL-0474-18 1-16:32:18  1084.98  87.93 55.80 55.63 528710

 138 JĘDRYCZKA JACEK        2 16- 4- 1 - PL0474-17- 1-16:32:05  1083.55  88.58 55.77 55.59 527780

 139 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ    3 <12> 148 - PL-0474-16 1-16:12:23  1082.52  89.22       55.56 505950

 140 WABIŃSKI SŁAWOMIR      4 16- 4- 1 G PL-0474-18 1-16:39:20  1081.52  89.86 55.71 55.53 534630

 141 JUSKOWIAK ROBERT       2 < 3> 189 C PL-0474-15 1-16:12:17  1080.74  90.50 55.68 55.50 505010

 142 WABIŃSKI SŁAWOMIR      4 < 2> 151 C PL-0474-16 1-16:40:54  1078.10  91.14 55.65 55.47 534630

 143 SIKORA ZBIGNIEW        1 < 6>---- - PL0474-16- 1-16:35:40  1077.53  91.78 55.62 55.43 528710

 144 ŁABĘDZKI EDWARD        5 < 2> 160 - PL-0474-16 1-16:45:07  1076.09  92.43 55.59 55.40 538170

 145 BIERNAT WIESŁAW        3 < 3> 163 - PL0474-19- 1-16:13:20  1075.69  93.07 55.56 55.37 503780

 146 JANKOWIAK JÓZEF        1 < 4> 249 - PL0474-17- 1-16:35:12  1075.48  93.71 55.53 55.34 527200

 147 SKORUPKA RAFAŁ         2 <13> 150 - PL-0474-15 1-16:31:21  1075.23  94.35 55.50 55.31 522940

 148 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ    3 <13> 162 - PL-0474-17 1-16:16:18  1073.52  94.99       55.27 505950

 149 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 < 7> 154 - PL-0474-18 1-16:38:20  1073.05  95.64 55.43 55.24 529370

 150 SKORUPKA RAFAŁ         2 <14> 179 - PL0219-14- 1-16:32:54  1071.82  96.28 55.40 55.21 522940

 151 WABIŃSKI SŁAWOMIR      4 < 3> 258 G PL0219-13- 1-16:43:59  1071.44  96.92 55.37 55.18 534630

 152 JEŻ MIROSŁAW           2 < 4> 158 - PL-0474-16 1-16:38:11  1070.23  97.56 55.34 55.14 527820

 153 NOWICKI TADEUSZ        6 < 3> 168 - PL0474-17- 1-16:35:19  1068.45  98.20 55.31 55.11 523880

 154 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 < 8> 188 G PL-0474-15 1-16:40:46  1067.78  98.84 55.28 55.08 529370

 155 PRZYBYŁ TOMASZ         2 < 2> 167 C PL0474-17- 1-16:32:05  1067.31  99.49 55.25 55.05 519870

 156 ANDRZEJAK RAD.-MARIAN  5 20- 1- 0 - PL-0474-17 1-16:52:02  1066.71 100.13 55.22 55.02 540860

 157 ZAWODNY K.D.           5 < 2> 192 - PL-0474-18 1-16:59:39  1066.57 100.77 55.19 54.98 548910

 158 JEŻ MIROSŁAW           2 < 5> 159 - PL-DE-19-5 1-16:40:35  1065.05 101.41 55.16 54.95 527820

 159 JEŻ MIROSŁAW           2 < 6> 170 - PL-0474-16 1-16:40:44  1064.73 102.05 55.13 54.92 527820

 160 ŁABĘDZKI EDWARD        5 < 3> 265 - PL0219-14- 1-16:50:50  1063.93 102.70 55.10 54.89 538170

 161 PŁOCHARCZYK WOJCIECH   3 < 4> 252 G PL-0217-14 1-16:23:15  1063.75 103.34 55.06 54.86 508740

 162 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ    3 <14> 182 - PL0474-18- 1-16:20:47  1063.40 103.98 55.03 54.82 505950

 163 BIERNAT WIESŁAW        3 < 4> 187 G PL0219-14- 1-16:18:45  1063.39 104.62 55.00 54.79 503780

 164 KACZMAREK JAN          4 < 5> 215 G PL-0474-18 1-17:02:40  1060.76 105.26 54.97 54.76 549120

 165 MAZUR JÓZEF            5 < 5> 277 C PL-0474-17 1-16:57:22  1060.04 105.91 54.94 54.73 543130

 166 OTTO IRENEUSZ          3 < 9> 262 - PL-0216-18 1-16:22:30  1059.75 106.55 54.91 54.69 506030

 167 PRZYBYŁ TOMASZ         2 < 3>---- G PL0219-14- 1-16:36:04  1058.65 107.19 54.88 54.66 519870

 168 NOWICKI TADEUSZ        6 < 4> 231 C PL0474-16- 1-16:42:01  1054.05 107.83 54.85 54.63 523880

 169 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 < 2> 236 - PL-0474-15 1-16:58:06  1053.71 108.47 54.82 54.60 540660

 170 JEŻ MIROSŁAW           2 < 7> 287 - PL-0474-18 1-16:47:58  1049.41 109.11 54.79 54.57 527820

 171 JAKUBCZAK ANDRZEJ      6 19- 4- 2 - PL0474-15- 1-16:43:25  1048.74 109.76 54.76 54.53 522710

 172 NOWACKI TOMASZ         4 < 3> 175 - PL-0474-17 1-17:00:49  1048.71 110.40       54.50 540940

 173 NOWAK ARTUR            2 16- 3- 1 - PL-0474-19 1-16:37:52  1048.38 111.04 54.69 54.47 516710

 174 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN 3 <10> 197 G PL-0474-17 1-16:27:43  1047.99 111.68 54.66 54.44 505880

 175 NOWACKI TOMASZ         4 < 4> 233 - PL-0474-17 1-17:01:48  1046.71 112.32       54.41 540940

 176 CHUDY JAN              1 < 2> 257 - PL0474-17- 1-16:49:01  1044.61 112.97 54.60 54.37 526500

 177 DUBISZ ROBERT          6 < 6> 218 - PL-0474-17 1-16:45:56  1043.99 113.61 54.57 54.34 522970

 178 PATERCZYK PAWEŁ        2 14- 2- 1 C PL-0474-18 1-16:41:46  1043.11 114.25 54.54 54.31 518180

 179 SKORUPKA RAFAŁ         2 <15> 180 G PL-0474-18 1-16:46:29  1042.79 114.89 54.51 54.28 522940

 180 SKORUPKA RAFAŁ         2 <16> 201 - PL0219-14- 1-16:46:37  1042.51 115.53 54.48 54.24 522940

   07.06.2020.-BAD NENNDORF 1           - 5 -

┌───┬──────────────────────┬─┬────────┬─┬──────────┬──────────┬────────┬──────┬─────┬─────┬──────┐

│Lp.│NAZWISKO HODOWCY      │s│ W- K- S│S│OBRĄCZKA R│CZAS PRZYL│V/Tskor.│COEFIC│ GMP │PUNKT│ODLEGŁ│

├───┼──────────────────────┼─┼────────┼─┼──────────┼──────────┼────────┼──────┼─────┼─────┼──────┤

 181 JANKOWSKI F.i A.       3 22- 4- 1 - PL-0474-17 1-16:39:40  1042.04 116.17 54.45 54.21 515460

 182 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ    3 <15> 190 - PL-0474-17 1-16:30:36  1041.91 116.82 54.42 54.18 505950

 183 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 < 4> 207 - PL-0474-15 1-16:44:08  1041.20 117.46       54.15 519700

 184 MAJEWSKI ALFRED        1 < 2>---- C PL0219-14- 1-16:51:56  1040.67 118.10 54.35 54.12 527550

 185 BECZKOWIAK A.& R.      1 < 5> 186 G PL-0474-18 1-16:44:35  1039.27 118.74 54.32 54.08 519200

 186 BECZKOWIAK A.& R.      1 < 6> 200 - PL-0474-18 1-16:44:40  1039.09 119.38 54.29 54.05 519200

 187 BIERNAT WIESŁAW        3 < 5> 226 - PL-0474-19 1-16:30:52  1036.87 120.03       54.02 503780

 188 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 < 9> 206 G PL-0474-17 1-16:55:33  1036.86 120.67 54.23 53.99 529370

 189 JUSKOWIAK ROBERT       2 < 4> 193 - PL0474-17- 1-16:32:05  1036.80 121.31 54.20 53.95 505010

 190 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ    3 <16> 203 - PL-0474-17 1-16:34:01  1034.63 121.95 54.17 53.92 505950

 191 ŁUCZAK GRZEGORZ        5 < 9> 202 - PL-0474-18 1-17:08:12  1034.56 122.59 54.14 53.89 541280

 192 ZAWODNY K.D.           5 < 3> 225 C PL-0474-17 1-17:15:55  1033.89 123.23 54.11 53.86 548910

 193 JUSKOWIAK ROBERT       2 < 5> 269 C PL-0277-17 1-16:33:43  1033.34 123.88 54.08 53.83 505010

 194 KRYSICKI TOMASZ        6 18- 1- 1 C PL0474-18- 1-16:51:18  1031.52 124.52 54.05 53.79 522260

 195 NOWAK R.& PYTEL A.     1 < 2> 208 - PL0474-17- 1-16:51:07  1031.01 125.16 54.02 53.76 521810

 196 JANKOWSKI F.i A.       3 < 2> 204 - PL0219-14- 1-16:45:09  1030.61 125.80       53.73 515460

 197 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN 3 <11>---- - PL0219-11- 1-16:35:53  1030.55 126.44 53.95 53.70 505880

 198 JĘDRYCZKA JACEK        2 < 2> 263 C PL-0474-17 1-16:57:53  1029.04 127.09 53.92 53.67 527780

 198 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 <10> 211 - PL-0474-15 1-16:54:42  1029.04 127.09       53.67 524500

 200 BECZKOWIAK A.& R.      1 < 7> 247 C PL0219-14- 1-16:49:38  1028.87 128.37 53.86 53.60 519200

 201 SKORUPKA RAFAŁ         2 <17> 217 - PL-0219-12 1-16:54:16  1026.85 129.01 53.83 53.57 522940

 202 ŁUCZAK GRZEGORZ        5 <10> 216 - PL-096-17- 1-17:12:33  1026.03 129.65 53.80 53.54 541280

 203 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ    3 <17> 210 - PL0474-18- 1-16:38:12  1025.85 130.30 53.77 53.50 505950

 204 JANKOWSKI F.i A.       3 < 3> 214 - PL-0474-17 1-16:47:43  1025.35 130.94 53.74 53.47 515460

 205 ANTOSIK MIROSŁAW-PAWEŁ 1 < 4> 240 - PL-0474-17 1-17:00:03  1024.46 131.58 53.71 53.44 527650

 206 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 <10> 259 - PL-0474-16 1-17:03:05  1021.79 132.22 53.68 53.41 529370

 207 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 < 5> 244 - PL-0396-17 1-16:53:41  1021.66 132.86 53.65 53.38 519700

 208 NOWAK R.& PYTEL A.     1 < 3> 232 - PL-0474-17 1-16:56:27  1020.26 133.50 53.61 53.34 521810

 209 NOWAKOWSKI ROBERT      5 13- 1- 0 - PL-0413-17 1-17:28:33  1020.20 134.15 53.58 53.31 554530

 209 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ    3 <18>---- G PL-0474-17 1-16:40:56  1020.20 134.15 53.58 53.31 505950

 211 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 <11> 219 - PL-0474-18 1-16:59:16  1019.90 135.43 53.52 53.25 524500

 212 FRĄCKOWIAK ZENON       2 10- 1- 0 G PL-0254-16 1-16:57:20  1019.55 136.07 53.49 53.22 522350

 213 KLOZIŃSKI GRZEGORZ     1 < 3> 222 - PL0474-16- 1-17:07:35  1019.51 136.71 53.46 53.18 532780

 214 JANKOWSKI F.i A.       3 < 4>---- C PL0474-18- 1-16:50:53  1018.93 137.36 53.43 53.15 515460

 215 KACZMAREK JAN          4 < 6> 264 - PL-0474-17 1-17:25:25  1016.10 138.00 53.40 53.12 549120

 216 ŁUCZAK GRZEGORZ        5 <11> 246 - PL-096-17- 1-17:17:55  1015.69 138.64 53.37 53.09 541280

 217 SKORUPKA RAFAŁ         2 <18> 245 - PL-0474-19 1-17:00:24  1014.63 139.28       53.05 522940

 218 DUBISZ ROBERT          6 < 7> 243 - PL-0474-18 1-17:00:54  1013.70 139.92 53.31 53.02 522970

 219 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 <12> 229 - PL-0474-18 1-17:02:51  1012.84 140.56 53.28 52.99 524500

 220 KMIECIAK WIESŁAW       6  6- 1- 1 C PL-0443-18 1-17:01:53  1011.50 141.21 53.24 52.96 522830

 221 WIEŁA DARIUSZ          5 < 2> 228 G PL-0474-15 1-17:19:47  1011.27 141.85 53.21 52.93 540810

 222 KLOZIŃSKI GRZEGORZ     1 < 4> 299 C PL-0474-19 1-17:12:03  1010.87 142.49 53.18 52.89 532780

 223 KLEMCZAK LESZEK        4 < 2>---- C PL-0474-16 1-17:13:31  1010.55 143.13 53.15 52.86 534090

 224 SNELA PIOTR            2 < 2>---- - PL0474-17- 1-17:07:37  1008.22 143.77 53.12 52.83 526910

 225 ZAWODNY K.D.           5 < 4> 235 G PL-0474-17 1-17:30:02  1007.11 144.42 53.09 52.80 548910

 226 BIERNAT WIESŁAW        3 < 6> 254 G PL-0474-17 1-16:45:16  1007.02 145.06 53.06 52.77 503780

 227 MATUSZAK HENRYK        3 21- 1- 0 - PL-0474-17 1-16:53:52  1004.39 145.70 53.03 52.73 511100

 228 WIEŁA DARIUSZ          5 < 3>---- - PL-0474-17 1-17:23:48  1003.73 146.34 53.00 52.70 540810

 229 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 <13> 239 - PL-0474-15 1-17:07:39  1003.54 146.98 52.97 52.67 524500

 230 NOWAK TOMASZ           1  6- 1- 1 C PL-DE-19-5 1-17:11:45  1003.47 147.63 52.94 52.64 528580

 231 NOWICKI TADEUSZ        6 < 5> 234 - PL0474-15- 1-17:07:09  1003.31 148.27 52.90 52.60 523880

 232 NOWAK R.& PYTEL A.     1 < 4> 238 C PL-0474-17 1-17:06:25  1000.75 148.91 52.87 52.57 521810

 233 NOWACKI TOMASZ         4 < 5> 241 C PL-0417-17 1-17:26:23   999.18 149.55 52.84 52.54 540940

 234 NOWICKI TADEUSZ        6 < 6> 302 - PL-0219-13 1-17:09:20   999.14 150.19 52.81 52.51 523880

 235 ZAWODNY K.D.           5 < 5>---- C PL-0474-17 1-17:35:09   997.75 150.83 52.78 52.48 548910

 236 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 < 3> 272 G PL-0474-17 1-17:27:02   997.47 151.48 52.75 52.44 540660

 237 KAŹMIERCZAK ADAM       1 < 2>---- C PL-0474-17 1-17:10:59   997.18 152.12 52.72 52.41 524500

 238 NOWAK R.& PYTEL A.     1 < 5> 276 C PL-0474-17 1-17:09:13   995.41 152.76 52.69 52.38 521810

 239 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 <14>---- - PL-0474-17 1-17:12:21   994.60 153.40 52.66 52.35 524500

 240 ANTOSIK MIROSŁAW-PAWEŁ 1 < 5>---- C PL-0474-15 1-17:15:59   993.72 154.04 52.63 52.32 527650

   07.06.2020.-BAD NENNDORF 1           - 6 -

┌───┬──────────────────────┬─┬────────┬─┬──────────┬──────────┬────────┬──────┬─────┬─────┬──────┐

│Lp.│NAZWISKO HODOWCY      │s│ W- K- S│S│OBRĄCZKA R│CZAS PRZYL│V/Tskor.│COEFIC│ GMP │PUNKT│ODLEGŁ│

├───┼──────────────────────┼─┼────────┼─┼──────────┼──────────┼────────┼──────┼─────┼─────┼──────┤

 241 NOWACKI TOMASZ         4 < 6> 242 - PL-0474-18 1-17:29:49   992.88 154.69 52.60 52.28 540940

 242 NOWACKI TOMASZ         4 < 7> 255 G PL-0474-18 1-17:30:13   992.16 155.33 52.57 52.25 540940

 243 DUBISZ ROBERT          6 < 8> 250 - PL0474-15- 1-17:12:40   991.10 155.97 52.53 52.22 522970

 244 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 < 6> 260 - PL0474-17- 1-17:09:48   990.28 156.61 52.50 52.19 519700

 245 SKORUPKA RAFAŁ         2 <19> 256 - PL-0474-18 1-17:13:53   988.76 157.25 52.47 52.15 522940

 246 ŁUCZAK GRZEGORZ        5 <12> 274 - PL-0474-18 1-17:32:33   988.55 157.89 52.44 52.12 541280

 247 BECZKOWIAK A.& R.      1 < 8> 261 C PL-0474-17 1-17:10:22   988.26 158.54 52.41 52.09 519200

 248 NOWAK ARTUR            2 < 2> 267 G PL0474-18- 1-17:08:24   987.22 159.18 52.38 52.06 516710

 249 JANKOWIAK JÓZEF        1 < 5> 271 - PL0474-16- 1-17:20:01   985.39 159.82 52.35 52.03 527200

 250 DUBISZ ROBERT          6 < 9> 278 - PL0474-15- 1-17:16:22   984.20 160.46 52.32 51.99 522970

 251 JAKUBCZAK ANDRZEJ      6 < 2> 303 - PL0474-15- 1-17:16:25   983.62 161.10 52.29 51.96 522710

 252 PŁOCHARCZYK WOJCIECH   3 < 5>---- - PL-0474-19 1-17:02:15   983.55 161.75 52.26 51.93 508740

 253 MARCINKOWSKI SYLWESTER 5 < 2>---- - PL-0474-17 1-17:32:48   982.35 162.39 52.23 51.90 538130

 254 BIERNAT WIESŁAW        3 < 7> 285 - PL-0474-17 1-16:58:43   980.66 163.03 52.20 51.86 503780

 255 NOWACKI TOMASZ         4 < 8> 312 - PL-0417-17 1-17:37:07   979.76 163.67 52.16 51.83 540940

 256 SKORUPKA RAFAŁ         2 <20> 268 - PL-0474-18 1-17:18:55   979.44 164.31 52.13 51.80 522940

 257 CHUDY JAN              1 < 3> 291 C PL-0474-18 1-17:22:41   979.20 164.96 52.10 51.77 526500

 258 WABIŃSKI SŁAWOMIR      4 < 4>---- - PL-0474-18 1-17:31:55   977.53 165.60 52.07 51.74 534630

 259 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 <11> 279 C PL-0474-16 1-17:27:18   976.16 166.24 52.04 51.70 529370

 260 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 < 7>---- G PL0474-17- 1-17:17:50   975.35 166.88 52.01 51.67 519700

 261 BECZKOWIAK A.& R.      1 < 9> 288 C PL0219-14- 1-17:17:20   975.33 167.52 51.98 51.64 519200

 262 OTTO IRENEUSZ          3 <10>---- - PL-0216-16 1-17:03:58   975.07 168.16 51.95 51.61 506030

 263 JĘDRYCZKA JACEK        2 < 3> 270 G PL0474-13- 1-17:26:20   974.96 168.81 51.92 51.58 527780

 264 KACZMAREK JAN          4 < 7> 294 - PL-0474-15 1-17:48:44   974.08 169.45 51.89 51.54 549120

 265 ŁABĘDZKI EDWARD        5 < 4>---- - PL-0474-16 1-17:38:38   972.07 170.09 51.86 51.51 538170

 266 PATERCZYK PAWEŁ        2 < 2>---- G PL-0474-18 1-17:18:16   971.71 170.73 51.83 51.48 518180

 267 NOWAK ARTUR            2 < 3>---- C PL-0225-17 1-17:16:50   971.56 171.37 51.79 51.45 516710

 268 SKORUPKA RAFAŁ         2 <21> 273 - PL-0219-17 1-17:23:18   971.47 172.02 51.76 51.41 522940

 269 JUSKOWIAK ROBERT       2 < 6> 283 C PL-0474-16 1-17:04:58   971.24 172.66 51.73 51.38 505010

 270 JĘDRYCZKA JACEK        2 < 4>---- - PL-0474-17 1-17:30:42   967.16 173.30 51.70 51.35 527780

 271 JANKOWIAK JÓZEF        1 < 6> 301 - PL0474-16- 1-17:30:51   965.83 173.94 51.67 51.32 527200

 272 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 < 4>---- - PL0474-18- 1-17:45:55   963.89 174.58 51.64 51.29 540660

 273 SKORUPKA RAFAŁ         2 <22> 284 - PL-0474-18 1-17:31:11   957.44 175.22 51.61 51.25 522940

 274 ŁUCZAK GRZEGORZ        5 <13> 300 - PL-0329-17 1-17:50:29   957.20 175.87 51.58 51.22 541280

 275 SNADNY DARIUSZ         4 10- 2- 1 C PL-0166-18 1-18:08:36   955.26 176.51 51.55 51.19 557490

 276 NOWAK R.& PYTEL A.     1 < 6>---- C PL0474-16- 1-17:32:01   953.92 177.15 51.52 51.16 521810

 277 MAZUR JÓZEF            5 < 6>---- - PL-0474-16 1-17:54:39   953.45 177.79 51.49 51.13 543130

 278 DUBISZ ROBERT          6 <10> 293 C PL-0193-17 1-17:33:40   953.17 178.43 51.46 51.09 522970

 279 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 <12> 281 - PL-0474-17 1-17:41:56   950.51 179.08 51.42 51.06 529370

 280 HELINSKI EMANUEL       4 11- 1- 1 C PL-0413-18 1-18:06:42   949.42 179.72 51.39 51.03 552280

 281 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 <13> 297 - PL0474-18- 1-17:43:17   948.21 180.36 51.36 51.00 529370

 282 PIETRASZEWSKI JACEK    3 < 3>---- - PL0219-13- 1-17:24:20   946.91 181.00 51.33 50.96 510700

 283 JUSKOWIAK ROBERT       2 < 7> 286 - PL-0277-17 1-17:18:41   946.27 181.64 51.30 50.93 505010

 284 SKORUPKA RAFAŁ         2 <23> 295 - PL-0474-19 1-17:37:50   945.93 182.28       50.90 522940

 285 BIERNAT WIESŁAW        3 < 8> 308 G PL0474-18- 1-17:18:07   944.97 182.93 51.24 50.87 503780

 286 JUSKOWIAK ROBERT       2 < 8> 307 - PL-0474-18 1-17:19:39   944.56 183.57 51.21 50.84 505010

 287 JEŻ MIROSŁAW           2 < 8>---- C PL-0474-15 1-17:44:05   944.08 184.21 51.18 50.80 527820

 288 BECZKOWIAK A.& R.      1 <10> 290 - PL-0474-18 1-17:35:57   942.37 184.85 51.15 50.77 519200

 289 ZAREMBA SLAWOMIR       3 26- 1- 0 - PL-0474-17 1-17:31:52   942.35 185.49 51.12 50.74 515340

 290 BECZKOWIAK A.& R.      1 <11>---- - PL-0474-17 1-17:36:15   941.86 186.14 51.08 50.71 519200

 291 CHUDY JAN              1 < 4>---- - PL-0474-18 1-17:44:35   940.88 186.78 51.05 50.68 526500

 292 PRAŁAT PRZEMYSŁAW      2 10- 1- 1 C PL0474-17- 1-17:31:20   940.87 187.42 51.02 50.64 514030

 293 DUBISZ ROBERT          6 <11>---- - PL-0100-15 1-17:42:10   938.62 188.06 50.99 50.61 522970

 294 KACZMAREK JAN          4 < 8>---- - PL0219-12- 1-18:10:16   938.24 188.70 50.96 50.58 549120

 295 SKORUPKA RAFAŁ         2 <24>---- - PL0474-17- 1-17:42:32   937.95 189.35 50.93 50.55 522940

 296 ZIELIŃSKI MARIUSZ      3 < 4>---- - PL-0474-17 1-17:34:36   935.17 189.99 50.90 50.51 513970

 297 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 <14> 305 - PL-0474-17 1-17:52:00   933.63 190.63 50.87 50.48 529370

 298 SIKORA SŁAWOMIR        4 < 2>---- G PL-0474-18 1-18:04:34   932.68 191.27 50.84 50.45 540550

 299 KLOZIŃSKI GRZEGORZ     1 < 5> 306 C PL0474-17- 1-17:57:29   930.65 191.91 50.81 50.42 532780

 300 ŁUCZAK GRZEGORZ        5 <14>---- - PL-DE-19-5 1-18:06:56   930.14 192.55 50.78 50.39 541280

   07.06.2020.-BAD NENNDORF 1           - 7 -

┌───┬──────────────────────┬─┬────────┬─┬──────────┬──────────┬────────┬──────┬─────┬─────┬──────┐

│Lp.│NAZWISKO HODOWCY      │s│ W- K- S│S│OBRĄCZKA R│CZAS PRZYL│V/Tskor.│COEFIC│ GMP │PUNKT│ODLEGŁ│

├───┼──────────────────────┼─┼────────┼─┼──────────┼──────────┼────────┼──────┼─────┼─────┼──────┤

 301 JANKOWIAK JÓZEF        1 < 7>---- - PL-0474-18 1-17:52:53   928.36 193.20 50.75 50.35 527200

 302 NOWICKI TADEUSZ        6 < 7>---- - PL-0474-17 1-17:49:39   927.80 193.84 50.71 50.32 523880

 303 JAKUBCZAK ANDRZEJ      6 < 3> 311 C PL-0474-17 1-17:48:53   926.98 194.48 50.68 50.29 522710

 304 SNADNY DARIUSZ         4 < 2>---- G PL-0474-19 1-18:26:47   926.40 195.12 50.65 50.26 557490

 305 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 <15>---- - PL-0474-18 1-17:57:56   923.96 195.76 50.62 50.23 529370

 306 KLOZIŃSKI GRZEGORZ     1 < 6>---- - PL0474-17- 1-18:02:02   923.31 196.41 50.59 50.19 532780

 307 JUSKOWIAK ROBERT       2 < 9> 310 - PL-0474-16 1-17:32:09   922.98 197.05 50.56 50.16 505010

 308 BIERNAT WIESŁAW        3 < 9>---- - PL-0283-16 1-17:32:10   920.71 197.69 50.53 50.13 503780

 309 FELEDZIAK TOMASZ       6 < 3>---- C PL-0474-18 1-17:56:15   920.46 198.33 50.50 50.10 525810

 310 JUSKOWIAK ROBERT       2 <10>---- - PL-0474-16 1-17:34:03   919.79 198.97 50.47 50.06 505010

 311 JAKUBCZAK ANDRZEJ      6 < 4>---- C PL-0474-17 1-17:53:58   918.70 199.61 50.44 50.03 522710

 312 NOWACKI TOMASZ         4 < 9>---- - PL-0474-17 1-18:14:37   917.44 200.26 50.41 50.00 540940

 ──────────────────── K O N I E C    K O N K U R S U ────────────────────

 313 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN 3 <12>---- G PL0474-18- 1-17:37:09   916.20        50.38       505880

 314 PIETURA PRZEMYSLAW     6  9- 0- 0 C PL-0443-18 1-17:41:48   915.16        50.34       509560

 315 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ    3 <19>---- - PL-0474-17 1-17:38:41   913.79        50.31       505950

 316 KAŹMIERCZAK MAREK      6 34- 0- 0 - PL-0474-16 1-17:59:39   911.30        50.28       523680

 317 MARCINKOWSKI SYLWESTER 5 < 3>---- G PL0219-12- 1-18:17:54   907.62        50.25       538130

 318 PRZYBYŁ TOMASZ         2 < 4>---- G PL0474-17- 1-17:59:12   905.38        50.22       519870

 319 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 <15>---- - PL0474-16- 1-18:07:53   899.84                    524500

 320 FELEDZIAK TOMASZ       6 < 4>---- - PL-0474-17 1-18:09:34   899.49        50.16       525810

 321 SKORUPKA RAFAŁ         2 <25>---- - PL-0474-19 1-18:08:34   896.11                    522940

 322 MATUSZAK HENRYK        3 < 2>---- - PL0474-18- 1-17:56:35   894.18        50.10       511100

 323 SIKORA ZBIGNIEW        1 < 7>---- C PL-0219-18 1-18:17:22   892.54        50.07       528710

 324 JEŻ MIROSŁAW           2 < 9>---- - PL-0474-15 1-18:16:43   892.01        50.04       527820

 325 SNADNY DARIUSZ         4 < 3>---- G PL-DE-19-5 1-18:50:26   891.37        50.01       557490

 326 ŁABĘDZKI EDWARD        5 < 5>---- C PL-096-16- 1-18:28:56   891.11        49.97       538170

 327 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 <16>---- - PL0219-14- 1-18:13:56   890.59        49.94       524500

 328 DUBISZ ROBERT          6 <12>---- - PL0219-15- 1-18:12:15   890.54                    522970

 329 MARCINKOWSKI SYLWESTER 5 < 4>---- C PL-0474-17 1-18:29:37   890.04        49.88       538130

 330 JUSKOWIAK ROBERT       2 <11>---- - PL0474-17- 1-17:52:56   889.21        49.85       505010

 331 SIKORA ZBIGNIEW        1 < 8>---- - PL-0474-18 1-18:20:27   887.92        49.82       528710

 332 ZAREMBA SLAWOMIR       3 < 2>---- - PL-0474-17 1-18:06:22   886.43        49.79       515340

 333 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 < 8>---- - PL0474-17- 1-18:12:33   884.52        49.76       519700

 334 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 < 5>---- - PL-0474-18 1-18:36:26   884.25        49.73       540660

 335 KAŹMIERCZAK ADAM       1 < 3>---- - PL-0474-17 1-18:18:59   883.02        49.70       524500

 336 JANKOWSKI F.i A.       3 < 5>---- - PL-017-17- 1-18:10:42   880.08        49.67       515460

 337 ANDRZEJAK RAD.-MARIAN  5 < 2>---- C PL-0474-15 1-18:41:34   877.21        49.63       540860

 338 BUGZEL MICHAŁ          1 14- 0- 0 - PL0474-17- 1-18:27:05   876.47        49.60       527710

 339 JANKOWIAK JÓZEF        1 < 8>---- - PL-DE-19-5 1-18:28:05   874.17                    527200

 340 MARCINKOWSKI SYLWESTER 5 < 5>---- C PL-0474-15 1-18:41:21   873.09        49.54       538130

 341 MAZUR JÓZEF            5 < 7>---- G PL-0474-18 1-18:47:34   872.40        49.51       543130

 342 SIKORA SŁAWOMIR        4 < 3>---- - PL-0474-19 1-18:45:04   871.76        49.48       540550

 343 GŁOWISZYN JAN          4  8- 0- 0 G PL-0474-17 1-19:06:47   868.22        49.45       557210

 344 JANKOWSKI F.i A.       3 < 6>---- - PL-0165-16 1-18:19:13   867.46        49.42       515460

 345 ZAWODNY K.D.           5 < 6>---- - PL-0474-17 1-18:59:27   865.17        49.39       548910

 346 PRAŁAT PRZEMYSŁAW      2 < 2>---- G PL0474-18- 1-18:20:54   862.61        49.36       514030

 347 PIETURA PRZEMYSLAW     6 < 2>---- - PL-0225-18 1-18:16:13   861.88        49.33       509560

 348 DUBISZ ROBERT          6 <13>---- - PL-0474-19 1-18:32:49   860.41                    522970

 349 MAJCHRZAK DARIUSZ      3  5- 0- 0 C PL-0217-15 1-18:26:47   856.16        49.26       515220

 350 BIERNAT WIESŁAW        3 <10>---- - PL0219-12- 1-18:14:07   855.14        49.23       503780

 351 KAŹMIERCZAK ADAM       1 < 4>---- - PL-0474-18 1-18:39:12   853.96        49.20       524500

 352 ZAREMBA SLAWOMIR       3 < 3>---- - PL-0474-17 1-18:28:34   853.82        49.17       515340

 353 ZAREMBA SLAWOMIR       3 < 4>---- - PL-0145-16 1-18:28:35   853.80        49.14       515340

 354 ANTOSIK MIROSŁAW-PAWEŁ 1 < 6>---- - PL0474-17- 1-18:43:07   853.64        49.11       527650

 355 NOWAK TOMASZ           1 < 2>---- C PL-0474-17 1-18:44:29   853.26        49.08       528580

 356 MARCINKOWSKI SYLWESTER 5 < 6>---- G PL-0474-16 1-18:56:00   852.82        49.05       538130

 357 ZAWIEJA MACIEJ         4 10- 0- 0 G PL-0474-16 1-19:00:35   850.35        49.02       540470

 358 FELEDZIAK TOMASZ       6 < 5>---- C PL-0474-18 1-18:44:31   848.74        48.99       525810

 359 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 <17>---- - PL-0474-15 1-18:43:11   848.45        48.96       524500

 360 KAŹMIERCZAK MAREK      6 < 2>---- - PL-0146-14 1-18:42:22   848.25        48.93       523680

   07.06.2020.-BAD NENNDORF 1           - 8 -

┌───┬──────────────────────┬─┬────────┬─┬──────────┬──────────┬────────┬──────┬─────┬─────┬──────┐

│Lp.│NAZWISKO HODOWCY      │s│ W- K- S│S│OBRĄCZKA R│CZAS PRZYL│V/Tskor.│COEFIC│ GMP │PUNKT│ODLEGŁ│

├───┼──────────────────────┼─┼────────┼─┼──────────┼──────────┼────────┼──────┼─────┼─────┼──────┤

 361 SIKORA SŁAWOMIR        4 < 4>---- - PL-0474-16 1-19:02:42   847.66        48.89       540550

 362 BIERNAT WIESŁAW        3 <11>---- - PL-0474-17 1-18:19:41   847.14        48.86       503780

 363 DUBISZ ROBERT          6 <14>---- G PL-0474-18 1-18:43:19   845.80        48.83       522970

 364 DUBISZ ROBERT          6 <15>---- - PL0474-15- 1-18:43:29   845.57                    522970

 365 JĘDRYCZKA JACEK        2 < 5>---- C PL0474-15- 1-18:49:25   845.24        48.77       527780

 366 DUBISZ ROBERT          6 <16>---- - PL-0100-15 1-18:44:31   844.16                    522970

 367 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 < 6>---- G PL-0474-15 1-19:06:35   842.70        48.71       540660

 368 MAZUR JÓZEF            5 < 8>---- - PL-0474-17 1-19:09:37   842.56        48.68       543130

 369 NOWACKI TOMASZ         4 <10>---- - PL-0474-18 1-19:07:32   841.89        48.65       540940

 370 ANDRZEJAK RAD.-MARIAN  5 < 3>---- G PL-0474-17 1-19:12:08   835.78        48.62       540860

 371 KRYSICKI TOMASZ        6 < 2>---- - PL-0216-16 1-18:51:30   833.62        48.59       522260

 372 ROZWALKA MICHAL        1 28- 0- 0 C PL0219-14- 1-18:56:14   831.32        48.56       524760

 373 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 <16>---- C PL-0474-16 1-19:04:55   827.25        48.52       529370

 374 SKORUPKA RAFAŁ         2 <26>---- - PL0474-17- 1-18:58:24   825.61        48.49       522940

 375 SKORUPKA RAFAŁ         2 <27>---- C PL0219-14- 1-18:59:19   824.41        48.46       522940

 376 KACZMAREK JAN          4 < 9>---- G PL-0474-15 1-19:33:22   821.58        48.43       549120

 377 NOWICKI TADEUSZ        6 < 8>---- - PL0219-14- 1-19:03:18   820.74        48.40       523880

 378 ANTOSIK MIROSŁAW-PAWEŁ 1 < 7>---- - PL-0474-18 1-19:10:30   817.43        48.37       527650

 379 PATERCZYK PAWEŁ        2 < 3>---- G PL-0474-15 1-19:00:45   815.07        48.34       518180

 380 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 < 7>---- - PL-0241-16 1-19:28:37   814.72        48.31       540660

 381 BUGZEL MICHAŁ          1 < 2>---- - PL0474-17- 1-19:13:36   813.61        48.28       527710

 382 BIERNAT DARIUSZ        2 < 5>---- C PL-0474-15 1-19:14:19   812.84        48.25       527790

 383 ROZWALKA MICHAL        1 < 2>---- C PL0474-16- 1-19:11:19   811.92        48.22       524760

 384 BIERNAT WIESŁAW        3 <12>---- - PL-0474-19 1-18:45:37   811.74        48.19       503780

 385 DUBISZ ROBERT          6 <17>---- - PL-0474-19 1-19:09:28   811.48                    522970

 386 FELEDZIAK TOMASZ       6 < 6>---- - PL-0474-15 1-19:13:32   810.77        48.12       525810

 387 KAŹMIERCZAK MAREK      6 < 3>---- C PL0219-14- 1-19:11:06   810.52        48.09       523680

 388 OTTO IRENEUSZ          3 <11>---- - PL-0216-17 1-18:50:05   809.54        48.06       506030

 389 KAŹMIERCZAK MAREK      6 < 4>---- - PL-0474-17 1-19:13:55   807.01        48.03       523680

 390 SKORUPKA RAFAŁ         2 <28>---- - PL-0474-19 1-19:13:10   806.80                    522940

 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:4 --------------------

 391 PIETURA PRZEMYSLAW     6 < 3>---- C PL-0474-19 1-18:57:06   806.14                    509560

 392 ZAREMBA SLAWOMIR       3 < 5>---- - PL-0474-17 1-19:05:39   804.40                    515340

 393 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ    3 <20>---- - PL-0216-16 1-18:54:44   803.44                    505950

 394 ŁUCZAK GRZEGORZ        5 <15>---- - PL-0474-18 1-19:41:52   799.68                    541280

 395 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 < 9>---- - PL0474-17- 1-19:14:55   799.64                    519700

 396 KAŹMIERCZAK ADAM       1 < 5>---- C PL-0474-18 1-19:22:26   797.80                    524500

 397 MAJEWSKI ALFRED        1 < 3>---- G PL0474-17- 1-19:26:40   797.30                    527550

 398 ZAWODNY K.D.           5 < 7>---- - PL-0474-18 1-19:53:30   797.25                    548910

 399 KRYSICKI TOMASZ        6 < 3>---- - PL-0216-12 1-19:20:31   796.72                    522260

 400 NOWAK R.& PYTEL A.     1 < 7>---- - PL0474-16- 1-19:22:05   794.13                    521810

 401 NOWICKI TADEUSZ        6 < 9>---- - PL0474-16- 1-19:28:08   790.01                    523880

 402 NOWACKI TOMASZ         4 <11>---- - DV-02522-1 1-19:51:40   787.78                    540940

 403 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN 3 <13>---- - PL0474-18- 1-19:08:45   785.83                    505880

 404 RAJEWSKI HENRYK        6  5- 0- 0 C PL0219-13- 1-19:33:29   782.32                    522970

 405 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ    3 <21>---- G PL-0474-16 1-19:11:53   782.13                    505950

 406 ANDRZEJAK RAD.-MARIAN  5 < 4>---- - PL-0474-17 1-20:03:26   774.39                    540860

 407 DUBISZ ROBERT          6 <18>---- - PL-0219-15 1-19:50:08   763.31                    522970

 408 SIKORA ZBIGNIEW        1 < 9>---- G PL0474-17- 1-19:58:21   762.54                    528710

 409 OTTO IRENEUSZ          3 <12>---- - PL-0216-17 1-19:33:18   757.19                    506030

 410 WABIŃSKI SŁAWOMIR      4 < 5>---- G PL-0474-16 1-20:13:25   754.68                    534630

 411 CHUDY JAN              1 < 5>---- C PL0474-17- 1-20:05:28   751.64                    526500

 412 BIERNAT WIESŁAW        3 <13>---- C PL-0474-15 1-19:37:37 20:09:25                    503780

 413 MAJEWSKI ALFRED        1 < 4>---- - PL0474-16- 1-20:13:22 20:13:28                    527550

 414 MATUSZAK HENRYK        3 < 3>---- C PL-0474-15 1-19:52:51 20:14:53                    511100

 415 JEŻ MIROSŁAW           2 <10>---- - PL-0474-16 1-20:26:53 20:26:38                    527820

 416 NOWICKI TADEUSZ        6 <10>---- - PL-0474-17 1-20:27:54 20:32:54                    523880

 417 SIKORA ZBIGNIEW        1 <10>---- - PL-0474-18 1-20:41:02 20:39:36                    528710

 418 NOWICKI TADEUSZ        6 <11>---- - PL-0474-17 1-20:45:05 20:50:05                    523880

 419 JAKUBCZAK ANDRZEJ      6 < 5>---- C PL-0474-17 1-20:59:22 21:05:56                    522710

 420 NOWACKI TOMASZ         4 <12>---- - PL-0413-17 1-21:31:42 21:13:57                    540940

                             - 9 -

┌───┬──────────────────────┬───────┬───┬────┬────┬───────────────┬────────────────┬───┐

│POZ│   NAZWISKO i IMIĘ    │ODLEGŁ.│WŁ.│POZ.│POZ.│   KONKURSY    │     PUNKTY     │Nr

│PKT│       HODOWCY        │  [m]  │GOŁ│ I  │ II ├──┬──┬──┬──┬───┼───────┬────────┤HOD│

│HOD│                      │       │   │GOŁ.│GOŁ.│ 1│ 2│ 3│ 4│RAZ│ Lot 4 │  RAZEM │   │

├───┼──────────────────────┼───────┼───┼────┼────┼──┼──┼──┼──┼───┼───────┼────────┼───┤

   1 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN  505880  26    5   18  2  3  3  3  11  174.18   415.64 318

   2 BECZKOWIAK A.& R.       519200  27   13   46  3  2  3  3  11  157.33   376.01 102

   3 SKORUPKA RAFAŁ          522940  56    3    6  3  3  3  2  11  118.78   355.38 237

   4 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ     505950  41    1   12  2  1  3  3   9  176.97   345.45 319

   5 BARTLEWICZ RADOSŁAW     529370  31   42   77  3  1  3  3  10  163.47   342.41 245

   6 KACZMAREK JAN           549120  20   29   39  3  2  3  2  10  116.21   334.51 406

   7 ŁUCZAK GRZEGORZ         541280  32   11   25  1  1  3  3   8  178.11   329.40 521

   8 DUBISZ ROBERT           522970  44    4    8  3  1  2  3   9  170.41   324.80 618

   9 FELEDZIAK TOMASZ        525810  15   17  105  2  2  2  3   9  166.25   309.85 620

  10 JUSKOWIAK ROBERT        505010  25   82   95  3  1  2  3   9  160.71   309.69 202

  11 PŁOCHARCZYK WOJCIECH    508740  20   32  122  3  2  2  2   9  115.05   291.15 306

  12 OTTO IRENEUSZ           506030  34    7    9  1  2  1  3   7  177.78   285.35 316

  13 KAŹMIERCZAK ADAM        524500  20   73  237  3  1  3  2   9  110.09   281.52 116

  14 PIETRASZEWSKI JACEK     510700  11   65   94  2  3  3  1   9   57.01   278.07 309

  15 ZIELIŃSKI MARIUSZ       513970  22   60  104  2  2  2  2   8  114.79   266.87 302

  16 MAZUR JÓZEF             543130  20   87  118  1  2  1  3   7  166.89   264.83 516

  17 ŁAGÓDKA ANDRZEJ         519700  49   38   90  1  1  3  2   7  115.21   261.82 225

  18 BRZYKCY E.-KLAUZA K.    540660  30  107  169  3  2  3  1   9   56.59   256.70 402

  19 CHUDY JAN               526500  35   36  176  3  1  1  2   7  110.64   221.27 128

  20 SIKORA ZBIGNIEW         528710  29   44   57  3  0  3  1   7   56.30   216.41 123

  21 JANKOWSKI F.i A.        515460  22  181  196  1  3  2  1   7   53.15   207.90 314

  22 NOWACKI TOMASZ          540940  41  101  102  2  1  3  1   7   52.54   207.63 413

  23 MAJEWSKI ALFRED         527550  14   40  184  0  2  1  2   5  112.87   197.87 111

  24 MAKOWSKI-ZBORALSKI      524500  45   14   21  1  1  3  1   6   57.52   192.42 114

  25 BIERNAT DARIUSZ         527790  22    2   61  1  1  1  2   5  115.02   190.82 222

  26 ZAWODNY K.D.            548910  14   23  157  1  0  2  2   5  106.34   186.09 526

  27 ANDRZEJAK RAD.-MARIAN   540860  20  156  337  3  1  3  0   7           181.50 511

  28 NOWAK R.& PYTEL A.      521810  21   53  195  2  0  0  3   5  156.11   180.91 101

  29 ANTOSIK MIROSŁAW-PAWEŁ  527650  22   72   76  2  0  1  2   5  110.04   178.77 126

  30 JEŻ MIROSŁAW            527820  27   24   67  3  1  0  2   6  110.06   176.81 212

  31 ŁABĘDZKI EDWARD         538170  15  136  144  2  1  3  0   6           170.03 504

  32 JAKUBCZAK ANDRZEJ       522710  19  171  251  1  1  1  2   5  100.32   163.71 602

  33 NOWICKI TADEUSZ         523880  44   52  103  3  1  1  1   6   54.63   162.71 606

  34 BIERNAT WIESŁAW         503780  39   34   79  3  1  1  1   6   57.49   162.40 320

  35 KLOZIŃSKI GRZEGORZ      532780   8  129  135  0  0  0  3   3  159.19   159.19 105

  36 KLEMCZAK LESZEK         534090  10  134  223  0  0  1  2   3  108.58   148.58 408

  37 MEHR TADEUSZ            505820  15  846  912  2  2  2  0   6           142.35 317

  38 PRAŁAT PRZEMYSŁAW       514030  10  292  346  2  1  1  1   5   50.64   141.75 238

  39 PATERCZYK PAWEŁ         518180  14  178  266  1  0  2  1   4   54.31   138.42 214

  40 MARCINKOWSKI SYLWESTER  538130  14   69  253  1  0  2  1   4   57.81   134.75 517

  41 JĘDRYCZKA JACEK         527780  16  138  198  2  2  0  1   5   53.67   132.64 216

  42 NOWAK ARTUR             516710  16  173  248  2  2  0  1   5   51.45   132.05 232

  43 SNELA PIOTR             526910   6   47  224  0  0  2  1   3   58.52   129.51 228

  44 WABIŃSKI SŁAWOMIR       534630  16  140  142  3  0  1  1   5   55.47   129.37 418

  45 PLOSZAJCZAK ARKADIUSZ   508360                0  1  3  -   4           126.29 241

  46 SNADNY DARIUSZ          557490  10  275  304  0  0  2  1   3   51.19   120.89 429

  47 NOWAK TOMASZ            528580   6  230  355  2  0  1  1   4   52.64   114.96 132

  48 JANKOWIAK JÓZEF         527200  34   31  110  3  0  0  1   4   59.04   106.28 127

  49 PRZYBYŁ TOMASZ          519870  18  114  155  0  2  0  1   3   55.05   105.53 240

  50 KRYSICKI TOMASZ         522260  18  194  371  2  1  0  1   4   53.79   102.18 605

  51 GŁOWISZYN JAN           557210   8  343  478  1  3  0  0   4            89.70 410

  52 DOLINSKI JOZEF          540110   9   85  487  0  -  1  1   2   57.30    89.53 424

  53 MATUSZAK HENRYK         511100  21  227  322  3  0  1  0   4            82.12 307

  54 FABISIAK ANTONI         540540  10  436  543  0  2  1  0   3            76.66 403

  55 GORWA MARCIN            528710   6  450  482  0  3  0  0   3            74.87 121

  56 WIEŁA DARIUSZ           540810  16   93  221  1  1  1  0   3            71.93 507

  57 KMIECIAK WIESŁAW        522830   6  220  841  1  0  0  1   2   52.96    67.26 604

  58 ZAWIEJA MACIEJ          540470  10  357  425  2  1  0  0   3            62.55 422

  59 MATYSIAK KRYSPIN        536680  10   30  511  0  0  0  1   1   59.07    59.07 412

  60 TERKA KAROL             538840   5            1  2  0  0   3            58.79 529

                                 - 10 -

┌───┬──────────────────────┬───────┬───┬────┬────┬───────────────┬────────────────┬───┐

│POZ│   NAZWISKO i IMIĘ    │ODLEGŁ.│WŁ.│POZ.│POZ.│   KONKURSY    │     PUNKTY     │Nr

│PKT│       HODOWCY        │  [m]  │GOŁ│ I  │ II ├──┬──┬──┬──┬───┼───────┬────────┤HOD│

│HOD│                      │       │   │GOŁ.│GOŁ.│ 1│ 2│ 3│ 4│RAZ│ Lot 4 │  RAZEM │   │

├───┼──────────────────────┼───────┼───┼────┼────┼──┼──┼──┼──┼───┼───────┼────────┼───┤

  61 ROZWALKA MICHAL         524760  28  372  383  0  1  1  0   2            58.60 134

  62 BŁASZYK RADOSŁAW        526940   6            0  1  1  0   2            57.87 206

  63 HELINSKI EMANUEL        552280  11  280  442  0  0  0  1   1   51.03    51.03 431

  64 DOPIERAŁA WALDEMAR      535070                1  1  0  -   2            39.09 503

  65 MAJCHRZAK DARIUSZ       515220   5  349  747  3  -  -  0   3            35.83 326

  66 NOWAKOWSKI ROBERT       554530  13  209  508  1  1  0  0   2            34.74 532

  67 FRĄCKOWIAK ZENON        522350  10  212       0  0  1  0   1            33.42 205

  68 KRYSICKA MARIANNA       522520  13   97  433  0  0  1  0   1            32.48 115

  69 ZAREMBA SLAWOMIR        515340  26  289  332  2  0  0  0   2            31.05 313

  70 KAŹMIERCZAK MAREK       523680  34  316  360  0  1  0  0   1            29.21 619

  71 KOSMALSKI MARCIN        543020   5            0  1  0  0   1            26.53 519

  72 WOŹNA LUCYNA I TOMASZ   551490                0  1  -  -   1            23.13 420

  73 RAJEWSKI HENRYK         522970   5  404       0  1  0  0   1            20.00 608

  74 JUSKOWIAK MARCIN        538960   6  492  686  1  0  0  0   1            15.92 405

  75 SIKORA SŁAWOMIR         540550  24   50  298  1  0  0  0   1            11.54 416

  76 WERBIŃSKI J.i J.        542560  11            1  0  0  0   1            10.37 513

     OGRABEK TADEUSZ         523510   9            0  0  0  0                      607

     BUGZEL MICHAŁ           527710  14  338  381  0  0  0  0                      129

     PIETURA PRZEMYSLAW      509560   9  314  347  0  -  0  0                      615

     DOLATOWSKI STANISŁAW    528490   2            0  0  0  0                      130

     KLAUS HENRYK            548570  17            -  0  0  0                      506

     KRAMARCZYK A.i M.       538380   5  428  832  0  0  0  0                      512

     SZYMANSKA DOROTA        500010   5  580  804  0  0  0  0                      328

     SOBCZYK PAWEŁ           512200  11            0  -  0  0                      301

     BRZESKOT MARIAN         519930  12  589  698  0  0  0  0                      219

     CIEŚLAK CYRYL           519580   3            0  0  0  0                      211

     SEREK KRZYSZTOF         543740  10            -  -  0  0                      520

                         DRUGA PUNKTACJA        - 11 -

       ┌───┬──────────────────────┬──┬───────────────┬─────────────────┐

       │Lp.│   NAZWISKO i IMIĘ    │S.│   KONKURSY    │ PUNKTY - "nr 2" │

       │   │       HODOWCY        │  ├──┬──┬──┬──┬───┼────────┬────────┤

       │   │                      │  │ 1│ 2│ 3│ 4│RAZ│ Lot  4 │  RAZEM │

       ├───┼──────────────────────┼──┼──┼──┼──┼──┼───┼────────┼────────┤

          1 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN  3  3  3  3  3  12   177.97   446.48

          2 DUBISZ ROBERT           6  3  3  3  3  12   179.22   445.22

          3 BECZKOWIAK A.& R.       1  3  3  3  3  12   176.55   444.88

          4 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ     3  3  3  3  3  12   179.17   444.56

          5 OTTO IRENEUSZ           3  3  3  3  3  12   178.71   440.39

          6 SKORUPKA RAFAŁ          2  3  3  3  3  12   179.49   437.04

          7 SIKORA ZBIGNIEW         1  3  3  3  3  12   173.28   436.14

          8 PŁOCHARCZYK WOJCIECH    3  3  3  3  3  12   171.16   433.66

          9 ŁUCZAK GRZEGORZ         5  3  3  3  3  12   178.11   433.62

         10 MAKOWSKI-ZBORALSKI      1  3  3  3  3  12   176.98   433.08

         11 NOWACKI TOMASZ          4  3  3  3  3  12   168.03   430.71

         12 KACZMAREK JAN           4  3  3  3  3  12   175.34   428.41

         13 ANTOSIK MIROSŁAW-PAWEŁ  1  3  3  3  3  12   171.32   426.48

         14 BIERNAT WIESŁAW         3  3  3  3  3  12   171.80   426.35

         15 BARTLEWICZ RADOSŁAW     2  3  3  3  3  12   172.51   426.05

         16 ŁAGÓDKA ANDRZEJ         2  3  3  3  3  12   172.35   425.46

         17 PIETRASZEWSKI JACEK     3  3  3  3  3  12   165.91   422.76

         18 ZIELIŃSKI MARIUSZ       3  3  3  3  3  12   170.71   421.78

         19 JUSKOWIAK ROBERT        2  3  3  3  3  12   169.88   420.51

         20 NOWICKI TADEUSZ         6  3  3  3  3  12   170.19   420.32

         21 MAZUR JÓZEF             5  3  3  3  3  12   169.68   417.81

         22 BIERNAT DARIUSZ         2  3  3  3  3  12   175.37   417.75

         23 JANKOWIAK JÓZEF         1  3  3  3  3  12   171.30   416.80

         24 BRZYKCY E.-KLAUZA K.    4  3  3  3  3  12   163.63   415.01

         25 CHUDY JAN               1  3  3  3  3  12   165.01   414.42

         26 ŁABĘDZKI EDWARD         5  3  3  3  3  12   165.95   408.82

         27 FELEDZIAK TOMASZ        6  3  3  3  3  12   166.25   405.51

         28 WABIŃSKI SŁAWOMIR       4  3  3  3  3  12   166.18   401.68

         29 ZAWODNY K.D.            5  3  3  3  3  12   168.13   383.53

         30 JĘDRYCZKA JACEK         2  3  3  3  3  12   160.84   376.92

         31 NOWAK R.& PYTEL A.      1  3  3  2  3  11   165.43   375.43

         32 KAŹMIERCZAK ADAM        1  3  3  3  2  11   110.09   362.10

         33 WIEŁA DARIUSZ           5  1  3  3  3  10   162.67   351.86

         34 MAJEWSKI ALFRED         1  3  3  3  2  11   112.87   350.22

         35 PRZYBYŁ TOMASZ          2  0  3  3  3   9   166.08   344.61

         36 JAKUBCZAK ANDRZEJ       6  3  3  2  3  11   156.78   341.79

         37 JEŻ MIROSŁAW            2  3  3  1  3  10   173.31   341.11

         38 JANKOWSKI F.i A.        3  3  3  2  3  11   161.41   339.82

         39 PATERCZYK PAWEŁ         2  3  3  3  2  11   105.79   335.89

         40 NOWAK ARTUR             2  3  3  1  3  10   157.98   331.46

         41 MARCINKOWSKI SYLWESTER  5  3  3  3  2  11   109.71   325.40

         42 SIKORA SŁAWOMIR         4  3  3  3  2  11   108.87   316.78

         43 ANDRZEJAK RAD.-MARIAN   5  3  3  3  1  10    55.02   314.08

         44 KRYSICKA MARIANNA       1  3  3  3  1  10    56.91   290.61

         45 KLEMCZAK LESZEK         4  1  3  1  2   7   108.58   245.23

         46 MEHR TADEUSZ            3  3  3  3  0   9            237.02

         47 PRAŁAT PRZEMYSŁAW       2  3  3  2  1   9    50.64   235.70

         48 PLOSZAJCZAK ARKADIUSZ   2  3  3  3  -   9            233.10

         49 SNELA PIOTR             2  1  1  2  2   6   111.35   222.84

         50 MATUSZAK HENRYK         3  3  3  1  1   8    52.73   222.54

         51 ZAREMBA SLAWOMIR        3  3  3  1  1   8    50.74   217.05

         52 KLOZIŃSKI GRZEGORZ      1  1  0  1  3   5   164.75   211.96

         53 KAŹMIERCZAK MAREK       6  3  3  2  0   8            208.42

         54 KRYSICKI TOMASZ         6  3  3  1  1   8    53.79   204.55

         55 KAZMIERCZAK ROBERT      5  3  3  2  -   8            188.03

         56 FRĄCKOWIAK ZENON        2  1  2  2  1   6    53.22   180.27

         57 KMIECIAK WIESŁAW        6  3  2  1  1   7    52.96   173.95

         58 SNADNY DARIUSZ          4  0  0  2  2   4   101.45   171.15

         59 NOWAKOWSKI ROBERT       5  3  3  0  1   7    53.31   165.06

         60 MATYSIAK KRYSPIN        4  2  3  0  1   6    59.07   163.24

                                     - 12 -

                KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH LOTNIKÓW PO LOCIE nr 4

   ┌────┬──────────────────────┬──┬──────────┬──┬────┬────────┬────────┐

   │ Lp.│NAZWISKO IMIĘ  HODOWCY│S.│OBRĄCZKA R│Pł│KONK│ PUNKTY │ KONK-KM│

   ├────┼──────────────────────┼──┼──────────┼──┼────┼────────┼────────┤

       1 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN  3 PL-0474-16  1   4    145.15  1148.83

       2 DUBISZ ROBERT           6 PL-0100-17  1   4    143.72  1215.82

       3 SKORUPKA RAFAŁ          2 PL-0474-15  1   4    142.69  1218.16

       4 PIETRASZEWSKI JACEK     3 PL0474-18-  1   4    141.87  1167.60

       5 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN  3 PL0219-14-  1   4    140.87  1148.83

       6 ŁUCZAK GRZEGORZ         5 PL-096-17-  0   4    138.68  1288.44

       7 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ     3 PL-0474-15  0   4    137.02  1149.21

       8 BECZKOWIAK A.& R.       1 PL-0474-17  1   4    137.00  1201.44

       9 SKORUPKA RAFAŁ          2 PL-0474-16  1   4    136.70  1218.16

      10 JUSKOWIAK ROBERT        2 PL-0474-15  1   4    133.49  1148.79

      11 BARTLEWICZ RADOSŁAW     2 PL-0474-16  0   4    130.55  1244.59

      12 BECZKOWIAK A.& R.       1 PL-0474-18  1   4    129.67  1201.44

      13 SKORUPKA RAFAŁ          2 PL-0474-15  0   4    129.17  1218.16

      14 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN  3 PL-0474-15  0   4    128.98  1148.83

      15 BIERNAT WIESŁAW         3 PL-0474-17  1   4    127.16  1140.04

      16 PŁOCHARCZYK WOJCIECH    3 PL-0216-18  1   3    127.71  1040.95

      17 OTTO IRENEUSZ           3 PL-0474-17  1   3    124.75  1033.03

      18 ŁUCZAK GRZEGORZ         5 PL-0474-18  1   3    123.11  1136.77

      19 SKORUPKA RAFAŁ          2 PL-0474-16  1   3    122.23  1084.23

      20 BECZKOWIAK A.& R.       1 PL-0474-18  0   3    121.73  1071.79

      21 MAKOWSKI-ZBORALSKI      1 PL-0474-17  1   3    121.34  1087.58

      22 JUSKOWIAK ROBERT        2 PL-0218-13  0   3    120.29  1031.85

      23 PŁOCHARCZYK WOJCIECH    3 PL0474-18-  0   3    120.20  1040.95

      24 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ     3 PL-0474-17  0   3    120.07  1032.61

      25 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ     3 PL-0474-16  1   3    120.03  1032.61

      26 SIKORA ZBIGNIEW         1 PL-0474-18  1   3    120.01  1099.86

      27 ŁAGÓDKA ANDRZEJ         2 PL-0474-16  1   3    119.82  1074.70

      28 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ     3 PL0474-18-  0   3    119.75  1032.61

      29 BECZKOWIAK A.& R.       1 PL0219-14-  0   3    119.71  1071.79

      30 BECZKOWIAK A.& R.       1 PL-0474-18  0   3    118.66  1071.79

      31 ŁAGÓDKA ANDRZEJ         2 PL0219-14-  0   3    116.83  1074.70

      32 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN  3 PL-0474-17  1   3    116.79   941.66

      33 NOWACKI TOMASZ          4 PL-0474-17  1   3    116.39  1138.11

      34 OTTO IRENEUSZ           3 PL0216-16-  1   3    115.68  1033.03

      35 KACZMAREK JAN           4 PL-0474-18  1   3    115.65  1162.92

      36 BARTLEWICZ RADOSŁAW     2 PL-0474-16  0   3    115.55  1103.97

      37 OTTO IRENEUSZ           3 PL-0216-17  1   3    115.49   942.32

      38 MARCINKOWSKI SYLWESTER  5 PL-11-2829  1   3    115.32  1127.53

      39 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ     3 PL-092-15-  0   3    115.26   941.93

      40 MAJEWSKI ALFRED         1 PL0474-16-  0   3    115.16  1006.05

      41 KACZMAREK JAN           4 PL-0474-15  1   3    114.55  1072.16

      42 SKORUPKA RAFAŁ          2 PL-0474-18  0   3    113.94  1084.23

      43 DUBISZ ROBERT           6 PL0474-16-  1   3    113.70   992.28

      44 OTTO IRENEUSZ           3 PL-0216-18  1   3    113.63   942.32

      45 BECZKOWIAK A.& R.       1 PL0219-14-  0   3    113.36  1071.79

      46 CHUDY JAN               1 PL-0474-18  0   3    113.11  1093.61

      47 BRZYKCY E.-KLAUZA K.    4 PL-0474-15  0   3    113.01  1136.92

      48 SKORUPKA RAFAŁ          2 PL-0474-18  0   3    112.82   993.47

      49 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ     3 PL0474-18-  1   3    111.92   941.93

      50 OTTO IRENEUSZ           3 PL-0474-17  0   3    110.75   942.32

      51 SKORUPKA RAFAŁ          2 PL-0474-18  1   3    110.69   993.47

      52 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ     3 PL-0474-17  0   3    110.48   941.93

      53 NOWICKI TADEUSZ         6 PL0474-16-  0   3    110.07  1085.17

      54 JANKOWIAK JÓZEF         1 PL0474-17-  1   3    109.90  1004.98

      55 FELEDZIAK TOMASZ        6 PL-0474-17  0   3    109.40  1001.31

      56 ŁUCZAK GRZEGORZ         5 PL-DE-19-5  1   3    109.13  1047.03

      57 DUBISZ ROBERT           6 PL-0474-17  0   3    109.09   992.28

      58 ŁAGÓDKA ANDRZEJ         2 PL0474-17-  1   3    109.03  1074.70

      59 SKORUPKA RAFAŁ          2 PL-0219-12  0   3    108.97  1084.23

      60 PRZYBYŁ TOMASZ          2 PL0474-17-  1   3    108.94  1076.48

                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-1) Z LOTU :

                 ──────────────────────────────────────────

           ŁUCZAK GRZEGORZ          sek  5   -  3 konk.   178.11 pkt.

           OTTO IRENEUSZ            sek  3   -  3 konk.   177.78 pkt.

           SKÓRZEWSKI GRZEGORZ      sek  3   -  3 konk.   176.97 pkt.

           MARCHWACKI PAWEŁ I SYN   sek  3   -  3 konk.   174.18 pkt.

           DUBISZ ROBERT            sek  6   -  3 konk.   170.41 pkt.

 

 

                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-2) Z LOTU :

                 ──────────────────────────────────────────

           SKORUPKA RAFAŁ           sek  2   -  3 konk.   179.49 pkt.

           DUBISZ ROBERT            sek  6   -  3 konk.   179.22 pkt.

           SKÓRZEWSKI GRZEGORZ      sek  3   -  3 konk.   179.17 pkt.

           OTTO IRENEUSZ            sek  3   -  3 konk.   178.71 pkt.

           ŁUCZAK GRZEGORZ          sek  5   -  3 konk.   178.11 pkt.

     

            PUCHAR ZDOBYŁ KOL. SKORUPKA RAFAŁ Z SZYBKOŚCIĄ 1233.64 M/MIN