- 1 -

 

 

 

 

                              LISTA KONKURSOWA 12/2020

 

 

                  POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH

                                Oddziału GOSTYŃ

 

                 z lotu gołębi starych, odbytego z miejscowości

 

                                    BAD NENNDORF 4

 

       ─────────────────────────────────────────────────────────────────────

                       LOT ZALICZANY do MISTRZOSTWA POLSKI

 

       Data odbytego lotu                               - 01.08.2020 rok

       Odległość do punktu średniego oddziału           - 526720 [m]

       Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi - 09°24'25.6"-52°20'11.4"

       Godzina wypuszczenia gołębi do lotu              - 6:15:00

       Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi             - SŁONECZNIE        

       Pogoda w miejscu przylotu gołębi                 - SŁONECZNIE        

       Punkty stałe za konkurs                          - 60.00

       Ilość hodowców biorących udział w locie          - 34

       Ilość gołębi wypuszczonych do lotu               - 507

       Ilość konkursów (baza 1:5)                       - 102

       Ilość konkursów (baza 1:4)                       - 127

       Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie  - 14:54:17

       Prędkość pierwszego gołębia w konkursie          - 1041.17 [m/min.]

       Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie  - 15:31:44

       Prędkość ostatniego gołębia w konkursie          - 946.95 [m/min.]

       Średni czas trwania konkursu                     - 0h.50m.20s.

       Czas przetwarzania lotu : 2020-08-01 / 22:42:16

 

 

                    ┌───────────────┬───┬─────┬─────┬─────┐

                    │    SEKCJA     │Hod│WłGoł│Konk.│% Ngr│

                    ├───────────────┼───┼─────┼─────┼─────┤

                    │PIASKI         │  6│  143│   23│ 16.1│

                    │KROBIA         │  8│  140│   36│ 25.7│

                    │KRZEMIENIEWO   │  6│   69│   20│ 29.0│

                    │KOBYLIN        │ 11│  121│   17│ 14.0│

                    │BOREK WLKP.    │  0│    0│    0│  0.0│

                    │GOSTYŃ         │  3│   34│    6│ 17.6│

                    ├───────────────┼───┼─────┼─────┼─────┤

                    │ RAZEM ODDZIAŁ │ 34│  507│  102│ 20.0│

                    └───────────────┴───┴─────┴─────┴─────┘

 

         SEKRETARZ                                           PREZES

   01.08.2020.-BAD NENNDORF 4           - 2 -

┌───┬──────────────────────┬─┬────────┬─┬──────────┬────────┬────────┬──────┬─────┬──────┐

│Lp.│NAZWISKO HODOWCY      │s│ W- K- S│S│OBRĄCZKA R│T PRZYL.│V/Tskor.│COEFIC│PUNKT│ODLEGŁ│

├───┼──────────────────────┼─┼────────┼─┼──────────┼────────┼────────┼──────┼─────┼──────┤

   1 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 20- 7- 2 - PL0219-12- 14:54:17  1041.17   1.97 60.00 540660

   2 OTTO IRENEUSZ          3 18- 8- 3 C PL-0216-17 14:21:19  1040.54   3.94 59.90 506030

   3 SKORUPKA RAFAŁ         2 41-15- 3 - PL0219-14- 14:37:38  1040.40   5.92 59.80 522940

   4 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN 3 16- 9- 3 - PL-0474-16 14:21:41  1039.44   7.89 59.70 505880

   5 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 22- 7- 3 - PL-0474-17 14:44:55  1038.15   9.86 59.60 529370

   6 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 32- 9- 3 - PL0474-17- 14:36:27  1036.39  11.83 59.50 519700

   7 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN 3 < 2>  10 C PL-0474-17 14:23:16  1036.07  13.81 59.41 505880

   8 SKORUPKA RAFAŁ         2 < 2>   9 C PL-0474-15 14:40:10  1035.18  15.78 59.31 522940

   9 SKORUPKA RAFAŁ         2 < 3>  15 - PL0219-14- 14:40:14  1035.05  17.75 59.21 522940

  10 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN 3 < 3>  13 - PL-0474-16 14:24:28  1033.53  19.72 59.11 505880

  11 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 < 2>  36 C PL-0474-15 14:47:19  1033.29  21.70 59.01 529370

  12 NOWACKI TOMASZ         4 43- 8- 1 - PL-0474-18 14:59:32  1031.28  23.67 58.91 540940

  13 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN 3 < 4>  24 C PL0219-14- 14:27:33  1027.06  25.64 58.81 505880

  14 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 39- 7- 2 C PL-0219-18 14:47:04  1024.28  27.61 58.71 524500

  15 SKORUPKA RAFAŁ         2 < 4>  18 - PL0474-17- 14:45:39  1024.07  29.59 58.61 522940

  16 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 < 2>  20 C PL-0474-18 15:03:08  1023.72  31.56 58.51 540660

  17 KAŹMIERCZAK ADAM       1 13- 7- 3 - PL-0474-18 14:49:53  1018.68  33.53 58.42 524500

  18 SKORUPKA RAFAŁ         2 < 5>  21 - PL0219-14- 14:50:57  1013.55  35.50 58.32 522940

  19 SIKORA ZBIGNIEW        1 25- 3- 2 C PL0474-17- 14:58:00  1010.92  37.48 58.22 528710

  20 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 < 3>  27 C PL-0474-17 15:10:50  1009.01  39.45 58.12 540660

  21 SKORUPKA RAFAŁ         2 < 6>  23 - PL-0474-18 14:53:29  1008.60  41.42 58.02 522940

  22 NOWAK ARTUR            2  9- 2- 0 - PL-0216-19 14:47:39  1007.92  43.39 57.92 516710

  23 SKORUPKA RAFAŁ         2 < 7>  35 C PL-0474-15 14:55:18  1005.07  45.36 57.82 522940

  24 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN 3 < 5>  61 C PL-0474-15 14:38:22  1004.99  47.34 57.72 505880

  25 OTTO IRENEUSZ          3 < 2>  26 C PL-0216-18 14:40:30  1001.05  49.31 57.62 506030

  26 OTTO IRENEUSZ          3 < 3>  37 C PL-0206-17 14:40:31  1001.02  51.28 57.52 506030

  27 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 < 4>  47 - PL-0474-17 15:15:53   999.59  53.25 57.43 540660

  28 KAŹMIERCZAK ADAM       1 < 2>  31 C PL-0474-17 15:00:09   998.76  55.23 57.33 524500

  29 NOWACKI TOMASZ         4 < 2>  30 - PL-0474-17 15:16:42   998.60  57.20 57.23 540940

  30 NOWACKI TOMASZ         4 < 3>  34 - PL-0417-17 15:16:49   998.38  59.17 57.13 540940

  31 KAŹMIERCZAK ADAM       1 < 3>  44 C PL-0474-18 15:00:24   998.29  61.14 57.03 524500

  32 JANKOWIAK JÓZEF        1 27- 4- 3 C PL-0474-18 15:03:55   996.75  63.12 56.93 527200

  33 CHUDY JAN              1 33- 1- 0 - PL0474-17- 15:03:22   996.47  65.09 56.83 526500

  34 NOWACKI TOMASZ         4 < 4>  38 - PL-0474-17 15:18:00   996.21  67.06 56.73 540940

  35 SKORUPKA RAFAŁ         2 < 8>  42 C PL-0219-17 15:00:13   995.67  69.03 56.63 522940

  36 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 < 3>  49 - PL-0474-16 15:06:58   995.12  71.01 56.53 529370

  37 OTTO IRENEUSZ          3 < 4>  45 - PL-0216-18 14:44:03   994.07  72.98 56.44 506030

  38 NOWACKI TOMASZ         4 < 5>  39 - PL-0474-17 15:19:15   993.92  74.95 56.34 540940

  39 NOWACKI TOMASZ         4 < 6>  60 C DV-02522-1 15:19:24   993.64  76.92 56.24 540940

  40 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 < 2>  43 C PL0219-13- 15:03:23   992.65  78.90 56.14 524500

  41 SIKORA ZBIGNIEW        1 < 2> 101 C PL0474-17- 15:08:25   991.18  80.87 56.04 528710

  42 SKORUPKA RAFAŁ         2 < 9>  53 - PL0474-17- 15:02:44   990.92  82.84 55.94 522940

  43 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 < 3>  51 - PL-0474-18 15:04:21   990.84  84.81 55.84 524500

  44 KAŹMIERCZAK ADAM       1 < 4>  84 - PL-0474-18 15:04:33   990.46  86.79 55.74 524500

  45 OTTO IRENEUSZ          3 < 5>  58 - PL-0216-17 14:46:13   989.85  88.76 55.64 506030

  46 ZIELIŃSKI MARIUSZ      3 22- 2- 0 - PL0474-18- 14:54:23   989.58  90.73 55.54 513970

  47 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 < 5>  67 - PL-0474-15 15:22:03   988.32  92.70 55.45 540660

  48 DUBISZ ROBERT          6 17- 3- 1 C PL0474-15- 15:04:12   988.23  94.67 55.35 522970

  49 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 < 4>  56 - PL-0474-16 15:12:12   985.42  96.65 55.25 529370

  50 JUSKOWIAK ROBERT       2 18- 2- 1 - PL-0474-18 14:48:33   983.37  98.62 55.15 505010

  51 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 < 4>  86 - PL0474-16- 15:08:50   982.52 100.59 55.05 524500

  52 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 < 2>  63 C PL-0474-16 15:04:23   981.71 102.56 54.95 519700

  53 SKORUPKA RAFAŁ         2 <10>  57 - PL-0474-19 15:07:44   981.62 104.54 54.85 522940

  54 NOWAK ARTUR            2 < 2>---- - PL-0474-19 15:01:28   981.47 106.51 54.75 516710

  55 DUBISZ ROBERT          6 < 2>  68 - PL-0474-17 15:09:13   978.95 108.48 54.65 522970

  56 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 < 5>  65 - PL-0474-16 15:16:19   977.93 110.45 54.55 529370

  57 SKORUPKA RAFAŁ         2 <11>  70 - PL0474-17- 15:10:02   977.40 112.43 54.46 522940

  58 OTTO IRENEUSZ          3 < 6>  79 - PL-0254-17 14:53:30   975.95 114.40 54.36 506030

  59 FELEDZIAK TOMASZ       6  7- 1- 1 C PL-0474-17 15:13:47   975.92 116.37 54.26 525810

  60 NOWACKI TOMASZ         4 < 7>  64 - PL-0474-18 15:30:11   974.34 118.34 54.16 540940

   01.08.2020.-BAD NENNDORF 4           - 3 -

┌───┬──────────────────────┬─┬────────┬─┬──────────┬────────┬────────┬──────┬─────┬──────┐

│Lp.│NAZWISKO HODOWCY      │s│ W- K- S│S│OBRĄCZKA R│T PRZYL.│V/Tskor.│COEFIC│PUNKT│ODLEGŁ│

├───┼──────────────────────┼─┼────────┼─┼──────────┼────────┼────────┼──────┼─────┼──────┤

  61 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN 3 < 6>  75 C PL-0474-16 14:54:14   974.28 120.32 54.06 505880

  62 ZIELIŃSKI MARIUSZ      3 < 2>---- - PL-0474-19 15:06:30   967.02 122.29 53.96 513970

  63 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 < 3>  83 - PL0474-17- 15:13:02   965.93 124.26 53.86 519700

  64 NOWACKI TOMASZ         4 < 8>---- - PL-0474-17 15:35:06   965.79 126.23 53.76 540940

  65 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 < 6>  78 C PL0219-14- 15:23:27   965.21 128.21 53.66 529370

  66 JUSKOWIAK ROBERT       2 < 2>---- C PL-0474-16 14:58:26   964.80 130.18 53.56 505010

  67 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 < 6>  71 - PL-0474-15 15:35:34   964.49 132.15 53.47 540660

  68 DUBISZ ROBERT          6 < 3>---- - PL-0474-17 15:17:20   964.30 134.12 53.37 522970

  69 SIKORA SŁAWOMIR        4 14- 1- 1 C PL0474-15- 15:35:52   963.78 136.09 53.27 540550

  70 SKORUPKA RAFAŁ         2 <12>  76 - PL-0219-12 15:17:41   963.62 138.07 53.17 522940

  71 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 < 7>---- - PL-0474-15 15:36:10   963.46 140.04 53.07 540660

  72 NOWICKI TADEUSZ        6 10- 2- 1 - PL-0219-13 15:18:51   963.28 142.01 52.97 523880

  73 ANTOSIK MIROSŁAW-PAWEŁ 1  6- 1- 1 C PL-0474-17 15:22:51   963.13 143.98 52.87 527650

  74 JANKOWIAK JÓZEF        1 < 2>  85 C PL-0474-18 15:22:26   963.04 145.96 52.77 527200

  75 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN 3 < 7>  81 C PL0219-14- 15:00:26   962.79 147.93 52.67 505880

  76 SKORUPKA RAFAŁ         2 <13>  80 - PL0219-12- 15:18:56   961.40 149.90 52.57 522940

  77 PATERCZYK PAWEŁ        2  5- 1- 1 C PL-0474-16 15:14:20   960.78 151.87 52.48 518180

  78 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 < 7>---- C PL-0474-15 15:26:21   960.13 153.85 52.38 529370

  79 OTTO IRENEUSZ          3 < 7>  95 C PL-0216-17 15:02:13   959.81 155.82 52.28 506030

  80 SKORUPKA RAFAŁ         2 <14>  87 - PL-0474-18 15:20:24   958.82 157.79 52.18 522940

  81 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN 3 < 8>  88 - PL-0474-17 15:02:42   958.65 159.76 52.08 505880

  82 NOWICKI TADEUSZ        6 < 2>---- C PL0474-16- 15:21:56   957.85 161.74 51.98 523880

  83 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 < 4>  90 - PL0474-15- 15:17:39   957.71 163.71 51.88 519700

  84 KAŹMIERCZAK ADAM       1 < 5>  92 - PL-0474-19 15:23:00   957.12 165.68 51.78 524500

  85 JANKOWIAK JÓZEF        1 < 3> 102 - PL-0474-18 15:26:01   956.78 167.65 51.68 527200

  86 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 < 5>  96 - PL-0474-17 15:23:13   956.74 169.63 51.58 524500

  87 SKORUPKA RAFAŁ         2 <15>---- - PL-0474-19 15:21:53   956.22 171.60 51.49 522940

  88 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN 3 < 9>---- - PL-0474-15 15:04:30   955.39 173.57 51.39 505880

  89 JANKOWSKI F.i A.       3  8- 1- 1 C PL-0474-16 15:14:32   955.38 175.54 51.29 515460

  90 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 < 5>  91 C PL0219-14- 15:19:24   954.63 177.51 51.19 519700

  91 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 < 6>  97 - PL0474-17- 15:19:34   954.34 179.49 51.09 519700

  92 KAŹMIERCZAK ADAM       1 < 6>  93 - PL-0474-19 15:24:41   954.19 181.46 50.99 524500

  93 KAŹMIERCZAK ADAM       1 < 7>---- C PL-0474-17 15:25:57   951.99 183.43 50.89 524500

  94 WABIŃSKI SŁAWOMIR      4 11- 1- 1 C PL-0474-16 15:36:46   951.69 185.40 50.79 534630

  95 OTTO IRENEUSZ          3 < 8>---- C PL-0216-15 15:06:47   951.57 187.38 50.69 506030

  96 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 < 6>  98 - PL-0474-18 15:26:34   950.93 189.35 50.59 524500

  97 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 < 7>  99 - PL-0474-18 15:21:33   950.87 191.32 50.50 519700

  97 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 < 7>---- - PL-0474-18 15:26:36   950.87 191.32 50.50 524500

  99 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 < 8> 100 C PL-0474-15 15:22:01   950.06 195.27 50.30 519700

 100 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 < 9>---- - PL-0474-18 15:22:59   948.39 197.24 50.20 519700

 101 SIKORA ZBIGNIEW        1 < 3>---- - PL0474-17- 15:32:45   947.93 199.21 50.10 528710

 102 JANKOWIAK JÓZEF        1 < 4>---- C PL-0474-18 15:31:44   946.95 201.18 50.00 527200

 ──────────────────── K O N I E C    K O N K U R S U ────────────────────

 103 DUBISZ ROBERT          6 < 4>---- C PL-0100-15 15:27:50   945.98              522970

 104 DUBISZ ROBERT          6 < 5>---- C PL0474-15- 15:29:01   943.96              522970

 105 DUBISZ ROBERT          6 < 6>---- C PL0474-16- 15:29:12   943.65              522970

 106 FELEDZIAK TOMASZ       6 < 2>---- C PL-0474-18 15:32:43   942.79              525810

 107 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 < 8>---- - PL0219-14- 15:31:33   942.41              524500

 108 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 < 8>---- C PL-0474-15 15:37:01   941.91              529370

 109 SIKORA ZBIGNIEW        1 < 4>---- C PL0474-17- 15:38:25   938.40              528710

 110 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 < 9>---- - PL-0150-13 15:39:30   937.77              529370

 111 WABIŃSKI SŁAWOMIR      4 < 2>---- C PL-0474-17 15:46:48   934.99              534630

 112 PRAŁAT PRZEMYSŁAW      2  8- 0- 0 - PL0474-17- 15:25:29   933.78              514030

 113 JUSKOWIAK ROBERT       2 < 3>---- - PL-0474-18 15:17:15   931.32              505010

 114 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 <10>---- - PL-0474-17 15:43:32   931.12              529370

 115 SIKORA ZBIGNIEW        1 < 5>---- C PL0474-17- 15:42:58   930.88              528710

 116 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 < 9>---- - PL0219-14- 15:38:54   930.13              524500

 117 JANKOWIAK JÓZEF        1 < 5>---- - PL0474-17- 15:41:59   929.83              527200

 118 SIKORA ZBIGNIEW        1 < 6>---- - PL0474-17- 15:44:00   929.19              528710

 119 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 <11>---- - PL-0474-18 15:46:27   926.36              529370

 120 JUSKOWIAK ROBERT       2 < 4>---- - PL-0474-18 15:22:03   923.15              505010

                                         - 4 -

┌───┬──────────────────────┬───────┬───┬────┬────┬───────────────────────────────────────┬─────────────────┬───┐

│POZ│   NAZWISKO i IMIĘ    │ODLEGŁ.│WŁ.│POZ.│POZ.│               KONKURSY                │      PUNKTY     │Nr │

│PKT│       HODOWCY        │  [m]  │GOŁ│ I  │ II ├──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬───┼────────┬────────┤HOD│

│HOD│                      │       │   │GOŁ.│GOŁ.│ 1│ 2│ 3│ 4│ 5│ 6│ 7│ 8│ 9│10│11│12│RAZ│ Lot 12 │  RAZEM │   │

├───┼──────────────────────┼───────┼───┼────┼────┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼───┼────────┼────────┼───┤

   1 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN  505880  16    4    7  2  3  3  3  2  2  3  3  1  3  2  3  30   175.94  1426.06 318

   2 SKORUPKA RAFAŁ          522940  41    3    8  3  3  3  2  0  1  2  2  3  3  3  3  28   173.76  1332.77 237

   3 KAŹMIERCZAK ADAM        524500  13   17   28  3  1  3  2  2  2  2  3  2  3  3  3  29   165.25  1326.73 116

   4 OTTO IRENEUSZ           506030  18    2   25  1  2  1  3  2  3  3  3  2  3  1  3  27   175.04  1324.49 316

   5 DUBISZ ROBERT           522970  17   48   55  3  1  2  3  3  2  3  3  1  3  3  1  28    55.35  1297.87 618

   6 SIKORA ZBIGNIEW         528710  25   19   41  3  0  3  1  2  1  3  3  3  3  3  2  27   114.26  1287.56 123

   7 BRZYKCY E.-KLAUZA K.    540660  20    1   16  3  2  3  1  3  2  3  3  3  1  2  2  28   116.63  1284.79 402

   8 BARTLEWICZ RADOSŁAW     529370  22    5   11  3  1  3  3  3  3  2  1  1  1  3  3  27   165.05  1275.99 245

   9 JUSKOWIAK ROBERT        505010  18   50   66  3  1  2  3  2  3  2  3  2  2  1  1  25    53.56  1138.43 202

  10 JANKOWIAK JÓZEF         527200  27   32   74  3  0  0  1  3  2  3  2  2  3  2  3  24   159.70  1096.33 127

  11 PIETRASZEWSKI JACEK     510700   1            2  3  3  1  3  3  3  2  2  3  0  0  25           1051.24 309

  12 FELEDZIAK TOMASZ        525810   7   59  106  2  2  2  3  2  3  2  2  2  3  0  1  24    54.26  1041.57 620

  13 MAKOWSKI-ZBORALSKI      524500  39   14   40  1  1  3  1  3  3  3  3  0  3  1  2  24   114.85  1018.10 114

  14 ŁAGÓDKA ANDRZEJ         519700  32    6   52  1  1  3  2  3  2  1  0  2  3  1  3  22   156.44  1012.58 225

  15 BIERNAT WIESŁAW         503780                3  1  1  1  2  3  2  1  1  3  3  -  21            941.72 320

  16 NOWACKI TOMASZ          540940  43   12   29  2  1  3  1  3  2  1  2  1  3  2  1  22    56.24   927.44 413

  17 ZIELIŃSKI MARIUSZ       513970  22   46   62  2  2  2  2  1  1  2  0  2  3  2  0  19            882.83 302

  18 JANKOWSKI F.i A.        515460   8   89  155  1  3  2  1  1  2  0  1  1  2  3  1  18    51.29   816.01 314

  19 KACZMAREK JAN           549120                3  2  3  2  1  1  1  0  2  1  0  -  16            657.40 406

  20 BECZKOWIAK A.& R.       519200                3  2  3  3  0  -  1  3  -  3  -  -  18            656.15 102

  21 PRAŁAT PRZEMYSŁAW       514030   8  112  140  2  1  1  1  1  2  2  0  2  1  1  0  14            646.32 238

  22 ANTOSIK MIROSŁAW-PAWEŁ  527650   6   73  129  2  0  1  2  3  1  2  1  1  1  0  1  15    52.87   637.26 126

  23 CHUDY JAN               526500  33   33  160  3  1  1  2  1  1  3  1  1  0  0  0  14            583.87 128

  24 MAJEWSKI ALFRED         527550                0  2  1  2  1  1  1  2  2  1  0  -  13            583.02 111

  25 JEŻ MIROSŁAW            527820                3  1  0  2  1  1  0  0  1  2  2  -  13            559.79 212

  26 NOWICKI TADEUSZ         523880  10   72   82  3  1  1  1  2  1  0  1  0  3  1  1  15    51.98   543.56 606

  27 PATERCZYK PAWEŁ         518180   5   77  186  1  0  2  1  1  1  0  0  2  1  1  1  11    52.48   537.36 214

  28 PŁOCHARCZYK WOJCIECH    508740                3  2  2  2  2  0  1  0  1  1  0  -  14            526.00 306

  29 SIKORA SŁAWOMIR         540550  14   69  194  1  0  0  0  1  0  3  0  2  3  0  1  11    53.27   500.99 416

  30 MAZUR JÓZEF             543130                1  2  1  3  2  2  -  -  -  -  -  -  11            447.25 516

  31 KLOZIŃSKI GRZEGORZ      532780                0  0  0  3  1  1  0  1  2  0  0  -   8            434.29 105

  32 BIERNAT DARIUSZ         527790                1  1  1  2  1  1  1  0  0  -  1  -   9            414.39 222

  33 FABISIAK ANTONI         540540   3            0  2  1  0  1  1  1  1  2  0  0  0   9            394.34 403

  34 WABIŃSKI SŁAWOMIR       534630  11   94  111  3  0  1  1  2  0  0  0  1  -  1  1  10    50.79   391.68 418

  35 ŁUCZAK GRZEGORZ         541280                1  1  3  3  0  1  -  -  -  -  -  -   9            386.25 521

  36 MATUSZAK HENRYK         511100   4  147       3  0  1  0  1  0  2  2  1  1  0  0  11            386.02 307

  37 NOWAK R.& PYTEL A.      521810                2  0  0  3  -  -  -  0  1  1  1  -   8            362.47 101

  38 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ     505950                2  1  3  3  0  -  -  -  -  -  -  -   9            345.45 319

  39 ŁABĘDZKI EDWARD         538170                2  1  3  0  -  3  -  -  -  -  -  -   9            340.99 504

  40 PRZYBYŁ TOMASZ          519870                0  2  0  1  1  1  0  0  1  2  0  -   8            330.98 240

  41 GŁOWISZYN JAN           557210  10  123  144  1  3  0  0  1  0  1  0  1  0  1  0   8            325.04 410

  42 DOLINSKI JOZEF          540110   2  239       0  -  1  1  1  0  1  0  1  1  0  0   6            286.20 424

  43 JĘDRYCZKA JACEK         527780                2  2  0  1  1  1  1  0  -  -  -  -   8            275.60 216

  44 ZAWODNY K.D.            548910                1  0  2  2  1  1  -  -  -  -  -  -   7            274.49 526

  45 JAKUBCZAK ANDRZEJ       522710                1  1  1  2  3  0  -  -  -  -  -  -   8            262.76 602

  46 ZAREMBA SLAWOMIR        515340                2  0  0  0  3  0  2  0  0  0  0  -   7            251.20 313

  47 JUSKOWIAK MARCIN        538960   9  168       1  0  0  0  1  0  1  2  1  0  0  0   6            251.18 405

  48 NOWAK ARTUR             516710   9   22   54  2  2  0  1  1  -  0  0  1  0  0  0   7            241.41 232

  49 MARCINKOWSKI SYLWESTER  538130                1  0  2  1  1  1  -  -  -  -  -  -   6            223.08 517

  50 KLEMCZAK LESZEK         534090                0  0  1  2  2  0  -  -  -  -  -  -   5            216.64 408

  51 HELINSKI EMANUEL        552280                0  0  0  1  3  1  0  0  0  0  0  -   5            214.03 431

  52 MATYSIAK KRYSPIN        536680   5  206       0  0  0  1  1  1  1  0  0  0  0  0   4            207.64 412

  53 NOWAK TOMASZ            528580                2  0  1  1  0  -  0  0  1  0  0  -   5            187.66 132

  54 ANDRZEJAK RAD.-MARIAN   540860                3  1  3  0  -  -  -  -  -  -  -  -   7            181.50 511

  55 GORWA MARCIN            528710                0  3  0  0  0  -  -  1  0  0  1  -   5            179.88 121

  56 MEHR TADEUSZ            505820                2  2  2  0  1  -  -  -  -  -  -  -   7            179.04 317

  57 KRYSICKI TOMASZ         522260                2  1  0  1  0  0  0  2  0  0  -  -   6            173.89 605

  58 PLOSZAJCZAK ARKADIUSZ   508360                0  1  3  -  0  -  -  0  -  1  -  -   5            162.39 241

  59 SNADNY DARIUSZ          557490   2  133       0  0  2  1  1  -  0  0  0  0  0  0   4            158.19 429

  60 SNELA PIOTR             526910                0  0  2  1  0  -  -  -  -  0  -  -   3            129.51 228

                                                     - 5 -

┌───┬──────────────────────┬───────┬───┬────┬────┬───────────────────────────────────────┬─────────────────┬───┐

│POZ│   NAZWISKO i IMIĘ    │ODLEGŁ.│WŁ.│POZ.│POZ.│               KONKURSY                │      PUNKTY     │Nr │

│PKT│       HODOWCY        │  [m]  │GOŁ│ I  │ II ├──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬───┼────────┬────────┤HOD│

│HOD│                      │       │   │GOŁ.│GOŁ.│ 1│ 2│ 3│ 4│ 5│ 6│ 7│ 8│ 9│10│11│12│RAZ│ Lot 12 │  RAZEM │   │

├───┼──────────────────────┼───────┼───┼────┼────┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼───┼────────┼────────┼───┤

  61 FRĄCKOWIAK ZENON        522350                0  0  1  0  1  1  0  0  0  0  -  -   3            122.15 205

  62 WIEŁA DARIUSZ           540810                1  1  1  0  1  -  -  -  -  -  -  -   4            109.94 507

  63 ROZWALKA MICHAL         524760                0  1  1  0  1  -  -  -  -  -  -  -   3             94.64 134

  64 KMIECIAK WIESŁAW        522830                1  0  0  1  0  -  -  -  -  -  -  -   2             67.26 604

  65 ZAWIEJA MACIEJ          540470   2  230       2  1  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0   3             62.55 422

  66 KOSMALSKI MARCIN        543020                0  1  0  0  1  0  -  -  -  -  -  -   2             61.44 519

  67 TERKA KAROL             538840                1  2  0  0  -  0  -  0  0  -  -  -   3             58.79 529

  68 BŁASZYK RADOSŁAW        526940                0  1  1  0  0  -  -  -  -  -  -  -   2             57.87 206

  69 DOPIERAŁA WALDEMAR      535070                1  1  0  -  0  -  -  -  -  -  -  -   2             39.09 503

  70 SOBCZYK PAWEŁ           512200                0  -  0  0  1  -  0  0  -  -  -  -   1             37.98 301

  71 MAJCHRZAK DARIUSZ       515220                3  -  -  0  0  0  0  0  0  0  0  -   3             35.83 326

  72 NOWAKOWSKI ROBERT       554530                1  1  0  0  -  -  -  -  -  -  -  -   2             34.74 532

  73 KRYSICKA MARIANNA       522520                0  0  1  0  0  -  -  -  -  -  -  -   1             32.48 115

  74 GRONEK DAWID            502490                0  0  0  -  1  -  -  -  -  -  -  -   1             32.26 323

  75 DOLATOWSKI STANISŁAW    528490                0  0  0  0  0  0  0  0  0  1  0  -   1             32.20 130

  76 KAŹMIERCZAK MAREK       523680                0  1  0  0  0  -  -  -  -  -  -  -   1             29.21 619

  77 WOŹNA LUCYNA I TOMASZ   551490                0  1  -  -  0  -  -  -  -  -  -  -   1             23.13 420

  78 RAJEWSKI HENRYK         522970                0  1  0  0  0  0  -  -  -  -  -  -   1             20.00 608

  79 WERBIŃSKI J.i J.        542560                1  0  0  0  0  0  -  -  -  -  -  -   1             10.37 513

     CIEŚLAK CYRYL           519580   5            0  0  0  0  0  -  0  -  -  -  -  0                       211

                                 DRUGA PUNKTACJA        - 6 -

   ┌───┬──────────────────────┬──┬───────────────────────────────────────┬─────────────────┐

   │Lp.│   NAZWISKO i IMIĘ    │S.│               KONKURSY                │ PUNKTY - "nr 2" │

   │   │       HODOWCY        │  ├──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬───┼────────┬────────┤

   │   │                      │  │ 1│ 2│ 3│ 4│ 5│ 6│ 7│ 8│ 9│10│11│12│RAZ│ Lot 12 │  RAZEM │

   ├───┼──────────────────────┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼───┼────────┼────────┤

      1 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  36   178.22  1795.79

      2 SKORUPKA RAFAŁ          2  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  36   178.32  1789.05

      3 DUBISZ ROBERT           6  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  36   163.37  1777.55

      4 MAKOWSKI-ZBORALSKI      1  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  36   170.69  1766.45

      5 OTTO IRENEUSZ           3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  36   175.04  1763.50

      6 NOWACKI TOMASZ          4  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  36   173.27  1759.59

      7 BARTLEWICZ RADOSŁAW     2  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  36   175.14  1755.03

      8 BRZYKCY E.-KLAUZA K.    4  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  36   176.63  1753.13

      9 SIKORA ZBIGNIEW         1  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  36   164.36  1731.30

     10 JANKOWIAK JÓZEF         1  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  36   161.38  1689.59

     11 ŁAGÓDKA ANDRZEJ         2  3  3  3  3  3  3  1  3  3  3  3  3  34   168.31  1621.90

     12 JUSKOWIAK ROBERT        2  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  2  2  34   108.71  1606.76

     13 KAŹMIERCZAK ADAM        1  3  3  3  2  3  3  3  3  2  3  3  3  34   172.78  1603.75

     14 ZIELIŃSKI MARIUSZ       3  3  3  3  3  3  2  3  3  3  3  3  2  34   109.50  1586.50

     15 BIERNAT WIESŁAW         3  3  3  3  3  3  3  3  1  3  3  3  -  31           1463.43

     16 NOWICKI TADEUSZ         6  3  3  3  3  3  2  3  3  2  3  2  2  32   104.95  1415.72

     17 CHUDY JAN               1  3  3  3  3  3  3  3  3  3  1  0  1  29    56.83  1272.90

     18 FELEDZIAK TOMASZ        6  3  3  3  3  3  3  3  3  2  3  0  1  30    54.26  1265.70

     19 PIETRASZEWSKI JACEK     3  3  3  3  3  3  3  3  3  2  3  0  0  29           1258.57

     20 JEŻ MIROSŁAW            2  3  3  1  3  3  3  3  1  3  2  2  -  27           1245.55

     21 ANTOSIK MIROSŁAW-PAWEŁ  1  3  3  3  3  3  1  3  3  2  1  1  1  27    52.87  1180.97

     22 JANKOWSKI F.i A.        3  3  3  2  3  3  3  0  2  1  2  3  1  26    51.29  1111.63

     23 SIKORA SŁAWOMIR         4  3  3  3  2  3  0  3  3  3  3  0  1  27    53.27  1091.76

     24 MAJEWSKI ALFRED         1  3  3  3  2  3  2  3  2  3  1  0  -  25           1035.45

     25 PŁOCHARCZYK WOJCIECH    3  3  3  3  3  3  1  2  0  1  1  1  -  21            883.43

     26 BECZKOWIAK A.& R.       1  3  3  3  3  3  -  1  3  -  3  -  -  22            860.79

     27 MATUSZAK HENRYK         3  3  3  1  1  1  1  3  3  3  1  0  0  20            838.53

     28 KACZMAREK JAN           4  3  3  3  3  3  1  1  0  2  1  0  -  20            818.52

     29 PRAŁAT PRZEMYSŁAW       2  3  3  2  1  1  3  2  0  2  1  1  0  19            797.95

     30 PATERCZYK PAWEŁ         2  3  3  3  2  1  1  1  0  2  1  1  1  19    52.48   787.01

     31 BIERNAT DARIUSZ         2  3  3  3  3  3  1  2  0  0  -  1  -  19            770.83

     32 WABIŃSKI SŁAWOMIR       4  3  3  3  3  3  0  1  0  1  -  1  1  19    50.79   753.09

     33 NOWAK ARTUR             2  3  3  1  3  2  -  1  2  1  1  0  2  19   112.67   751.78

     34 NOWAK R.& PYTEL A.      1  3  3  2  3  -  -  -  3  1  3  1  -  19            723.93

     35 PRZYBYŁ TOMASZ          2  0  3  3  3  2  1  0  0  2  2  0  -  16            674.22

     36 MAZUR JÓZEF             5  3  3  3  3  3  2  -  -  -  -  -  -  17            634.69

     37 KLOZIŃSKI GRZEGORZ      1  1  0  1  3  3  1  1  1  2  0  0  -  13            603.20

     38 ŁUCZAK GRZEGORZ         5  3  3  3  3  3  1  -  -  -  -  -  -  16            601.83

     39 JĘDRYCZKA JACEK         2  3  3  3  3  3  1  1  0  -  -  -  -  17            597.67

     40 ŁABĘDZKI EDWARD         5  3  3  3  3  -  3  -  -  -  -  -  -  15            581.32

     41 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ     3  3  3  3  3  3  -  -  -  -  -  -  -  15            561.20

     42 FABISIAK ANTONI         4  1  3  1  0  2  1  2  1  2  0  0  0  13            516.07

     43 ZAWODNY K.D.            5  3  3  3  3  2  1  -  -  -  -  -  -  15            502.45

     44 JAKUBCZAK ANDRZEJ       6  3  3  2  3  3  1  -  -  -  -  -  -  15            491.73

     45 ZAREMBA SLAWOMIR        3  3  3  1  1  3  1  2  0  0  0  0  -  14            487.44

     46 MARCINKOWSKI SYLWESTER  5  3  3  3  2  2  1  -  -  -  -  -  -  14            445.49

     47 WIEŁA DARIUSZ           5  1  3  3  3  2  -  -  -  -  -  -  -  12            422.44

     48 GŁOWISZYN JAN           4  2  3  1  0  2  0  1  0  1  0  1  0  11            407.93

     49 PLOSZAJCZAK ARKADIUSZ   2  3  3  3  -  0  -  -  2  -  3  -  -  14            396.93

     50 KRYSICKI TOMASZ         6  3  3  1  1  0  0  2  2  0  0  -  -  12            386.05

     51 MATYSIAK KRYSPIN        4  2  3  0  1  1  2  1  0  0  0  0  0  10            363.00

     52 KLEMCZAK LESZEK         4  1  3  1  2  3  0  -  -  -  -  -  -  10            345.47

     53 FRĄCKOWIAK ZENON        2  1  2  2  1  2  1  0  1  0  0  -  -  10            339.18

     54 KRYSICKA MARIANNA       1  3  3  3  1  1  -  -  -  -  -  -  -  11            324.49

     55 ANDRZEJAK RAD.-MARIAN   5  3  3  3  1  -  -  -  -  -  -  -  -  10            314.08

     56 MEHR TADEUSZ            3  3  3  3  0  2  -  -  -  -  -  -  -  11            305.21

     57 DOLINSKI JOZEF          4  0  -  1  1  1  0  1  0  1  1  0  0   6            286.20

     58 JUSKOWIAK MARCIN        4  1  1  0  0  1  0  1  2  1  0  0  0   7            279.92

     59 HELINSKI EMANUEL        4  1  2  0  1  3  1  0  0  0  0  0  -   8            269.89

     60 SNADNY DARIUSZ          4  0  0  2  2  2  -  0  0  0  0  0  0   6            246.04

                                     - 7 -

                KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH LOTNIKÓW PO LOCIE nr 12

   ┌────┬──────────────────────┬──┬──────────┬──┬────┬────────┬────────┐

   │ Lp.│NAZWISKO IMIĘ  HODOWCY│S.│OBRĄCZKA R│Pł│KONK│ PUNKTY │ KONK-KM│

   ├────┼──────────────────────┼──┼──────────┼──┼────┼────────┼────────┤

       1 SKORUPKA RAFAŁ          2 PL-0474-15  1  10    478.01  4445.16

       2 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN  3 PL-0474-15  0  10    453.23  4041.45

       3 DUBISZ ROBERT           6 PL0474-15-  1  10    440.61  4209.31

       4 SIKORA ZBIGNIEW         1 PL-0474-18  1   9    437.59  4357.68

       5 BARTLEWICZ RADOSŁAW     2 PL-0474-16  0   9    423.45  4167.84

       6 OTTO IRENEUSZ           3 PL-0216-17  1   9    415.66  3740.40

       7 SKORUPKA RAFAŁ          2 PL-0474-15  0   9    414.72  3922.22

       8 MAKOWSKI-ZBORALSKI      1 PL0219-13-  1   9    401.24  3904.24

       9 JUSKOWIAK ROBERT        2 PL-0474-15  1   9    395.29  3533.86

      10 MAKOWSKI-ZBORALSKI      1 PL-0219-18  1   9    391.73  3583.76

      11 OTTO IRENEUSZ           3 PL-0216-15  1   8    450.67  4136.66

      12 JUSKOWIAK ROBERT        2 PL-0474-16  0   8    428.18  3929.75

      13 SKORUPKA RAFAŁ          2 PL-0474-18  0   8    408.87  3900.20

      14 BRZYKCY E.-KLAUZA K.    4 PL-0474-18  0   8    405.54  3810.00

      15 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN  3 PL-0474-17  1   8    405.38  3531.18

      16 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN  3 PL-0474-17  1   8    401.53  3558.94

      17 BRZYKCY E.-KLAUZA K.    4 PL-0474-17  1   8    386.53  3837.92

      18 JUSKOWIAK ROBERT        2 PL-0218-13  0   8    373.00  3231.02

      19 KAŹMIERCZAK ADAM        1 PL-0474-18  0   8    366.01  3406.64

      20 DUBISZ ROBERT           6 PL-0474-17  0   8    365.08  3462.80

      21 DUBISZ ROBERT           6 PL-0474-17  0   8    359.50  3579.92

      22 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN  3 PL-0474-16  1   8    359.37  3029.69

      23 DUBISZ ROBERT           6 PL0474-16-  1   8    358.08  3275.84

      24 KAŹMIERCZAK ADAM        1 PL-0474-17  0   8    356.83  3475.88

      25 BRZYKCY E.-KLAUZA K.    4 PL0474-18-  1   8    352.21  3607.24

      26 FELEDZIAK TOMASZ        6 PL-0474-18  1   8    348.38  3375.13

      27 ŁAGÓDKA ANDRZEJ         2 PL0219-14-  0   8    342.64  3345.50

      28 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN  3 PL0219-14-  1   8    337.16  2799.15

      29 SIKORA ZBIGNIEW         1 PL0474-17-  1   8    325.70  3209.62

      30 BRZYKCY E.-KLAUZA K.    4 PL-0474-17  1   8    323.09  3077.99

      31 BIERNAT WIESŁAW         3 PL-0474-17  0   8    315.64  3012.12

      32 NOWACKI TOMASZ          4 PL-0417-17  0   8    315.41  3192.96

      33 BARTLEWICZ RADOSŁAW     2 PL-0474-15  0   7    347.80  3361.95

      34 BRZYKCY E.-KLAUZA K.    4 PL-0474-18  1   7    342.16  3483.75

      35 DUBISZ ROBERT           6 PL-DE-19-5  0   7    335.15  3142.54

      36 BARTLEWICZ RADOSŁAW     2 PL-0474-15  0   7    332.86  3175.77

      37 ŁAGÓDKA ANDRZEJ         2 PL-0474-15  0   7    326.11  3198.36

      38 SKORUPKA RAFAŁ          2 PL0219-14-  0   7    325.84  3034.33

      39 BIERNAT WIESŁAW         3 PL-0474-17  1   7    325.30  3112.06

      40 BARTLEWICZ RADOSŁAW     2 PL-0474-16  0   7    318.20  3035.27

      41 SIKORA ZBIGNIEW         1 PL0474-17-  1   7    317.62  2980.27

      42 DUBISZ ROBERT           6 PL-0474-17  1   7    313.65  2939.83

      43 BRZYKCY E.-KLAUZA K.    4 PL-0474-15  0   7    310.52  3157.26

      44 DUBISZ ROBERT           6 PL-0193-17  1   7    303.62  2939.83

      45 DUBISZ ROBERT           6 PL-0100-17  1   7    300.84  2597.77

      46 MAKOWSKI-ZBORALSKI      1 PL-0474-17  1   7    297.05  2812.00

      47 OTTO IRENEUSZ           3 PL-0216-18  1   7    287.28  2406.91

      48 SKORUPKA RAFAŁ          2 PL-0219-12  0   7    285.29  2803.31

      49 MAKOWSKI-ZBORALSKI      1 PL-0474-18  1   7    280.42  2721.55

      50 JUSKOWIAK ROBERT        2 PL-0277-17  1   7    261.37  2403.40

      51 PIETRASZEWSKI JACEK     3 PL-0474-15  1   7    236.37  2139.54

      52 NOWACKI TOMASZ          4 DV-02522-1  0   6    341.89  3334.74

      53 OTTO IRENEUSZ           3 PL-0216-17  1   6    328.99  2968.35

      54 SKORUPKA RAFAŁ          2 PL0219-14-  1   6    317.25  3227.00

      55 SKORUPKA RAFAŁ          2 PL-0219-17  0   6    315.76  3115.09

      56 KAŹMIERCZAK ADAM        1 PL0474-16-  0   6    314.47  3003.30

      57 SKORUPKA RAFAŁ          2 PL0219-12-  1   6    307.49  3115.09

      58 JANKOWIAK JÓZEF         1 PL-0474-18  0   6    304.25  3018.88

      59 BRZYKCY E.-KLAUZA K.    4 PL-0474-15  0   6    300.87  3033.77

      60 DUBISZ ROBERT           6 PL-0100-15  0   6    296.28  2923.65

                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-1) Z LOTU :

                 ──────────────────────────────────────────

           MARCHWACKI PAWEŁ I SYN   sek  3   -  3 konk.   175.94 pkt.

           OTTO IRENEUSZ            sek  3   -  3 konk.   175.04 pkt.

           SKORUPKA RAFAŁ           sek  2   -  3 konk.   173.76 pkt.

           KAŹMIERCZAK ADAM         sek  1   -  3 konk.   165.25 pkt.

           BARTLEWICZ RADOSŁAW      sek  2   -  3 konk.   165.05 pkt.

 

 

                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-2) Z LOTU :

                 ──────────────────────────────────────────

           SKORUPKA RAFAŁ           sek  2   -  3 konk.   178.32 pkt.

           MARCHWACKI PAWEŁ I SYN   sek  3   -  3 konk.   178.22 pkt.

           BRZYKCY E.-KLAUZA K.     sek  4   -  3 konk.   176.63 pkt.

           BARTLEWICZ RADOSŁAW      sek  2   -  3 konk.   175.14 pkt.

           OTTO IRENEUSZ            sek  3   -  3 konk.   175.04 pkt.