- 1 -

 

 

 

 

                               LISTA KONKURSOWA 08/2019

 

 

                  POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH

                                Oddziału GOSTYŃ

 

                 z lotu gołębi starych, odbytego z miejscowości

 

                                    BAD NENNDORF 2

 

       ─────────────────────────────────────────────────────────────────────

                    LOT ZALICZANY do MISTRZOSTWA GMP i POLSKI

 

       Data odbytego lotu                               - 16.06.2019 rok

       Odległość do punktu średniego oddziału           - 527890 [m]

       Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi - 09°24'25.6"-52°20'11.4"

       Godzina wypuszczenia gołębi do lotu              - 6:15:00

       Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi             - SŁONECZNIE        

       Pogoda w miejscu przylotu gołębi                 - SŁONECZNIE        

       Punkty stałe za konkurs                          - 60.00

       Ilość hodowców biorących udział w locie          - 70

       Ilość gołębi wypuszczonych do lotu               - 1405

       Ilość konkursów (baza 1:5)                       - 281

       Ilość konkursów (baza 1:4)                       - 352

       Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie  - 12:19:57

       Prędkość pierwszego gołębia w konkursie          - 1437.18 [m/min.]

       Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie  - 12:35:56

       Prędkość ostatniego gołębia w konkursie          - 1325.72 [m/min.]

       Średni czas trwania konkursu                     - 0h.30m.52s.

       Czas przetwarzania lotu : 2019-06-16 / 22:58:20

 

 

                    ┌───────────────┬───┬─────┬─────┬─────┐

                    │    SEKCJA     │Hod│WłGoł│Konk.│% Ngr│

                    ├───────────────┼───┼─────┼─────┼─────┤

                    │PIASKI         │ 11│  326│   58│ 17.8│

                    │KROBIA         │ 12│  290│   70│ 24.1│

                    │KRZEMIENIEWO   │ 13│  236│   48│ 20.3│

                    │KOBYLIN        │ 14│  234│   63│ 26.9│

                    │BOREK WLKP.    │ 10│  148│   17│ 11.5│

                    │GOSTYŃ         │ 10│  171│   25│ 14.6│

                    ├───────────────┼───┼─────┼─────┼─────┤

                    │ RAZEM ODDZIAŁ │ 70│ 1405│  281│ 20.0│

                    └───────────────┴───┴─────┴─────┴─────┘

 

         SEKRETARZ                                           PREZES

   16.06.2019.-BAD NENNDORF 2           - 2 -

┌───┬──────────────────────┬─┬────────┬─┬──────────┬────────┬────────┬──────┬─────┬─────┬──────┐

│Lp.│NAZWISKO HODOWCY      │s│ W- K- S│S│OBRĄCZKA R│T PRZYL.│V/Tskor.│COEFIC│ GMP │PUNKT│ODLEGŁ│

├───┼──────────────────────┼─┼────────┼─┼──────────┼────────┼────────┼──────┼─────┼─────┼──────┤

   1 KAŹMIERCZAK ADAM       1 33- 9- 2 - PL-0474-18 12:19:57  1437.18   0.71 60.00 60.00 524500

   2 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 33-13- 2 C PL0219-14- 12:24:33  1432.47   1.42 59.97 59.96 529370

   3 KACZMAREK JAN          4 23-11- 3 C PL-0474-15 12:40:53  1423.02   2.14 59.93 59.93 549120

   4 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 47-19- 3 G PL0474-17- 12:20:26  1422.15   2.85 59.90 59.89 519700

   5 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 < 2>   6 G PL-0474-16 12:20:57  1420.14   3.56 59.86 59.86 519700

   6 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 < 3>  20 - PL-0474-17 12:22:45  1413.19   4.27 59.83 59.82 519700

   7 KACZMAREK JAN          4 < 2>  25 C PL-0474-15 12:43:47  1412.41   4.98 59.79 59.79 549120

   8 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 52-15- 2 - PL-0474-17 12:27:19  1408.75   5.69 59.76 59.75 524500

   9 PIETRASZEWSKI JACEK    3 11- 4- 1 G PL0474-18- 12:17:53  1407.34   6.41 59.73 59.71 510700

  10 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ    3 33-12- 3 G PL-0216-16 12:14:54  1405.81   7.12 59.69 59.68 505950

  11 SKORUPKA RAFAŁ         2 36-13- 3 - PL-0474-16 12:27:46  1402.86   7.83 59.66 59.64 522940

  12 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN 3 21- 6- 3 C PL-0474-15 12:15:38  1402.75   8.54 59.62 59.61 505880

  13 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ    3 < 2>  51 C PL-0474-16 12:15:43  1402.62   9.25 59.59 59.57 505950

  14 KAŹMIERCZAK ADAM       1 < 2>  36 C PL-0474-17 12:29:13  1401.59   9.96 59.56 59.54 524500

  15 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 < 2>  45 - PL-0474-16 12:32:53  1400.88  10.68 59.52 59.50 529370

  16 DUBISZ ROBERT          6 36-13- 2 C PL-0100-17 12:28:24  1400.56  11.39 59.49 59.46 522970

  17 NOWACKI TOMASZ I PIOTR 4 50-23- 3 - PL-0474-18 12:41:20  1400.19  12.10       59.43 540940

  18 SKORUPKA RAFAŁ         2 < 2>  22 - PL0474-17- 12:28:29  1400.17  12.81 59.42 59.39 522940

  19 NOWACKI TOMASZ I PIOTR 4 < 2>  35 - PL-0474-17 12:41:24  1399.95  13.52       59.36 540940

  20 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 < 4>  60 - PL-0396-17 12:26:18  1399.68  14.23 59.35 59.32 519700

  21 JUSKOWIAK ROBERT       2 27-11- 3 G PL-0277-17 12:15:50  1399.57  14.95 59.32 59.29 505010

  22 SKORUPKA RAFAŁ         2 < 3>  31 - PL0219-14- 12:28:39  1399.55  15.66 59.28 59.25 522940

  23 OTTO IRENEUSZ          3 31-10- 2 - PL-0474-17 12:16:43  1398.97  16.37 59.25 59.21 506030

  24 JANKOWSKI F.i A.       3 16- 4- 2 - PL-0474-16 12:24:00  1396.91  17.08 59.21 59.18 515460

  25 KACZMAREK JAN          4 < 3>  68 C PL-0474-15 12:48:11  1396.60  17.79 59.18 59.14 549120

  26 JANKOWIAK JÓZEF        1 36- 9- 2 - PL-0474-18 12:32:41  1395.88  18.51 59.15 59.11 527200

  27 SIKORA ZBIGNIEW        1 46-13- 3 - PL0474-16- 12:33:51  1395.57  19.22 59.11 59.07 528710

  28 DUBISZ ROBERT          6 < 2>  49 - PL-0474-17 12:29:49  1395.27  19.93 59.08 59.04 522970

  29 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 < 2>  30 G PL-0474-15 12:30:56  1395.19  20.64 59.04 59.00 524500

  30 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 < 3>  90 C PL-0474-15 12:31:03  1394.76  21.35 59.01 58.96 524500

  31 SKORUPKA RAFAŁ         2 < 4>  39 C PL-0474-15 12:29:59  1394.57  22.06 58.97 58.93 522940

  32 SIKORA ZBIGNIEW        1 < 2>  54 C PL0474-17- 12:34:21  1393.73  22.78 58.94 58.89 528710

  33 FRĄCKOWIAK ZENON       2 17- 2- 0 - PL-0254-17 12:30:17  1391.88  23.49 58.91 58.86 522350

  34 OTTO IRENEUSZ          3 < 2>  41 C PL-0445-17 12:18:42  1391.34  24.20 58.87 58.82 506030

  35 NOWACKI TOMASZ I PIOTR 4 < 3>  55 C PL-0417-17 12:43:57  1390.77  24.91 58.84 58.79 540940

  36 KAŹMIERCZAK ADAM       1 < 3>  44 - PL-0474-18 12:32:45  1388.48  25.62 58.80 58.75 524500

  37 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN 3 < 2>  42 C PL-0474-15 12:19:22  1388.38  26.33 58.77 58.71 505880

  38 ŁUCZAK GRZEGORZ        5 33- 5- 2 C PL-096-17- 12:44:59  1387.96  27.05 58.74 58.68 541280

  39 SKORUPKA RAFAŁ         2 < 5>  82 - PL0474-17- 12:31:58  1387.23  27.76 58.70 58.64 522940

  40 ZIELIŃSKI MARIUSZ      3 19- 1- 1 C PL0219-14- 12:25:47  1386.17  28.47 58.67 58.61 513970

  41 OTTO IRENEUSZ          3 < 3>  75 - PL-0216-15 12:20:09  1385.81  29.18 58.63 58.57 506030

  42 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN 3 < 3>  96 C PL-0474-17 12:20:16  1384.96  29.89 58.60 58.54 505880

  43 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 35-17- 3 C PL-0474-17 12:45:24  1384.89  30.60 58.56 58.50 540660

  44 KAŹMIERCZAK ADAM       1 < 4>  64 - PL-0474-17 12:34:06  1383.54  31.32 58.53 58.46 524500

  45 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 < 3>  52 - PL0219-14- 12:37:38  1383.49  32.03 58.50 58.43 529370

  46 JUSKOWIAK ROBERT       2 < 2>  47 C PL-0474-15 12:20:04  1383.34  32.74 58.46 58.39 505010

  47 JUSKOWIAK ROBERT       2 < 3>  63 C PL-0474-16 12:20:06  1383.21  33.45 58.43 58.36 505010

  48 JEŻ MIROSŁAW           2 31- 2- 1 - PL-0218-18 12:36:37  1383.12  34.16 58.39 58.32 527820

  49 DUBISZ ROBERT          6 < 3>  50 - PL-0474-17 12:33:28  1381.81  34.88 58.36 58.29 522970

  50 DUBISZ ROBERT          6 < 4>  65 C PL0474-15- 12:33:35  1381.39  35.59 58.32 58.25 522970

  51 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ    3 < 3>  69 - PL-0474-17 12:21:28  1380.62  36.30 58.29 58.21 505950

  52 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 < 4> 110 - PL-0474-17 12:38:26  1380.61  37.01 58.26 58.18 529370

  53 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 < 2>  66 - PL-0474-18 12:46:56  1379.47  37.72 58.22 58.14 540660

  54 SIKORA ZBIGNIEW        1 < 3>  57 C PL0474-17- 12:38:22  1379.12  38.43 58.19 58.11 528710

  55 NOWACKI TOMASZ I PIOTR 4 < 4>  56 - PL-0474-18 12:47:15  1379.07  39.15       58.07 540940

  56 NOWACKI TOMASZ I PIOTR 4 < 5>  59 C PL-0417-17 12:47:19  1378.84  39.86 58.12 58.04 540940

  57 SIKORA ZBIGNIEW        1 < 4> 109 G PL0474-16- 12:38:31  1378.58  40.57 58.09 58.00 528710

  58 JANKOWSKI F.i A.       3 < 2>  67 C PL-0474-16 12:28:55  1378.54  41.28 58.05 57.96 515460

  59 NOWACKI TOMASZ I PIOTR 4 < 6>  77 - PL-0417-17 12:47:27  1378.37  41.99       57.93 540940

  60 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 < 5>  71 - PL0474-17- 12:32:19  1377.36  42.70       57.89 519700

   16.06.2019.-BAD NENNDORF 2           - 3 -

┌───┬──────────────────────┬─┬────────┬─┬──────────┬────────┬────────┬──────┬─────┬─────┬──────┐

│Lp.│NAZWISKO HODOWCY      │s│ W- K- S│S│OBRĄCZKA R│T PRZYL.│V/Tskor.│COEFIC│ GMP │PUNKT│ODLEGŁ│

├───┼──────────────────────┼─┼────────┼─┼──────────┼────────┼────────┼──────┼─────┼─────┼──────┤

  61 SIKORA SŁAWOMIR        4 19- 2- 2 C PL-0474-16 12:47:30  1377.20  43.42 57.95 57.86 540550

  62 ŁUCZAK GRZEGORZ        5 < 2>  99 C PL-096-16- 12:48:09  1376.78  44.13 57.91 57.82 541280

  63 JUSKOWIAK ROBERT       2 < 4>  73 G PL0474-17- 12:21:49  1376.74  44.84 57.88 57.79 505010

  64 KAŹMIERCZAK ADAM       1 < 5>  98 - PL-0474-17 12:35:59  1376.70  45.55 57.85 57.75 524500

  65 DUBISZ ROBERT          6 < 5> 103 - PL0474-16- 12:34:56  1376.48  46.26 57.81 57.71 522970

  66 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 < 3>  74 G PL0474-15- 12:47:57  1375.90  46.98 57.78 57.68 540660

  67 JANKOWSKI F.i A.       3 < 3> 108 C PL-0474-15 12:29:40  1375.78  47.69 57.74 57.64 515460

  68 KACZMAREK JAN          4 < 4>  79 G PL-0474-16 12:54:12  1375.55  48.40 57.71 57.61 549120

  69 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ    3 < 4>  70 C PL-092-15- 12:23:08  1374.37  49.11 57.68 57.57 505950

  70 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ    3 < 5> 115 C PL-0474-15 12:23:11  1374.18  49.82 57.64 57.54 505950

  71 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 < 6>  80 C PL-0474-16 12:33:17  1373.84  50.53 57.61 57.50 519700

  72 MAZUR JÓZEF            5 29- 7- 3 C PL-0219-13 12:50:23  1373.68  51.25 57.57 57.46 543130

  73 JUSKOWIAK ROBERT       2 < 5>  97 C PL-0474-16 12:22:44  1373.31  51.96 57.54 57.43 505010

  74 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 < 4>  84 C PL-0241-16 12:48:43  1373.22  52.67 57.50 57.39 540660

  75 OTTO IRENEUSZ          3 < 4> 113 - PL-0216-17 12:23:33  1373.03  53.38 57.47 57.36 506030

  76 NAWROCIK ANNA I TOMASZ 1 12- 2- 1 C PL-0474-18 12:42:08  1372.11  54.09 57.44 57.32 531190

  77 NOWACKI TOMASZ I PIOTR 4 < 7>  78 C PL-0474-16 12:49:18  1371.90  54.80 57.40 57.29 540940

  78 NOWACKI TOMASZ I PIOTR 4 < 8> 117 G PL-0474-17 12:49:19  1371.84  55.52 57.37 57.25 540940

  79 KACZMAREK JAN          4 < 5>  92 - PL0219-11- 12:55:20  1371.66  56.23 57.33 57.21 549120

  80 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 < 7>  81 G PL0219-14- 12:33:58  1371.36  56.94 57.30 57.18 519700

  81 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 < 8> 106 - PL-0219-12 12:34:05  1370.94  57.65       57.14 519700

  82 SKORUPKA RAFAŁ         2 < 6>  87 - PL0474-17- 12:36:35  1370.45  58.36       57.11 522940

  83 BIERNAT DARIUSZ        2 25- 3- 0 - PL0474-18- 12:40:08  1370.41  59.07 57.20 57.07 527790

  84 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 < 5>  85 - PL-0474-16 12:49:45  1369.63  59.79 57.16 57.04 540660

  85 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 < 6>  94 - PL-0474-15 12:50:01  1368.70  60.50 57.13 57.00 540660

  86 MAZUR JÓZEF            5 < 2> 146 - PL-0474-16 12:51:52  1368.55  61.21 57.09 56.96 543130

  87 SKORUPKA RAFAŁ         2 < 7>  89 C PL0219-14- 12:37:21  1367.70  61.92 57.06 56.93 522940

  88 JUSKOWIAK MARCIN       4  7- 3- 2 C PL-0474-17 12:49:06  1367.57  62.63 57.03 56.89 538960

  89 SKORUPKA RAFAŁ         2 < 8> 134 C PL0474-17- 12:37:24  1367.52  63.35 56.99 56.86 522940

  90 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 < 4>  93 - PL0474-16- 12:38:40  1367.07  64.06 56.96 56.82 524500

  91 PRAŁAT PRZEMYSŁAW      2 20- 4- 1 C PL0474-17- 12:31:01  1367.04  64.77 56.92 56.79 514030

  92 KACZMAREK JAN          4 < 6> 175 C PL-0474-17 12:56:44  1366.88  65.48 56.89 56.75 549120

  93 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 < 5> 101 - PL-0474-18 12:38:45  1366.78  66.19       56.71 524500

  94 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 < 7> 111 - PL0474-15- 12:50:44  1366.22  66.90 56.82 56.68 540660

  95 PATERCZYK PAWEŁ        2 14- 1- 0 G PL-0474-16 12:34:20  1366.03  67.62 56.79 56.64 518180

  96 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN 3 < 4> 141 - PL-0474-16 12:25:31  1365.34  68.33 56.75 56.61 505880

  97 JUSKOWIAK ROBERT       2 < 6> 148 G PL-0474-16 12:24:57  1365.08  69.04 56.72 56.57 505010

  98 KAŹMIERCZAK ADAM       1 < 6> 116 C PL-0474-17 12:39:15  1365.00  69.75 56.68 56.54 524500

  99 ŁUCZAK GRZEGORZ        5 < 3> 221 - PL-0474-18 12:51:36  1364.80  70.46 56.65 56.50 541280

 100 NOWAK R.& PYTEL A.     1 30- 3- 2 - PL-0474-17 12:37:21  1364.74  71.17 56.62 56.46 521810

 101 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 < 6> 105 C PL0219-12- 12:39:21  1364.64  71.89 56.58 56.43 524500

 102 JANKOWIAK JÓZEF        1 < 2> 120 - PL0219-12- 12:41:21  1364.57  72.60 56.55 56.39 527200

 103 DUBISZ ROBERT          6 < 6> 121 - PL-0474-17 12:38:18  1364.39  73.31 56.51 56.36 522970

 104 KLEMCZAK LESZEK        4 15- 3- 3 C PL-0474-16 12:46:30  1364.21  74.02 56.48 56.32 534090

 105 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 < 7> 107 - PL0219-14- 12:39:46  1363.16  74.73 56.44 56.29 524500

 106 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 < 9> 127 C PL0219-14- 12:36:17  1363.03  75.44 56.41 56.25 519700

 107 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 < 8> 132 - PL-0474-15 12:39:50  1362.93  76.16 56.38 56.21 524500

 108 JANKOWSKI F.i A.       3 < 4>---- - PL-0165-16 12:33:25  1362.15  76.87 56.34 56.18 515460

 109 SIKORA ZBIGNIEW        1 < 5> 112 - PL0474-17- 12:43:18  1361.60  77.58 56.31 56.14 528710

 110 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 < 5> 142 - PL-0474-16 12:43:49  1361.49  78.29 56.27 56.11 529370

 111 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 < 8> 126 - PL-0474-17 12:52:11  1361.24  79.00 56.24 56.07 540660

 112 SIKORA ZBIGNIEW        1 < 6> 124 G PL0474-16- 12:43:32  1360.78  79.72 56.21 56.04 528710

 112 OTTO IRENEUSZ          3 < 5> 140 - PL-0216-17 12:26:52  1360.78  79.72 56.21 56.04 506030

 114 FECHNER & WAWRZYNIAK   3  5- 2- 2 C PL-0474-15 12:27:39  1360.55  81.14 56.14 55.96 507010

 115 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ    3 < 6> 138 G PL-0218-17 12:26:55  1360.39  81.85 56.10 55.93 505950

 116 KAŹMIERCZAK ADAM       1 < 7> 174 - PL0474-16- 12:40:34  1360.34  82.56 56.07 55.89 524500

 117 NOWACKI TOMASZ I PIOTR 4 < 9> 145 - PL-0474-18 12:52:46  1359.94  83.27       55.86 540940

 118 NOWICKI TADEUSZ        6 41- 5- 3 C PL0219-12- 12:40:14  1359.90  83.99 56.00 55.82 523880

 119 NOWICKI TADEUSZ        6 < 2> 125 - PL0474-15- 12:40:15  1359.84  84.70 55.97 55.79 523880

 120 JANKOWIAK JÓZEF        1 < 3> 160 C PL0474-17- 12:42:42  1359.81  85.41 55.93 55.75 527200

   16.06.2019.-BAD NENNDORF 2           - 4 -

┌───┬──────────────────────┬─┬────────┬─┬──────────┬────────┬────────┬──────┬─────┬─────┬──────┐

│Lp.│NAZWISKO HODOWCY      │s│ W- K- S│S│OBRĄCZKA R│T PRZYL.│V/Tskor.│COEFIC│ GMP │PUNKT│ODLEGŁ│

├───┼──────────────────────┼─┼────────┼─┼──────────┼────────┼────────┼──────┼─────┼─────┼──────┤

 121 DUBISZ ROBERT          6 < 7> 210 - PL-0100-15 12:39:37  1359.72  86.12       55.71 522970

 122 CHUDY JAN              1 31- 4- 1 C PL0474-17- 12:42:20  1359.29  86.83 55.86 55.68 526500

 123 KAŹMIERCZAK MAREK      6 34- 2- 1 - PL-0474-17 12:40:16  1359.27  87.54       55.64 523680

 124 SIKORA ZBIGNIEW        1 < 7> 164 C PL0474-17- 12:44:00  1359.15  88.26 55.79 55.61 528710

 125 NOWICKI TADEUSZ        6 < 3> 188 C PL-0219-13 12:40:27  1359.14  88.97 55.76 55.57 523880

 126 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 < 9> 135 - PL-0474-17 12:52:49  1359.07  89.68 55.73 55.54 540660

 127 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 <10> 128 - PL0219-14- 12:37:30  1358.69  90.39 55.69 55.50 519700

 128 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 <11> 153 - PL-0474-15 12:37:33  1358.52  91.10       55.46 519700

 129 NAWROCIK ANNA I TOMASZ 1 < 2>---- - PL-0474-18 12:46:10  1357.96  91.81 55.62 55.43 531190

 130 FRĄCKOWIAK ZENON       2 < 2>---- - PL-0254-16 12:39:41  1357.87  92.53 55.59 55.39 522350

 131 BIERNAT WIESŁAW        3 35- 5- 2 C PL-0474-17 12:26:07  1357.47  93.24 55.56 55.36 503780

 132 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 < 9> 179 - PL0219-14- 12:41:28  1357.17  93.95 55.52 55.32 524500

 133 FELEDZIAK TOMASZ       6 16- 1- 1 C PL-0474-17 12:42:34  1356.70  94.66 55.49 55.29 525810

 134 SKORUPKA RAFAŁ         2 < 9> 171 - PL0474-17- 12:40:36  1356.17  95.37 55.45 55.25 522940

 135 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 <10> 176 - PL-0474-15 12:53:42  1356.06  96.09 55.42 55.21 540660

 136 CHUDY JAN              1 < 2> 204 - PL-0474-18 12:43:20  1355.79  96.80 55.38 55.18 526500

 137 JUSKOWIAK MARCIN       4 < 2> 255 G PL-0474-17 12:52:33  1355.70  97.51 55.35 55.14 538960

 138 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ    3 < 7> 156 - PL-0474-16 12:28:17  1355.41  98.22       55.11 505950

 139 PIETRASZEWSKI JACEK    3 < 2> 192 G PL-0474-15 12:31:49  1355.30  98.93 55.28 55.07 510700

 140 OTTO IRENEUSZ          3 < 6> 144 - PL-0216-17 12:28:27  1355.01  99.64 55.25 55.04 506030

 141 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN 3 < 5> 152 - PL0219-11- 12:28:26  1354.67 100.36 55.21 55.00 505880

 142 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 < 6> 155 - PL-0474-15 12:45:49  1354.52 101.07 55.18 54.96 529370

 142 JAKUBCZAK ANDRZEJ      6 16- 4- 2 C PL-0474-16 12:40:54  1354.52 101.07 55.18 54.96 522710

 144 OTTO IRENEUSZ          3 < 7> 173 - PL-0216-16 12:28:36  1354.47 102.49 55.11 54.89 506030

 145 NOWACKI TOMASZ I PIOTR 4 <10> 158 G DV-02522-1 12:54:29  1354.10 103.20 55.08 54.86 540940

 146 MAZUR JÓZEF            5 < 3> 151 - PL-0474-16 12:56:07  1354.05 103.91 55.04 54.82 543130

 147 WIEŁA DARIUSZ          5 18- 2- 0 - PL-0474-17 12:54:25  1354.00 104.63 55.01 54.79 540810

 148 JUSKOWIAK ROBERT       2 < 7> 203 - PL-0474-16 12:28:16  1352.95 105.34 54.97 54.75 505010

 149 PRZYBYŁ TOMASZ         2 15- 2- 1 G PL0474-17- 12:39:16  1352.89 106.05 54.94 54.71 519870

 150 MAJEWSKI ALFRED        1 17- 1- 0 G PL0474-16- 12:44:57  1352.87 106.76 54.91 54.68 527550

 151 MAZUR JÓZEF            5 < 4> 172 C PL-0474-17 12:56:29  1352.81 107.47 54.87 54.64 543130

 152 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN 3 < 6>---- - PL0219-14- 12:29:00  1352.62 108.19 54.84 54.61 505880

 153 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 <12> 154 - PL0474-17- 12:39:15  1352.51 108.90 54.80 54.57 519700

 154 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 <13> 185 - PL-0474-15 12:39:17  1352.39 109.61       54.54 519700

 155 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 < 7> 166 G PL-0474-16 12:46:30  1352.16 110.32 54.74 54.50 529370

 156 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ    3 < 8> 167 - PL0219-14- 12:29:11  1352.14 111.03 54.70 54.46 505950

 157 ANDRZEJAK RAD.-MARIAN  5 19- 3- 2 C PL0219-14- 12:55:02  1352.04 111.74 54.67 54.43 540860

 158 NOWACKI TOMASZ I PIOTR 4 <11> 159 - DV-02522-1 12:55:09  1351.84 112.46       54.39 540940

 159 NOWACKI TOMASZ I PIOTR 4 <12> 162 - PL-0474-18 12:55:11  1351.73 113.17       54.36 540940

 160 JANKOWIAK JÓZEF        1 < 4> 161 - PL-0474-15 12:45:03  1351.62 113.88 54.56 54.32 527200

 161 JANKOWIAK JÓZEF        1 < 5> 206 - PL0474-16- 12:45:05  1351.51 114.59 54.53 54.29 527200

 162 NOWACKI TOMASZ I PIOTR 4 <13> 168 G DV-02522-1 12:55:21  1351.17 115.30 54.50 54.25 540940

 163 NOWAK R.& PYTEL A.     1 < 2> 234 C PL-0474-15 12:41:13  1351.08 116.01 54.46 54.21 521810

 164 SIKORA ZBIGNIEW        1 < 8> 178 - PL0474-16- 12:46:27  1350.65 116.73 54.43 54.18 528710

 165 KAŹMIERCZAK MAREK      6 < 2>---- C PL-0219-13 12:42:45  1350.56 117.44       54.14 523680

 166 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 < 8> 196 G PL-0474-15 12:46:58  1350.55 118.15 54.36 54.11 529370

 167 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ    3 < 9> 187 - PL-0474-17 12:29:42  1350.28 118.86       54.07 505950

 168 NOWACKI TOMASZ I PIOTR 4 <14> 180 - PL-0417-17 12:55:38  1350.21 119.57       54.04 540940

 169 BIERNAT WIESŁAW        3 < 2> 170 - PL0474-18- 12:28:09  1350.07 120.28 54.26 54.00 503780

 170 BIERNAT WIESŁAW        3 < 3> 200 - PL-0474-17 12:28:10  1350.01 121.00 54.22 53.96 503780

 171 SKORUPKA RAFAŁ         2 <10> 194 - PL0219-10- 12:42:24  1349.87 121.71 54.19 53.93 522940

 172 MAZUR JÓZEF            5 < 5> 205 - PL-0474-17 12:57:22  1349.84 122.42 54.15 53.89 543130

 173 OTTO IRENEUSZ          3 < 8> 250 - PL-0216-17 12:29:54  1349.77 123.13 54.12 53.86 506030

 174 KAŹMIERCZAK ADAM       1 < 8> 214 - PL0474-16- 12:43:38  1349.60 123.84 54.09 53.82 524500

 175 KACZMAREK JAN          4 < 7> 195 G PL-0474-17 13:01:54  1349.52 124.56 54.05 53.79 549120

 176 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 <11> 193 G PL-0241-13 12:55:42  1349.29 125.27 54.02 53.75 540660

 177 KRYSICKI GRZEGORZ      1 34- 2- 0 - PL-0216-12 12:42:04  1349.28 125.98 53.98 53.71 522260

 178 SIKORA ZBIGNIEW        1 < 9> 181 G PL-0219-15 12:47:00  1348.75 126.69 53.95 53.68 528710

 179 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 <10> 184 G PL-0474-15 12:43:53  1348.73 127.40 53.91 53.64 524500

 180 NOWACKI TOMASZ I PIOTR 4 <15> 189 - DV-02522-1 12:56:16  1348.08 128.11 53.88 53.61 540940

   16.06.2019.-BAD NENNDORF 2           - 5 -

┌───┬──────────────────────┬─┬────────┬─┬──────────┬────────┬────────┬──────┬─────┬─────┬──────┐

│Lp.│NAZWISKO HODOWCY      │s│ W- K- S│S│OBRĄCZKA R│T PRZYL.│V/Tskor.│COEFIC│ GMP │PUNKT│ODLEGŁ│

├───┼──────────────────────┼─┼────────┼─┼──────────┼────────┼────────┼──────┼─────┼─────┼──────┤

 181 SIKORA ZBIGNIEW        1 <10> 199 - PL0474-17- 12:47:17  1347.78 128.83 53.85 53.57 528710

 182 JAKUBCZAK ANDRZEJ      6 < 2> 263 C PL0474-15- 12:42:59  1347.25 129.54 53.81 53.54 522710

 183 ANDRZEJAK RAD.-MARIAN  5 < 2> 245 - PL-0474-16 12:56:33  1346.93 130.25 53.78 53.50 540860

 184 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 <11> 207 G PL-0474-17 12:44:25  1346.89 130.96 53.74 53.46 524500

 185 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 <14> 198 - PL-0474-17 12:41:04  1346.14 131.67 53.71 53.43 519700

 186 STRZELCZYK WACŁAW      4 16- 1- 1 C PL0413-16- 13:09:10  1346.03 132.38 53.68 53.39 557480

 187 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ    3 <10> 201 - PL-0474-17 12:31:09  1345.08 133.10       53.36 505950

 188 NOWICKI TADEUSZ        6 < 4> 226 - PL0474-15- 12:44:32  1344.89 133.81 53.61 53.32 523880

 189 NOWACKI TOMASZ I PIOTR 4 <16> 191 C DV-02522-1 12:57:17  1344.67 134.52 53.57 53.29 540940

 190 KLEMCZAK LESZEK        4 < 2> 280 C PL0219-13- 12:52:17  1344.36 135.23 53.54 53.25 534090

 191 NOWACKI TOMASZ I PIOTR 4 <17> 220 C PL-0417-17 12:57:30  1343.95 135.94 53.50 53.21 540940

 192 PIETRASZEWSKI JACEK    3 < 3> 217 G PL-0474-17 12:35:06  1343.59 136.65 53.47 53.18 510700

 193 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 <12> 231 - PL-0474-16 12:57:30  1343.25 137.37 53.44 53.14 540660

 194 SKORUPKA RAFAŁ         2 <11> 241 - PL0219-14- 12:44:30  1342.59 138.08 53.40 53.11 522940

 195 KACZMAREK JAN          4 < 8> 197 - PL-0413-12 13:04:07  1342.21 138.79 53.37 53.07 549120

 196 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 < 9> 236 - PL-0474-17 12:49:27  1342.05 139.50 53.33 53.04 529370

 196 KACZMAREK JAN          4 < 9> 228 C PL0474-14- 13:04:10  1342.05 139.50 53.33 53.04 549120

 198 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 <15> 202 - PL-0474-15 12:42:23  1341.57 140.93 53.26 52.96 519700

 199 SIKORA ZBIGNIEW        1 <11> 232 - PL0474-17- 12:49:07  1341.51 141.64 53.23 52.93 528710

 199 BIERNAT WIESŁAW        3 < 4> 273 C PL0474-18- 12:30:32  1341.51 141.64 53.23 52.93 503780

 201 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ    3 <11> 238 - PL-0474-17 12:32:10  1341.45 143.06       52.86 505950

 202 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 <16> 244 C PL0176-15- 12:42:33  1340.99 143.77 53.13 52.82 519700

 203 JUSKOWIAK ROBERT       2 < 8> 230 C PL-0277-17 12:31:36  1340.97 144.48 53.09 52.79 505010

 204 CHUDY JAN              1 < 3> 253 - PL0474-17- 12:47:39  1340.89 145.20 53.06 52.75 526500

 205 MAZUR JÓZEF            5 < 6> 251 C PL-0474-17 13:00:06  1340.73 145.91 53.03 52.71 543130

 206 JANKOWIAK JÓZEF        1 < 6> 218 - PL-0474-18 12:48:17  1340.51 146.62 52.99 52.68 527200

 207 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 <12> 209 - PL0219-14- 12:46:20  1340.29 147.33 52.96 52.64 524500

 208 ZAREMBA SLAWOMIR       3 20- 2- 1 - PL-0474-17 12:39:34  1340.05 148.04 52.92 52.61 515340

 209 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 <13> 224 - PL-0474-15 12:46:27  1339.89 148.75 52.89 52.57 524500

 210 DUBISZ ROBERT          6 < 8> 211 G PL-0474-17 12:45:19  1339.86 149.47 52.85 52.54 522970

 210 DUBISZ ROBERT          6 < 9> 225 - PL0474-15- 12:45:19  1339.86 149.47       52.54 522970

 212 KRYSICKI GRZEGORZ      1 < 2>---- - PL0474-18- 12:44:48  1339.82 150.89       52.46 522260

 213 DOLINSKI-ZAWIEJA       4 10- 1- 1 C PL0474-15- 12:58:10  1339.67 151.60 52.75 52.43 540110

 214 KAŹMIERCZAK ADAM       1 < 9>---- - PL0219-13- 12:46:32  1339.61 152.31 52.72 52.39 524500

 215 BIERNAT DARIUSZ        2 < 2> 222 - PL0474-17- 12:49:03  1339.40 153.02 52.68 52.36 527790

 216 JEŻ MIROSŁAW           2 < 2>---- C PL0219-14- 12:49:06  1339.31 153.74 52.65 52.32 527820

 217 PIETRASZEWSKI JACEK    3 < 4>---- C PL-0474-15 12:36:29  1338.72 154.45 52.62 52.29 510700

 218 JANKOWIAK JÓZEF        1 < 7> 240 C PL0474-17- 12:48:55  1338.35 155.16 52.58 52.25 527200

 219 HELINSKI EMANUEL       4 14- 1- 0 - PL-0413-18 13:07:40  1338.32 155.87 52.55 52.21 552280

 220 NOWACKI TOMASZ I PIOTR 4 <18> 223 - PL-0474-17 12:59:12  1338.30 156.58       52.18 540940

 221 ŁUCZAK GRZEGORZ        5 < 4> 259 - PL-096-17- 12:59:31  1338.09 157.30 52.48 52.14 541280

 222 BIERNAT DARIUSZ        2 < 3>---- - PL-0474-15 12:49:27  1338.04 158.01 52.44 52.11 527790

 223 NOWACKI TOMASZ I PIOTR 4 <19> 233 - PL-0417-17 12:59:17  1338.02 158.72 52.41 52.07 540940

 224 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 <14> 246 - PL0219-13- 12:47:00  1338.01 159.43 52.38 52.04 524500

 225 DUBISZ ROBERT          6 <10> 229 G PL0474-15- 12:45:57  1337.69 160.14 52.34 52.00 522970

 226 NOWICKI TADEUSZ        6 < 5>---- C PL-0474-17 12:46:39  1337.62 160.85 52.31 51.96 523880

 227 PRZYBYŁ TOMASZ         2 < 2>---- C PL0474-17- 12:43:54  1336.77 161.57 52.27 51.93 519870

 228 KACZMAREK JAN          4 <10> 278 - PL-0474-17 13:05:49  1336.65 162.28 52.24 51.89 549120

 229 DUBISZ ROBERT          6 <11> 243 - PL0474-15- 12:46:21  1336.32 162.99       51.86 522970

 230 JUSKOWIAK ROBERT       2 < 9> 269 - PL-0277-17 12:32:55  1336.30 163.70 52.17 51.82 505010

 231 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 <13> 247 - DV-02522-1 12:59:50  1335.51 164.41 52.14 51.79 540660

 232 SIKORA ZBIGNIEW        1 <12> 254 - PL0474-16- 12:50:58  1335.24 165.12 52.10 51.75 528710

 233 NOWACKI TOMASZ I PIOTR 4 <20> 249 - PL0219-12- 13:00:09  1335.16 165.84       51.71 540940

 234 NOWAK R.& PYTEL A.     1 < 3>---- C PL-0474-17 12:45:51  1335.06 166.55 52.03 51.68 521810

 235 SIKORA SŁAWOMIR        4 < 2>---- C PL-0474-17 12:59:55  1334.97 167.26 52.00 51.64 540550

 236 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 <10> 237 - PL0219-14- 12:51:46  1334.21 167.97 51.97 51.61 529370

 237 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 <11> 242 C PL-0474-15 12:51:51  1333.93 168.68 51.93 51.57 529370

 238 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ    3 <12>---- - PL-0474-16 12:34:21  1333.73 169.40       51.54 505950

 239 MATYSIAK KRYSPIN       4  4- 1- 1 C PL0474-15- 12:57:27  1333.53 170.11 51.86 51.50 536680

 240 JANKOWIAK JÓZEF        1 < 8> 279 - PL0474-17- 12:50:22  1333.45 170.82 51.83 51.46 527200

   16.06.2019.-BAD NENNDORF 2           - 6 -

┌───┬──────────────────────┬─┬────────┬─┬──────────┬────────┬────────┬──────┬─────┬─────┬──────┐

│Lp.│NAZWISKO HODOWCY      │s│ W- K- S│S│OBRĄCZKA R│T PRZYL.│V/Tskor.│COEFIC│ GMP │PUNKT│ODLEGŁ│

├───┼──────────────────────┼─┼────────┼─┼──────────┼────────┼────────┼──────┼─────┼─────┼──────┤

 241 SKORUPKA RAFAŁ         2 <12> 265 - PL0474-17- 12:47:11  1333.41 171.53 51.79 51.43 522940

 242 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 <12> 276 - PL-0474-16 12:52:10  1332.87 172.24 51.76 51.39 529370

 243 DUBISZ ROBERT          6 <12> 271 G PL0474-16- 12:47:24  1332.75 172.95 51.73 51.36 522970

 244 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 <17> 266 - PL0453-15- 12:44:57  1332.74 173.67       51.32 519700

 245 ANDRZEJAK RAD.-MARIAN  5 < 3>---- C PL-0474-17 13:00:50  1332.71 174.38 51.66 51.29 540860

 246 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 <15>---- - PL0219-13- 12:48:40  1332.35 175.09 51.62 51.25 524500

 247 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 <14> 248 - PL-0474-17 13:00:49  1332.28 175.80 51.59 51.21 540660

 248 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 <15> 257 C PL-0474-15 13:00:57  1331.84 176.51 51.56 51.18 540660

 249 NOWACKI TOMASZ I PIOTR 4 <21> 252 - PL-0417-17 13:01:10  1331.82 177.22 51.52 51.14 540940

 250 OTTO IRENEUSZ          3 < 9> 256 C PL-0216-17 12:35:00  1331.66 177.94 51.49 51.11 506030

 251 MAZUR JÓZEF            5 < 7>---- - PL-0474-16 13:02:54  1331.53 178.65 51.45 51.07 543130

 252 NOWACKI TOMASZ I PIOTR 4 <22> 267 - DV-02522-1 13:01:16  1331.49 179.36       51.04 540940

 253 CHUDY JAN              1 < 4>---- - PL0474-17- 12:50:27  1331.39 180.07 51.38 51.00 526500

 254 SIKORA ZBIGNIEW        1 <13>---- - PL0474-17- 12:52:09  1331.26 180.78 51.35 50.96 528710

 255 JUSKOWIAK MARCIN       4 < 3>---- C PL-0474-17 12:59:58  1330.88 181.49 51.32 50.93 538960

 256 OTTO IRENEUSZ          3 <10>---- - PL-0216-18 12:35:18  1330.61 182.21       50.89 506030

 257 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 <16> 277 G PL-0474-15 13:01:23  1330.42 182.92 51.25 50.86 540660

 258 WIEŁA DARIUSZ          5 < 2>---- - PL-0474-17 13:01:34  1330.19 183.63 51.21 50.82 540810

 259 ŁUCZAK GRZEGORZ        5 < 5>---- - PL0413-15- 13:02:04  1329.71 184.34 51.18 50.79 541280

 260 ZAREMBA SLAWOMIR       3 < 2>---- C PL-0474-15 12:42:37  1329.51 185.05 51.15 50.75 515340

 261 PRAŁAT PRZEMYSŁAW      2 < 2> 262 - PL0474-17- 12:41:38  1329.50 185.77 51.11 50.71 514030

 262 PRAŁAT PRZEMYSŁAW      2 < 3> 264 G PL-0474-17 12:41:41  1329.33 186.48 51.08 50.68 514030

 263 JAKUBCZAK ANDRZEJ      6 < 3> 272 - PL0474-15- 12:48:14  1329.26 187.19 51.04 50.64 522710

 264 PRAŁAT PRZEMYSŁAW      2 < 4>---- G PL0356-16- 12:41:46  1329.04 187.90 51.01 50.61 514030

 265 SKORUPKA RAFAŁ         2 <13>---- - PL-0474-15 12:48:29  1329.00 188.61 50.97 50.57 522940

 266 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 <18> 270 - PL-0474-16 12:46:03  1328.99 189.32       50.54 519700

 267 NOWACKI TOMASZ I PIOTR 4 <23>---- - DV-01975-1 13:02:03  1328.93 190.04 50.91 50.50 540940

 268 SOBCZYK PAWEŁ          3 16- 1- 1 C PL-0474-17 12:40:26  1328.89 190.75 50.87 50.46 512200

 269 JUSKOWIAK ROBERT       2 <10> 281 - PL-0474-16 12:35:03  1328.80 191.46 50.84 50.43 505010

 270 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 <19>---- - PL0474-17- 12:46:08  1328.70 192.17 50.80 50.39 519700

 271 DUBISZ ROBERT          6 <13>---- - PL-0193-17 12:48:54  1327.67 192.88 50.77 50.36 522970

 272 JAKUBCZAK ANDRZEJ      6 < 4>---- - PL-0474-16 12:48:43  1327.63 193.59 50.74 50.32 522710

 273 BIERNAT WIESŁAW        3 < 5>---- G PL-0474-17 12:34:28  1327.60 194.31 50.70 50.29 503780

 274 MAJCHRZAK DARIUSZ      3  7- 1- 1 C PL-0474-16 12:43:09  1327.37 195.02 50.67 50.25 515220

 275 FECHNER & WAWRZYNIAK   3 < 2>---- C PL0219-13- 12:37:03  1327.08 195.73 50.63 50.21 507010

 276 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 <13>---- G PL-0474-15 12:54:00  1326.74 196.44 50.60 50.18 529370

 277 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 <17>---- - PL0474-15- 13:02:34  1326.56 197.15       50.14 540660

 278 KACZMAREK JAN          4 <11>---- G PL0219-13- 13:09:07  1326.00 197.86 50.53 50.11 549120

 279 JANKOWIAK JÓZEF        1 < 9>---- - PL0474-16- 12:52:36  1325.96 198.58 50.50 50.07 527200

 280 KLEMCZAK LESZEK        4 < 3>---- C PL-0474-15 12:57:51  1325.78 199.29 50.46 50.04 534090

 281 JUSKOWIAK ROBERT       2 <11>---- G PL-0218-13 12:35:56  1325.72 200.00 50.43 50.00 505010

 ──────────────────── K O N I E C    K O N K U R S U ────────────────────

 282 ANTOSIK MIROSŁAW-PAWEŁ 1 22- 0- 0 - PL-0474-18 12:53:06  1325.42        50.39       527650

 283 JUSKOWIAK ROBERT       2 <12>---- - PL-0474-15 12:36:02  1325.37        50.36       505010

 283 ŁUCZAK GRZEGORZ        5 < 6>---- - PL-096-17- 13:03:24  1325.37        50.36       541280

 285 OTTO IRENEUSZ          3 <11>---- - PL-0216-17 12:36:49  1325.32        50.29       506030

 286 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 <18>---- - PL0219-12- 13:03:06  1324.82        50.26       540660

 287 ANDRZEJAK RAD.-MARIAN  5 < 4>---- C PL-0474-15 13:03:19  1324.61        50.22       540860

 288 SIKORA SŁAWOMIR        4 < 3>---- G PL-0474-17 13:03:06  1324.55        50.19       540550

 289 MAZUR JÓZEF            5 < 8>---- C PL-0474-16 13:05:09  1324.22        50.15       543130

 289 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 <16>---- - PL-0474-18 12:51:05  1324.22                    524500

 291 JANKOWIAK JÓZEF        1 <10>---- - PL0474-17- 12:53:08  1324.18        50.09       527200

 292 SIKORA ZBIGNIEW        1 <14>---- - PL0474-17- 12:54:18  1324.09        50.05       528710

 293 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 <17>---- - PL-0474-15 12:51:08  1324.05        50.02       524500

 294 KAŹMIERCZAK ADAM       1 <10>---- C PL0474-16- 12:51:12  1323.83        49.98       524500

 295 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 <18>---- - PL0219-13- 12:51:13  1323.77                    524500

 296 KAŹMIERCZAK MAREK      6 < 3>---- C PL0219-14- 12:50:40  1323.54        49.91       523680

 297 SKORUPKA RAFAŁ         2 <14>---- G PL0219-14- 12:50:09  1323.40        49.88       522940

 298 ŁUCZAK GRZEGORZ        5 < 7>---- - PL0413-15- 13:04:10  1322.88        49.85       541280

 299 ANTOSIK MIROSŁAW-PAWEŁ 1 < 2>---- C PL0219-14- 12:53:55  1322.71        49.81       527650

 300 NOWACKI TOMASZ I PIOTR 4 <24>---- - PL-0417-17 13:04:00  1322.59        49.78       540940

   16.06.2019.-BAD NENNDORF 2           - 7 -

┌───┬──────────────────────┬─┬────────┬─┬──────────┬────────┬────────┬──────┬─────┬─────┬──────┐

│Lp.│NAZWISKO HODOWCY      │s│ W- K- S│S│OBRĄCZKA R│T PRZYL.│V/Tskor.│COEFIC│ GMP │PUNKT│ODLEGŁ│

├───┼──────────────────────┼─┼────────┼─┼──────────┼────────┼────────┼──────┼─────┼─────┼──────┤

 301 MARCINKOWSKI SYLWESTER 5 14- 0- 0 C PL-0474-15 13:01:57  1322.35        49.74       538130

 302 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 <19>---- - PL-0474-18 13:03:55  1322.18                    540660

 303 JUSKOWIAK MARCIN       4 < 4>---- G PL-0474-16 13:02:38  1322.17        49.68       538960

 304 SIKORA ZBIGNIEW        1 <15>---- - PL0474-16- 12:54:56  1322.00                    528710

 305 MAZUR JÓZEF            5 < 9>---- - PL-0474-17 13:05:54  1321.81        49.61       543130

 306 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 <20>---- G PL-0474-15 13:04:06  1321.58        49.57       540660

 307 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 <21>---- - PL-0474-18 13:04:07  1321.53                    540660

 308 HELINSKI EMANUEL       4 < 2>---- C PL-0413-14 13:13:10  1320.72        49.50       552280

 309 ANDRZEJAK RAD.-MARIAN  5 < 5>---- - PL-0219-13 13:04:34  1320.57                    540860

 310 SIKORA ZBIGNIEW        1 <16>---- - PL0474-17- 12:55:26  1320.34        49.44       528710

 311 JUSKOWIAK MARCIN       4 < 5>---- C PL-0474-18 13:03:12  1320.33        49.40       538960

 312 ŁUCZAK GRZEGORZ        5 < 8>---- C PL-096-16- 13:05:16  1319.34        49.37       541280

 313 BIERNAT DARIUSZ        2 < 4>---- - PL-0474-15 12:55:06  1319.15        49.33       527790

 314 JUSKOWIAK ROBERT       2 <13>---- - PL-0474-15 12:37:56  1318.79        49.30       505010

 315 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 <14>---- C PL-0474-17 12:56:25  1318.75        49.26       529370

 316 SKORUPKA RAFAŁ         2 <15>---- G PL0219-11- 12:51:34  1318.67        49.23       522940

 317 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 <22>---- - PL-0474-17 13:05:01  1318.63        49.20       540660

 318 JEŻ MIROSŁAW           2 < 3>---- - PL-0474-16 12:55:17  1318.62        49.16       527820

 319 PIETRASZEWSKI JACEK    3 < 5>---- C PL-0474-17 12:42:19  1318.56        49.13       510700

 320 JEŻ MIROSŁAW           2 < 4>---- - PL-0474-15 12:55:20  1318.45        49.09       527820

 321 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ    3 <13>---- - PL0219-13- 12:38:51  1318.09        49.06       505950

 322 BIERNAT WIESŁAW        3 < 6>---- G PL-0283-16 12:37:14  1317.99        49.03       503780

 323 ZAREMBA SLAWOMIR       3 < 3>---- - PL-0469-15 12:46:04  1317.78        48.99       515340

 324 KRYSICKI GRZEGORZ      1 < 3>---- - PL0219-12- 12:51:24  1317.51        48.96       522260

 325 KACZMAREK JAN          4 <12>---- G PL-0474-17 13:11:56  1317.05        48.92       549120

 326 DUBISZ ROBERT          6 <14>---- - PL-0100-15 12:52:07  1316.92        48.89       522970

 327 KACZMAREK JAN          4 <13>---- - PL-0474-17 13:12:02  1316.73        48.85       549120

 328 NOWICKI TADEUSZ        6 < 6>---- - PL0219-14- 12:52:56  1316.50        48.82       523880

 329 BIERNAT WIESŁAW        3 < 7>---- - PL0219-13- 12:37:45  1316.21        48.79       503780

 330 CHUDY JAN              1 < 5>---- - PL0474-17- 12:55:03  1316.09        48.75       526500

 331 CHUDY JAN              1 < 6>---- - PL-0474-18 12:55:09  1315.76                    526500

 332 ANTOSIK MIROSŁAW-PAWEŁ 1 < 3>---- C PL-0474-15 12:56:07  1315.45        48.68       527650

 333 NOWAK R.& PYTEL A.     1 < 4>---- - PL-0474-17 12:51:48  1315.05        48.65       521810

 334 MARCINKOWSKI SYLWESTER 5 < 2>---- G PL-0474-16 13:04:14  1314.97        48.62       538130

 335 JUSKOWIAK ROBERT       2 <14>---- G PL0474-17- 12:39:04  1314.90        48.58       505010

 336 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 <19>---- - PL0219-14- 12:53:56  1314.76        48.55       524500

 337 JEŻ MIROSŁAW           2 < 5>---- - PL0219-13- 12:56:29  1314.68        48.51       527820

 338 SIKORA SŁAWOMIR        4 < 4>---- C PL-0474-17 13:06:13  1314.51        48.48       540550

 339 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ    3 <14>---- - PL-0474-17 12:39:59  1314.21                    505950

 340 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 <15>---- - PL-0474-17 12:57:53  1313.95        48.41       529370

 341 SIKORA ZBIGNIEW        1 <17>---- - PL0474-16- 12:57:24  1313.89        48.38       528710

 342 MAZUR JÓZEF            5 <10>---- - PL-0474-16 13:08:23  1313.87        48.34       543130

 343 KLEMCZAK LESZEK        4 < 4>---- - PL-0474-17 13:01:36  1313.55        48.31       534090

 344 SZYMANSKA DOROTA       3 15- 0- 0 C PL-0216-17 12:35:42  1313.40        48.27       500010

 345 KACZMAREK JAN          4 <14>---- - PL-0474-17 13:13:08  1313.27        48.24       549120

 346 CHUDY JAN              1 < 7>---- - PL0474-16- 12:56:04  1312.75        48.21       526500

 347 KAŹMIERCZAK ADAM       1 <11>---- C PL-0474-17 12:54:35  1312.62        48.17       524500

 348 MAJCHRZAK DARIUSZ      3 < 2>---- - PL-0217-15 12:47:37  1312.27        48.14       515220

 349 NOWACKI TOMASZ I PIOTR 4 <25>---- - PL-0417-18 13:07:17  1312.06                    540940

 350 KMIECIAK WIESŁAW       6 12- 0- 0 - PL0219-12- 12:53:35  1311.72        48.07       522830

 351 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 <16>---- G PL-0474-17 12:58:38  1311.51        48.03       529370

 352 WIEŁA DARIUSZ          5 < 3>---- C PL-0474-15 13:07:41  1310.47        48.00       540810

 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:4 --------------------

 353 KLEMCZAK LESZEK        4 < 5>---- - PL-0474-17 13:02:38  1310.22                    534090

 354 NOWICKI TADEUSZ        6 < 7>---- - PL-0474-17 12:54:51  1310.19                    523880

 355 BIERNAT WIESŁAW        3 < 8>---- - PL0219-12- 12:39:32  1310.11                    503780

 356 PIETRASZEWSKI JACEK    3 < 6>---- - PL0219-13- 12:44:56  1309.71                    510700

 357 KAŹMIERCZAK ADAM       1 <12>---- - PL0474-16- 12:55:35  1309.34                    524500

 358 ZAWODNY K.D.           5  8- 0- 0 - PL-0474-17 13:14:34  1308.28                    548910

 359 ZIELIŃSKI MARIUSZ      3 < 2>---- C PL-0474-16 12:47:52  1308.26                    513970

 360 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ    3 <15>---- - PL-0474-17 12:41:46  1308.15                    505950

                                   - 8 -

┌───┬──────────────────────┬───────┬───┬────┬────┬───────────────────────────┬─────────────────┬───┐

│POZ│   NAZWISKO i IMIĘ    │ODLEGŁ.│WŁ.│POZ.│POZ.│         KONKURSY          │      PUNKTY     │Nr │

│PKT│       HODOWCY        │  [m]  │GOŁ│ I  │ II ├──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬───┼────────┬────────┤HOD│

│HOD│                      │       │   │GOŁ.│GOŁ.│ 1│ 2│ 3│ 4│ 5│ 6│ 7│ 8│RAZ│ Lot  8 │  RAZEM │   │

├───┼──────────────────────┼───────┼───┼────┼────┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼───┼────────┼────────┼───┤

   1 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN  505880  21   12   37  2  2  3  3  3  3  3  3  22   176.86   915.23 318

   2 KACZMAREK JAN           549120  23    3    7  3  3  3  3  2  3  3  3  23   178.86   883.61 406

   3 SIKORA ZBIGNIEW         528710  46   27   32  2  3  3  3  2  2  3  3  21   172.61   837.09 123

   4 MAKOWSKI-ZBORALSKI      524500  52    8   29  2  3  2  3  3  3  3  2  21   115.39   827.99 114

   5 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ     505950  33   10   13  1  3  3  3  3  3  1  3  20   174.68   804.04 319

   6 SKORUPKA RAFAŁ          522940  36   11   18  3  3  3  3  2  3  2  3  22   172.72   803.64 237

   7 ŁUCZAK GRZEGORZ         541280  33   38   62  3  1  3  3  2  3  3  2  20   116.50   780.87 521

   8 BRZYKCY E.-KLAUZA K.    540660  35   43   53  3  3  3  1  2  3  3  3  21   167.07   768.29 402

   9 JUSKOWIAK ROBERT        505010  27   21   46  1  3  3  3  2  3  2  3  20   174.18   761.15 202

  10 ANDRZEJAK RAD.-MARIAN   540860  19  157  183  1  3  3  3  1  3  3  2  19   105.72   719.20 511

  11 MAZUR JÓZEF             543130  29   72   86  2  2  1  2  3  1  3  3  17   164.81   706.56 516

  12 NOWACKI TOMASZ I PIOTR  540940  50   17   19  3  3  3  3  2  1  1  3  19   174.12   692.74 413

  13 DUBISZ ROBERT           522970  36   16   28  2  1  3  3  1  3  2  2  17   117.71   662.85 618

  14 ŁAGÓDKA ANDRZEJ         519700  47    4    5  2  3  3  3  1  2  1  3  18   166.57   640.34 225

  15 BECZKOWIAK A.& R.       519200                3  2  3  2  3  3  2  -  18            636.75 102

  16 BARTLEWICZ RADOSŁAW     529370  33    2   15  3  3  2  1  1  3  3  2  18   111.53   631.58 245

  17 KAŹMIERCZAK ADAM        524500  33    1   14  2  2  1  3  2  2  2  2  16   116.08   627.79 116

  18 BIERNAT WIESŁAW         503780  35  131  169  1  1  3  2  3  3  1  2  16   108.29   613.46 320

  19 JEŻ MIROSŁAW            527820  31   48  216  1  1  2  3  3  2  2  1  15    52.32   572.18 212

  20 OTTO IRENEUSZ           506030  31   23   34  0  3  1  2  2  3  1  2  14   109.93   556.75 316

  21 JANKOWIAK JÓZEF         527200  36   26  102  2  2  0  3  1  3  2  2  15   108.00   556.09 127

  22 OBROŚLAK MARIUSZ        523670                3  3  3  3  2  3  -  -  17            542.10 621

  23 KLEMCZAK LESZEK         534090  15  104  190  0  3  2  1  1  3  1  3  14   159.61   510.68 408

  24 NOWICKI TADEUSZ         523880  41  118  119  2  1  0  1  2  3  1  3  13   163.35   509.07 606

  25 SIKORA SŁAWOMIR         540550  19   61  235  2  3  2  2  0  3  1  2  15   109.50   487.98 416

  26 JANKOWSKI F.i A.        515460  16   24   58  0  1  1  1  2  3  1  2  11   115.60   459.99 314

  27 JUSKOWIAK MARCIN        538960   7   88  137  0  0  1  1  2  3  1  2  10   107.82   441.55 405

  28 JAKUBCZAK ANDRZEJ       522710  16  143  182  3  1  1  0  1  2  2  2  12   108.50   433.36 602

  29 ANTOSIK MIROSŁAW-PAWEŁ  527650  22  282  299  2  3  2  1  2  2  1  0  13            421.28 126

  30 MARCINKOWSKI SYLWESTER  538130  14  301  334  1  0  1  1  3  2  2  0  10            416.10 517

  31 CHUDY JAN               526500  31  122  136  2  3  2  2  1  0  2  1  13    55.68   400.07 128

  32 KRAMARCZYK A.i M.       538380                2  0  3  3  2  1  0  -  11            374.04 512

  33 ŁABĘDZKI EDWARD         538170                2  3  3  3  -  -  1  -  12            366.93 504

  34 MATUSZAK HENRYK         511100                0  0  0  1  3  3  1  -   8            362.19 307

  35 ZIELIŃSKI MARIUSZ       513970  19   40  359  1  1  3  3  0  1  1  1  11    58.61   357.42 302

  36 NOWAK R.& PYTEL A.      521810  30  100  163  0  3  2  1  0  3  0  2  11   105.89   343.36 101

  37 FECHNER & WAWRZYNIAK    507010   5  114  275  1  1  1  1  1  2  0  2   9   106.17   316.57 336

  38 NAWROCIK ANNA I TOMASZ  531190  12   76  129  2  2  2  2  0  2  0  1  11    57.32   310.22 133

  39 NOWAK TOMASZ            528580                2  2  3  1  1  2  0  -  11            307.54 132

  40 MAJEWSKI ALFRED         527550  17  150  524  1  2  0  1  2  0  2  0   8            297.02 111

  41 PŁOCHARCZYK WOJCIECH    508740                2  2  2  1  0  2  1  -  10            290.07 306

  42 PIETRASZEWSKI JACEK     510700  11    9  139  0  3  3  1  0  2  0  1  10    52.29   289.46 309

  43 BŁASZYK RADOSŁAW        526940                3  2  1  3  0  2  -  -  11            286.93 206

  44 PRAŁAT PRZEMYSŁAW       514030  20   91  261  0  1  1  2  1  2  0  1   8    56.79   279.10 238

  45 WIEŁA DARIUSZ           540810  18  147  258  1  0  1  1  2  0  2  0   7            278.57 507

  46 DOLINSKI-ZAWIEJA        540110  10  213  526  3  1  0  0  1  1  1  1   8    52.43   254.65 424

  47 BIERNAT DARIUSZ         527790  25   83  215  2  3  1  0  1  1  1  0   9            241.52 222

  48 ZAREMBA SLAWOMIR        515340  20  208  260  0  2  1  1  1  1  0  1   7    50.75   236.44 313

  49 WABIŃSKI SŁAWOMIR       534630  19  361  369  3  2  2  2  0  1  0  0  10            234.85 418

  50 FELEDZIAK TOMASZ        525810  16  133  560  0  3  1  0  0  1  1  1   7    55.29   230.65 620

  51 NOWAKOWSKI ROBERT       554530                2  3  0  1  2  0  -  -   8            224.64 532

  52 KRYSICKI GRZEGORZ       522260  34  177  212  1  0  0  1  1  0  2  0   5            222.66 113

  53 ZAWODNY K.D.            548910   8  358  389  2  0  0  1  2  1  0  0   6            209.51 526

  54 MATYSIAK KRYSPIN        536680   4  239  907  0  3  0  2  0  1  0  1   7    51.50   206.13 412

  55 SNELA PIOTR             526910                0  0  2  1  2  0  0  -   5            202.78 228

  56 PRZYBYŁ TOMASZ          519870  15  149  227  0  1  2  1  1  0  0  1   6    51.93   193.66 240

  57 KAŹMIERCZAK MAREK       523680  34  123  165  1  0  0  2  1  0  0  1   5    54.14   192.03 619

  58 WERBIŃSKI J.i J.        542560   5            0  1  1  1  1  0  1  0   5            184.64 513

  59 PATERCZYK PAWEŁ         518180  14   95  474  2  2  1  1  1  0  0  0   7            183.57 214

  60 TERKA KAROL             538840   3  621  662  0  0  0  0  3  0  0  0   3            166.59 529

                                           - 9 -

┌───┬──────────────────────┬───────┬───┬────┬────┬───────────────────────────┬─────────────────┬───┐

│POZ│   NAZWISKO i IMIĘ    │ODLEGŁ.│WŁ.│POZ.│POZ.│         KONKURSY          │      PUNKTY     │Nr │

│PKT│       HODOWCY        │  [m]  │GOŁ│ I  │ II ├──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬───┼────────┬────────┤HOD│

│HOD│                      │       │   │GOŁ.│GOŁ.│ 1│ 2│ 3│ 4│ 5│ 6│ 7│ 8│RAZ│ Lot  8 │  RAZEM │   │

├───┼──────────────────────┼───────┼───┼────┼────┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼───┼────────┼────────┼───┤

  61 KLOZIŃSKI GRZEGORZ      532780                1  3  0  0  1  1  0  -   6            166.26 105

  62 JĘDRYCZKA JACEK         527780  22  385  523  2  3  2  1  0  0  0  0   8            163.63 216

  63 SEREK KRZYSZTOF         543740                -  0  2  1  -  2  0  -   5            156.31 520

  64 FRĄCKOWIAK ZENON        522350  17   33  130  1  0  0  1  1  0  1  0   4            154.14 205

  65 GORWA MARCIN            528710                0  -  0  0  1  1  1  -   3            151.19 121

  66 KMIECIAK WIESŁAW        522830  12  350  466  0  1  1  0  1  0  1  0   4            143.99 604

  67 KACZMAREK ZBIGNIEW      513450   7  432       0  2  2  0  1  0  -  0   5            143.60 322

  68 SOBCZYK PAWEŁ           512200  16  268  492  0  0  0  -  1  1  0  1   3    50.46   139.99 301

  69 MAJCHRZAK DARIUSZ       515220   7  274  348  0  0  0  0  1  1  0  1   3    50.25   139.57 326

  70 FABISIAK ANTONI         540540   7  609  739  1  1  0  0  1  0  1  0   4            132.70 403

  71 KLOZIŃSKI DARIUSZ       532780                2  0  0  0  2  0  0  -   4            126.14 131

  72 DOPIERAŁA WALDEMAR      535070                1  0  2  1  0  1  -  -   5            123.59 503

  73 STRZELCZYK WACŁAW       557480  16  186  397  3  1  0  0  0  0  0  1   5    53.39   114.18 407

  74 SNADNY DARIUSZ          557490   5  475  755  1  1  1  0  0  0  1  0   4            109.95 429

  75 HELINSKI EMANUEL        552280  14  219  308  0  1  1  1  0  1  0  0   4            109.88 431

  76 WOLNY SŁAWOMIR          550590  16  434  571  1  0  0  1  1  0  0  0   3            103.54 534

  77 GŁOWISZYN JAN           557210  10  574  579  2  2  1  0  0  0  0  0   5             98.25 410

  78 KAZMIERCZAK ROBERT      554540                1  1  2  -  -  -  -  -   4             89.75 527

  79 SZYMANSKA DOROTA        500010  15  344  760  0  0  1  0  0  2  -  0   3             89.12 328

  80 MEHR TADEUSZ            505820                0  0  0  1  1  0  0  -   2             84.72 317

  81 TWARDOWSKI PAWEŁ        538570   3            -  0  1  0  0  0  1  0   2             74.69 531

  82 BUGZEL MICHAŁ           527710  13  870  922  1  0  0  0  1  0  0  0   2             74.00 129

  83 WOŹNA LUCYNA I TOMASZ   551490                1  0  0  0  0  0  1  -   2             67.41 420

  84 NOWAK MALGORZATA        516600                1  0  2  0  0  0  -  -   3             59.76 310

  85 KRYSICKA MARIANNA       522520                0  2  1  0  -  -  -  -   3             51.39 115

  86 BRZESKOT MARIAN         519930                -  0  0  0  0  0  1  -   1             50.50 219

  87 WOLNIAK MARIAN          540140                1  0  0  1  -  0  -  -   2             43.50 423

  88 PIASNY WITOLD           540800                1  1  0  -  0  -  0  -   2             31.92 415

  89 RAJEWSKI HENRYK         522970   5  509       0  0  0  1  0  0  0  0   1             30.09 608

  90 TEODORCZYK HENRYK       524100   2  828       2  0  0  0  0  0  0  0   2             26.67 610

  91 WOŹNIAK MICHAŁ          531170                -  1  -  0  -  -  -  -   1             23.47 124

  92 CHOSZCZ MICHAL          543190                0  1  0  -  -  -  -  -   1             16.59 536

     KAŹMIERCZAK ANDRZEJ     523640   4  368       -  -  -  -  -  0  0  0                       603

     KRONSZMYT JACEK         523010   3            0  0  -  -  0  0  0  0                       208

     OGRABEK TADEUSZ         523510   5            0  0  0  0  0  0  0  0                       607

                         DRUGA PUNKTACJA        - 10 -

 ┌───┬──────────────────────┬──┬───────────────────────────┬─────────────────┐

 │Lp.│   NAZWISKO i IMIĘ    │S.│         KONKURSY          │ PUNKTY - "nr 2" │

 │   │       HODOWCY        │  ├──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬───┼────────┬────────┤

 │   │                      │  │ 1│ 2│ 3│ 4│ 5│ 6│ 7│ 8│RAZ│ Lot  8 │  RAZEM │

 ├───┼──────────────────────┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼───┼────────┼────────┤

    1 NOWACKI TOMASZ I PIOTR  4  3  3  3  3  3  3  3  3  24   177.58   985.35

    2 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN  3  3  3  3  3  3  3  3  3  24   176.86   984.48

    3 DUBISZ ROBERT           6  3  3  3  3  3  3  3  3  24   176.79   984.24

    4 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ     3  3  3  3  3  3  3  3  3  24   177.46   983.69

    5 MAKOWSKI-ZBORALSKI      1  3  3  3  3  3  3  3  3  24   177.71   982.37

    6 SKORUPKA RAFAŁ          2  3  3  3  3  3  3  3  3  24   178.28   980.36

    7 SIKORA ZBIGNIEW         1  3  3  3  3  3  3  3  3  24   176.07   979.91

    8 ŁUCZAK GRZEGORZ         5  3  3  3  3  3  3  3  3  24   173.00   973.76

    9 KAŹMIERCZAK ADAM        1  3  3  3  3  3  3  3  3  24   178.29   970.82

   10 KACZMAREK JAN           4  3  3  3  3  3  3  3  3  24   178.86   966.03

   11 ŁAGÓDKA ANDRZEJ         2  3  3  3  3  3  3  3  3  24   179.57   963.78

   12 BRZYKCY E.-KLAUZA K.    4  3  3  3  3  3  3  3  3  24   174.32   961.74

   13 ANDRZEJAK RAD.-MARIAN   5  3  3  3  3  3  3  3  3  24   159.22   952.45

   14 JANKOWIAK JÓZEF         1  3  3  3  3  3  3  3  3  24   171.25   949.52

   15 BARTLEWICZ RADOSŁAW     2  3  3  3  3  3  3  3  3  24   177.89   947.97

   16 MAZUR JÓZEF             5  3  3  3  3  3  3  3  3  24   169.24   943.59

   17 JUSKOWIAK ROBERT        2  3  3  3  3  3  3  3  3  24   176.04   932.31

   18 BIERNAT WIESŁAW         3  3  3  3  3  3  3  3  3  24   163.32   926.63

   19 NOWICKI TADEUSZ         6  3  3  3  3  3  3  3  3  24   167.18   922.67

   20 BIERNAT DARIUSZ         2  3  3  3  3  3  3  3  3  24   161.54   898.41

   21 JAKUBCZAK ANDRZEJ       6  3  3  3  3  3  3  3  3  24   159.14   896.05

   22 NOWAK R.& PYTEL A.      1  2  3  3  3  3  3  3  3  23   162.35   893.03

   23 CHUDY JAN               1  3  3  3  3  3  3  3  3  24   163.61   891.39

   24 JANKOWSKI F.i A.        3  1  3  3  3  3  3  3  3  22   174.78   865.22

   25 KAŹMIERCZAK MAREK       6  3  3  3  3  3  3  3  2  23   109.78   858.48

   26 JEŻ MIROSŁAW            2  3  3  3  3  3  3  3  2  23   110.64   858.46

   27 OTTO IRENEUSZ           3  2  3  3  3  3  3  1  3  21   176.60   829.46

   28 BECZKOWIAK A.& R.       1  3  3  3  3  3  3  3  -  21            786.91

   29 KLEMCZAK LESZEK         4  2  3  3  3  1  3  3  3  21   159.61   759.38

   30 ZIELIŃSKI MARIUSZ       3  3  3  3  3  3  3  2  1  21    58.61   734.41

   31 WIEŁA DARIUSZ           5  2  0  3  3  3  2  3  2  18   105.61   719.99

   32 PIETRASZEWSKI JACEK     3  3  3  3  3  2  3  0  3  20   167.96   705.71

   33 SIKORA SŁAWOMIR         4  3  3  3  3  0  3  3  2  20   109.50   687.71

   34 JUSKOWIAK MARCIN        4  0  3  3  2  2  3  2  3  18   162.96   687.55

   35 MATUSZAK HENRYK         3  3  3  2  3  3  3  3  -  20            684.06

   36 NAWROCIK ANNA I TOMASZ  1  3  3  3  3  1  3  1  2  19   112.75   669.94

   37 ANTOSIK MIROSŁAW-PAWEŁ  1  3  3  3  1  3  3  3  0  19            666.94

   38 ZAREMBA SLAWOMIR        3  0  3  2  3  3  3  1  2  17   103.36   663.58

   39 PŁOCHARCZYK WOJCIECH    3  3  3  3  3  3  3  1  -  19            656.69

   40 PRAŁAT PRZEMYSŁAW       2  1  2  3  2  1  2  3  3  17   158.18   629.67

   41 OBROŚLAK MARIUSZ        6  3  3  3  3  3  3  -  -  18            626.56

   42 FELEDZIAK TOMASZ        6  1  3  3  1  2  3  3  1  17    55.29   614.84

   43 WABIŃSKI SŁAWOMIR       4  3  3  3  3  2  3  2  0  19            610.77

   44 KRYSICKI GRZEGORZ       1  3  2  1  1  3  0  3  2  15   106.17   601.73

   45 MARCINKOWSKI SYLWESTER  5  1  0  2  3  3  3  3  0  15            600.88

   46 KRAMARCZYK A.i M.       5  3  3  3  3  3  3  0  -  18            572.94

   47 PRZYBYŁ TOMASZ          2  2  3  2  1  3  1  2  2  16   106.64   565.55

   48 ZAWODNY K.D.            5  3  0  2  2  3  1  3  0  14            523.53

   49 MAJEWSKI ALFRED         1  3  3  0  2  3  1  2  1  15    54.68   522.13

   50 PATERCZYK PAWEŁ         2  3  3  3  2  3  1  0  1  16    56.64   509.09

   51 NOWAK TOMASZ            1  3  3  3  3  2  3  0  -  17            504.94

   52 FRĄCKOWIAK ZENON        2  3  0  0  1  3  1  2  2  12   114.25   496.34

   53 KMIECIAK WIESŁAW        6  3  3  1  0  3  0  3  0  13            451.11

   54 PATERSKI MACIEJ         5  0  0  0  2  3  0  3  -   8            412.47

   55 ŁABĘDZKI EDWARD         5  3  3  3  3  -  -  1  -  13            391.57

   56 JĘDRYCZKA JACEK         2  2  3  2  1  2  0  2  0  12            384.30

   57 SOBCZYK PAWEŁ           3  3  3  0  -  1  2  2  1  12    50.46   374.16

   58 DOLINSKI-ZAWIEJA        4  3  1  0  0  3  1  1  1  10    52.43   368.10

   59 WOLNY SŁAWOMIR          5  3  0  0  1  3  0  2  0   9            349.95

   60 STRZELCZYK WACŁAW       4  3  1  0  0  3  0  1  1   9    53.39   349.27

                         DRUGA PUNKTACJA        - 11 -

 ┌───┬──────────────────────┬──┬───────────────────────────┬─────────────────┐

 │Lp.│   NAZWISKO i IMIĘ    │S.│         KONKURSY          │ PUNKTY - "nr 2" │

 │   │       HODOWCY        │  ├──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬───┼────────┬────────┤

 │   │                      │  │ 1│ 2│ 3│ 4│ 5│ 6│ 7│ 8│RAZ│ Lot  8 │  RAZEM │

 ├───┼──────────────────────┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼───┼────────┼────────┤

   61 SNELA PIOTR             2  0  3  2  2  2  0  1  -  10            349.10

   62 FECHNER & WAWRZYNIAK    3  1  1  2  1  1  2  0  2  10   106.17   336.84

   63 SEREK KRZYSZTOF         5  -  3  3  2  -  3  0  -  11            329.68

   64 BŁASZYK RADOSŁAW        2  3  3  1  3  0  2  -  -  12            306.00

   65 MAJCHRZAK DARIUSZ       3  1  0  0  0  3  2  0  1   7    50.25   299.21

   66 HELINSKI EMANUEL        4  0  3  2  1  0  1  1  1   9    52.21   276.53

   67 NOWAKOWSKI ROBERT       5  3  3  1  1  2  0  -  -  10            266.98

   68 MEHR TADEUSZ            3  1  0  2  3  1  0  0  -   7            206.40

   69 MATYSIAK KRYSPIN        4  0  3  0  2  0  1  0  1   7    51.50   206.13

   70 WERBIŃSKI J.i J.        5  1  1  1  1  1  0  1  0   6            197.69

   71 KACZMAREK ZBIGNIEW      3  1  3  3  0  1  0  -  0   8            191.17

   72 DOPIERAŁA WALDEMAR      5  1  0  3  2  0  1  -  -   7            187.34

   73 KLOZIŃSKI GRZEGORZ      1  2  3  0  0  1  1  0  -   7            176.48

   74 GORWA MARCIN            1  1  -  0  0  1  1  1  -   4            169.24

   75 TERKA KAROL             5  0  0  0  0  3  0  0  0   3            166.59

   76 KAZMIERCZAK ROBERT      5  3  3  2  -  -  -  -  -   8            157.91

   77 WOŹNIAK MICHAŁ          1  -  3  -  2  -  -  -  -   5            143.90

   78 SNADNY DARIUSZ          4  3  1  1  0  0  0  1  0   6            138.73

   79 FABISIAK ANTONI         4  1  1  0  0  1  0  1  0   4            132.70

   80 BUGZEL MICHAŁ           1  1  0  0  0  1  0  1  0   3            130.24

   81 GŁOWISZYN JAN           4  2  2  1  0  0  1  0  0   6            128.37

   82 SZYMANSKA DOROTA        3  0  0  1  1  0  2  -  0   4            127.88

   83 KLOZIŃSKI DARIUSZ       1  2  0  0  0  2  0  0  -   4            126.14

   84 WOŹNA LUCYNA I TOMASZ   4  3  1  0  0  0  0  1  -   5            121.93

   85 PAWLAK GRAŻYNA          5  -  1  1  2  -  0  -  -   4            109.85

   86 NOWAK MALGORZATA        3  3  1  2  0  0  0  -  -   6            100.77

   87 TWARDOWSKI PAWEŁ        5  -  0  2  0  0  0  1  0   3             95.01

   88 WOLNIAK MARIAN          4  2  1  0  1  -  0  -  -   4             77.44

   89 KRYSICKA MARIANNA       1  0  2  2  0  -  -  -  -   4             74.56

   90 KOSMALSKI MARCIN        5  2  0  1  0  -  -  -  -   3             53.06

   91 BRZESKOT MARIAN         2  -  0  0  0  0  0  1  -   1             50.50

   92 PIASNY WITOLD           4  2  1  0  -  0  -  0  -   3             47.18

   93 TEODORCZYK HENRYK       6  3  0  0  0  0  0  0  0   3             37.46

   94 RAJEWSKI HENRYK         6  0  0  0  1  0  0  0  0   1             30.09

   95 CHOSZCZ MICHAL          5  0  1  0  -  -  -  -  -   1             16.59

   96 BARTKOWIAK MACIEJ       3  -  1  0  0  -  0  0  -   1             15.78

                                     - 12 -

                KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH LOTNIKÓW PO LOCIE nr 8

   ┌────┬──────────────────────┬──┬──────────┬──┬────┬────────┬────────┐

   │ Lp.│NAZWISKO IMIĘ  HODOWCY│S.│OBRĄCZKA R│Pł│KONK│ PUNKTY │ KONK-KM│

   ├────┼──────────────────────┼──┼──────────┼──┼────┼────────┼────────┤

       1 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ     3 PL-0216-16  1   8    300.95  2686.87

       2 SIKORA ZBIGNIEW         1 PL0474-17-  0   8    296.47  2864.52

       3 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN  3 PL-0474-17  0   7    301.62  2569.51

       4 KACZMAREK JAN           4 PL0474-14-  1   7    296.17  2874.62

       5 JUSKOWIAK ROBERT        2 PL-0474-16  1   7    295.11  2570.65

       6 SIKORA ZBIGNIEW         1 PL0474-17-  0   7    293.65  2725.47

       7 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN  3 PL-0474-15  0   7    290.80  2529.68

       8 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN  3 PL-0474-15  0   7    285.09  2529.68

       9 SKORUPKA RAFAŁ          2 PL0219-14-  1   7    281.40  2650.94

      10 KACZMAREK JAN           4 PL-0474-15  1   7    279.65  2834.58

      11 MAZUR JÓZEF             5 PL-0219-13  0   7    276.89  2825.20

      12 SIKORA ZBIGNIEW         1 PL0474-16-  1   7    265.15  2522.72

      13 KACZMAREK JAN           4 PL-0474-17  1   7    261.17  2485.69

      14 NOWACKI TOMASZ I PIOTR  4 PL-0417-17  0   7    259.25  2427.45

      15 MAKOWSKI-ZBORALSKI      1 PL0219-14-  1   7    257.10  2307.80

      16 KACZMAREK JAN           4 PL-0474-15  1   7    255.66  2485.69

      17 SKORUPKA RAFAŁ          2 PL0219-14-  1   7    253.84  2302.17

      18 ŁAGÓDKA ANDRZEJ         2 PL0176-15-  1   7    251.96  2264.63

      19 MAKOWSKI-ZBORALSKI      1 PL-0474-15  1   7    250.88  2494.59

      20 BECZKOWIAK A.& R.       1 PL0474-16-  1   7    248.62  2271.18

      21 NOWACKI TOMASZ I PIOTR  4 PL-0474-16  1   7    247.82  2412.07

      22 DUBISZ ROBERT           6 PL0474-15-  1   7    240.33  2295.20

      23 BARTLEWICZ RADOSŁAW     2 PL-0474-15  0   7    238.12  2348.88

      24 SIKORA ZBIGNIEW         1 PL0474-17-  1   6    265.44  2345.26

      25 JANKOWIAK JÓZEF         1 PL0474-17-  1   6    260.49  2538.68

      26 SIKORA ZBIGNIEW         1 PL0474-16-  1   6    256.33  2548.01

      27 NOWACKI TOMASZ I PIOTR  4 PL-0417-17  1   6    255.82  2539.12

      28 KLEMCZAK LESZEK         4 PL-0474-16  0   6    255.66  2584.94

      29 MAKOWSKI-ZBORALSKI      1 PL-0474-15  1   6    255.36  2320.77

      30 BRZYKCY E.-KLAUZA K.    4 PL-0474-15  0   6    246.60  2496.83

      31 DUBISZ ROBERT           6 PL-0193-17  1   6    245.17  2161.90

      32 MAKOWSKI-ZBORALSKI      1 PL-0474-15  1   6    244.62  2359.67

      33 JAKUBCZAK ANDRZEJ       6 PL-0474-16  0   6    243.41  2308.71

      34 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ     3 PL-0474-15  0   6    242.94  2049.29

      35 ŁAGÓDKA ANDRZEJ         2 PL0474-17-  1   6    241.22  2133.83

      36 BRZYKCY E.-KLAUZA K.    4 PL-0474-17  1   6    237.25  2333.70

      37 NOWICKI TADEUSZ         6 PL-0474-17  1   6    236.95  2354.04

      38 KAŹMIERCZAK ADAM        1 PL-0474-17  1   6    236.07  2172.54

      39 DUBISZ ROBERT           6 PL0474-15-  1   6    235.62  2310.57

      40 SIKORA ZBIGNIEW         1 PL-0219-15  1   6    235.47  2345.26

      41 ŁUCZAK GRZEGORZ         5 PL-096-17-  1   6    234.15  2231.68

      42 SKORUPKA RAFAŁ          2 PL-0474-15  1   6    233.19  2168.24

      43 ŁUCZAK GRZEGORZ         5 PL-0474-18  1   6    233.02  2218.77

      44 BRZYKCY E.-KLAUZA K.    4 PL-0474-15  0   6    232.83  2333.70

      45 SIKORA ZBIGNIEW         1 PL0474-17-  0   6    232.65  2196.76

      46 ANDRZEJAK RAD.-MARIAN   5 PL-0474-17  1   6    232.49  2268.59

      47 KACZMAREK JAN           4 PL-0474-15  1   6    230.92  2199.94

      48 MAKOWSKI-ZBORALSKI      1 PL-0474-17  1   6    230.89  2158.52

      49 KAŹMIERCZAK ADAM        1 PL0474-16-  1   6    230.15  2133.76

      50 ŁUCZAK GRZEGORZ         5 PL-096-17-  0   6    228.68  2268.69

      51 MAKOWSKI-ZBORALSKI      1 PL0219-13-  1   6    227.14  2234.31

      52 NOWACKI TOMASZ I PIOTR  4 PL-0474-17  0   6    227.06  2235.67

      53 MAKOWSKI-ZBORALSKI      1 PL-0474-15  1   6    226.10  2172.88

      54 ANTOSIK MIROSŁAW-PAWEŁ  1 PL-0474-15  0   6    222.07  2189.99

      55 JUSKOWIAK ROBERT        2 PL-0474-15  1   6    220.55  2049.12

      56 BIERNAT WIESŁAW         3 PL-0474-17  1   6    219.85  2035.34

      57 SIKORA ZBIGNIEW         1 PL0474-16-  0   6    218.86  2158.35

      58 JEŻ MIROSŁAW            2 PL0219-14-  0   6    218.50  2181.35

      59 NOWACKI TOMASZ I PIOTR  4 DV-02522-1  0   6    214.03  2072.88

      60 BARTLEWICZ RADOSŁAW     2 PL-0474-16  0   6    212.94  2208.26

                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-1) Z LOTU :

                 ──────────────────────────────────────────

           KACZMAREK JAN            sek  4   -  3 konk.   178.86 pkt.

           MARCHWACKI PAWEŁ I SYN   sek  3   -  3 konk.   176.86 pkt.

           SKÓRZEWSKI GRZEGORZ      sek  3   -  3 konk.   174.68 pkt.

           JUSKOWIAK ROBERT         sek  2   -  3 konk.   174.18 pkt.

           NOWACKI TOMASZ I PIOTR   sek  4   -  3 konk.   174.12 pkt.

 

 

                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-2) Z LOTU :

                 ──────────────────────────────────────────

           ŁAGÓDKA ANDRZEJ          sek  2   -  3 konk.   179.57 pkt.

           KACZMAREK JAN            sek  4   -  3 konk.   178.86 pkt.

           KAŹMIERCZAK ADAM         sek  1   -  3 konk.   178.29 pkt.

           SKORUPKA RAFAŁ           sek  2   -  3 konk.   178.28 pkt.

           BARTLEWICZ RADOSŁAW      sek  2   -  3 konk.   177.89 pkt.