- 1 -

 

 

 

 

                              LISTA KONKURSOWA 14/2019

 

 

                  POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH

                                Oddziału GOSTYŃ

 

                 z lotu gołębi starych, odbytego z miejscowości

 

                                   DRACHTEN 3

 

       ─────────────────────────────────────────────────────────────────────

                       LOT ZALICZANY do MISTRZOSTWA POLSKI

 

       Data odbytego lotu                               - 28.07.2019 rok

       Odległość do punktu średniego oddziału           - 757520 [m]

       Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi - 06°05'53.0"-53°06'31.0"

       Godzina wypuszczenia gołębi do lotu              - 6:00:00

       Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi             - SŁONECZNIE        

       Pogoda w miejscu przylotu gołębi                 - SŁONECZNIE        

       Punkty stałe za konkurs                          - 80.00

       Ilość hodowców biorących udział w locie          - 30

       Ilość gołębi wypuszczonych do lotu               - 323

       Ilość konkursów (baza 1:5)                       - 65

       Ilość konkursów (baza 1:4)                       - 81

       Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie  - 1-19:14:35

       Prędkość pierwszego gołębia w konkursie          - 981.92 [m/min.]

       Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie  - 2- 9:56:56

       Prędkość ostatniego gołębia w konkursie          - 575.22 [m/min.]

       Średni czas trwania konkursu                     - 9h.5m.27s.

       Czas przetwarzania lotu : 2019-07-29 / 23:50:46

 

 

                    ┌───────────────┬───┬─────┬─────┬─────┐

                    │    SEKCJA     │Hod│WłGoł│Konk.│% Ngr│

                    ├───────────────┼───┼─────┼─────┼─────┤

                    │PIASKI         │  4│   59│    9│ 15.3│

                    │KROBIA         │  7│  100│   21│ 21.0│

                    │KRZEMIENIEWO   │  6│   21│    3│ 14.3│

                    │KOBYLIN        │  7│   88│   20│ 22.7│

                    │BOREK WLKP.    │  3│   29│    3│ 10.3│

                    │GOSTYŃ         │  3│   26│    9│ 34.6│

                    ├───────────────┼───┼─────┼─────┼─────┤

                    │ RAZEM ODDZIAŁ │ 30│  323│   65│ 20.0│

                    └───────────────┴───┴─────┴─────┴─────┘

 

         SEKRETARZ                                           PREZES

   28.07.2019.-DRACHTEN 3               - 2 -

┌───┬──────────────────────┬─┬────────┬─┬──────────┬──────────┬────────┬──────┬─────┬──────┐

│Lp.│NAZWISKO HODOWCY      │s│ W- K- S│S│OBRĄCZKA R│CZAS PRZYL│V/Tskor.│COEFIC│PUNKT│ODLEGŁ│

├───┼──────────────────────┼─┼────────┼─┼──────────┼──────────┼────────┼──────┼─────┼──────┤

   1 KACZMAREK JAN          4 11- 6- 3 C PL0474-14- 1-19:14:35   981.92   3.10 80.00 780220

   2 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 26- 8- 3 C PL-0474-15 1-19:26:12   943.51   6.19 79.84 760660

   3 DUBISZ ROBERT          6  8- 2- 2 C PL-0100-15 1-19:45:59   911.11   9.29 79.69 752560

   4 KACZMAREK JAN          4 < 2>  12 C PL-0474-15 1-20:23:20   903.73  12.38 79.53 780220

   5 BIERNAT DARIUSZ        2  9- 4- 3 C PL0474-17- 1-20:03:11   899.75  15.48 79.38 758650

   6 SIKORA ZBIGNIEW        1 27- 4- 2 C PL0474-17- 1-20:15:35   886.41  18.58 79.22 758400

   7 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 20- 5- 3 C PL-0474-18 1-20:37:31   879.00  21.67 79.06 771340

   8 GŁOWISZYN JAN          4  6- 2- 2 C PL-0413-14 2-05:50:35  5:09:32  24.77 78.91 788310

   9 BIERNAT DARIUSZ        2 < 2>  10 C PL-0474-15 2-05:29:00  5:27:30  27.86 78.75 758650

  10 BIERNAT DARIUSZ        2 < 3>  55 C PL0219-14- 2-05:29:34  5:28:04  30.96 78.59 758650

  11 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 < 2>  13 C PL-0474-15 2-06:16:12  5:57:46  34.06 78.44 771340

  12 KACZMAREK JAN          4 < 3>  19 C PL-0474-15 2-06:31:59  6:01:43  37.15 78.28 780220

  13 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 < 3>  34 C PL-0474-15 2-06:20:10  6:01:44  40.25 78.13 771340

  14 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 < 2>  25 - PL-0474-15 2-06:26:26  6:22:15  43.34 77.97 760660

  15 NOWICKI TADEUSZ        6  8- 4- 2 C PL0474-15- 2-06:28:18  6:33:48  46.44 77.81 753390

  16 NOWICKI TADEUSZ        6 < 2>  31 C PL-0219-13 2-06:37:38  6:43:08  49.54 77.66 753390

  17 BIERNAT WIESŁAW        3 10- 3- 1 - PL-0474-17 2-06:12:52  6:44:04  52.63 77.50 734120

  18 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 27- 3- 2 G PL0474-17- 2-06:35:23  6:44:17  55.73 77.34 750840

  19 KACZMAREK JAN          4 < 4>  35 C PL-0474-17 2-07:15:15  6:44:59  58.82 77.19 780220

  20 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 19- 4- 2 C PL0219-14- 2-06:45:34  6:49:33  61.92 77.03 754530

  21 DUBISZ ROBERT          6 < 2>---- C PL0474-15- 2-06:51:42  6:58:19  65.02 76.88 752560

  22 SIKORA ZBIGNIEW        1 < 2>  26 C PL0219-14- 2-07:05:28  7:04:18  68.11 76.72 758400

  23 BIERNAT WIESŁAW        3 < 2>  27 C PL-0474-17 2-06:36:51  7:08:03  71.21 76.56 734120

  24 SKORUPKA RAFAŁ         2 16- 6- 3 C PL0219-14- 2-07:06:19  7:11:04  74.30 76.41 753960

  25 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 < 3>  32 C PL-0474-15 2-07:17:09  7:12:58  77.40 76.25 760660

  26 SIKORA ZBIGNIEW        1 < 3>  60 - PL0474-17- 2-07:22:32  7:21:22  80.50 76.09 758400

  27 BIERNAT WIESŁAW        3 < 3>---- - PL-0474-17 2-06:57:36  7:28:48  83.59 75.94 734120

  28 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 < 2>  49 C PL0219-13- 2-07:27:46  7:31:45  86.69 75.78 754530

  29 MARCINKOWSKI SYLWESTER 5  4- 1- 1 C PL0219-12- 2-07:47:47  7:34:59  89.78 75.63 767120

  30 SKORUPKA RAFAŁ         2 < 2>  33 - PL-0474-15 2-07:30:26  7:35:11  92.88 75.47 753960

  31 NOWICKI TADEUSZ        6 < 3>  59 - PL0219-12- 2-07:30:57  7:36:27  95.98 75.31 753390

  32 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 < 4>  36 C PL-0474-16 2-07:43:07  7:38:56  99.07 75.16 760660

  33 SKORUPKA RAFAŁ         2 < 3>  50 C PL-0474-15 2-07:41:14  7:45:59 102.17 75.00 753960

  34 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 < 4>  47 - PL-0474-18 2-08:07:18  7:48:52 105.26 74.84 771340

  35 KACZMAREK JAN          4 < 5>  41 - PL-0474-15 2-08:22:17  7:52:01 108.36 74.69 780220

  36 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 < 5>  42 - PL-0474-15 2-07:57:07  7:52:56 111.46 74.53 760660

  37 JAKUBCZAK ANDRZEJ      6 10- 3- 3 C PL0474-15- 2-08:02:15  8:09:25 114.55 74.38 752150

  38 JAKUBCZAK ANDRZEJ      6 < 2>  51 C PL-0474-17 2-08:03:19  8:10:29 117.65 74.22 752150

  39 DOLINSKI-ZAWIEJA       4  8- 1- 1 C PL-0474-16 2-08:38:07  8:19:41 120.74 74.06 771350

  40 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 < 2>  48 C PL-0474-15 2-08:19:50  8:28:44 123.84 73.91 750840

  41 KACZMAREK JAN          4 < 6>---- - PL0219-11- 2-09:02:47  8:32:31 126.93 73.75 780220

  42 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 < 6>  52 C PL-0474-16 2-08:46:21  8:42:10 130.03 73.59 760660

  43 NOWACKI TOMASZ I PIOTR 4 33- 5- 2 C PL-0474-17 2-09:09:01  8:49:54 133.13 73.44 771860

  44 NOWACKI TOMASZ I PIOTR 4 < 2>  53 - PL-0474-18 2-09:10:19  8:51:12 136.22 73.28 771860

  45 KLEMCZAK LESZEK        4  7- 1- 1 C PL-0474-16 2-09:04:02  8:53:30 139.32 73.13 765420

  46 GŁOWISZYN JAN          4 < 2>---- C PL-0413-14 2-09:36:42  8:55:39 142.41 72.97 788310

  47 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 < 5>---- C PL-0241-16 2-09:16:14  8:57:48 145.51 72.81 771340

  48 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 < 3>---- C PL0219-14- 2-08:49:10  8:58:04 148.61 72.66 750840

  49 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 < 3>  65 - PL0219-13- 2-09:01:37  9:05:36 151.70 72.50 754530

  50 SKORUPKA RAFAŁ         2 < 4>  54 - PL0219-14- 2-09:03:19  9:08:04 154.80 72.34 753960

  51 JAKUBCZAK ANDRZEJ      6 < 3>---- C PL-0474-16 2-09:05:13  9:12:23 157.89 72.19 752150

  52 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 < 7>  61 - PL-0474-16 2-09:18:11  9:14:00 160.99 72.03 760660

  53 NOWACKI TOMASZ I PIOTR 4 < 3>  57 C PL-0417-17 2-09:33:08  9:14:01 164.09 71.88 771860

  54 SKORUPKA RAFAŁ         2 < 5>  58 C PL0219-14- 2-09:11:34  9:16:19 167.18 71.72 753960

  55 BIERNAT DARIUSZ        2 < 4>---- - PL-0219-17 2-09:18:50  9:17:20 170.28 71.56 758650

  56 ŁUCZAK GRZEGORZ        5 16- 1- 1 C PL-096-17- 2-09:41:39  9:25:01 173.37 71.41 769990

  57 NOWACKI TOMASZ I PIOTR 4 < 4>  64 - PL0219-12- 2-09:46:49  9:27:42 176.47 71.25 771860

  58 SKORUPKA RAFAŁ         2 < 6>---- - PL0219-12- 2-09:23:26  9:28:11 179.57 71.09 753960

  59 NOWICKI TADEUSZ        6 < 4>---- - PL0219-12- 2-09:22:49  9:28:19 182.66 70.94 753390

  60 SIKORA ZBIGNIEW        1 < 4>---- - PL0474-17- 2-09:39:45  9:38:35 185.76 70.78 758400

   28.07.2019.-DRACHTEN 3               - 3 -

┌───┬──────────────────────┬─┬────────┬─┬──────────┬──────────┬────────┬──────┬─────┬──────┐

│Lp.│NAZWISKO HODOWCY      │s│ W- K- S│S│OBRĄCZKA R│CZAS PRZYL│V/Tskor.│COEFIC│PUNKT│ODLEGŁ│

├───┼──────────────────────┼─┼────────┼─┼──────────┼──────────┼────────┼──────┼─────┼──────┤

  61 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 < 8>---- - PL0219-14- 2-09:43:41  9:39:30 188.85 70.63 760660

  62 MAZUR JÓZEF            5  9- 1- 1 C PL-0474-16 2-10:01:42  9:41:44 191.95 70.47 772500

  63 JANKOWIAK JÓZEF        1  9- 1- 1 C PL0219-14- 2-09:44:08  9:45:07 195.05 70.31 756780

  64 NOWACKI TOMASZ I PIOTR 4 < 5>---- - PL-0474-18 2-10:06:58  9:47:51 198.14 70.16 771860

  65 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 < 4>---- - PL0219-14- 2-09:52:57  9:56:56 201.24 70.00 754530

 ──────────────────── K O N I E C    K O N K U R S U ────────────────────

  66 JAKUBCZAK ANDRZEJ      6 < 4>---- C PL-0474-16 2-09:53:26 10:00:36              752150

  67 ŁUCZAK GRZEGORZ        5 < 2>---- C PL0413-15- 2-10:20:01 10:03:23              769990

  68 ŁUCZAK GRZEGORZ        5 < 3>---- C PL-096-17- 2-10:25:22 10:08:44              769990

  69 MAZUR JÓZEF            5 < 2>---- C PL-0474-15 2-10:30:50 10:10:52              772500

  70 BIERNAT WIESŁAW        3 < 4>---- - PL-0216-11 2-09:44:22 10:15:34              734120

  71 SIKORA ZBIGNIEW        1 < 5>---- - PL0474-17- 2-10:17:22 10:16:12              758400

  72 MAZUR JÓZEF            5 < 3>---- C PL-096-15- 2-10:42:57 10:22:59              772500

  73 SKORUPKA RAFAŁ         2 < 7>---- - PL-0273-15 2-10:21:01 10:25:46              753960

  74 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 < 5>---- - PL-0474-15 2-10:32:50 10:36:49              754530

  75 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 < 9>---- - PL-0474-17 2-10:42:43 10:38:32              760660

  76 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 < 6>---- - PL-0474-17 2-10:59:14 10:40:48              771340

  77 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 <10>---- - PL-0474-16 2-10:47:27 10:43:16              760660

  78 SIKORA ZBIGNIEW        1 < 6>---- - PL0474-16- 2-10:44:40 10:43:30              758400

  79 SIKORA ZBIGNIEW        1 < 7>---- - PL0474-16- 2-10:47:30 10:46:20              758400

  80 DUBISZ ROBERT          6 < 3>---- - PL0474-15- 2-10:44:21 10:50:58              752560

  81 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 < 6>---- - PL0219-14- 2-10:50:21 10:54:20              754530

 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:4 --------------------

  82 DOLINSKI-ZAWIEJA       4 < 2>---- - PL0474-15- 2-11:16:03 10:57:37              771350

  83 NOWACKI TOMASZ I PIOTR 4 < 6>---- - PL-0417-18 2-11:16:45 10:57:38              771860

  84 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 <11>---- - PL-0219-12 2-11:02:34 10:58:23              760660

  85 NOWACKI TOMASZ I PIOTR 4 < 7>---- C DV-02522-1 2-11:33:54 11:14:47              771860

  86 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 < 7>---- G PL-0474-17 2-11:33:47 11:15:21              771340

  87 NOWICKI TADEUSZ        6 < 5>---- C PL0219-14- 2-11:13:53 11:19:23              753390

  88 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 < 8>---- - PL0219-12- 2-11:42:00 11:23:34              771340

  89 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 < 9>---- - PL-0474-15 2-11:51:56 11:33:30              771340

  90 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 < 7>---- - PL-0474-15 2-11:37:06 11:41:05              754530

  91 SKORUPKA RAFAŁ         2 < 8>---- - PL0474-17- 2-11:38:09 11:42:54              753960

  92 KLEMCZAK LESZEK        4 < 2>---- C PL0219-13- 2-11:54:38 11:44:06              765420

  93 SIKORA ZBIGNIEW        1 < 8>---- - PL0474-16- 2-11:51:12 11:50:02              758400

  94 MARCINKOWSKI SYLWESTER 5 < 2>---- C PL-0219-13 2-12:04:50 11:52:02              767120

  95 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 <10>---- - PL-0474-15 2-12:11:51 11:53:25              771340

  96 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 <11>---- G PL-0474-17 2-12:20:24 12:01:58              771340

  97 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 <12>---- - PL-0474-16 2-12:07:35 12:03:24              760660

  98 JUSKOWIAK ROBERT       2  9- 0- 0 - PL-0474-16 2-11:38:03 12:05:38              736830

  99 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 <12>---- - PL0474-15- 2-12:24:50 12:06:24              771340

 100 NOWACKI TOMASZ I PIOTR 4 < 8>---- - PL-0474-18 2-12:25:53 12:06:46              771860

 101 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 < 8>---- - PL-0474-15 2-12:08:46 12:12:45              754530

 102 DUBISZ ROBERT          6 < 4>---- C PL0474-15- 2-12:08:00 12:14:37              752560

 103 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 < 4>---- C PL0219-14- 2-12:08:06 12:17:00              750840

 104 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN 3  3- 0- 0 C PL-0474-16 2-11:56:10 12:24:18              736420

 105 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 <13>---- G PL0474-15- 2-12:46:18 12:27:52              771340

 106 SIKORA ZBIGNIEW        1 < 9>---- - PL0474-17- 2-12:30:58 12:29:48              758400

 107 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 < 9>---- - PL-0474-15 2-12:27:11 12:31:10              754530

 108 NOWACKI TOMASZ I PIOTR 4 < 9>---- - PL-0474-17 2-12:53:10 12:34:03              771860

 109 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 < 5>---- - PL0474-17- 2-12:25:44 12:34:38              750840

 110 NOWACKI TOMASZ I PIOTR 4 <10>---- - PL-0417-17 2-12:54:03 12:34:56              771860

 111 NOWACKI TOMASZ I PIOTR 4 <11>---- - PL-0474-17 2-12:58:15 12:39:08              771860

 112 GŁOWISZYN JAN          4 < 3>---- C PL-0413-14 2-13:21:50 12:40:47              788310

 113 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 <13>---- - PL-0474-16 2-12:52:21 12:48:10              760660

 114 JAKUBCZAK ANDRZEJ      6 < 5>---- - PL-0219-09 2-12:44:53 12:52:03              752150

 115 ŁUCZAK GRZEGORZ        5 < 4>---- - PL-096-17- 2-13:14:27 12:57:49              769990

 116 BIERNAT WIESŁAW        3 < 5>---- C PL-0474-17 2-12:30:38 13:01:50              734120

 117 NOWACKI TOMASZ I PIOTR 4 <12>---- - PL-0417-17 2-13:24:48 13:05:41              771860

 118 DUBISZ ROBERT          6 < 5>---- C PL0474-16- 2-13:28:56 13:35:33              752560

 119 MAKOWSKI-ZBORALSKI     1 <10>---- - PL-0474-15 2-13:31:37 13:35:36              754530

 120 JAKUBCZAK ANDRZEJ      6 < 6>---- - PL0474-15- 2-13:37:29 13:44:39              752150

                                            - 4 -

┌───┬──────────────────────┬───────┬───┬────┬────┬─────────────────────────────────────────────┬─────────────────┬───┐

│POZ│   NAZWISKO i IMIĘ    │ODLEGŁ.│WŁ.│POZ.│POZ.│                  KONKURSY                   │      PUNKTY     │Nr │

│PKT│       HODOWCY        │  [m]  │GOŁ│ I  │ II ├──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬───┼────────┬────────┤HOD│

│HOD│                      │       │   │GOŁ.│GOŁ.│ 1│ 2│ 3│ 4│ 5│ 6│ 7│ 8│ 9│10│11│12│13│14│RAZ│ Lot 14 │  RAZEM │   │

├───┼──────────────────────┼───────┼───┼────┼────┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼───┼────────┼────────┼───┤

   1 SKORUPKA RAFAŁ          753960  16   24   30  3  3  3  3  2  3  2  3  3  3  3  3  3  3  40   223.13  1906.37 237

   2 KACZMAREK JAN           780220  11    1    4  3  3  3  3  2  3  3  3  3  2  3  2  3  3  39   237.81  1827.21 406

   3 BARTLEWICZ RADOSŁAW     760660  26    2   14  3  3  2  1  1  3  3  2  3  3  3  3  3  3  36   231.25  1686.82 245

   4 MAKOWSKI-ZBORALSKI      754530  19   20   28  2  3  2  3  3  3  3  2  3  3  3  3  0  2  35   152.81  1650.53 114

   5 ŁUCZAK GRZEGORZ         769990  16   56   67  3  1  3  3  2  3  3  2  3  3  1  3  3  1  34    71.41  1630.07 521

   6 BRZYKCY E.-KLAUZA K.    771340  20    7   11  3  3  3  1  2  3  3  3  2  2  3  2  2  3  35   235.63  1604.90 402

   7 SIKORA ZBIGNIEW         758400  27    6   22  2  3  3  3  2  2  3  3  3  3  3  2  0  2  34   155.94  1574.00 123

   8 MAZUR JÓZEF             772500   9   62   69  2  2  1  2  3  1  3  3  3  3  2  3  0  1  29    70.47  1419.41 516

   9 NOWACKI TOMASZ I PIOTR  771860  33   43   44  3  3  3  3  2  1  1  3  3  3  2  0  3  2  32   145.32  1409.52 413

  10 BIERNAT WIESŁAW         734120  10   17   23  1  1  3  2  3  3  1  2  3  2  2  3  2  1  29    76.56  1364.55 320

  11 DUBISZ ROBERT           752560   8    3   21  2  1  3  3  1  3  2  2  3  1  3  2  2  2  30   156.57  1363.52 618

  12 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN  736420   3  104       2  2  3  3  3  3  3  3  3  0  1  1  3  0  30           1311.07 318

  13 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ     736540                1  3  3  3  3  3  1  3  3  3  2  0  1  -  29           1291.07 319

  14 ŁAGÓDKA ANDRZEJ         750840  27   18   40  2  3  3  3  1  2  1  3  3  1  3  1  1  2  29   146.57  1226.60 225

  15 KLEMCZAK LESZEK         765420   7   45   92  0  3  2  1  1  3  1  3  2  1  3  2  3  1  26    73.13  1154.75 408

  16 OTTO IRENEUSZ           736750                0  3  1  2  2  3  1  2  3  2  2  1  3  -  25           1145.50 316

  17 JUSKOWIAK ROBERT        736830   9   98       1  3  3  3  2  3  2  3  3  0  3  0  2  0  28           1088.67 202

  18 ANDRZEJAK RAD.-MARIAN   770280                1  3  3  3  1  3  3  2  3  1  3  -  -  -  26           1007.89 511

  19 JANKOWIAK JÓZEF         756780   9   63  136  2  2  0  3  1  3  2  2  0  1  2  1  2  1  22    70.31   958.19 127

  20 KAŹMIERCZAK ADAM        754440                2  2  1  3  2  2  2  2  3  1  3  0  -  -  23            940.33 116

  21 JEŻ MIROSŁAW            758680  10  135  149  1  1  2  3  3  2  2  1  2  2  2  0  1  0  22            918.24 212

  22 JAKUBCZAK ANDRZEJ       752150  10   37   38  3  1  1  0  1  2  2  2  1  0  1  2  1  3  20   220.79   913.66 602

  23 NOWICKI TADEUSZ         753390   8   15   16  2  1  0  1  2  3  1  3  1  2  2  0  0  2  20   155.47   909.98 606

  24 MARCINKOWSKI SYLWESTER  767120   4   29   94  1  0  1  1  3  2  2  0  0  1  1  3  1  1  17    75.63   876.77 517

  25 BECZKOWIAK A.& R.       749330                3  2  3  2  3  3  2  -  3  1  0  -  -  -  22            812.17 102

  26 BIERNAT DARIUSZ         758650   9    5    9  2  3  1  0  1  1  1  0  1  3  2  0  0  3  18   236.72   805.01 222

  27 ANTOSIK MIROSŁAW-PAWEŁ  757240   4  146  164  2  3  2  1  2  2  1  0  2  1  2  1  2  0  21            804.85 126

  28 SIKORA SŁAWOMIR         771260                2  3  2  2  0  3  1  2  2  2  2  0  0  -  21            776.53 416

  29 JUSKOWIAK MARCIN        768980                0  0  1  1  2  3  1  2  3  3  0  0  0  -  16            775.70 405

  30 NOWAK R.& PYTEL A.      751570                0  3  2  1  0  3  0  2  0  1  2  3  1  -  18            759.69 101

  31 FECHNER & WAWRZYNIAK    737830                1  1  1  1  1  2  0  2  2  2  1  1  2  -  17            753.88 336

  32 ZIELIŃSKI MARIUSZ       743910   4  167       1  1  3  3  0  1  1  1  1  2  2  1  1  0  18            717.97 302

  33 MATUSZAK HENRYK         741340                0  0  0  1  3  3  1  -  2  2  1  1  -  -  14            684.16 307

  34 CHUDY JAN               756540                2  3  2  2  1  0  2  1  1  0  1  2  0  -  17            609.41 128

  35 FABISIAK ANTONI         771270   3  150       1  1  0  0  1  0  1  0  0  2  2  3  0  0  11            573.11 403

  36 JANKOWSKI F.i A.        746010   1            0  1  1  1  2  3  1  2  0  1  1  0  -  0  13            572.98 314

  37 PIETRASZEWSKI JACEK     740950   2  145       0  3  3  1  0  2  0  1  3  -  3  1  -  0  17            563.55 309

  38 FELEDZIAK TOMASZ        756130                0  3  1  0  0  1  1  1  2  1  3  1  -  -  14            544.81 620

  39 OBROŚLAK MARIUSZ        753180                3  3  3  3  2  3  -  -  -  -  -  -  -  -  17            542.10 621

  40 GŁOWISZYN JAN           788310   6    8   46  2  2  1  0  0  0  0  0  0  1  2  2  0  2  12   151.88   539.59 410

  41 ZAREMBA SLAWOMIR        745890                0  2  1  1  1  1  0  1  0  1  1  2  -  -  11            499.70 313

  42 DOLINSKI-ZAWIEJA        771350   8   39   82  3  1  0  0  1  1  1  1  0  2  0  0  0  1  11    74.06   484.49 424

  43 PŁOCHARCZYK WOJCIECH    739310   1            2  2  2  1  0  2  1  -  -  0  0  2  0  0  12            432.04 306

  44 KRYSICKI GRZEGORZ       751910                1  0  0  1  1  0  2  0  0  0  1  2  -  -   8            406.41 113

  45 PRAŁAT PRZEMYSŁAW       744890                0  1  1  2  1  2  0  1  1  1  -  0  -  -  10            384.89 238

  46 NAWROCIK ANNA I TOMASZ  760830                2  2  2  2  0  2  0  1  2  -  -  -  -  -  13            384.29 133

  47 WABIŃSKI SŁAWOMIR       765710                3  2  2  2  0  1  0  0  0  1  0  1  -  -  12            381.94 418

  48 NOWAK TOMASZ            758230                2  2  3  1  1  2  0  -  0  1  -  -  -  -  12            378.81 132

  49 KAŹMIERCZAK MAREK       753260                1  0  0  2  1  0  0  1  1  2  0  0  -  -   8            377.92 619

  50 KRAMARCZYK A.i M.       767320                2  0  3  3  2  1  0  -  -  -  -  -  -  -  11            374.04 512

  51 PRZYBYŁ TOMASZ          751730                0  1  2  1  1  0  0  1  3  1  0  -  -  -  10            368.38 240

  52 GORWA MARCIN            758400                0  -  0  0  1  1  1  -  0  1  0  2  -  -   6            368.19 121

  53 ŁABĘDZKI EDWARD         767180                2  3  3  3  -  -  1  -  -  -  -  -  -  -  12            366.93 504

  54 MAJCHRZAK DARIUSZ       745760                0  0  0  0  1  1  0  1  1  0  3  1  -  -   8            342.78 326

  55 SNELA PIOTR             758440                0  0  2  1  2  0  0  -  1  1  1  0  0  -   8            339.25 228

  56 MAJEWSKI ALFRED         757160                1  2  0  1  2  0  2  0  1  -  0  -  -  -   9            329.10 111

  57 WIEŁA DARIUSZ           769080                1  0  1  1  2  0  2  0  1  0  0  0  -  -   8            314.30 507

  58 SOBCZYK PAWEŁ           742350                0  0  0  -  1  1  0  1  0  -  1  1  1  -   6            303.71 301

  59 PATERCZYK PAWEŁ         748620                2  2  1  1  1  0  0  0  1  0  0  1  -  -   9            289.23 214

  60 BŁASZYK RADOSŁAW        758460                3  2  1  3  0  2  -  -  -  -  -  -  0  -  11            286.93 206

                                                          - 5 -

┌───┬──────────────────────┬───────┬───┬────┬────┬─────────────────────────────────────────────┬─────────────────┬───┐

│POZ│   NAZWISKO i IMIĘ    │ODLEGŁ.│WŁ.│POZ.│POZ.│                  KONKURSY                   │      PUNKTY     │Nr │

│PKT│       HODOWCY        │  [m]  │GOŁ│ I  │ II ├──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬───┼────────┬────────┤HOD│

│HOD│                      │       │   │GOŁ.│GOŁ.│ 1│ 2│ 3│ 4│ 5│ 6│ 7│ 8│ 9│10│11│12│13│14│RAZ│ Lot 14 │  RAZEM │   │

├───┼──────────────────────┼───────┼───┼────┼────┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼───┼────────┼────────┼───┤

  61 ZAWODNY K.D.            777500                2  0  0  1  2  1  0  0  0  0  0  1  -  -   7            281.70 526

  62 FRĄCKOWIAK ZENON        753480                1  0  0  1  1  0  1  0  1  0  0  1  0  -   6            261.39 205

  63 NOWAKOWSKI ROBERT       784270                2  3  0  1  2  0  -  -  -  -  -  -  -  -   8            224.64 532

  64 KMIECIAK WIESŁAW        752430                0  1  1  0  1  0  1  0  2  0  0  -  -  -   6            211.97 604

  65 WOLNY SŁAWOMIR          780200                1  0  0  1  1  0  0  0  0  -  1  1  -  -   5            208.82 534

  66 MATYSIAK KRYSPIN        767680                0  3  0  2  0  1  0  1  0  -  -  -  -  -   7            206.13 412

  67 STRZELCZYK WACŁAW       788600                3  1  0  0  0  0  0  1  0  1  0  0  -  -   6            189.79 407

  68 WERBIŃSKI J.i J.        771120                0  1  1  1  1  0  1  0  0  0  0  -  -  -   5            184.64 513

  69 HELINSKI EMANUEL        784030                0  1  1  1  0  1  0  0  -  0  0  1  0  -   5            179.94 431

  70 TERKA KAROL             767800                0  0  0  0  3  0  0  0  -  0  0  -  -  -   3            166.59 529

  71 KLOZIŃSKI GRZEGORZ      763360                1  3  0  0  1  1  0  -  0  -  0  0  -  -   6            166.26 105

  72 JĘDRYCZKA JACEK         758610                2  3  2  1  0  0  0  0  0  -  0  -  -  -   8            163.63 216

  73 SEREK KRZYSZTOF         773380                -  0  2  1  -  2  0  -  0  0  -  -  -  -   5            156.31 520

  74 KACZMAREK ZBIGNIEW      743550                0  2  2  0  1  0  -  0  0  -  0  -  0  -   5            143.60 322

  75 TEODORCZYK HENRYK       753610                2  0  0  0  0  0  0  0  0  0  1  1  -  -   4            135.00 610

  76 KLOZIŃSKI DARIUSZ       763360                2  0  0  0  2  0  0  -  -  -  0  0  -  -   4            126.14 131

  77 DOPIERAŁA WALDEMAR      764190                1  0  2  1  0  1  -  -  0  0  0  -  -  -   5            123.59 503

  78 SNADNY DARIUSZ          788600                1  1  1  0  0  0  1  0  0  0  0  0  -  -   4            109.95 429

  79 KAZMIERCZAK ROBERT      782660                1  1  2  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -   4             89.75 527

  80 SZYMANSKA DOROTA        729970                0  0  1  0  0  2  -  0  0  -  -  -  0  -   3             89.12 328

  81 MEHR TADEUSZ            736380                0  0  0  1  1  0  0  -  0  -  -  -  -  -   2             84.72 317

  82 TWARDOWSKI PAWEŁ        767540                -  0  1  0  0  0  1  0  -  -  -  -  -  -   2             74.69 531

  83 BUGZEL MICHAŁ           757270                1  0  0  0  1  0  0  0  0  0  0  0  -  -   2             74.00 129

  84 WOŹNA LUCYNA I TOMASZ   782450                1  0  0  0  0  0  1  -  -  -  -  -  -  -   2             67.41 420

  85 NOWAK MALGORZATA        747580                1  0  2  0  0  0  -  -  0  -  0  -  -  -   3             59.76 310

  86 KRYSICKA MARIANNA       752450                0  2  1  0  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -   3             51.39 115

  87 BRZESKOT MARIAN         751000   3            -  0  0  0  0  0  1  -  0  0  0  0  0  0   1             50.50 219

  88 WOLNIAK MARIAN          770420                1  0  0  1  -  0  -  -  0  -  -  -  -  -   2             43.50 423

  89 PIASNY WITOLD           772000                1  1  0  -  0  -  0  -  -  -  -  -  -  -   2             31.92 415

  90 RAJEWSKI HENRYK         752560                0  0  0  1  0  0  0  0  0  0  0  -  -  -   1             30.09 608

  91 WOŹNIAK MICHAŁ          759870                -  1  -  0  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -   1             23.47 124

  92 CHOSZCZ MICHAL          772510                0  1  0  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -   1             16.59 536

                                 DRUGA PUNKTACJA        - 6 -

┌───┬──────────────────────┬──┬─────────────────────────────────────────────┬─────────────────┐

│Lp.│   NAZWISKO i IMIĘ    │S.│                  KONKURSY                   │ PUNKTY - "nr 2" │

│   │       HODOWCY        │  ├──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬───┼────────┬────────┤

│   │                      │  │ 1│ 2│ 3│ 4│ 5│ 6│ 7│ 8│ 9│10│11│12│13│14│RAZ│ Lot 14 │  RAZEM │

├───┼──────────────────────┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼───┼────────┼────────┤

   1 SKORUPKA RAFAŁ          2  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  42   226.88  2095.26

   2 SIKORA ZBIGNIEW         1  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  42   232.03  2081.59

   3 KACZMAREK JAN           4  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  42   237.81  2074.58

   4 BRZYKCY E.-KLAUZA K.    4  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  42   235.63  2072.37

   5 ŁAGÓDKA ANDRZEJ         2  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  42   223.91  2068.15

   6 NOWACKI TOMASZ I PIOTR  4  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  42   218.60  2064.78

   7 MAKOWSKI-ZBORALSKI      1  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  42   225.31  2062.14

   8 BARTLEWICZ RADOSŁAW     2  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  42   234.06  2034.64

   9 BIERNAT WIESŁAW         3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  42   230.00  2007.81

  10 DUBISZ ROBERT           6  3  3  3  3  3  3  3  3  3  2  3  3  3  2  40   156.57  1934.55

  11 ŁUCZAK GRZEGORZ         5  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  1  40    71.41  1917.44

  12 JUSKOWIAK ROBERT        2  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  0  39           1787.30

  13 JAKUBCZAK ANDRZEJ       6  3  3  3  3  3  3  3  3  3  1  3  3  3  3  40   220.79  1778.51

  14 NOWICKI TADEUSZ         6  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  1  2  3  39   230.78  1770.01

  15 JANKOWIAK JÓZEF         1  3  3  3  3  3  3  3  3  3  1  3  3  3  1  38    70.31  1708.99

  16 MAZUR JÓZEF             5  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  2  3  0  1  36    70.47  1668.31

  17 BIERNAT DARIUSZ         2  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  2  1  1  3  37   236.72  1664.73

  18 JEŻ MIROSŁAW            2  3  3  3  3  3  3  3  2  3  3  3  3  2  0  37           1638.93

  19 OTTO IRENEUSZ           3  2  3  3  3  3  3  1  3  3  2  3  3  3  -  35           1628.70

  20 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  1  3  2  3  0  36           1613.42

  21 KLEMCZAK LESZEK         4  2  3  3  3  1  3  3  3  3  2  3  3  3  1  36    73.13  1603.70

  22 NOWAK R.& PYTEL A.      1  2  3  3  3  3  3  3  3  3  1  3  3  3  -  36           1577.64

  23 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ     3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  3  0  1  -  34           1514.90

  24 ZIELIŃSKI MARIUSZ       3  3  3  3  3  3  3  2  1  3  3  3  1  3  0  34           1404.48

  25 KAŹMIERCZAK ADAM        1  3  3  3  3  3  3  3  3  3  1  3  1  -  -  32           1362.87

  26 ANTOSIK MIROSŁAW-PAWEŁ  1  3  3  3  1  3  3  3  0  3  3  3  2  2  0  32           1347.15

  27 ANDRZEJAK RAD.-MARIAN   5  3  3  3  3  3  3  3  3  3  1  3  -  -  -  31           1245.76

  28 MARCINKOWSKI SYLWESTER  5  1  0  2  3  3  3  3  0  3  2  1  3  1  1  26    75.63  1226.02

  29 KRYSICKI GRZEGORZ       1  3  2  1  1  3  0  3  2  3  3  1  3  -  -  25           1191.86

  30 CHUDY JAN               1  3  3  3  3  3  3  3  3  2  0  1  2  1  -  30           1186.84

  31 KAŹMIERCZAK MAREK       6  3  3  3  3  3  3  3  2  3  3  0  0  -  -  29           1184.05

  32 MATUSZAK HENRYK         3  3  3  2  3  3  3  3  -  3  3  2  1  -  -  29           1152.28

  33 BECZKOWIAK A.& R.       1  3  3  3  3  3  3  3  -  3  1  3  -  -  -  28           1090.77

  34 SIKORA SŁAWOMIR         4  3  3  3  3  0  3  3  2  3  2  2  0  1  -  28           1066.74

  35 JANKOWSKI F.i A.        3  1  3  3  3  3  3  3  3  2  1  1  0  -  0  26           1042.22

  36 JUSKOWIAK MARCIN        4  0  3  3  2  2  3  2  3  3  3  0  0  0  -  24           1021.70

  37 PIETRASZEWSKI JACEK     3  3  3  3  3  2  3  0  3  3  -  3  1  -  0  27           1000.02

  38 FELEDZIAK TOMASZ        6  1  3  3  1  2  3  3  1  3  1  3  1  -  -  25            969.05

  39 PŁOCHARCZYK WOJCIECH    3  3  3  3  3  3  3  1  -  -  0  3  2  1  0  25            961.22

  40 ZAREMBA SLAWOMIR        3  0  3  2  3  3  3  1  2  1  1  1  2  -  -  22            958.36

  41 WABIŃSKI SŁAWOMIR       4  3  3  3  3  2  3  2  0  0  3  0  1  -  -  23            910.75

  42 FECHNER & WAWRZYNIAK    3  1  1  2  1  1  2  0  2  3  2  1  1  2  -  19            806.34

  43 WIEŁA DARIUSZ           5  2  0  3  3  3  2  3  2  2  0  0  0  -  -  20            786.27

  44 NAWROCIK ANNA I TOMASZ  1  3  3  3  3  1  3  1  2  2  -  -  -  -  -  21            744.01

  45 DOLINSKI-ZAWIEJA        4  3  1  0  0  3  1  1  1  0  2  0  2  0  1  15    74.06   740.75

  46 PRZYBYŁ TOMASZ          2  2  3  2  1  3  1  2  2  3  1  0  -  -  -  20            740.27

  47 PRAŁAT PRZEMYSŁAW       2  1  2  3  2  1  2  3  3  1  1  -  0  -  -  19            735.46

  48 GŁOWISZYN JAN           4  2  2  1  0  0  1  0  0  0  2  2  2  0  2  14   151.88   641.73

  49 OBROŚLAK MARIUSZ        6  3  3  3  3  3  3  -  -  -  -  -  -  -  -  18            626.56

  50 PATERCZYK PAWEŁ         2  3  3  3  2  3  1  0  1  1  0  0  1  -  -  18            614.75

  51 FRĄCKOWIAK ZENON        2  3  0  0  1  3  1  2  2  1  0  0  1  0  -  14            603.59

  52 ZAWODNY K.D.            5  3  0  2  2  3  1  3  0  0  0  0  1  -  -  15            595.72

  53 KMIECIAK WIESŁAW        6  3  3  1  0  3  0  3  0  2  1  0  -  -  -  16            594.23

  54 MAJEWSKI ALFRED         1  3  3  0  2  3  1  2  1  1  -  1  -  -  -  17            586.86

  55 NOWAK TOMASZ            1  3  3  3  3  2  3  0  -  0  1  -  -  -  -  18            576.21

  56 SOBCZYK PAWEŁ           3  3  3  0  -  1  2  2  1  0  -  2  1  1  -  16            573.32

  57 FABISIAK ANTONI         4  1  1  0  0  1  0  1  0  0  2  2  3  0  0  11            573.11

  58 KRAMARCZYK A.i M.       5  3  3  3  3  3  3  0  -  -  -  -  -  -  -  18            572.94

  59 PATERSKI MACIEJ         5  0  0  0  2  3  0  3  -  0  -  3  -  1  -  12            560.42

  60 SNELA PIOTR             2  0  3  2  2  2  0  1  -  1  1  1  0  1  -  14            538.03

                                 DRUGA PUNKTACJA        - 7 -

┌───┬──────────────────────┬──┬─────────────────────────────────────────────┬─────────────────┐

│Lp.│   NAZWISKO i IMIĘ    │S.│                  KONKURSY                   │ PUNKTY - "nr 2" │

│   │       HODOWCY        │  ├──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬───┼────────┬────────┤

│   │                      │  │ 1│ 2│ 3│ 4│ 5│ 6│ 7│ 8│ 9│10│11│12│13│14│RAZ│ Lot 14 │  RAZEM │

├───┼──────────────────────┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼───┼────────┼────────┤

  61 MAJCHRZAK DARIUSZ       3  1  0  0  0  3  2  0  1  1  0  3  1  -  -  12            502.42

  62 HELINSKI EMANUEL        4  0  3  2  1  0  1  1  1  -  1  0  2  0  -  12            495.20

  63 WOLNY SŁAWOMIR          5  3  0  0  1  3  0  2  0  0  -  1  1  -  -  11            455.23

  64 STRZELCZYK WACŁAW       4  3  1  0  0  3  0  1  1  0  1  0  0  -  -  10            424.88

  65 ŁABĘDZKI EDWARD         5  3  3  3  3  -  -  1  -  -  -  -  -  -  -  13            391.57

  66 GORWA MARCIN            1  1  -  0  0  1  1  1  -  0  1  0  2  -  -   7            386.24

  67 JĘDRYCZKA JACEK         2  2  3  2  1  2  0  2  0  0  -  0  -  -  -  12            384.30

  68 SEREK KRZYSZTOF         5  -  3  3  2  -  3  0  -  0  0  -  -  -  -  11            329.68

  69 BŁASZYK RADOSŁAW        2  3  3  1  3  0  2  -  -  -  -  -  -  0  -  12            306.00

  70 NOWAKOWSKI ROBERT       5  3  3  1  1  2  0  -  -  -  -  -  -  -  -  10            266.98

  71 WERBIŃSKI J.i J.        5  1  1  1  1  1  0  1  0  0  0  1  -  -  -   7            229.67

  72 BUGZEL MICHAŁ           1  1  0  0  0  1  0  1  0  0  0  0  1  -  -   4            209.23

  73 MEHR TADEUSZ            3  1  0  2  3  1  0  0  -  0  -  -  -  -  -   7            206.40

  74 MATYSIAK KRYSPIN        4  0  3  0  2  0  1  0  1  0  -  -  -  -  -   7            206.13

  75 KACZMAREK ZBIGNIEW      3  1  3  3  0  1  0  -  0  0  -  0  -  0  -   8            191.17

  76 DOPIERAŁA WALDEMAR      5  1  0  3  2  0  1  -  -  0  0  0  -  -  -   7            187.34

  77 TEODORCZYK HENRYK       6  3  0  0  0  0  0  0  0  0  0  2  1  -  -   6            179.68

  78 KLOZIŃSKI GRZEGORZ      1  2  3  0  0  1  1  0  -  0  -  0  0  -  -   7            176.48

  79 TERKA KAROL             5  0  0  0  0  3  0  0  0  -  0  0  -  -  -   3            166.59

  80 KAZMIERCZAK ROBERT      5  3  3  2  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -   8            157.91

  81 WOŹNIAK MICHAŁ          1  -  3  -  2  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -   5            143.90

  82 SNADNY DARIUSZ          4  3  1  1  0  0  0  1  0  0  0  0  0  -  -   6            138.73

  83 SZYMANSKA DOROTA        3  0  0  1  1  0  2  -  0  0  -  -  -  0  -   4            127.88

  84 KLOZIŃSKI DARIUSZ       1  2  0  0  0  2  0  0  -  -  -  0  0  -  -   4            126.14

  85 WOŹNA LUCYNA I TOMASZ   4  3  1  0  0  0  0  1  -  -  -  -  -  -  -   5            121.93

  86 PAWLAK GRAŻYNA          5  -  1  1  2  -  0  -  -  -  -  -  -  -  -   4            109.85

  87 NOWAK MALGORZATA        3  3  1  2  0  0  0  -  -  0  -  0  -  -  -   6            100.77

  88 TWARDOWSKI PAWEŁ        5  -  0  2  0  0  0  1  0  -  -  -  -  -  -   3             95.01

  89 BRZESKOT MARIAN         2  -  0  0  0  0  0  1  -  1  0  0  0  0  0   2             81.72

  90 WOLNIAK MARIAN          4  2  1  0  1  -  0  -  -  0  -  -  -  -  -   4             77.44

  91 KRYSICKA MARIANNA       1  0  2  2  0  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -   4             74.56

  92 KOSMALSKI MARCIN        5  2  0  1  0  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -   3             53.06

  93 PIASNY WITOLD           4  2  1  0  -  0  -  0  -  -  -  -  -  -  -   3             47.18

  94 RAJEWSKI HENRYK         6  0  0  0  1  0  0  0  0  0  0  0  -  -  -   1             30.09

  95 CHOSZCZ MICHAL          5  0  1  0  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -   1             16.59

  96 BARTKOWIAK MACIEJ       3  -  1  0  0  -  0  0  -  -  -  -  -  -  -   1             15.78

                                     - 8 -

                KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH LOTNIKÓW PO LOCIE nr 14

   ┌────┬──────────────────────┬──┬──────────┬──┬────┬────────┬────────┐

   │ Lp.│NAZWISKO IMIĘ  HODOWCY│S.│OBRĄCZKA R│Pł│KONK│ PUNKTY │ KONK-KM│

   ├────┼──────────────────────┼──┼──────────┼──┼────┼────────┼────────┤

       1 KACZMAREK JAN           4 PL-0474-15  1  13    629.16  6101.17

       2 KACZMAREK JAN           4 PL0474-14-  1  12    578.98  5709.88

       3 BARTLEWICZ RADOSŁAW     2 PL-0474-15  0  12    508.12  5085.95

       4 SKORUPKA RAFAŁ          2 PL-0474-15  1  11    527.90  4872.30

       5 SKORUPKA RAFAŁ          2 PL0219-14-  0  11    501.65  4900.65

       6 NOWACKI TOMASZ I PIOTR  4 PL-0474-17  0  10    474.57  4674.90

       7 ŁUCZAK GRZEGORZ         5 PL-096-17-  0  10    465.76  4732.63

       8 NOWACKI TOMASZ I PIOTR  4 PL-0417-17  0  10    427.46  4094.82

       9 BIERNAT WIESŁAW         3 PL-0474-17  1  10    426.37  3907.42

      10 BARTLEWICZ RADOSŁAW     2 PL-0474-15  1  10    421.57  4197.55

      11 MAKOWSKI-ZBORALSKI      1 PL0219-14-  1  10    411.46  3737.75

      12 DUBISZ ROBERT           6 PL0474-15-  1  10    399.29  3906.74

      13 SKORUPKA RAFAŁ          2 PL0219-14-  1  10    389.26  3498.31

      14 SIKORA ZBIGNIEW         1 PL0474-17-  0  10    363.37  3548.12

      15 BRZYKCY E.-KLAUZA K.    4 PL-0474-15  0   9    454.24  4580.17

      16 DUBISZ ROBERT           6 PL0474-15-  1   9    445.23  4416.19

      17 KLEMCZAK LESZEK         4 PL-0474-16  0   9    440.23  4463.72

      18 SKORUPKA RAFAŁ          2 PL-0474-16  1   9    437.07  4074.37

      19 JAKUBCZAK ANDRZEJ       6 PL-0474-16  0   9    426.21  4148.71

      20 MAKOWSKI-ZBORALSKI      1 PL0219-14-  1   9    419.34  4167.54

      21 SIKORA ZBIGNIEW         1 PL0474-17-  1   9    417.20  3787.26

      22 KACZMAREK JAN           4 PL-0474-15  1   9    416.85  4123.23

      23 ŁUCZAK GRZEGORZ         5 PL0413-15-  0   9    412.24  4112.83

      24 SKORUPKA RAFAŁ          2 PL0219-14-  1   9    409.94  3927.84

      25 BARTLEWICZ RADOSŁAW     2 PL-0474-16  0   9    406.04  4085.65

      26 DUBISZ ROBERT           6 PL0474-16-  1   9    393.11  3721.28

      27 BARTLEWICZ RADOSŁAW     2 PL-0474-16  0   9    376.08  3841.48

      28 SIKORA ZBIGNIEW         1 PL0474-16-  0   9    373.28  3600.35

      29 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN  3 PL-0474-17  0   9    373.15  3208.07

      30 DUBISZ ROBERT           6 PL0252-15-  1   9    352.94  3196.81

      31 SKORUPKA RAFAŁ          2 PL0474-17-  1   9    345.00  3161.71

      32 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ     3 PL-0216-16  1   9    340.59  3006.25

      33 SIKORA ZBIGNIEW         1 PL0474-16-  1   9    337.68  3206.32

      34 BARTLEWICZ RADOSŁAW     2 PL-0474-15  0   8    459.02  4572.31

      35 BARTLEWICZ RADOSŁAW     2 PL-0474-16  0   8    432.27  4293.27

      36 BRZYKCY E.-KLAUZA K.    4 PL-0474-15  1   8    431.25  4270.19

      37 BRZYKCY E.-KLAUZA K.    4 PL-0474-18  1   8    420.39  4108.23

      38 ŁUCZAK GRZEGORZ         5 PL-096-16-  1   8    413.24  3974.07

      39 SKORUPKA RAFAŁ          2 PL0219-14-  1   8    402.44  3968.79

      40 BIERNAT WIESŁAW         3 PL0474-18-  1   8    399.22  3715.25

      41 NOWACKI TOMASZ I PIOTR  4 PL-0417-17  0   8    385.62  3966.72

      42 JUSKOWIAK ROBERT        2 PL-0218-13  0   8    379.38  3522.78

      43 MAKOWSKI-ZBORALSKI      1 PL-0474-15  1   8    378.80  3681.94

      44 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ     3 PL-092-15-  0   8    373.95  3283.11

      45 MAKOWSKI-ZBORALSKI      1 PL0219-14-  0   8    373.23  3542.22

      46 ŁUCZAK GRZEGORZ         5 PL-096-17-  0   8    366.06  3745.36

      47 BIERNAT WIESŁAW         3 PL-0474-15  1   8    363.32  3478.76

      48 SKORUPKA RAFAŁ          2 PL0474-17-  0   8    363.01  3405.72

      49 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ     3 PL-0474-15  0   8    358.60  3105.21

      50 MAKOWSKI-ZBORALSKI      1 PL-0474-15  1   8    357.43  3451.91

      51 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ     3 PL-0474-16  0   8    355.79  3052.52

      52 BRZYKCY E.-KLAUZA K.    4 PL-0474-17  1   8    354.55  3459.21

      53 BARTLEWICZ RADOSŁAW     2 PL-0474-16  0   8    347.86  3372.74

      54 NOWACKI TOMASZ I PIOTR  4 PL-0417-17  0   8    344.69  3439.26

      55 JUSKOWIAK ROBERT        2 PL-0474-16  1   8    335.05  2889.76

      56 ŁUCZAK GRZEGORZ         5 PL-096-16-  1   8    331.62  3164.05

      57 MAKOWSKI-ZBORALSKI      1 PL0219-14-  0   8    331.07  3278.00

      58 SIKORA ZBIGNIEW         1 PL0474-17-  0   8    330.83  3067.27

      59 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN  3 PL-0474-15  0   8    324.98  2848.96

      60 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN  3 PL-0474-15  0   8    324.21  2848.96

                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-1) Z LOTU :

                 ──────────────────────────────────────────

           KACZMAREK JAN            sek  4   -  3 konk.   237.81 pkt.

           BIERNAT DARIUSZ          sek  2   -  3 konk.   236.72 pkt.

           BRZYKCY E.-KLAUZA K.     sek  4   -  3 konk.   235.63 pkt.

           BARTLEWICZ RADOSŁAW      sek  2   -  3 konk.   231.25 pkt.

           SKORUPKA RAFAŁ           sek  2   -  3 konk.   223.13 pkt.

 

 

                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-2) Z LOTU :

                 ──────────────────────────────────────────

           KACZMAREK JAN            sek  4   -  3 konk.   237.81 pkt.

           BIERNAT DARIUSZ          sek  2   -  3 konk.   236.72 pkt.

           BRZYKCY E.-KLAUZA K.     sek  4   -  3 konk.   235.63 pkt.

           BARTLEWICZ RADOSŁAW      sek  2   -  3 konk.   234.06 pkt.

           SIKORA ZBIGNIEW          sek  1   -  3 konk.   232.03 pkt.