- 1 -

 

 

 

 

                              LISTA KONKURSOWA 11/2020

 

 

                  POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH

                                Oddziału GOSTYŃ

 

                 z lotu gołębi starych, odbytego z miejscowości

 

                                         DRACHTEN 2

 

       ─────────────────────────────────────────────────────────────────────

                    LOT ZALICZANY do MISTRZOSTWA GMP i POLSKI

 

       Data odbytego lotu                               - 25.07.2020 rok

       Odległość do punktu średniego oddziału           - 757000 [m]

       Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi - 06°05'53.0"-53°06'31.0"

       Godzina wypuszczenia gołębi do lotu              - 6:45:00

       Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi             - SŁONECZNIE        

       Pogoda w miejscu przylotu gołębi                 - SŁONECZNIE        

       Punkty stałe za konkurs                          - 80.00

       Ilość hodowców biorących udział w locie          - 49

       Ilość gołębi wypuszczonych do lotu               - 544

       Ilość konkursów (baza 1:5)                       - 109

       Ilość konkursów (baza 1:4)                       - 136

       Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie  - 1-16:25:23

       Prędkość pierwszego gołębia w konkursie          - 1268.85 [m/min.]

       Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie  - 1-17:50:13

       Prędkość ostatniego gołębia w konkursie          - 1133.41 [m/min.]

       Średni czas trwania konkursu                     - 1h.11m.17s.

       Czas przetwarzania lotu : 2020-07-27 / 21:49:18

 

 

                    ┌───────────────┬───┬─────┬─────┬─────┐

                    │    SEKCJA     │Hod│WłGoł│Konk.│% Ngr│

                    ├───────────────┼───┼─────┼─────┼─────┤

                    │PIASKI         │ 12│  133│   24│ 18.0│

                    │KROBIA         │ 11│  143│   28│ 19.6│

                    │KRZEMIENIEWO   │ 10│  104│   26│ 25.0│

                    │KOBYLIN        │ 13│  119│   21│ 17.6│

                    │BOREK WLKP.    │  0│    0│    0│  0.0│

                    │GOSTYŃ         │  3│   45│   10│ 22.2│

                    ├───────────────┼───┼─────┼─────┼─────┤

                    │ RAZEM ODDZIAŁ │ 49│  544│  109│ 20.0│

                    └───────────────┴───┴─────┴─────┴─────┘

 

         SEKRETARZ                                           PREZES

   25.07.2020.-DRACHTEN 2               - 2 -

┌───┬──────────────────────┬─┬────────┬─┬──────────┬──────────┬────────┬──────┬─────┬─────┬──────┐

│Lp.│NAZWISKO HODOWCY      │s│ W- K- S│S│OBRĄCZKA R│CZAS PRZYL│V/Tskor.│COEFIC│ GMP │PUNKT│ODLEGŁ│

├───┼──────────────────────┼─┼────────┼─┼──────────┼──────────┼────────┼──────┼─────┼─────┼──────┤

   1 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN 3 20- 5- 2 C PL-0474-17 1-16:25:23  1268.85   1.84 80.00 80.00 736420

   2 SIKORA ZBIGNIEW        1 19- 8- 3 C PL0474-17- 1-16:51:35  1250.28   3.68 79.88 79.91 758400

   3 SKORUPKA RAFAŁ         2 16- 9- 3 C PL-0474-15 1-16:54:55  1236.17   5.51 79.76 79.81 753960

   4 KAŹMIERCZAK ADAM       1  9- 4- 3 - PL-0474-17 1-17:00:30  1225.74   7.35 79.64 79.72 754440

   5 SKORUPKA RAFAŁ         2 < 2>  33 C PL-0474-18 1-17:03:52  1218.29   9.19 79.53 79.63 753960

   6 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 28- 4- 1 G PL0219-14- 1-17:05:11  1216.62  11.03 79.41 79.54 754530

   7 KAŹMIERCZAK ADAM       1 < 2>  41 C PL-0474-18 1-17:05:19  1216.22  12.87 79.29 79.44 754440

   8 DUBISZ ROBERT          6 24- 8- 3 - PL0474-15- 1-17:04:24  1214.98  14.71       79.35 752560

   9 ZIELIŃSKI MARIUSZ      3 15- 4- 2 C PL0219-14- 1-16:57:20  1214.88  16.54 79.05 79.26 743910

  10 OTTO IRENEUSZ          3 10- 4- 1 G PL-0216-18 1-16:52:25  1212.92  18.38 78.93 79.17 736750

  11 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 25- 8- 3 C PL-0474-15 1-17:12:46  1211.69  20.22 78.81 79.07 760660

  12 DUBISZ ROBERT          6 < 2>  32 - PL-0474-17 1-17:06:12  1211.46  22.06 78.70 78.98 752560

  13 NOWACKI TOMASZ         4 30- 9- 2 - PL-0474-17 1-17:22:42  1210.38  23.90       78.89 771860

  14 OTTO IRENEUSZ          3 < 2>  36 C PL-0216-15 1-16:55:18  1207.19  25.74 78.46 78.80 736750

  15 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 24-10- 2 - PL0219-12- 1-17:24:09  1206.82  27.57 78.34 78.70 771340

  16 NOWACKI TOMASZ         4 < 2>  19 G PL-0474-18 1-17:25:03  1205.94  29.41 78.22 78.61 771860

  17 PRAŁAT PRZEMYSŁAW      2  7- 1- 1 C PL0474-17- 1-17:03:35  1204.19  31.25 78.10 78.52 744890

  18 JANKOWSKI F.i A.       3 12- 3- 3 C PL-0474-16 1-17:04:47  1203.66  33.09 77.99 78.43 746010

  19 NOWACKI TOMASZ         4 < 3>  26 C DV-02522-1 1-17:27:00  1202.27  34.93 77.87 78.33 771860

  20 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 < 2>  52 C PL-0474-15 1-17:18:03  1201.58  36.76 77.75 78.24 760660

  21 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN 3 < 2>  39 C PL-0474-15 1-16:58:34  1200.23  38.60 77.63 78.15 736420

  22 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 < 2>  31 - PL-0474-18 1-17:13:47  1199.98  40.44 77.51 78.06 754530

  23 JANKOWIAK JÓZEF        1 18- 5- 2 - PL-0474-18 1-17:16:51  1197.72  42.28 77.39 77.96 756780

  24 ZIELIŃSKI MARIUSZ      3 < 2>  82 C PL0219-14- 1-17:06:47  1196.41  44.12 77.27 77.87 743910

  25 JEŻ MIROSŁAW           2 15- 2- 2 C PL0474-17- 1-17:19:20  1196.03  45.96 77.16 77.78 758680

  26 NOWACKI TOMASZ         4 < 4>  28 G PL-0474-17 1-17:31:15  1194.37  47.79 77.04 77.69 771860

  27 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 27- 4- 1 - PL-0474-16 1-17:13:40  1194.34  49.63       77.59 750840

  28 NOWACKI TOMASZ         4 < 5>  46 - PL-0417-17 1-17:31:33  1193.81  51.47 76.80 77.50 771860

  29 SIKORA ZBIGNIEW        1 < 2>  40 C PL0474-17- 1-17:20:52  1192.70  53.31 76.68 77.41 758400

  30 BIERNAT WIESŁAW        3 19- 9- 3 C PL-0474-17 1-17:01:17  1191.21  55.15 76.56 77.31 734120

  31 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 < 3>  69 C PL-0474-15 1-17:18:34  1190.92  56.99 76.44 77.22 754530

  32 DUBISZ ROBERT          6 < 3>  48 C PL0252-15- 1-17:17:09  1190.48  58.82 76.33 77.13 752560

  33 SKORUPKA RAFAŁ         2 < 3>  35 - PL0474-17- 1-17:18:30  1190.15  60.66 76.21 77.04 753960

  34 JUSKOWIAK ROBERT       2 17- 2- 1 C PL-0474-16 1-17:05:15  1187.96  62.50 76.09 76.94 736830

  35 SKORUPKA RAFAŁ         2 < 4>  37 - PL-0474-18 1-17:21:01  1185.44  64.34 75.97 76.85 753960

  36 OTTO IRENEUSZ          3 < 3>  64 G PL-0206-17 1-17:06:31  1185.41  66.18 75.85 76.76 736750

  37 SKORUPKA RAFAŁ         2 < 5>  45 C PL-0219-17 1-17:21:27  1184.63  68.01 75.73 76.67 753960

  38 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 < 2>  42 - PL-0474-18 1-17:36:41  1183.61  69.85 75.61 76.57 771340

  39 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN 3 < 3>  59 - PL-0474-16 1-17:07:23  1183.23  71.69 75.50 76.48 736420

  40 SIKORA ZBIGNIEW        1 < 3>  43 - PL0474-17- 1-17:26:35  1182.08  73.53 75.38 76.39 758400

  41 KAŹMIERCZAK ADAM       1 < 3>  72 C PL0474-16- 1-17:23:31  1181.55  75.37 75.26 76.30 754440

  42 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 < 3>  49 G PL-0474-17 1-17:37:55  1181.38  77.21 75.14 76.20 771340

  43 SIKORA ZBIGNIEW        1 < 4>  56 - PL0474-17- 1-17:28:25  1178.71  79.04       76.11 758400

  44 BIERNAT WIESŁAW        3 < 2>  51 - PL-0474-17 1-17:09:13  1176.07  80.88 74.90 76.02 734120

  45 SKORUPKA RAFAŁ         2 < 6>  47 C PL-0474-15 1-17:26:24  1175.49  82.72 74.79 75.93 753960

  46 NOWACKI TOMASZ         4 < 6>  50 - PL-0474-18 1-17:41:41  1175.39  84.56 74.67 75.83 771860

  47 SKORUPKA RAFAŁ         2 < 7>  78 - PL0219-14- 1-17:27:14  1173.97  86.40 74.55 75.74 753960

  48 DUBISZ ROBERT          6 < 4>  58 G PL0474-15- 1-17:26:08  1173.80  88.24 74.43 75.65 752560

  49 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 < 4>  54 - PL-0474-15 1-17:42:12  1173.68  90.07 74.31 75.56 771340

  50 NOWACKI TOMASZ         4 < 7>  53 C PL-0474-18 1-17:42:39  1173.66  91.91 74.19 75.46 771860

  51 BIERNAT WIESŁAW        3 < 3>  68 - PL-0474-17 1-17:10:52  1172.97  93.75 74.07 75.37 734120

  52 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 < 3>  55 G PL-0474-15 1-17:33:42  1172.59  95.59 73.96 75.28 760660

  53 NOWACKI TOMASZ         4 < 8> 104 G PL-0474-18 1-17:43:50  1171.56  97.43 73.84 75.19 771860

  54 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 < 5>  73 - PL0474-18- 1-17:43:48  1170.83  99.26 73.72 75.09 771340

  55 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 < 4>  65 G PL-0474-16 1-17:34:51  1170.52 101.10 73.60 75.00 760660

  56 SIKORA ZBIGNIEW        1 < 5>  89 C PL0474-17- 1-17:33:31  1169.44 102.94 73.48 74.91 758400

  57 BIERNAT DARIUSZ        2 10- 1- 1 C PL-0474-15 1-17:33:52  1169.19 104.78 73.36 74.81 758650

  58 DUBISZ ROBERT          6 < 5>  66 G PL-0474-17 1-17:28:49  1168.90 106.62 73.24 74.72 752560

  59 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN 3 < 4> 103 - PL-0474-17 1-17:15:01  1168.89 108.46 73.13 74.63 736420

  60 JANKOWSKI F.i A.       3 < 2>  81 C PL-0474-17 1-17:23:15  1168.84 110.29 73.01 74.54 746010

   25.07.2020.-DRACHTEN 2               - 3 -

┌───┬──────────────────────┬─┬────────┬─┬──────────┬──────────┬────────┬──────┬─────┬─────┬──────┐

│Lp.│NAZWISKO HODOWCY      │s│ W- K- S│S│OBRĄCZKA R│CZAS PRZYL│V/Tskor.│COEFIC│ GMP │PUNKT│ODLEGŁ│

├───┼──────────────────────┼─┼────────┼─┼──────────┼──────────┼────────┼──────┼─────┼─────┼──────┤

  61 GORWA MARCIN           1  5- 1- 1 C PL0474-17- 1-17:33:56  1168.69 112.13 72.89 74.44 758400

  62 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 < 2>  70 - PL0474-17- 1-17:27:38  1168.38 113.97 72.77 74.35 750840

  63 JANKOWIAK JÓZEF        1 < 2>  67 - PL-0474-18 1-17:33:27  1167.06 115.81 72.65 74.26 756780

  64 OTTO IRENEUSZ          3 < 4>---- G PL-0216-17 1-17:16:29  1166.70 117.65 72.53 74.17 736750

  65 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 < 5>  84 - PL-0474-17 1-17:38:05  1164.72 119.49 72.41 74.07 760660

  66 DUBISZ ROBERT          6 < 6>  88 C PL-0100-15 1-17:32:12  1162.79 121.32 72.30 73.98 752560

  67 JANKOWIAK JÓZEF        1 < 3>  92 C PL0219-14- 1-17:36:19  1161.92 123.16 72.18 73.89 756780

  68 BIERNAT WIESŁAW        3 < 4>  71 G PL0474-18- 1-17:16:50  1161.89 125.00 72.06 73.80 734120

  69 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 < 4>---- - PL-0474-15 1-17:36:05  1158.88 126.84       73.70 754530

  70 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 < 3> 106 C PL0474-17- 1-17:34:01  1156.89 128.68 71.82 73.61 750840

  71 BIERNAT WIESŁAW        3 < 5>  76 - PL-DE-19-5 1-17:19:34  1156.88 130.51 71.70 73.52 734120

  72 KAŹMIERCZAK ADAM       1 < 4>---- C PL-0474-17 1-17:37:40  1155.93 132.35 71.59 73.43 754440

  73 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 < 6>  74 G PL0474-18- 1-17:52:37  1155.36 134.19 71.47 73.33 771340

  74 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 < 7>  75 C PL-0474-18 1-17:52:39  1155.31 136.03 71.35 73.24 771340

  75 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 < 8> 102 G PL-0474-18 1-17:52:40  1155.28 137.87 71.23 73.15 771340

  76 BIERNAT WIESŁAW        3 < 6>  80 C PL-0474-19 1-17:21:05  1154.13 139.71 71.11 73.06 734120

  77 NOWICKI TADEUSZ        6 15- 2- 1 - PL-0474-17 1-17:37:53  1153.94 141.54 70.99 72.96 753390

  78 SKORUPKA RAFAŁ         2 < 8> 109 G PL0219-14- 1-17:38:30  1153.73 143.38 70.87 72.87 753960

  79 JUSKOWIAK ROBERT       2 < 2>---- G PL-0474-18 1-17:23:44  1153.58 145.22 70.76 72.78 736830

  80 BIERNAT WIESŁAW        3 < 7>  87 - PL0219-14- 1-17:22:13  1152.07 147.06 70.64 72.69 734120

  81 JANKOWSKI F.i A.       3 < 3>---- C PL-0474-15 1-17:32:40  1151.84 148.90 70.52 72.59 746010

  82 ZIELIŃSKI MARIUSZ      3 < 3>  90 - PL0474-14- 1-17:31:02  1151.50 150.74 70.40 72.50 743910

  83 WABIŃSKI SŁAWOMIR      4 13- 1- 1 C PL-0474-16 1-17:50:00  1151.44 152.57 70.28 72.41 765710

  84 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 < 6>  85 G PL-0474-16 1-17:45:39  1151.38 154.41 70.16 72.31 760660

  85 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 < 7>  99 C PL0219-14- 1-17:45:41  1151.32 156.25 70.04 72.22 760660

  86 PATERCZYK PAWEŁ        2  8- 1- 1 C PL-0474-18 1-17:35:34  1150.72 158.09 69.93 72.13 748620

  87 BIERNAT WIESŁAW        3 < 8> 107 C PL-0474-17 1-17:23:47  1149.25 159.93 69.81 72.04 734120

  88 DUBISZ ROBERT          6 < 7>  98 G PL-0474-17 1-17:40:10  1148.65 161.76 69.69 71.94 752560

  89 SIKORA ZBIGNIEW        1 < 6>  95 C PL-0474-18 1-17:45:28  1148.28 163.60 69.57 71.85 758400

  90 ZIELIŃSKI MARIUSZ      3 < 4>---- - PL0474-18- 1-17:33:31  1147.09 165.44       71.76 743910

  91 ANTOSIK MIROSŁAW-PAWEŁ 1 11- 1- 0 - PL-0474-17 1-17:45:55  1145.74 167.28 69.33 71.67 757240

  92 JANKOWIAK JÓZEF        1 < 4>  96 C PL0474-16- 1-17:45:41  1145.45 169.12 69.21 71.57 756780

  93 NOWICKI TADEUSZ        6 < 2>---- C PL0474-15- 1-17:44:04  1143.12 170.96 69.10 71.48 753390

  94 NOWAK R.& PYTEL A.     1  7- 1- 1 C PL-0474-17 1-17:42:43  1142.70 172.79 68.98 71.39 751570

  95 SIKORA ZBIGNIEW        1 < 7> 105 - PL0474-17- 1-17:49:53  1140.65 174.63       71.30 758400

  96 JANKOWIAK JÓZEF        1 < 5>---- - PL-0474-18 1-17:48:31  1140.56 176.47 68.74 71.20 756780

  97 PŁOCHARCZYK WOJCIECH   3  8- 1- 0 - PL-0217-18 1-17:33:14  1140.50 178.31 68.62 71.11 739310

  98 DUBISZ ROBERT          6 < 8>---- C PL0474-16- 1-17:45:13  1139.87 180.15 68.50 71.02 752560

  99 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 < 8>---- - PL-0150-13 1-17:52:26  1139.68 181.99 68.39 70.93 760660

 100 JEŻ MIROSŁAW           2 < 2>---- C PL-0474-17 1-17:50:43  1139.64 183.82 68.27 70.83 758680

 101 GŁOWISZYN JAN          4  5- 1- 1 C PL-0413-14 1-18:16:47  1139.53 185.66 68.15 70.74 788310

 102 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 < 9> 108 C PL-0474-17 1-18:02:00  1139.35 187.50 68.03 70.65 771340

 103 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN 3 < 5>---- G PL0219-14- 1-17:31:30  1139.09 189.34 67.91 70.56 736420

 104 NOWACKI TOMASZ         4 < 9>---- G PL-0474-17 1-18:02:39  1139.02 191.18 67.79 70.46 771860

 105 SIKORA ZBIGNIEW        1 < 8>---- - PL0474-16- 1-17:50:58  1138.80 193.01 67.67 70.37 758400

 106 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 < 4>---- G PL0474-17- 1-17:46:13  1135.54 194.85 67.56 70.28 750840

 107 BIERNAT WIESŁAW        3 < 9>---- - PL0474-18- 1-17:31:43  1135.15 196.69 67.44 70.19 734120

 108 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 <10>---- - PL-0474-17 1-18:05:18  1133.82 198.53 67.32 70.09 771340

 109 SKORUPKA RAFAŁ         2 < 9>---- G PL0219-12- 1-17:50:13  1133.41 200.37 67.20 70.00 753960

 ──────────────────── K O N I E C    K O N K U R S U ────────────────────

 110 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 < 5>---- C PL0219-13- 1-17:50:50  1133.21        67.08       754530

 111 JUSKOWIAK ROBERT       2 < 3>---- C PL-0277-17 1-17:35:54  1132.02        66.96       736830

 112 JEŻ MIROSŁAW           2 < 3>---- - PL-0474-16 1-17:56:08  1130.45        66.84       758680

 113 PIETRASZEWSKI JACEK    3  9- 0- 0 C PL-0474-15 1-17:40:55  1129.64        66.73       740950

 114 BIERNAT DARIUSZ        2 < 2>---- C PL-0474-16 1-17:57:03  1128.86        66.61       758650

 115 MAJEWSKI ALFRED        1  8- 0- 0 C PL-0474-15 1-17:56:28  1127.62        66.49       757160

 116 WABIŃSKI SŁAWOMIR      4 < 2>---- G PL-0474-17 1-18:04:18  1127.20        66.37       765710

 117 NOWACKI TOMASZ         4 <10>---- - PL-0474-17 1-18:09:47  1127.16                    771860

 118 JANKOWSKI F.i A.       3 < 4>---- C PL-017-17- 1-17:47:26  1126.17        66.13       746010

 119 JUSKOWIAK MARCIN       4  5- 0- 0 C PL-0474-16 1-18:08:23  1125.25        66.01       768980

 120 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 < 5>---- G PL-0474-18 1-17:52:25  1124.99        65.90       750840

   25.07.2020.-DRACHTEN 2               - 4 -

┌───┬──────────────────────┬─┬────────┬─┬──────────┬──────────┬────────┬──────┬─────┬─────┬──────┐

│Lp.│NAZWISKO HODOWCY      │s│ W- K- S│S│OBRĄCZKA R│CZAS PRZYL│V/Tskor.│COEFIC│ GMP │PUNKT│ODLEGŁ│

├───┼──────────────────────┼─┼────────┼─┼──────────┼──────────┼────────┼──────┼─────┼─────┼──────┤

 121 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 <11>---- - DV-02522-1 1-18:10:40  1124.95        65.78       771340

 122 SKORUPKA RAFAŁ         2 <10>---- G PL-0474-15 1-17:55:42  1124.14        65.66       753960

 123 NOWACKI TOMASZ         4 <11>---- - PL-0417-17 1-18:12:01  1123.50        65.54       771860

 124 NOWICKI TADEUSZ        6 < 3>---- - PL0474-16- 1-17:56:27  1122.03        65.42       753390

 125 FELEDZIAK TOMASZ       6  6- 0- 0 - PL-0474-17 1-17:58:54  1122.02        65.30       756130

 126 SKORUPKA RAFAŁ         2 <11>---- C PL0219-14- 1-17:57:13  1121.60        65.19       753960

 127 PRZYBYŁ TOMASZ         2  8- 0- 0 C PL0474-17- 1-17:55:15  1121.57        65.07       751730

 128 PRZYBYŁ TOMASZ         2 < 2>---- G PL-0474-18 1-17:55:21  1121.40        64.95       751730

 129 MATYSIAK KRYSPIN       4  5- 0- 0 C PL-0474-15 1-18:10:22  1120.10        64.83       767680

 130 PRAŁAT PRZEMYSŁAW      2 < 2>---- - PL0474-18- 1-17:51:11  1118.15        64.71       744890

 131 CHUDY JAN              1 17- 0- 0 C PL0474-17- 1-18:04:22  1113.60        64.59       756540

 132 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 < 9>---- C PL-0474-15 1-18:08:25  1113.03        64.47       760660

 133 NOWACKI TOMASZ         4 <12>---- - PL-0474-17 1-18:18:55  1112.32        64.36       771860

 134 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 < 6>---- - PL-0474-18 1-18:03:45  1111.65        64.24       754530

 135 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 <10>---- - PL0219-14- 1-18:10:17  1109.99        64.12       760660

 136 MAJEWSKI ALFRED        1 < 2>---- G PL0219-14- 1-18:08:04  1108.47        64.00       757160

 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:4 --------------------

 137 PATERCZYK PAWEŁ        2 < 2>---- C PL-0474-16 1-18:01:03  1107.34                    748620

 138 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN 3 < 6>---- - PL0474-18- 1-17:50:48  1106.07                    736420

 139 JANKOWIAK JÓZEF        1 < 6>---- C PL0219-13- 1-18:09:28  1105.65                    756780

 140 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 < 7>---- G PL-0474-18 1-18:07:57  1104.81                    754530

 141 CHUDY JAN              1 < 2>---- - PL0474-17- 1-18:09:57  1104.52                    756540

 142 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 < 6>---- - PL-0474-18 1-18:05:17  1103.72                    750840

 143 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 <12>---- C PL-0474-15 1-18:24:47  1102.26                    771340

 144 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN 3 < 7>---- - PL0474-18- 1-17:53:47  1101.13                    736420

 145 BIERNAT WIESŁAW        3 <10>---- - PL0219-12- 1-17:52:25  1099.94                    734120

 146 FELEDZIAK TOMASZ       6 < 2>---- C PL-0474-18 1-18:12:57  1099.11                    756130

 147 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 <11>---- G PL-0474-16 1-18:17:57  1097.71                    760660

 148 SKORUPKA RAFAŁ         2 <12>---- - PL0474-17- 1-18:11:55  1097.60                    753960

 149 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 <12>---- - PL-0474-17 1-18:18:43  1096.50                    760660

 150 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 < 7>---- - PL0474-15- 1-18:11:08  1094.31                    750840

 151 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN 3 < 8>---- G PL-0474-17 1-17:58:20  1093.69                    736420

 152 JUSKOWIAK ROBERT       2 < 4>---- - PL-0474-16 1-17:59:16  1092.79                    736830

 153 KACZMAREK JAN          4  5- 0- 0 C PL-0474-17 1-18:40:02  1091.17                    780220

 154 MATYSIAK KRYSPIN       4 < 2>---- C PL-0474-17 1-18:28:36  1091.07                    767680

 155 DOLATOWSKI STANISŁAW   1  3- 0- 0 C PL0223-16- 1-18:20:00  1090.82                    758120

 156 KLOZIŃSKI GRZEGORZ     1  5- 0- 0 C PL0474-17- 1-18:24:58  1090.57                    763360

 157 PIETRASZEWSKI JACEK    3 < 2>---- C PL-0217-15 1-18:04:53  1089.82                    740950

 158 NOWICKI TADEUSZ        6 < 4>---- - PL0219-14- 1-18:16:46  1089.08                    753390

 159 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 < 8>---- C PL0219-14- 1-18:18:43  1087.66                    754530

 160 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 < 8>---- C PL-0474-15 1-18:15:27  1087.46                    750840

 161 SIKORA ZBIGNIEW        1 < 9>---- - PL0474-17- 1-18:22:51  1086.77                    758400

 162 ANTOSIK MIROSŁAW-PAWEŁ 1 < 2>---- C PL0474-17- 1-18:21:50  1086.69                    757240

 163 NOWACKI TOMASZ         4 <13>---- G PL-0474-18 1-18:35:50  1085.85                    771860

 164 WABIŃSKI SŁAWOMIR      4 < 3>---- C PL-0474-16 1-18:30:25  1085.47                    765710

 165 OTTO IRENEUSZ          3 < 5>---- C PL-0216-17 1-18:03:52  1085.26                    736750

 166 JANKOWIAK JÓZEF        1 < 7>---- - PL0474-17- 1-18:22:26  1085.09                    756780

 167 FABISIAK ANTONI        4 10- 0- 0 C PL0219-13- 1-18:36:59  1083.27                    771270

 168 SIKORA ZBIGNIEW        1 <10>---- - PL0474-14- 1-18:25:13  1083.09                    758400

 169 PRAŁAT PRZEMYSŁAW      2 < 3>---- C PL-0474-19 1-18:13:36  1081.75                    744890

 170 JANKOWSKI F.i A.       3 < 5>---- - PL-0165-17 1-18:14:51  1081.41                    746010

 171 NOWICKI TADEUSZ        6 < 5>---- - PL0219-12- 1-18:21:43  1081.34                    753390

 172 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 <13>---- G PL-0474-15 1-18:39:35  1079.43                    771340

 173 OTTO IRENEUSZ          3 < 6>---- G PL-0216-18 1-18:08:33  1077.83                    736750

 174 JUSKOWIAK ROBERT       2 < 5>---- C PL-0277-17 1-18:09:19  1076.74                    736830

 175 JANKOWIAK JÓZEF        1 < 8>---- - PL0219-13- 1-18:28:06  1076.35                    756780

 176 BIERNAT WIESŁAW        3 <11>---- C PL0474-18- 1-18:09:10  1073.01                    734120

 177 JANKOWIAK JÓZEF        1 < 9>---- - PL0474-16- 1-18:31:45  1070.79                    756780

 178 PRZYBYŁ TOMASZ         2 < 3>---- C PL-0474-18 1-18:28:08  1069.11                    751730

 179 FELEDZIAK TOMASZ       6 < 3>---- C PL-0474-17 1-18:33:07  1067.80                    756130

 180 NOWICKI TADEUSZ        6 < 6>---- C PL-0219-13 1-18:30:51  1067.35                    753390

                                        - 5 -

┌───┬──────────────────────┬───────┬───┬────┬────┬────────────────────────────────────┬─────────────────┬───┐

│POZ│   NAZWISKO i IMIĘ    │ODLEGŁ.│WŁ.│POZ.│POZ.│              KONKURSY              │      PUNKTY     │Nr

│PKT│       HODOWCY        │  [m]  │GOŁ│ I  │ II ├──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬───┼────────┬────────┤HOD│

│HOD│                      │       │   │GOŁ.│GOŁ.│ 1│ 2│ 3│ 4│ 5│ 6│ 7│ 8│ 9│10│11│RAZ│ Lot 11 │  RAZEM │   │

├───┼──────────────────────┼───────┼───┼────┼────┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼───┼────────┼────────┼───┤

   1 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN  736420  20    1   21  2  3  3  3  2  2  3  3  1  3  2  27   158.15  1250.12 318

   2 DUBISZ ROBERT           752560  24    8   12  3  1  2  3  3  2  3  3  1  3  3  27   222.13  1242.52 618

   3 SIKORA ZBIGNIEW         758400  19    2   29  3  0  3  1  2  1  3  3  3  3  3  25   232.23  1173.30 123

   4 BRZYKCY E.-KLAUZA K.    771340  24   15   38  3  2  3  1  3  2  3  3  3  1  2  26   143.89  1168.16 402

   5 KAŹMIERCZAK ADAM        754440   9    4    7  3  1  3  2  2  2  2  3  2  3  3  26   229.17  1161.48 116

   6 SKORUPKA RAFAŁ          753960  16    3    5  3  3  3  2  0  1  2  2  3  3  3  25   236.11  1159.01 237

   7 OTTO IRENEUSZ           736750  10   10   14  1  2  1  3  2  3  3  3  2  3  1  24    78.80  1149.45 316

   8 BARTLEWICZ RADOSŁAW     760660  25   11   20  3  1  3  3  3  3  2  1  1  1  3  24   229.53  1110.94 245

   9 JUSKOWIAK ROBERT        736830  17   34   79  3  1  2  3  2  3  2  3  2  2  1  24    76.94  1084.87 202

  10 PIETRASZEWSKI JACEK     740950   9  113  157  2  3  3  1  3  3  3  2  2  3  0  25           1051.24 309

  11 FELEDZIAK TOMASZ        756130   6  125  146  2  2  2  3  2  3  2  2  2  3  0  23            987.31 620

  12 BIERNAT WIESŁAW         734120  19   30   44  3  1  1  1  2  3  2  1  1  3  3  21   222.41   941.72 320

  13 JANKOWIAK JÓZEF         756780  18   23   63  3  0  0  1  3  2  3  2  2  3  2  21   145.46   936.63 127

  14 MAKOWSKI-ZBORALSKI      754530  28    6   22  1  1  3  1  3  3  3  3  0  3  1  22    77.22   903.25 114

  15 ZIELIŃSKI MARIUSZ       743910  15    9   24  2  2  2  2  1  1  2  0  2  3  2  19   157.13   882.83 302

  16 NOWACKI TOMASZ          771860  30   13   16  2  1  3  1  3  2  1  2  1  3  2  21   153.79   871.20 413

  17 ŁAGÓDKA ANDRZEJ         750840  27   27   62  1  1  3  2  3  2  1  0  2  3  1  19    73.61   856.14 225

  18 JANKOWSKI F.i A.        746010  12   18   60  1  3  2  1  1  2  0  1  1  2  3  17   225.56   764.72 314

  19 KACZMAREK JAN           780220   5  153  289  3  2  3  2  1  1  1  0  2  1  0  16            657.40 406

  20 BECZKOWIAK A.& R.       749330                3  2  3  3  0  -  1  3  -  3  -  18            656.15 102

  21 PRAŁAT PRZEMYSŁAW       744890   7   17  130  2  1  1  1  1  2  2  0  2  1  1  14    78.52   646.32 238

  22 ANTOSIK MIROSŁAW-PAWEŁ  757240  11   91  162  2  0  1  2  3  1  2  1  1  1  0  14            584.39 126

  23 CHUDY JAN               756540  17  131  141  3  1  1  2  1  1  3  1  1  0  0  14            583.87 128

  24 MAJEWSKI ALFRED         757160   8  115  136  0  2  1  2  1  1  1  2  2  1  0  13            583.02 111

  25 JEŻ MIROSŁAW            758680  15   25  100  3  1  0  2  1  1  0  0  1  2  2  13   148.61   559.79 212

  26 PŁOCHARCZYK WOJCIECH    739310   8   97  191  3  2  2  2  2  0  1  0  1  1  0  14            526.00 306

  27 NOWICKI TADEUSZ         753390  15   77   93  3  1  1  1  2  1  0  1  0  3  1  14    71.48   491.58 606

  28 PATERCZYK PAWEŁ         748620   8   86  137  1  0  2  1  1  1  0  0  2  1  1  10    72.13   484.88 214

  29 SIKORA SŁAWOMIR         771260  10  221  234  1  0  0  0  1  0  3  0  2  3  0  10            447.72 416

  30 MAZUR JÓZEF             772500                1  2  1  3  2  2  -  -  -  -  -  11            447.25 516

  31 KLOZIŃSKI GRZEGORZ      763360   5  156  271  0  0  0  3  1  1  0  1  2  0  0   8            434.29 105

  32 BIERNAT DARIUSZ         758650  10   57  114  1  1  1  2  1  1  1  0  0  -  1   9    74.81   414.39 222

  33 FABISIAK ANTONI         771270  10  167       0  2  1  0  1  1  1  1  2  0  0   9            394.34 403

  34 ŁUCZAK GRZEGORZ         769990                1  1  3  3  0  1  -  -  -  -  -   9            386.25 521

  35 MATUSZAK HENRYK         741340   3  224  313  3  0  1  0  1  0  2  2  1  1  0  11            386.02 307

  36 NOWAK R.& PYTEL A.      751570   7   94  300  2  0  0  3  -  -  -  0  1  1  1   8    71.39   362.47 101

  37 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ     736540                2  1  3  3  0  -  -  -  -  -  -   9            345.45 319

  38 ŁABĘDZKI EDWARD         767180                2  1  3  0  -  3  -  -  -  -  -   9            340.99 504

  39 WABIŃSKI SŁAWOMIR       765710  13   83  116  3  0  1  1  2  0  0  0  1  -  1   9    72.41   340.89 418

  40 PRZYBYŁ TOMASZ          751730   8  127  128  0  2  0  1  1  1  0  0  1  2  0   8            330.98 240

  41 GŁOWISZYN JAN           788310   5  101  233  1  3  0  0  1  0  1  0  1  0  1   8    70.74   325.04 410

  42 DOLINSKI JOZEF          771350   5  193  202  0  -  1  1  1  0  1  0  1  1  0   6            286.20 424

  43 JĘDRYCZKA JACEK         758610                2  2  0  1  1  1  1  0  -  -  -   8            275.60 216

  44 ZAWODNY K.D.            777500                1  0  2  2  1  1  -  -  -  -  -   7            274.49 526

  45 JAKUBCZAK ANDRZEJ       752150                1  1  1  2  3  0  -  -  -  -  -   8            262.76 602

  46 ZAREMBA SLAWOMIR        745890   5  265       2  0  0  0  3  0  2  0  0  0  0   7            251.20 313

  47 JUSKOWIAK MARCIN        768980   5  119       1  0  0  0  1  0  1  2  1  0  0   6            251.18 405

  48 NOWAK ARTUR             747700   6  253  291  2  2  0  1  1  -  0  0  1  0  0   7            241.41 232

  49 MARCINKOWSKI SYLWESTER  767120                1  0  2  1  1  1  -  -  -  -  -   6            223.08 517

  50 KLEMCZAK LESZEK         765420                0  0  1  2  2  0  -  -  -  -  -   5            216.64 408

  51 HELINSKI EMANUEL        784030   3            0  0  0  1  3  1  0  0  0  0  0   5            214.03 431

  52 MATYSIAK KRYSPIN        767680   5  129  154  0  0  0  1  1  1  1  0  0  0  0   4            207.64 412

  53 NOWAK TOMASZ            758230   3  201  239  2  0  1  1  0  -  0  0  1  0  0   5            187.66 132

  54 ANDRZEJAK RAD.-MARIAN   770280                3  1  3  0  -  -  -  -  -  -  -   7            181.50 511

  55 GORWA MARCIN            758400   5   61  309  0  3  0  0  0  -  -  1  0  0  1   5    74.44   179.88 121

  56 MEHR TADEUSZ            736380                2  2  2  0  1  -  -  -  -  -  -   7            179.04 317

  57 KRYSICKI TOMASZ         751910                2  1  0  1  0  0  0  2  0  0  -   6            173.89 605

  58 PLOSZAJCZAK ARKADIUSZ   739780                0  1  3  -  0  -  -  0  -  1  -   5            162.39 241

  59 SNADNY DARIUSZ          788600   2  204       0  0  2  1  1  -  0  0  0  0  0   4            158.19 429

  60 SNELA PIOTR             758440                0  0  2  1  0  -  -  -  -  0  -   3            129.51 228

                                                   - 6 -

┌───┬──────────────────────┬───────┬───┬────┬────┬────────────────────────────────────┬─────────────────┬───┐

│POZ│   NAZWISKO i IMIĘ    │ODLEGŁ.│WŁ.│POZ.│POZ.│              KONKURSY              │      PUNKTY     │Nr

│PKT│       HODOWCY        │  [m]  │GOŁ│ I  │ II ├──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬───┼────────┬────────┤HOD│

│HOD│                      │       │   │GOŁ.│GOŁ.│ 1│ 2│ 3│ 4│ 5│ 6│ 7│ 8│ 9│10│11│RAZ│ Lot 11 │  RAZEM │   │

├───┼──────────────────────┼───────┼───┼────┼────┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼───┼────────┼────────┼───┤

  61 FRĄCKOWIAK ZENON        753480                0  0  1  0  1  1  0  0  0  0  -   3            122.15 205

  62 WIEŁA DARIUSZ           769080                1  1  1  0  1  -  -  -  -  -  -   4            109.94 507

  63 ROZWALKA MICHAL         754450                0  1  1  0  1  -  -  -  -  -  -   3             94.64 134

  64 KMIECIAK WIESŁAW        752430                1  0  0  1  0  -  -  -  -  -  -   2             67.26 604

  65 ZAWIEJA MACIEJ          771680   2  259       2  1  0  0  0  0  0  0  0  0  0   3             62.55 422

  66 KOSMALSKI MARCIN        772330                0  1  0  0  1  0  -  -  -  -  -   2             61.44 519

  67 TERKA KAROL             767800                1  2  0  0  -  0  -  0  0  -  -   3             58.79 529

  68 BŁASZYK RADOSŁAW        758460                0  1  1  0  0  -  -  -  -  -  -   2             57.87 206

  69 DOPIERAŁA WALDEMAR      764190                1  1  0  -  0  -  -  -  -  -  -   2             39.09 503

  70 SOBCZYK PAWEŁ           742350                0  -  0  0  1  -  0  0  -  -  -   1             37.98 301

  71 MAJCHRZAK DARIUSZ       745760   3  302       3  -  -  0  0  0  0  0  0  0  0   3             35.83 326

  72 NOWAKOWSKI ROBERT       784270                1  1  0  0  -  -  -  -  -  -  -   2             34.74 532

  73 KRYSICKA MARIANNA       752450                0  0  1  0  0  -  -  -  -  -  -   1             32.48 115

  74 GRONEK DAWID            732860                0  0  0  -  1  -  -  -  -  -  -   1             32.26 323

  75 DOLATOWSKI STANISŁAW    758120   3  155       0  0  0  0  0  0  0  0  0  1  0   1             32.20 130

  76 KAŹMIERCZAK MAREK       753260                0  1  0  0  0  -  -  -  -  -  -   1             29.21 619

  77 WOŹNA LUCYNA I TOMASZ   782450                0  1  -  -  0  -  -  -  -  -  -   1             23.13 420

  78 RAJEWSKI HENRYK         752560                0  1  0  0  0  0  -  -  -  -  -   1             20.00 608

  79 WERBIŃSKI J.i J.        771120                1  0  0  0  0  0  -  -  -  -  -   1             10.37 513

     BRZESKOT MARIAN         751000   4            0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0                       219

                                DRUGA PUNKTACJA        - 7 -

    ┌───┬──────────────────────┬──┬────────────────────────────────────┬─────────────────┐

    │Lp.│   NAZWISKO i IMIĘ    │S.│              KONKURSY              │ PUNKTY - "nr 2" │

    │   │       HODOWCY        │  ├──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬───┼────────┬────────┤

    │   │                      │  │ 1│ 2│ 3│ 4│ 5│ 6│ 7│ 8│ 9│10│11│RAZ│ Lot 11 │  RAZEM │

    ├───┼──────────────────────┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼───┼────────┼────────┤

       1 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  33   234.63  1617.57

       2 DUBISZ ROBERT           6  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  33   235.46  1614.18

       3 SKORUPKA RAFAŁ          2  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  33   236.48  1610.73

       4 MAKOWSKI-ZBORALSKI      1  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  33   234.82  1595.76

       5 OTTO IRENEUSZ           3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  33   234.73  1588.46

       6 NOWACKI TOMASZ          4  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  33   235.83  1586.32

       7 BARTLEWICZ RADOSŁAW     2  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  33   232.59  1579.89

       8 BRZYKCY E.-KLAUZA K.    4  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  33   231.47  1576.50

       9 SIKORA ZBIGNIEW         1  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  33   233.71  1566.94

      10 JANKOWIAK JÓZEF         1  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  33   226.11  1528.21

      11 JUSKOWIAK ROBERT        2  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  2  32   149.72  1498.05

      12 ZIELIŃSKI MARIUSZ       3  3  3  3  3  3  2  3  3  3  3  3  32   229.63  1477.00

      13 BIERNAT WIESŁAW         3  3  3  3  3  3  3  3  1  3  3  3  31   228.70  1463.43

      14 ŁAGÓDKA ANDRZEJ         2  3  3  3  3  3  3  1  3  3  3  3  31   225.55  1453.59

      15 KAŹMIERCZAK ADAM        1  3  3  3  2  3  3  3  3  2  3  3  31   235.46  1430.97

      16 NOWICKI TADEUSZ         6  3  3  3  3  3  2  3  3  2  3  2  30   144.44  1310.77

      17 PIETRASZEWSKI JACEK     3  3  3  3  3  3  3  3  3  2  3  0  29           1258.57

      18 JEŻ MIROSŁAW            2  3  3  1  3  3  3  3  1  3  2  2  27   148.61  1245.55

      19 CHUDY JAN               1  3  3  3  3  3  3  3  3  3  1  0  28           1216.07

      20 FELEDZIAK TOMASZ        6  3  3  3  3  3  3  3  3  2  3  0  29           1211.44

      21 ANTOSIK MIROSŁAW-PAWEŁ  1  3  3  3  3  3  1  3  3  2  1  1  26    71.67  1128.10

      22 JANKOWSKI F.i A.        3  3  3  2  3  3  3  0  2  1  2  3  25   225.56  1060.34

      23 SIKORA SŁAWOMIR         4  3  3  3  2  3  0  3  3  3  3  0  26           1038.49

      24 MAJEWSKI ALFRED         1  3  3  3  2  3  2  3  2  3  1  0  25           1035.45

      25 PŁOCHARCZYK WOJCIECH    3  3  3  3  3  3  1  2  0  1  1  1  21    71.11   883.43

      26 BECZKOWIAK A.& R.       1  3  3  3  3  3  -  1  3  -  3  -  22            860.79

      27 MATUSZAK HENRYK         3  3  3  1  1  1  1  3  3  3  1  0  20            838.53

      28 KACZMAREK JAN           4  3  3  3  3  3  1  1  0  2  1  0  20            818.52

      29 PRAŁAT PRZEMYSŁAW       2  3  3  2  1  1  3  2  0  2  1  1  19    78.52   797.95

      30 BIERNAT DARIUSZ         2  3  3  3  3  3  1  2  0  0  -  1  19    74.81   770.83

      31 PATERCZYK PAWEŁ         2  3  3  3  2  1  1  1  0  2  1  1  18    72.13   734.53

      32 NOWAK R.& PYTEL A.      1  3  3  2  3  -  -  -  3  1  3  1  19    71.39   723.93

      33 WABIŃSKI SŁAWOMIR       4  3  3  3  3  3  0  1  0  1  -  1  18    72.41   702.30

      34 PRZYBYŁ TOMASZ          2  0  3  3  3  2  1  0  0  2  2  0  16            674.22

      35 NOWAK ARTUR             2  3  3  1  3  2  -  1  2  1  1  0  17            639.11

      36 MAZUR JÓZEF             5  3  3  3  3  3  2  -  -  -  -  -  17            634.69

      37 KLOZIŃSKI GRZEGORZ      1  1  0  1  3  3  1  1  1  2  0  0  13            603.20

      38 ŁUCZAK GRZEGORZ         5  3  3  3  3  3  1  -  -  -  -  -  16            601.83

      39 JĘDRYCZKA JACEK         2  3  3  3  3  3  1  1  0  -  -  -  17            597.67

      40 ŁABĘDZKI EDWARD         5  3  3  3  3  -  3  -  -  -  -  -  15            581.32

      41 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ     3  3  3  3  3  3  -  -  -  -  -  -  15            561.20

      42 FABISIAK ANTONI         4  1  3  1  0  2  1  2  1  2  0  0  13            516.07

      43 ZAWODNY K.D.            5  3  3  3  3  2  1  -  -  -  -  -  15            502.45

      44 JAKUBCZAK ANDRZEJ       6  3  3  2  3  3  1  -  -  -  -  -  15            491.73

      45 ZAREMBA SLAWOMIR        3  3  3  1  1  3  1  2  0  0  0  0  14            487.44

      46 MARCINKOWSKI SYLWESTER  5  3  3  3  2  2  1  -  -  -  -  -  14            445.49

      47 WIEŁA DARIUSZ           5  1  3  3  3  2  -  -  -  -  -  -  12            422.44

      48 GŁOWISZYN JAN           4  2  3  1  0  2  0  1  0  1  0  1  11    70.74   407.93

      49 PLOSZAJCZAK ARKADIUSZ   2  3  3  3  -  0  -  -  2  -  3  -  14            396.93

      50 KRYSICKI TOMASZ         6  3  3  1  1  0  0  2  2  0  0  -  12            386.05

      51 MATYSIAK KRYSPIN        4  2  3  0  1  1  2  1  0  0  0  0  10            363.00

      52 KLEMCZAK LESZEK         4  1  3  1  2  3  0  -  -  -  -  -  10            345.47

      53 FRĄCKOWIAK ZENON        2  1  2  2  1  2  1  0  1  0  0  -  10            339.18

      54 KRYSICKA MARIANNA       1  3  3  3  1  1  -  -  -  -  -  -  11            324.49

      55 ANDRZEJAK RAD.-MARIAN   5  3  3  3  1  -  -  -  -  -  -  -  10            314.08

      56 MEHR TADEUSZ            3  3  3  3  0  2  -  -  -  -  -  -  11            305.21

      57 DOLINSKI JOZEF          4  0  -  1  1  1  0  1  0  1  1  0   6            286.20

      58 JUSKOWIAK MARCIN        4  1  1  0  0  1  0  1  2  1  0  0   7            279.92

      59 HELINSKI EMANUEL        4  1  2  0  1  3  1  0  0  0  0  0   8            269.89

      60 SNADNY DARIUSZ          4  0  0  2  2  2  -  0  0  0  0  0   6            246.04

                                     - 8 -

                KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH LOTNIKÓW PO LOCIE nr 11

   ┌────┬──────────────────────┬──┬──────────┬──┬────┬────────┬────────┐

   │ Lp.│NAZWISKO IMIĘ  HODOWCY│S.│OBRĄCZKA R│Pł│KONK│ PUNKTY │ KONK-KM│

   ├────┼──────────────────────┼──┼──────────┼──┼────┼────────┼────────┤

       1 SIKORA ZBIGNIEW         1 PL-0474-18  1   9    437.59  4357.68

       2 SKORUPKA RAFAŁ          2 PL-0474-15  1   9    420.19  3922.22

       3 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN  3 PL-0474-15  0   9    395.51  3535.57

       4 JUSKOWIAK ROBERT        2 PL-0474-15  1   9    395.29  3533.86

       5 DUBISZ ROBERT           6 PL0474-15-  1   9    385.26  3686.34

       6 SKORUPKA RAFAŁ          2 PL-0474-18  0   8    408.87  3900.20

       7 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN  3 PL-0474-17  1   8    405.38  3531.18

       8 BRZYKCY E.-KLAUZA K.    4 PL-0474-17  1   8    386.53  3837.92

       9 JUSKOWIAK ROBERT        2 PL-0218-13  0   8    373.00  3231.02

      10 BARTLEWICZ RADOSŁAW     2 PL-0474-16  0   8    368.20  3638.47

      11 DUBISZ ROBERT           6 PL-0474-17  0   8    359.50  3579.92

      12 DUBISZ ROBERT           6 PL0474-16-  1   8    358.08  3275.84

      13 OTTO IRENEUSZ           3 PL-0216-17  1   8    355.76  3234.37

      14 SKORUPKA RAFAŁ          2 PL-0474-15  0   8    355.41  3399.28

      15 BRZYKCY E.-KLAUZA K.    4 PL0474-18-  1   8    352.21  3607.24

      16 FELEDZIAK TOMASZ        6 PL-0474-18  1   8    348.38  3375.13

      17 MAKOWSKI-ZBORALSKI      1 PL0219-13-  1   8    345.10  3379.74

      18 MAKOWSKI-ZBORALSKI      1 PL-0219-18  1   8    333.02  3059.26

      19 SIKORA ZBIGNIEW         1 PL0474-17-  1   8    325.70  3209.62

      20 BIERNAT WIESŁAW         3 PL-0474-17  0   8    315.64  3012.12

      21 OTTO IRENEUSZ           3 PL-0216-15  1   7    399.98  3630.63

      22 JUSKOWIAK ROBERT        2 PL-0474-16  0   7    374.62  3424.74

      23 BRZYKCY E.-KLAUZA K.    4 PL-0474-18  0   7    347.03  3269.34

      24 BRZYKCY E.-KLAUZA K.    4 PL-0474-18  1   7    342.16  3483.75

      25 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN  3 PL-0474-17  1   7    342.12  3053.06

      26 DUBISZ ROBERT           6 PL-DE-19-5  0   7    335.15  3142.54

      27 BARTLEWICZ RADOSŁAW     2 PL-0474-15  0   7    332.86  3175.77

      28 BIERNAT WIESŁAW         3 PL-0474-17  1   7    325.30  3112.06

      29 DUBISZ ROBERT           6 PL-0474-17  0   7    311.71  2939.83

      30 KAŹMIERCZAK ADAM        1 PL-0474-18  0   7    308.98  2882.14

      31 DUBISZ ROBERT           6 PL-0193-17  1   7    303.62  2939.83

      32 DUBISZ ROBERT           6 PL-0100-17  1   7    300.84  2597.77

      33 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN  3 PL-0474-16  1   7    300.26  2523.81

      34 KAŹMIERCZAK ADAM        1 PL-0474-17  0   7    299.50  2951.38

      35 ŁAGÓDKA ANDRZEJ         2 PL0219-14-  0   7    291.45  2825.80

      36 MAKOWSKI-ZBORALSKI      1 PL-0474-18  1   7    280.42  2721.55

      37 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN  3 PL0219-14-  1   7    278.35  2293.27

      38 BRZYKCY E.-KLAUZA K.    4 PL-0474-17  1   7    265.66  2537.33

      39 JUSKOWIAK ROBERT        2 PL-0277-17  1   7    261.37  2403.40

      40 NOWACKI TOMASZ          4 PL-0417-17  0   7    258.28  2652.02

      41 PIETRASZEWSKI JACEK     3 PL-0474-15  1   7    236.37  2139.54

      42 SKORUPKA RAFAŁ          2 PL0219-14-  1   6    317.25  3227.00

      43 KAŹMIERCZAK ADAM        1 PL0474-16-  0   6    314.47  3003.30

      44 BRZYKCY E.-KLAUZA K.    4 PL-0474-15  0   6    300.87  3033.77

      45 DUBISZ ROBERT           6 PL-0100-15  0   6    296.28  2923.65

      46 BARTLEWICZ RADOSŁAW     2 PL-0474-15  0   6    295.42  2832.58

      47 BIERNAT WIESŁAW         3 PL0474-18-  1   6    293.97  2794.97

      48 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN  3 PL0474-18-  0   6    286.11  2475.48

      49 BARTLEWICZ RADOSŁAW     2 PL-0474-15  1   6    279.47  2646.40

      50 ANTOSIK MIROSŁAW-PAWEŁ  1 PL-0474-15  0   6    276.15  2631.92

      51 ŁAGÓDKA ANDRZEJ         2 PL-0474-15  0   6    275.81  2678.66

      52 PIETRASZEWSKI JACEK     3 PL-0474-17  1   6    275.80  2547.57

      53 MAKOWSKI-ZBORALSKI      1 PL-0474-15  0   6    275.24  2704.32

      54 MAKOWSKI-ZBORALSKI      1 PL-0474-18  0   6    273.58  2704.32

      55 PIETRASZEWSKI JACEK     3 PL0474-18-  0   6    269.85  2301.24

      56 SKORUPKA RAFAŁ          2 PL0219-14-  0   6    266.63  2511.39

      57 SKORUPKA RAFAŁ          2 PL-0474-18  1   6    266.54  2578.62

      58 BARTLEWICZ RADOSŁAW     2 PL-0474-16  0   6    263.65  2505.90

      59 SIKORA ZBIGNIEW         1 PL0474-17-  1   6    261.58  2451.56

      60 DUBISZ ROBERT           6 PL-0474-17  1   6    259.00  2416.86

                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-1) Z LOTU :

                 ──────────────────────────────────────────

           SKORUPKA RAFAŁ           sek  2   -  3 konk.   236.11 pkt.

           SIKORA ZBIGNIEW          sek  1   -  3 konk.   232.23 pkt.

           BARTLEWICZ RADOSŁAW      sek  2   -  3 konk.   229.53 pkt.

           KAŹMIERCZAK ADAM         sek  1   -  3 konk.   229.17 pkt.

           JANKOWSKI F.i A.         sek  3   -  3 konk.   225.56 pkt.

 

 

                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-2) Z LOTU :

                 ──────────────────────────────────────────

           SKORUPKA RAFAŁ           sek  2   -  3 konk.   236.48 pkt.

           NOWACKI TOMASZ           sek  4   -  3 konk.   235.83 pkt.

           DUBISZ ROBERT            sek  6   -  3 konk.   235.46 pkt.

           KAŹMIERCZAK ADAM         sek  1   -  3 konk.   235.46 pkt.

           MAKOWSKI-ZBORALSKI       sek  1   -  3 konk.   234.82 pkt.

 

      PUCHAR ZDOBYŁ KOL. SIKORA ZBIGNIEW Z SZYBKOŚCIĄ 1250.28 M/MIN