- 1 -

 

 

 

 

                              LISTA KONKURSOWA 05/2019

 

 

                  POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH

                                Oddziału GOSTYŃ

 

                 z lotu gołębi młodych, odbytego z miejscowości

 

                                     LUDWIGSFELDE

 

       ─────────────────────────────────────────────────────────────────────

                       LOT ZALICZANY do MISTRZOSTWA POLSKI

 

       Data odbytego lotu                               - 22.09.2019 rok

       Odległość do punktu średniego oddziału           - 262790 [m]

       Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi - 13°18'05.8"-52°19'03.1"

       Godzina wypuszczenia gołębi do lotu              - 8:10:08

       Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi             - SŁONECZNIE        

       Pogoda w miejscu przylotu gołębi                 - SŁONECZNIE        

       Punkty stałe za konkurs                          - 35.00

       Ilość hodowców biorących udział w locie          - 68

       Ilość gołębi wypuszczonych do lotu               - 1441

       Ilość konkursów (baza 1:5)                       - 289

       Ilość konkursów (baza 1:4)                       - 361

       Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie  - 11:48:56

       Prędkość pierwszego gołębia w konkursie          - 1181.35 [m/min.]

       Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie  - 12:38:22

       Prędkość ostatniego gołębia w konkursie          - 977.88 [m/min.]

       Średni czas trwania konkursu                     - 0h.46m.17s.

       Czas przetwarzania lotu : 2019-09-23 / 00:00:20

 

 

                    ┌───────────────┬───┬─────┬─────┬─────┐

                    │    SEKCJA     │Hod│WłGoł│Konk.│% Ngr│

                    ├───────────────┼───┼─────┼─────┼─────┤

                    │PIASKI         │ 15│  322│   50│ 15.5│

                    │KROBIA         │ 12│  259│   39│ 15.1│

                    │KRZEMIENIEWO   │ 13│  371│   80│ 21.6│

                    │KOBYLIN        │ 11│  136│   31│ 22.8│

                    │BOREK WLKP.    │  9│  198│   54│ 27.3│

                    │GOSTYŃ         │  8│  155│   35│ 22.6│

                    ├───────────────┼───┼─────┼─────┼─────┤

                    │ RAZEM ODDZIAŁ │ 68│ 1441│  289│ 20.0│

                    └───────────────┴───┴─────┴─────┴─────┘

 

         SEKRETARZ                                           PREZES

   22.09.2019.-LUDWIGSFELDE             - 2 -

┌───┬──────────────────────┬─┬────────┬─┬──────────┬────────┬────────┬──────┬─────┬─────┬──────┐

│Lp.│NAZWISKO HODOWCY      │s│ W- K- S│S│OBRĄCZKA R│T PRZYL.│V/Tskor.│COEFIC│MP-A │PUNKT│ODLEGŁ│

├───┼──────────────────────┼─┼────────┼─┼──────────┼────────┼────────┼──────┼─────┼─────┼──────┤

   1 DUBISZ ROBERT          6 44-18- 5 - PL-DE-19-5 11:48:56  1181.35   0.69 40.00 35.00 258480

   2 ANDRZEJAK RAD.-MARIAN  5 22- 8- 5 S PL0474-19- 12:04:03  1181.19   1.39 39.97 34.97 276300

   3 NOWICKI TADEUSZ        6 10- 4- 4 S PL-0474-19 11:49:55  1179.98   2.08 39.94 34.93 259340

   4 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ    3 56-15- 5 S PL-DE-19-5 11:37:31  1167.50   2.78 39.92 34.90 242120

   5 WOŹNIAK MICHAŁ         1 16- 4- 0 - PL-0474-19 11:58:18  1166.95   3.47 39.89 34.86 266260

   6 ŁUCZAK GRZEGORZ        5 32-14- 5 - PL0474-19- 12:08:09  1161.18   4.16 39.86 34.83 276380

   7 DUBISZ ROBERT          6 < 2>  11 S PL-DE-19-5 11:52:50  1160.66   4.86 39.83 34.79 258480

   8 KOSMALSKI MARCIN       5 24- 7- 5 S PL0474-19- 12:10:01  1160.61   5.55 39.81 34.76 278410

   9 CHOSZCZ MICHAL         5 16- 3- 3 S PL0474-19- 12:10:17  1160.03   6.25 39.78 34.72 278580

  10 KOSMALSKI MARCIN       5 < 2>  13 S PL0474-19- 12:10:15  1159.48   6.94 39.75 34.69 278410

  11 DUBISZ ROBERT          6 < 3>  14 S PL-DE-19-5 11:54:25  1152.47   7.63 39.72 34.65 258480

  12 KAŹMIERCZAK ADAM       1 18- 5- 4 S PL-0474-19 11:56:24  1150.10   8.33 39.69 34.62 260230

  13 KOSMALSKI MARCIN       5 < 3>  22 S PL0474-19- 12:12:13  1150.06   9.02 39.67 34.58 278410

  14 DUBISZ ROBERT          6 < 4>  15 - PL-DE-19-5 11:55:05  1149.06   9.72 39.64 34.55 258480

  15 DUBISZ ROBERT          6 < 5>  19 - PL-DE-19-5 11:55:28  1147.10  10.41 39.61 34.51 258480

  16 SIKORA SŁAWOMIR        4 14- 5- 5 S PL-0474-19 12:11:40  1146.22  11.10 39.58 34.48 276850

  17 ANDRZEJAK RAD.-MARIAN  5 < 2>  62 S PL0474-19- 12:12:27  1140.24  11.80 39.56 34.44 276300

  18 KAŹMIERCZAK ADAM       1 < 2>  49 S PL-0474-19 11:59:27  1134.81  12.49 39.53 34.41 260230

  19 DUBISZ ROBERT          6 < 6>  20 - PL-DE-19-5 11:58:29  1131.95  13.19 39.50 34.38 258480

  20 DUBISZ ROBERT          6 < 7>  21 - PL-0474-19 11:58:42  1130.87  13.88 39.47 34.34 258480

  21 DUBISZ ROBERT          6 < 8>  76 - PL-DE-19-5 11:58:44  1130.71  14.57 39.44 34.31 258480

  22 KOSMALSKI MARCIN       5 < 4>  87 S PL0474-19- 12:17:43  1124.51  15.27 39.42 34.27 278410

  23 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN 3 33-11- 5 S PL-DE-19-5 11:45:23  1124.32  15.96 39.39 34.24 242010

  24 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN 3 < 2>  25 - PL-0474-19 11:45:24  1124.23  16.66 39.36 34.20 242010

  25 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN 3 < 3>  26 - PL-DE-19-5 11:45:26  1124.06  17.35 39.33 34.17 242010

  26 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN 3 < 4>  30 - PL-DE-19-5 11:45:34  1123.36  18.04 39.31 34.13 242010

  27 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 40-12- 5 - PL-DE-19-9 12:17:23  1120.04  18.74 39.28 34.10 276930

  28 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ    3 < 2>  29 - PL-DE-19-5 11:46:32  1118.85  19.43 39.25 34.06 242120

  28 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ    3 < 3>  50 S PL-DE-19-5 11:46:32  1118.85  19.43 39.25 34.06 242120

  30 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN 3 < 5>  33 S PL-DE-19-5 11:46:40  1117.66  20.82 39.19 33.99 242010

  31 FELEDZIAK TOMASZ       6 26- 5- 4 S PL-0104-19 12:04:53  1115.23  21.51 39.17 33.96 261800

  32 ANTOSIK MIROSŁAW-PAWEŁ 1 30- 8- 5 - PL-0474-19 12:06:10  1114.97  22.21 39.14 33.92 263170

  33 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN 3 < 6>  38 - PL-DE-19-5 11:47:53  1111.41  22.90 39.11 33.89 242010

  34 ŁUCZAK GRZEGORZ        5 < 2>  41 - PL-DE-19-5 12:19:11  1109.74  23.59 39.08 33.85 276380

  35 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 49-10- 4 S PL-0474-19 12:01:59  1105.67  24.29 39.06 33.82 256350

  36 WOŹNIAK MICHAŁ         1 < 2>  39 - PL-0474-19 12:11:24  1103.59  24.98 39.03 33.78 266260

  37 SIKORA ZBIGNIEW        1 49- 7- 3 S PL-0474-19 12:10:00  1101.82  25.68 39.00 33.75 264290

  38 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN 3 < 7>  59 S PL-DE-19-5 11:49:47  1101.80  26.37 38.97 33.72 242010

  39 WOŹNIAK MICHAŁ         1 < 3> 103 - PL-0474-19 12:11:49  1101.69  27.06 38.94 33.68 266260

  40 SIKORA ZBIGNIEW        1 < 2> 144 S PL-0474-19 12:10:17  1100.52  27.76 38.92 33.65 264290

  41 ŁUCZAK GRZEGORZ        5 < 3>  42 - PL-DE-19-5 12:21:27  1099.73  28.45 38.89 33.61 276380

  42 ŁUCZAK GRZEGORZ        5 < 4>  56 - PL-DE-19-5 12:21:29  1099.58  29.15 38.86 33.58 276380

  43 PIETURA PRZEMYSLAW     6 16- 5- 5 S PL-0283-19 11:53:37  1095.20  29.84 38.83 33.54 244760

  44 PIETRASZEWSKI JACEK    3 18- 9- 5 - PL-0474-19 11:55:20  1095.12  30.53 38.81 33.51 246620

  45 BIERNAT WIESŁAW        3 29-13- 5 S PL0474-19- 11:49:20  1093.75  31.23 38.78 33.47 239750

  46 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 < 2>  78 - PL-0474-19 12:23:22  1093.58  31.92 38.75 33.44 276930

  47 BECZKOWIAK A.& R.      1 26- 4- 2 - PL-0474-19 12:03:29  1092.95  32.62 38.72 33.40 255040

  48 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 < 2>  70 - PL-0474-19 12:05:12  1090.54  33.31 38.69 33.37 256350

  49 KAŹMIERCZAK ADAM       1 < 3>  86 S PL-0474-19 12:08:52  1090.04  34.00 38.67 33.33 260230

  50 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ    3 < 4>  61 - PL-0474-19 11:52:27  1089.08  34.70 38.64 33.30 242120

  51 SZYMANSKA DOROTA       3 44-14- 5 S PL-0216-19 11:46:36  1088.90  35.39 38.61 33.26 235710

  52 BIERNAT WIESŁAW        3 < 2> 126 S PL-DE-19-5 11:50:25  1088.37  36.09 38.58 33.23 239750

  53 PIETRASZEWSKI JACEK    3 < 2>  93 - PL-0474-19 11:56:47  1088.11  36.78 38.56 33.19 246620

  54 SZYMANSKA DOROTA       3 < 2>  65 S PL-0216-19 11:46:55  1087.31  37.47 38.53 33.16 235710

  55 PIETURA PRZEMYSLAW     6 < 2> 108 S PL-014-19- 11:55:23  1086.62  38.17 38.50 33.13 244760

  56 ŁUCZAK GRZEGORZ        5 < 5>  67 - PL-DE-19-5 12:24:30  1086.54  38.86 38.47 33.09 276380

  57 NAWROCIK ANNA I TOMASZ 1 22- 4- 3 S PL-0474-19 12:15:54  1085.34  39.56 38.44 33.06 266740

  58 DOLINSKI-ZAWIEJA       4 19- 9- 5 S PL-0474-19 12:25:17  1085.09  40.25 38.42 33.02 276860

  59 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN 3 < 8>  60 S PL-DE-19-5 11:53:25  1083.87  40.94 38.39 32.99 242010

  60 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN 3 < 9>  79 - PL-DE-19-5 11:53:27  1083.71  41.64 38.36 32.95 242010

   22.09.2019.-LUDWIGSFELDE             - 3 -

┌───┬──────────────────────┬─┬────────┬─┬──────────┬────────┬────────┬──────┬─────┬─────┬──────┐

│Lp.│NAZWISKO HODOWCY      │s│ W- K- S│S│OBRĄCZKA R│T PRZYL.│V/Tskor.│COEFIC│MP-A │PUNKT│ODLEGŁ│

├───┼──────────────────────┼─┼────────┼─┼──────────┼────────┼────────┼──────┼─────┼─────┼──────┤

  61 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ    3 < 5>  69 - PL-0216-19 11:53:38  1083.31  42.33 38.33 32.92 242120

  62 ANDRZEJAK RAD.-MARIAN  5 < 3> 102 S PLDE-19-11 12:25:12  1083.25  43.03 38.31 32.88 276300

  63 ANTOSIK MIROSŁAW-PAWEŁ 1 < 2>  85 S PL-0474-19 12:13:25  1081.74  43.72 38.28 32.85 263170

  64 WERBIŃSKI J.i J.       5 29- 7- 4 - PL0474-19- 12:26:46  1081.70  44.41 38.25 32.81 277600

  65 SZYMANSKA DOROTA       3 < 3>  82 S PL-0216-19 11:48:19  1080.33  45.11 38.22 32.78 235710

  66 PLOSZAJCZAK ARKADIUSZ  2 27- 5- 3 S PL-0474-19 11:57:43  1077.76  45.80 38.19 32.74 245280

  67 ŁUCZAK GRZEGORZ        5 < 6>  84 S PL-DE-19-5 12:26:36  1077.65  46.50 38.17 32.71 276380

  68 PLOSZAJCZAK ARKADIUSZ  2 < 2> 135 - PL-0474-19 11:57:47  1077.44  47.19 38.14 32.67 245280

  69 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ    3 < 6>  73 S PL-DE-19-5 11:55:14  1075.61  47.88 38.11 32.64 242120

  70 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 < 3> 129 S PL-DE-19-5 12:08:52  1073.79  48.58 38.08 32.60 256350

  71 SKORUPKA RAFAŁ         2 31- 5- 2 - PL-0474-19 12:11:56  1073.12  49.27 38.06 32.57 259480

  72 NAWROCIK ANNA I TOMASZ 1 < 2> 167 S PL-0474-19 12:18:49  1072.61  49.97 38.03 32.53 266740

  73 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ    3 < 7>  74 - PL-0474-19 11:56:05  1071.56  50.66 38.00 32.50 242120

  74 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ    3 < 8>  89 S PL-DE-19-5 11:56:09  1071.25  51.35 37.97 32.47 242120

  75 GORWA MARCIN           1 15- 2- 2 S PL-0474-19 12:16:54  1071.01  52.05 37.94 32.43 264290

  76 DUBISZ ROBERT          6 < 9>  91 - PL-DE-19-5 12:11:32  1070.75  52.74 37.92 32.40 258480

  77 JĘDRYCZKA JACEK        2 20- 6- 5 S PL-0474-19 12:17:01  1069.98  53.44 37.89 32.36 264160

  78 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 < 3>  88 - PL-0474-19 12:28:59  1069.85  54.13 37.86 32.33 276930

  79 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN 3 <10> 195 - PL-DE-19-5 11:56:31  1069.03  54.82 37.83 32.29 242010

  80 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 29- 6- 4 S PL-DE-19-5 12:19:11  1068.74  55.52 37.81 32.26 266170

  81 MEHR TADEUSZ           3 15- 4- 4 S PL-0474-19 11:56:43  1067.91  56.21 37.78 32.22 241970

  82 SZYMANSKA DOROTA       3 < 4>  95 - PL-0216-19 11:51:23  1065.36  56.90 37.75 32.19 235710

  83 CHUDY JAN              1 35- 4- 1 S PL-0474-19 12:16:29  1064.75  57.60 37.72 32.15 262300

  84 ŁUCZAK GRZEGORZ        5 < 7>  99 - PL0474-19- 12:29:52  1064.09  58.29 37.69 32.12 276380

  85 ANTOSIK MIROSŁAW-PAWEŁ 1 < 3> 119 S PL-0474-19 12:17:31  1063.81  58.99 37.67 32.08 263170

  86 KAŹMIERCZAK ADAM       1 < 4> 232 - PL-0474-19 12:14:47  1063.68  59.68 37.64 32.05 260230

  87 KOSMALSKI MARCIN       5 < 5> 189 - PL0474-19- 12:32:03  1062.97  60.37 37.61 32.01 278410

  88 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 < 4>  90 S PL-0241-19 12:30:41  1062.87  61.07 37.58 31.98 276930

  89 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ    3 < 9> 104 - PL-0474-19 11:57:56  1062.86  61.76 37.56 31.94 242120

  90 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 < 5> 120 S PL-0474-19 12:30:44  1062.66  62.46 37.53 31.91 276930

  91 DUBISZ ROBERT          6 <10> 105 - PL-DE-19-5 12:13:25  1062.47  63.15 37.50 31.88 258480

  92 NOWICKI TADEUSZ        6 < 2>  97 S PL-0474-19 12:14:18  1062.14  63.84 37.47 31.84 259340

  93 PIETRASZEWSKI JACEK    3 < 3> 159 S PL-0474-19 12:02:21  1062.03  64.54 37.44 31.81 246620

  94 MAZUR JÓZEF            5 33- 7- 3 - PL0474-19- 12:32:27  1061.88  65.23 37.42 31.77 278550

  95 SZYMANSKA DOROTA       3 < 5> 123 - PL-0216-19 11:52:17  1061.04  65.93 37.39 31.74 235710

  96 WOLNIAK MARIAN         4 10- 2- 2 S PL-0474-19 12:30:25  1060.81  66.62 37.36 31.70 276110

  97 NOWICKI TADEUSZ        6 < 3> 178 S PL-0474-19 12:14:43  1060.33  67.31 37.33 31.67 259340

  98 NOWAK R.& PYTEL A.     1 27- 3- 3 S PL-0474-19 12:13:07  1059.41  68.01 37.31 31.63 257420

  99 ŁUCZAK GRZEGORZ        5 < 8> 100 S PL0474-19- 12:31:07  1059.00  68.70 37.28 31.60 276380

 100 ŁUCZAK GRZEGORZ        5 < 9> 110 - PL0474-19- 12:31:08  1058.93  69.40 37.25 31.56 276380

 101 MARCINKOWSKI SYLWESTER 5 10- 2- 2 S PL0474-19- 12:28:17  1058.88  70.09 37.22 31.53 273350

 102 ANDRZEJAK RAD.-MARIAN  5 < 4> 117 S PL0474-19- 12:31:27  1057.34  70.78 37.19 31.49 276300

 103 WOŹNIAK MICHAŁ         1 < 4>---- - PL-0474-19 12:22:05  1056.80  71.48 37.17 31.46 266260

 104 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ    3 <10> 133 - PL-0474-19 11:59:16  1056.68  72.17 37.14 31.42 242120

 105 DUBISZ ROBERT          6 <11> 107 - PL-DE-19-5 12:14:54  1056.03  72.87 37.11 31.39 258480

 106 MAZUR JÓZEF            5 < 2> 109 - PL0474-19- 12:33:55  1055.98  73.56 37.08 31.35 278550

 107 DUBISZ ROBERT          6 <12> 124 - PL-DE-19-5 12:14:55  1055.95  74.25 37.06 31.32 258480

 108 PIETURA PRZEMYSLAW     6 < 3> 198 S PL-0474-19 12:02:06  1055.15  74.95 37.03 31.28 244760

 109 MAZUR JÓZEF            5 < 3> 112 S PL0474-19- 12:34:10  1054.98  75.64 37.00 31.25 278550

 110 ŁUCZAK GRZEGORZ        5 <10> 114 S PL0474-19- 12:32:10  1054.75  76.34 36.97 31.22 276380

 111 BECZKOWIAK A.& R.      1 < 2> 134 S PL-0474-19 12:12:05  1054.10  77.03 36.94 31.18 255040

 112 MAZUR JÓZEF            5 < 4> 175 - PL0474-19- 12:34:24  1054.05  77.72 36.92 31.15 278550

 113 JEŻ MIROSŁAW           2 16- 2- 2 S PL-DE-19-5 12:20:50  1053.97  78.42 36.89 31.11 264230

 114 ŁUCZAK GRZEGORZ        5 <11> 116 S PL-DE-19-5 12:32:42  1052.61  79.11 36.86 31.08 276380

 115 JĘDRYCZKA JACEK        2 < 2> 132 S PL-0474-19 12:21:06  1052.57  79.81 36.83 31.04 264160

 116 ŁUCZAK GRZEGORZ        5 <12> 171 S PL0474-19- 12:32:45  1052.41  80.50 36.81 31.01 276380

 117 ANDRZEJAK RAD.-MARIAN  5 < 5> 121 S PLDE-19-11 12:32:47  1051.97  81.19 36.78 30.97 276300

 118 TWARDOWSKI PAWEŁ       5  6- 2- 2 S PL0474-19- 12:30:28  1051.65  81.89 36.75 30.94 273780

 119 ANTOSIK MIROSŁAW-PAWEŁ 1 < 4> 143 - PL-0474-19 12:20:26  1051.42  82.58 36.72 30.90 263170

 120 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 < 6> 122 S PL-0474-19 12:33:33  1051.30  83.28 36.69 30.87 276930

   22.09.2019.-LUDWIGSFELDE             - 4 -

┌───┬──────────────────────┬─┬────────┬─┬──────────┬────────┬────────┬──────┬─────┬─────┬──────┐

│Lp.│NAZWISKO HODOWCY      │s│ W- K- S│S│OBRĄCZKA R│T PRZYL.│V/Tskor.│COEFIC│MP-A │PUNKT│ODLEGŁ│

├───┼──────────────────────┼─┼────────┼─┼──────────┼────────┼────────┼──────┼─────┼─────┼──────┤

 121 ANDRZEJAK RAD.-MARIAN  5 < 6> 179 S PLDE-19-11 12:33:02  1050.97  83.97 36.67 30.83 276300

 122 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 < 7> 147 - PL-0474-19 12:33:42  1050.70  84.66 36.64 30.80 276930

 123 SZYMANSKA DOROTA       3 < 6> 130 - PL-0216-19 11:54:33  1050.32  85.36 36.61 30.76 235710

 124 DUBISZ ROBERT          6 <13> 146 S PL-DE-19-5 12:16:24  1049.59  86.05 36.58 30.73 258480

 125 PŁOCHARCZYK WOJCIECH   3 10- 1- 1 S PL-0216-19 12:03:30  1049.42  86.75 36.56 30.69 244900

 126 BIERNAT WIESŁAW        3 < 3> 127 S PL0474-19- 11:58:52  1048.16  87.44 36.53 30.66 239750

 127 BIERNAT WIESŁAW        3 < 4> 140 - PL-0474-19 11:59:08  1046.94  88.13 36.50 30.63 239750

 128 KAŹMIERCZAK MAREK      6  5- 1- 1 S PL-0474-19 12:18:00  1045.64  88.83 36.47 30.59 259180

 129 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 < 4> 162 - PL-DE-19-5 12:15:24  1045.19  89.52 36.44 30.56 256350

 130 SZYMANSKA DOROTA       3 < 7> 141 S PL-0216-19 11:55:43  1044.89  90.22 36.42 30.52 235710

 131 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 < 2> 145 S PL-DE-19-5 12:25:02  1044.21  90.91 36.39 30.49 266170

 132 JĘDRYCZKA JACEK        2 < 3> 202 S PL-0474-19 12:23:21  1043.22  91.60 36.36 30.45 264160

 133 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ    3 <11> 153 S PL-DE-19-5 12:02:18  1042.87  92.30 36.33 30.42 242120

 134 BECZKOWIAK A.& R.      1 < 3> 281 S PL-0474-19 12:14:49  1042.33  92.99 36.31 30.38 255040

 135 PLOSZAJCZAK ARKADIUSZ  2 < 3> 205 S PL-0474-19 12:05:49  1040.72  93.68 36.28 30.35 245280

 136 ZIELIŃSKI MARIUSZ      3 25- 5- 5 S PL-DE-19-5 12:10:07  1040.41  94.38 36.25 30.31 249680

 137 JAKUBCZAK ANDRZEJ      6 18- 1- 1 S PL-0474-19 12:18:24  1039.77  95.07 36.22 30.28 258140

 138 BRZESKOT MARIAN        2 18- 1- 1 S PL-0474-19 12:17:01  1039.03  95.77 36.19 30.24 256520

 139 ZAWODNY K.D.           5 26- 4- 4 S PL0474-19- 12:43:27  1038.98  96.46 36.17 30.21 283970

 140 BIERNAT WIESŁAW        3 < 5> 142 S PL0474-19- 12:01:06  1038.03  97.15 36.14 30.17 239750

 141 SZYMANSKA DOROTA       3 < 8> 176 - PL-0216-19 11:57:21  1037.38  97.85 36.11 30.14 235710

 142 BIERNAT WIESŁAW        3 < 6> 242 S PL-0474-19 12:01:35  1035.86  98.54 36.08 30.10 239750

 143 ANTOSIK MIROSŁAW-PAWEŁ 1 < 5> 206 - PL-0456-19 12:24:21  1035.22  99.24 36.06 30.07 263170

 144 SIKORA ZBIGNIEW        1 < 3> 188 S PL-DE-19-5 12:25:53  1033.39  99.93 36.03 30.03 264290

 145 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 < 3> 226 S PL-0474-19 12:27:50  1032.87 100.62 36.00 30.00 266170

 146 DUBISZ ROBERT          6 <14> 148 - PL-0474-19 12:20:24  1032.82 101.32 35.97 29.97 258480

 147 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 < 8> 149 S PL-0474-19 12:38:20  1032.55 102.01 35.94 29.93 276930

 148 DUBISZ ROBERT          6 <15> 196 - PL-DE-19-5 12:20:34  1032.13 102.71 35.92 29.90 258480

 149 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 < 9> 221 - DV02522-19 12:38:35  1031.59 103.40 35.89 29.86 276930

 150 OTTO IRENEUSZ          3 48- 4- 1 - PL-0216-19 12:05:17  1030.45 104.09 35.86 29.83 242310

 151 MATYSIAK KRYSPIN       4 15- 1- 1 S PL-0474-19 12:35:22  1030.11 104.79 35.83 29.79 273220

 152 DOLINSKI-ZAWIEJA       4 < 2> 174 S PL-0474-19 12:38:55  1030.05 105.48 35.81 29.76 276860

 153 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ    3 <12> 155 S PL-DE-19-5 12:05:17  1029.64 106.18 35.78 29.72 242120

 154 JANKOWIAK JÓZEF        1 14- 4- 0 - PL-DE-19-5 12:25:21  1029.36 106.87 35.75 29.69 262710

 155 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ    3 <13> 169 S PL-DE-19-5 12:05:21  1029.35 107.56 35.72 29.65 242120

 156 JANKOWIAK JÓZEF        1 < 2> 192 - PL-DE-19-5 12:25:27  1028.96 108.26 35.69 29.62 262710

 157 ZAWODNY K.D.           5 < 2> 187 S PL0474-19- 12:46:15  1028.44 108.95 35.67 29.58 283970

 158 HOFFA JAN              6 15- 1- 1 S PL-0474-19 12:24:47  1028.08 109.65 35.64 29.55 261800

 159 PIETRASZEWSKI JACEK    3 < 4> 177 S PL-0474-19 12:10:07  1027.65 110.34 35.61 29.51 246620

 160 WERBIŃSKI J.i J.       5 < 2> 161 - PL0474-19- 12:40:33  1026.56 111.03 35.58 29.48 277600

 161 WERBIŃSKI J.i J.       5 < 3> 201 S PL0474-19- 12:40:35  1026.44 111.73 35.56 29.44 277600

 162 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 < 5> 163 S PL-0474-19 12:19:56  1026.22 112.42 35.53 29.41 256350

 163 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 < 6> 213 - PL-0474-19 12:19:59  1026.02 113.12 35.50 29.38 256350

 164 SKORUPKA RAFAŁ         2 < 2> 197 S PL-0474-19 12:23:05  1025.82 113.81 35.47 29.34 259480

 165 SIKORA SŁAWOMIR        4 < 2> 216 S PL-0474-19 12:40:02  1025.75 114.50 35.44 29.31 276850

 166 WOLNIAK MARIAN         4 < 2>---- S PL-0474-19 12:39:30  1025.03 115.20 35.42 29.27 276110

 167 NAWROCIK ANNA I TOMASZ 1 < 3> 261 S PL-0474-19 12:30:25  1024.81 115.89 35.39 29.24 266740

 168 TWARDOWSKI PAWEŁ       5 < 2>---- S PL0474-19- 12:37:32  1023.86 116.59 35.36 29.20 273780

 169 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ    3 <14> 229 - PL-0474-19 12:06:39  1023.69 117.28 35.33 29.17 242120

 170 OTTO IRENEUSZ          3 < 2> 262 - PL-0216-19 12:06:56  1023.27 117.97 35.31 29.13 242310

 171 ŁUCZAK GRZEGORZ        5 <13> 254 S PL-DE-19-5 12:40:17  1023.06 118.67 35.28 29.10 276380

 172 NOWAK MALGORZATA       3 52- 3- 2 S PL-0216-19 12:17:41  1022.90 119.36 35.25 29.06 253220

 173 MARCINKOWSKI SYLWESTER 5 < 2>---- S PL0474-19- 12:37:24  1022.76 120.06 35.22 29.03 273350

 174 DOLINSKI-ZAWIEJA       4 < 3> 182 S PL-0474-19 12:40:51  1022.69 120.75 35.19 28.99 276860

 175 MAZUR JÓZEF            5 < 5> 217 - PL0474-19- 12:42:35  1022.39 121.44 35.17 28.96 278550

 176 SZYMANSKA DOROTA       3 < 9> 235 S PL-0216-19 12:00:47  1021.94 122.14 35.14 28.92 235710

 177 PIETRASZEWSKI JACEK    3 < 5> 185 - PL-0474-19 12:11:31  1021.69 122.83 35.11 28.89 246620

 178 NOWICKI TADEUSZ        6 < 4>---- S PL-0474-19 12:24:04  1021.29 123.53 35.08 28.85 259340

 179 ANDRZEJAK RAD.-MARIAN  5 < 7> 181 S PLDE-19-11 12:40:41  1021.25 124.22 35.06 28.82 276300

 180 CHUDY JAN              1 < 2> 240 - PL-0474-19 12:27:06  1020.76 124.91 35.03 28.78 262300

   22.09.2019.-LUDWIGSFELDE             - 5 -

┌───┬──────────────────────┬─┬────────┬─┬──────────┬────────┬────────┬──────┬─────┬─────┬──────┐

│Lp.│NAZWISKO HODOWCY      │s│ W- K- S│S│OBRĄCZKA R│T PRZYL.│V/Tskor.│COEFIC│MP-A │PUNKT│ODLEGŁ│

├───┼──────────────────────┼─┼────────┼─┼──────────┼────────┼────────┼──────┼─────┼─────┼──────┤

 181 ANDRZEJAK RAD.-MARIAN  5 < 8>---- S PLDE-19-11 12:40:50  1020.69 125.61 35.00 28.75 276300

 182 DOLINSKI-ZAWIEJA       4 < 4> 219 S PL-0474-19 12:41:23  1020.68 126.30 34.97 28.72 276860

 183 MEHR TADEUSZ           3 < 2> 209 S PL-0474-19 12:07:28  1019.54 127.00 34.94 28.68 241970

 184 PATERCZYK PAWEŁ        2 21- 4- 3 S PL-0474-19 12:19:35  1019.20 127.69 34.92 28.65 254240

 185 PIETRASZEWSKI JACEK    3 < 6> 191 S PL-0474-19 12:12:16  1018.53 128.38 34.89 28.61 246620

 186 KLOZIŃSKI GRZEGORZ     1 15- 2- 2 S PL-DE-19-5 12:34:16  1018.31 129.08 34.86 28.58 268970

 187 ZAWODNY K.D.           5 < 3> 212 S PL0474-19- 12:49:12  1017.57 129.77 34.83 28.54 283970

 188 SIKORA ZBIGNIEW        1 < 4> 207 - PL-0474-19 12:30:01  1016.96 130.46 34.81 28.51 264290

 189 KOSMALSKI MARCIN       5 < 6> 190 S PL0474-19- 12:44:09  1016.03 131.16 34.78 28.47 278410

 190 KOSMALSKI MARCIN       5 < 7>---- - PL0474-19- 12:44:16  1015.60 131.85 34.75 28.44 278410

 191 PIETRASZEWSKI JACEK    3 < 7> 258 S PL-0474-19 12:13:02  1015.32 132.55 34.72 28.40 246620

 192 JANKOWIAK JÓZEF        1 < 3> 244 - PL-DE-19-5 12:28:55  1015.17 133.24 34.69 28.37 262710

 193 PATERCZYK PAWEŁ        2 < 2> 199 S PL-0474-19 12:20:46  1014.39 133.93 34.67 28.33 254240

 194 NOWAK MALGORZATA       3 < 2> 277 - PL-0474-19 12:19:54  1013.83 134.63 34.64 28.30 253220

 195 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN 3 <11>---- S PL-DE-19-5 12:09:01  1013.09 135.32 34.61 28.26 242010

 196 DUBISZ ROBERT          6 <16> 237 S PL-DE-19-5 12:25:42  1011.40 136.02 34.58 28.23 258480

 197 SKORUPKA RAFAŁ         2 < 3> 208 S PL-0474-19 12:26:42  1011.36 136.71 34.56 28.19 259480

 198 PIETURA PRZEMYSLAW     6 < 4> 233 S PL-0283-19 12:12:13  1011.06 137.40 34.53 28.16 244760

 199 PATERCZYK PAWEŁ        2 < 3> 200 S PL-0474-19 12:21:43  1010.56 138.10 34.50 28.13 254240

 200 PATERCZYK PAWEŁ        2 < 4>---- - PL-0474-19 12:21:45  1010.43 138.79 34.47 28.09 254240

 201 WERBIŃSKI J.i J.       5 < 4> 230 S PL-DE-19-5 12:44:53  1010.37 139.49 34.44 28.06 277600

 202 JĘDRYCZKA JACEK        2 < 4> 214 S PL-DE-19-5 12:31:39  1010.11 140.18 34.42 28.02 264160

 203 FELEDZIAK TOMASZ       6 < 2> 204 S PL-0474-19 12:29:19  1010.10 140.87 34.39 27.99 261800

 204 FELEDZIAK TOMASZ       6 < 3> 220 - PL-0474-19 12:29:20  1010.03 141.57 34.36 27.95 261800

 205 PLOSZAJCZAK ARKADIUSZ  2 < 4> 270 - PL-0474-19 12:13:02  1009.80 142.26 34.33 27.92 245280

 206 ANTOSIK MIROSŁAW-PAWEŁ 1 < 6> 211 S PL-DE-19-5 12:30:47  1009.67 142.96 34.31 27.88 263170

 207 SIKORA ZBIGNIEW        1 < 5> 222 - PL-0474-19 12:32:05  1008.93 143.65 34.28 27.85 264290

 208 SKORUPKA RAFAŁ         2 < 4> 279 - PL-0474-19 12:27:23  1008.67 144.34 34.25 27.81 259480

 209 MEHR TADEUSZ           3 < 3> 234 S PL-0474-19 12:10:02  1008.63 145.04 34.22 27.78 241970

 210 JANKOWSKI F.i A.       3 10- 1- 1 S PL-0474-19 12:19:38  1008.46 145.73 34.19 27.74 251610

 211 ANTOSIK MIROSŁAW-PAWEŁ 1 < 7> 218 S PL-0474-19 12:31:10  1008.19 146.43 34.17 27.71 263170

 212 ZAWODNY K.D.           5 < 4>---- S PL0474-19- 12:51:51  1008.00 147.12 34.14 27.67 283970

 213 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 < 7> 215 - PL-0474-19 12:24:46  1006.74 147.81 34.11 27.64 256350

 214 JĘDRYCZKA JACEK        2 < 5> 266 S PL-DE-19-5 12:32:32  1006.71 148.51 34.08 27.60 264160

 215 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 < 8> 223 S PL-0474-19 12:24:49  1006.54 149.20 34.06 27.57 256350

 216 SIKORA SŁAWOMIR        4 < 3> 259 S PL-0474-19 12:45:27  1005.57 149.90 34.03 27.53 276850

 217 MAZUR JÓZEF            5 < 6> 278 S PL0474-19- 12:47:10  1005.47 150.59 34.00 27.50 278550

 218 ANTOSIK MIROSŁAW-PAWEŁ 1 < 8>---- S PL-0456-19 12:31:58  1005.11 151.28 33.97 27.47 263170

 219 DOLINSKI-ZAWIEJA       4 < 5> 236 S PL-0474-19 12:45:36  1005.06 151.98 33.94 27.43 276860

 220 FELEDZIAK TOMASZ       6 < 4> 263 S PL-DE-19-5 12:30:41  1004.80 152.67 33.92 27.40 261800

 221 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 <10> 224 S PL-0474-19 12:45:45  1004.77 153.37 33.89 27.36 276930

 222 SIKORA ZBIGNIEW        1 < 6> 238 - PL-0474-19 12:33:12  1004.65 154.06 33.86 27.33 264290

 223 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 < 9> 267 - PL-DE-19-5 12:25:18  1004.64 154.75 33.83 27.29 256350

 224 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 <11> 245 - PL-0241-19 12:45:48  1004.58 155.45 33.81 27.26 276930

 225 ZIELIŃSKI MARIUSZ      3 < 2> 249 S PL-0474-19 12:18:54  1003.67 156.14 33.78 27.22 249680

 226 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 < 4> 247 - PL-0474-19 12:35:30  1003.03 156.84 33.75 27.19 266170

 227 CHOSZCZ MICHAL         5 < 2> 250 S PL0474-19- 12:47:54  1002.93 157.53 33.72 27.15 278580

 228 BUGZEL MICHAŁ          1 29- 2- 1 S PL-0474-19 12:32:36  1002.83 158.22 33.69 27.12 263210

 229 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ    3 <15>---- S PL-DE-19-5 12:11:37  1002.64 158.92 33.67 27.08 242120

 230 WERBIŃSKI J.i J.       5 < 5> 231 S PL0474-19- 12:47:12  1001.93 159.61 33.64 27.05 277600

 231 WERBIŃSKI J.i J.       5 < 6> 255 S PL0474-19- 12:47:15  1001.74 160.31 33.61 27.01 277600

 232 KAŹMIERCZAK ADAM       1 < 5>---- S PL-0474-19 12:30:02  1001.27 161.00 33.58 26.98 260230

 233 PIETURA PRZEMYSLAW     6 < 5>---- S PL-0474-19 12:14:36  1001.20 161.69 33.56 26.94 244760

 234 MEHR TADEUSZ           3 < 4>---- S PL-0474-19 12:11:58  1000.57 162.39 33.53 26.91 241970

 235 SZYMANSKA DOROTA       3 <10> 268 - PL-0216-19 12:05:44  1000.47 163.08 33.50 26.88 235710

 236 DOLINSKI-ZAWIEJA       4 < 6> 246 S PL-0474-19 12:46:56  1000.22 163.78 33.47 26.84 276860

 237 DUBISZ ROBERT          6 <17> 269 - PL-DE-19-5 12:28:34  1000.18 164.47 33.44 26.81 258480

 238 SIKORA ZBIGNIEW        1 < 7>---- - PL-0474-19 12:34:23  1000.15 165.16 33.42 26.77 264290

 239 GORWA MARCIN           1 < 2>---- S PL-0474-19 12:34:49   998.51 165.86 33.39 26.74 264290

 240 CHUDY JAN              1 < 3> 289 - PL-DE-19-5 12:32:54   998.22 166.55 33.36 26.70 262300

   22.09.2019.-LUDWIGSFELDE             - 6 -

┌───┬──────────────────────┬─┬────────┬─┬──────────┬────────┬────────┬──────┬─────┬─────┬──────┐

│Lp.│NAZWISKO HODOWCY      │s│ W- K- S│S│OBRĄCZKA R│T PRZYL.│V/Tskor.│COEFIC│MP-A │PUNKT│ODLEGŁ│

├───┼──────────────────────┼─┼────────┼─┼──────────┼────────┼────────┼──────┼─────┼─────┼──────┤

 241 FABISIAK ANTONI        4 10- 1- 1 S PL-0474-19 12:47:37   997.75 167.24 33.33 26.67 276860

 242 BIERNAT WIESŁAW        3 < 7> 251 - PL-DE-19-5 12:10:36   997.02 167.94 33.31 26.63 239750

 243 BUGZEL MICHAŁ          1 < 2>---- - PL-0474-19 12:34:32   995.50 168.63 33.28 26.60 263210

 244 JANKOWIAK JÓZEF        1 < 4>---- - PL-DE-19-5 12:34:27   993.92 169.33 33.25 26.56 262710

 245 BRZYKCY E.-KLAUZA K.   4 <12>---- S PL-0474-19 12:48:49   993.71 170.02 33.22 26.53 276930

 246 DOLINSKI-ZAWIEJA       4 < 7> 274 - PL-0474-19 12:48:48   993.52 170.71 33.19 26.49 276860

 247 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 < 5> 253 - PL-0474-19 12:38:08   993.17 171.41 33.17 26.46 266170

 248 JEŻ MIROSŁAW           2 < 2>---- S PL-0474-19 12:36:29   992.04 172.10 33.14 26.42 264230

 249 ZIELIŃSKI MARIUSZ      3 < 3> 276 S PL-DE-19-5 12:22:14   990.40 172.80 33.11 26.39 249680

 250 CHOSZCZ MICHAL         5 < 3>---- S PL0474-19- 12:51:29   990.15 173.49 33.08 26.35 278580

 251 BIERNAT WIESŁAW        3 < 8> 252 S PL-DE-19-5 12:12:22   989.75 174.18 33.06 26.32 239750

 252 BIERNAT WIESŁAW        3 < 9> 271 - PL-0474-19 12:12:24   989.61 174.88 33.03 26.28 239750

 253 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 < 6>---- S PL-DE-19-5 12:39:22   988.62 175.57 33.00 26.25 266170

 254 ŁUCZAK GRZEGORZ        5 <14>---- S PL-DE-19-5 12:49:42   988.60 176.27 32.97 26.22 276380

 255 WERBIŃSKI J.i J.       5 < 7>---- - PL0474-19- 12:51:21   987.14 176.96 32.94 26.18 277600

 256 MAJEWSKI ALFRED        1 15- 1- 1 S PL-0474-19 12:36:41   986.98 177.65 32.92 26.15 263080

 257 JUSKOWIAK MARCIN       4  8- 1- 1 S PL-0474-19 12:48:32   986.89 178.35 32.89 26.11 274750

 258 PIETRASZEWSKI JACEK    3 < 8> 282 S PL-0474-19 12:20:05   986.68 179.04 32.86 26.08 246620

 259 SIKORA SŁAWOMIR        4 < 4> 265 S PL-0474-19 12:50:44   986.64 179.74 32.83 26.04 276850

 260 NOWAK R.& PYTEL A.     1 < 2> 264 S DV-05511-1 12:31:04   986.54 180.43 32.81 26.01 257420

 261 NAWROCIK ANNA I TOMASZ 1 < 4>---- - PL-0474-19 12:40:31   986.53 181.12 32.78 25.97 266740

 262 OTTO IRENEUSZ          3 < 3> 273 S PL-0216-19 12:15:50   986.20 181.82 32.75 25.94 242310

 263 FELEDZIAK TOMASZ       6 < 5>---- S PLDE-19-11 12:35:42   985.82 182.51 32.72 25.90 261800

 264 NOWAK R.& PYTEL A.     1 < 3>---- S PL-DE-19-5 12:31:18   985.65 183.21 32.69 25.87 257420

 265 SIKORA SŁAWOMIR        4 < 5>---- S PL-0474-19 12:51:22   984.41 183.90 32.67 25.83 276850

 266 JĘDRYCZKA JACEK        2 < 6>---- S PL-0474-19 12:38:30   984.33 184.59 32.64 25.80 264160

 267 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 <10>---- - PL-0474-19 12:30:39   984.01 185.29 32.61 25.76 256350

 268 SZYMANSKA DOROTA       3 <11> 285 S PL-0216-19 12:09:51   983.29 185.98 32.58 25.73 235710

 269 DUBISZ ROBERT          6 <18>---- S PL-DE-19-5 12:33:11   982.63 186.68 32.56 25.69 258480

 270 PLOSZAJCZAK ARKADIUSZ  2 < 5>---- S PL-0474-19 12:19:47   982.50 187.37 32.53 25.66 245280

 271 BIERNAT WIESŁAW        3 <10> 272 - PL-0474-19 12:14:13   982.25 188.06 32.50 25.63 239750

 272 BIERNAT WIESŁAW        3 <11> 275 S PL-0474-19 12:14:16   982.05 188.76 32.47 25.59 239750

 273 OTTO IRENEUSZ          3 < 4>---- - PL-0216-19 12:16:58   981.67 189.45 32.44 25.56 242310

 274 DOLINSKI-ZAWIEJA       4 < 8> 280 S PL-0474-19 12:52:10   981.66 190.15 32.42 25.52 276860

 275 BIERNAT WIESŁAW        3 <12> 284 - PL-DE-19-5 12:14:25   981.44 190.84 32.39 25.49 239750

 276 ZIELIŃSKI MARIUSZ      3 < 4> 283 S PL-0474-19 12:24:35   981.25 191.53 32.36 25.45 249680

 277 NOWAK MALGORZATA       3 < 3>---- S PL-0474-19 12:28:18   980.84 192.23 32.33 25.42 253220

 278 MAZUR JÓZEF            5 < 7>---- S PL0474-19- 12:54:14   980.46 192.92 32.31 25.38 278550

 279 SKORUPKA RAFAŁ         2 < 5>---- - PL-0474-19 12:34:48   980.40 193.62 32.28 25.35 259480

 280 DOLINSKI-ZAWIEJA       4 < 9>---- S PL-0474-19 12:52:39   979.98 194.31 32.25 25.31 276860

 281 BECZKOWIAK A.& R.      1 < 4>---- - PL-0474-19 12:30:24   979.92 195.00 32.22 25.28 255040

 282 PIETRASZEWSKI JACEK    3 < 9>---- S PL-0474-19 12:21:53   979.62 195.70 32.19 25.24 246620

 283 ZIELIŃSKI MARIUSZ      3 < 5>---- S PL-DE-19-5 12:25:02   979.52 196.39 32.17 25.21 249680

 284 BIERNAT WIESŁAW        3 <13>---- - PL-DE-19-5 12:15:04   978.84 197.09 32.14 25.17 239750

 285 SZYMANSKA DOROTA       3 <12> 286 - PL-0216-19 12:11:00   978.59 197.78 32.11 25.14 235710

 286 SZYMANSKA DOROTA       3 <13> 288 S PL-0216-19 12:11:02   978.46 198.47 32.08 25.10 235710

 287 KLOZIŃSKI GRZEGORZ     1 < 2>---- S PL-DE-19-5 12:45:02   978.43 199.17 32.06 25.07 268970

 288 SZYMANSKA DOROTA       3 <14>---- S PL-0216-19 12:11:04   978.32 199.86 32.03 25.03 235710

 289 CHUDY JAN              1 < 4>---- - PL-0474-19 12:38:22   977.88 200.56 32.00 25.00 262300

 ──────────────────── K O N I E C    K O N K U R S U ────────────────────

 290 PRZYBYŁ TOMASZ         2 15- 0- 0 S PL-0474-19 12:33:18   977.52                    257250

 291 ŁAGÓDKA ANDRZEJ        2 <11>---- - PL-0474-19 12:32:35   976.76                    256350

 292 BARTLEWICZ RADOSŁAW    2 < 7>---- S PL-0474-19 12:42:54   975.82                    266170

 293 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN 3 <12>---- S PL-DE-19-5 12:18:18   975.19                    242010

 294 MEHR TADEUSZ           3 < 5>---- S PL-0474-19 12:18:21   974.83                    241970

 295 ŁUCZAK GRZEGORZ        5 <15>---- S PL0474-19- 12:53:56   973.86                    276380

 296 SKORUPKA RAFAŁ         2 < 6>---- - PL-0474-19 12:37:04   972.08                    259480

 297 OTTO IRENEUSZ          3 < 5>---- S PL-0216-19 12:19:33   971.51                    242310

 298 OTTO IRENEUSZ          3 < 6>---- - PL-0216-19 12:19:35   971.38                    242310

 299 ZAWODNY K.D.           5 < 5>---- S PL0474-19- 13:03:28   968.08                    283970

 300 SIKORA ZBIGNIEW        1 < 8>---- - PL-0474-19 12:43:10   967.98                    264290

                               - 7 -

┌───┬──────────────────────┬───────┬───┬────┬────┬──────────────────┬────────────────┬───┐

│POZ│   NAZWISKO i IMIĘ    │ODLEGŁ.│WŁ.│POZ.│POZ.│     KONKURSY     │     PUNKTY     │Nr │

│PKT│       HODOWCY        │  [m]  │GOŁ│ I  │ II ├──┬──┬──┬──┬──┬───┼───────┬────────┤HOD│

│HOD│                      │       │   │GOŁ.│GOŁ.│ 1│ 2│ 3│ 4│ 5│RAZ│ Lot 5 │  RAZEM │   │

├───┼──────────────────────┼───────┼───┼────┼────┼──┼──┼──┼──┼──┼───┼───────┼────────┼───┤

   1 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ     242120  56    4   28  5  5  5  5  5  25  164.49   622.77 319

   2 SZYMANSKA DOROTA        235710  44   51   54  5  5  5  5  5  25  158.64   589.66 328

   3 ŁUCZAK GRZEGORZ         276380  32    6   34  5  5  5  5  5  25  157.62   582.85 521

   4 BIERNAT WIESŁAW         239750  29   45   52  5  5  5  5  5  25  157.63   576.86 320

   5 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN  242010  33   23   24  5  5  5  2  5  22  163.20   547.85 318

   6 DUBISZ ROBERT           258480  44    1    7  5  3  5  5  5  23  154.09   542.19 618

   7 JĘDRYCZKA JACEK         264160  20   77  115  5  5  4  5  5  24  149.47   541.15 216

   8 KAŹMIERCZAK ADAM        260230  18   12   18  5  2  5  5  4  21  129.34   536.43 116

   9 SIKORA ZBIGNIEW         264290  49   37   40  5  4  5  5  3  22   97.43   531.10 123

  10 BARTLEWICZ RADOSŁAW     266170  29   80  131  5  5  5  5  4  24  119.00   506.81 245

  11 BRZYKCY E.-KLAUZA K.    276930  40   27   46  4  1  5  5  5  20  152.05   479.91 402

  12 ANTOSIK MIROSŁAW-PAWEŁ  263170  30   32   63  5  1  3  5  5  19  147.99   458.70 126

  13 DOLINSKI-ZAWIEJA        276860  19   58  152  2  5  5  4  5  21  147.92   456.43 424

  14 NOWICKI TADEUSZ         259340  10    3   92  0  5  5  5  4  19  127.29   449.15 606

  15 PŁOCHARCZYK WOJCIECH    244900  10  125  312  5  4  4  5  1  19   30.69   435.94 306

  16 PATERCZYK PAWEŁ         254240  21  184  193  3  4  5  5  3  20   85.11   432.62 214

  17 SIKORA SŁAWOMIR         276850  14   16  165  5  3  5  3  5  21  143.19   429.28 416

  18 ŁAGÓDKA ANDRZEJ         256350  49   35   48  4  3  5  2  4  18  123.40   421.98 225

  19 OTTO IRENEUSZ           242310  48  150  170  5  3  5  5  1  19   25.94   413.20 316

  20 MAZUR JÓZEF             278550  33   94  106  5  4  2  5  3  19   84.13   401.42 516

  21 ANDRZEJAK RAD.-MARIAN   276300  22    2   17  5  2  0  4  5  16  164.75   384.74 511

  22 ZIELIŃSKI MARIUSZ       249680  25  136  225  0  3  3  5  5  16  134.58   381.00 302

  23 KOSMALSKI MARCIN        278410  24    8   10  -  -  5  5  5  15  166.77   379.86 519

  24 PIETRASZEWSKI JACEK     246620  18   44   53  5  -  5  3  5  18  144.41   377.06 309

  25 FELEDZIAK TOMASZ        261800  26   31  203  1  4  3  4  4  16  115.25   371.46 620

  26 BECZKOWIAK A.& R.       255040  26   47  111  5  3  -  5  2  15   61.56   352.32 102

  27 PIETURA PRZEMYSLAW      244760  16   43   55  0  5  0  3  5  13  153.05   347.76 615

  28 MARCINKOWSKI SYLWESTER  273350  10  101  173  2  5  2  4  2  15   60.56   343.44 517

  29 GORWA MARCIN            264290  15   75  239  4  3  2  5  2  16   59.17   340.03 121

  30 JEŻ MIROSŁAW            264230  16  113  248  4  4  3  3  2  16   57.53   337.93 212

  31 ZAWODNY K.D.            283970  26  139  157  5  5  0  1  4  15  116.00   306.97 526

  32 NAWROCIK ANNA I TOMASZ  266740  22   57   72  3  5  -  2  3  13   94.83   302.26 133

  33 SKORUPKA RAFAŁ          259480  31   71  164  3  0  5  3  2  13   57.53   299.98 237

  34 PLOSZAJCZAK ARKADIUSZ   245280  27   66   68  1  4  3  2  3  13   88.75   295.19 241

  35 KLOZIŃSKI GRZEGORZ      268970  15  186  287  0  2  3  5  2  12   53.65   292.30 105

  36 CHUDY JAN               262300  35   83  180  2  0  5  5  1  13   32.15   260.29 128

  37 MEHR TADEUSZ            241970  15   81  183  3  1  4  0  4  12  115.59   258.55 317

  38 JUSKOWIAK MARCIN        274750   8  257  468  5  4  2  1  1  13   26.11   257.89 405

  39 WOLNIAK MARIAN          276110  10   96  166  1  4  1  3  2  11   60.97   240.20 423

  40 WERBIŃSKI J.i J.        277600  29   64  160  2  2  0  3  4  11  111.56   236.16 513

  41 HOFFA JAN               261800  15  158  376  2  5  3  1  1  12   29.55   232.85 601

  42 KRAMARCZYK A.i M.       273580                3  4  1  3  -  11           226.43 512

  43 MATYSIAK KRYSPIN        273220  15  151  500  0  2  5  2  1  10   29.79   222.19 412

  44 JANKOWSKI F.i A.        251610  10  210  313  1  3  5  0  1  10   27.74   209.73 314

  45 JANKOWIAK JÓZEF         262710  14  154  156  0  2  2  5  0   9           201.89 127

  46 CHOSZCZ MICHAL          278580  16    9  227  0  3  1  2  3   9   88.22   198.78 536

  47 ŁABĘDZKI EDWARD         273400                5  -  4  2  -  11           197.01 504

  48 KRYSICKA MARIANNA       258240                1  4  3  2  -  10           190.88 115

  49 KAŹMIERCZAK MAREK       259180   5  128       2  0  3  3  1   9   30.59   187.10 619

  50 NOWAK R.& PYTEL A.      257420  27   98  260  2  -  -  3  3   8   83.51   184.78 101

  51 JAKUBCZAK ANDRZEJ       258140  18  137  350  0  4  1  2  1   8   30.28   163.39 602

  52 NOWAK MALGORZATA        253220  52  172  194  4  -  3  0  2   9   54.48   161.51 310

  53 FABISIAK ANTONI         276860  10  241  559  2  0  3  2  1   8   26.67   158.45 403

  54 FRĄCKOWIAK ZENON        258990  12  321  409  1  4  3  0  0   8           155.85 205

  55 GRONEK DAWID            238490  21  380  454  5  -  1  2  0   8           152.06 323

  56 BIERNAT DARIUSZ         264200                1  -  5  1  -   7           140.11 222

  57 TWARDOWSKI PAWEŁ        273780   6  118  168  3  2  0  0  2   7   60.14   139.59 531

  58 BARTKOWIAK MACIEJ       243540                3  2  3  0  -   8           139.02 303

  59 POPRAWSKI PAWEL         246940                0  2  5  -  -   7           130.63 332

  60 MAJEWSKI ALFRED         263080  15  256  476  5  -  -  1  1   7   26.15   124.35 111

                                    - 8 -

┌───┬──────────────────────┬───────┬───┬────┬────┬──────────────────┬────────────────┬───┐

│POZ│   NAZWISKO i IMIĘ    │ODLEGŁ.│WŁ.│POZ.│POZ.│     KONKURSY     │     PUNKTY     │Nr │

│PKT│       HODOWCY        │  [m]  │GOŁ│ I  │ II ├──┬──┬──┬──┬──┬───┼───────┬────────┤HOD│

│HOD│                      │       │   │GOŁ.│GOŁ.│ 1│ 2│ 3│ 4│ 5│RAZ│ Lot 5 │  RAZEM │   │

├───┼──────────────────────┼───────┼───┼────┼────┼──┼──┼──┼──┼──┼───┼───────┼────────┼───┤

  61 TERKA KAROL             274050                0  5  0  1  -   6           122.99 529

  62 KACZMAREK JAN           285750                2  -  1  3  -   6           113.13 406

  63 PRZYBYŁ TOMASZ          257250  15  290  507  1  1  4  -  0   6           111.48 240

  64 NOWAKOWSKI ROBERT       290170                3  2  0  -  -   5            87.47 532

  65 BUGZEL MICHAŁ           263210  29  228  243  0  3  0  0  1   4   27.12    80.22 129

  66 MATUSZAK HENRYK         247020  10  381       2  -  2  -  0   4            62.24 307

  67 SOBCZYK PAWEŁ           248050                2  2  -  -  -   4            59.68 301

  68 SNADNY DARIUSZ          294130   6  339  342  0  1  1  1  0   3            59.35 429

  69 GŁOWISZYN JAN           293840   5  447       1  1  1  0  0   3            51.84 410

  70 KRYSICKI GRZEGORZ       257800                0  3  0  -  -   3            51.73 113

  71 BRZESKOT MARIAN         256520  18  138  311  -  0  -  1  1   2   30.24    50.91 219

  72 WIEŁA DARIUSZ           275740                1  2  0  -  -   3            50.29 507

  73 STRZELCZYK WACŁAW       294130   6  485  553  0  2  1  0  0   3            49.60 407

  74 TEODORCZYK HENRYK       259570                2  1  0  0  -   3            47.73 610

  75 DOPIERAŁA WALDEMAR      270350                2  -  1  0  -   3            38.55 503

  76 FRĄCKOWIAK MIROSŁAW     274470                0  1  1  -  -   2            38.06 525

  77 WIECZOREK FRANCISZEK    266220                -  0  2  0  -   2            36.94 209

  78 NOWAK TOMASZ            264140   8            1  0  -  1  0   2            36.66 132

  79 ZAREMBA SLAWOMIR        251490                1  1  -  -  -   2            31.57 313

  80 PIASNY WITOLD           277510   3  546  572  0  0  0  1  0   1            24.79 415

  81 WOŹNIAK MICHAŁ          266260  16    5   36  -  1  -  0  0   1            22.78 124

  82 KMIECIAK WIESŁAW        258350  21            -  0  1  0  0   1            18.32 604

  83 DOLATOWSKI STANISŁAW    264030   3  382       0  1  0  0  0   1            16.86 130

  84 KLOZIŃSKI DARIUSZ       268970                0  1  -  0  -   1            16.31 131

  85 KAROLEWICZ MIECZYSŁAW   257490                0  1  -  0  -   1            16.27 107

  86 WOLNY SŁAWOMIR          286150                -  1  -  -  -   1            15.65 534

  87 HOROSZ WIESŁAW          256410                0  1  -  -  -   1            15.49 217

  88 DOPIERAŁA DARIA         253970                1  0  -  -  -   1            15.27 243

  89 HELINSKI EMANUEL        289540                1  0  -  0  -   1            13.56 431

     CIEŚLAK CYRYL           256240  12            0  0  0  0  0                      211

     KRONSZMYT JACEK         259550   9            0  0  0  0  0                      208

                         DRUGA PUNKTACJA        - 9 -

      ┌───┬──────────────────────┬──┬──────────────────┬─────────────────┐

      │Lp.│   NAZWISKO i IMIĘ    │S.│     KONKURSY     │ PUNKTY - "nr 2" │

      │   │       HODOWCY        │  ├──┬──┬──┬──┬──┬───┼────────┬────────┤

      │   │                      │  │ 1│ 2│ 3│ 4│ 5│RAZ│ Lot  5 │  RAZEM │

      ├───┼──────────────────────┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼───┼────────┼────────┤

         1 DUBISZ ROBERT           6  5  5  5  5  5  25   173.50   653.59

         2 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ     3  5  5  5  5  5  25   169.24   649.34

         3 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN  3  5  5  5  5  5  25   170.73   648.50

         4 SIKORA ZBIGNIEW         1  5  5  5  5  5  25   153.79   638.56

         5 ŁUCZAK GRZEGORZ         5  5  5  5  5  5  25   168.96   634.57

         6 SZYMANSKA DOROTA        3  5  5  5  5  5  25   163.13   634.50

         7 KAŹMIERCZAK ADAM        1  5  5  5  5  5  25   161.39   634.29

         8 BRZYKCY E.-KLAUZA K.    4  5  5  5  5  5  25   163.76   618.22

         9 ANDRZEJAK RAD.-MARIAN   5  5  5  5  5  5  25   164.75   600.85

        10 ŁAGÓDKA ANDRZEJ         2  5  5  5  5  5  25   159.76   594.98

        11 BIERNAT WIESŁAW         3  5  5  5  5  5  25   158.16   588.38

        12 OTTO IRENEUSZ           3  5  5  5  5  4  24   110.46   581.97

        13 JĘDRYCZKA JACEK         2  5  5  5  5  5  25   149.47   579.24

        14 ANTOSIK MIROSŁAW-PAWEŁ  1  5  5  3  5  5  23   159.82   573.40

        15 MAZUR JÓZEF             5  5  5  5  5  5  25   154.48   563.89

        16 BARTLEWICZ RADOSŁAW     2  5  5  5  5  5  25   146.40   548.97

        17 PATERCZYK PAWEŁ         2  5  5  5  5  4  24   113.20   547.52

        18 FELEDZIAK TOMASZ        6  5  5  5  5  5  25   143.20   534.92

        19 CHUDY JAN               1  5  5  5  5  4  24   112.63   515.55

        20 ZIELIŃSKI MARIUSZ       3  5  5  3  5  5  23   134.58   507.58

        21 SIKORA SŁAWOMIR         4  5  5  5  3  5  23   143.19   488.15

        22 SKORUPKA RAFAŁ          2  5  2  5  4  5  21   143.26   469.21

        23 NOWICKI TADEUSZ         6  1  5  5  5  4  20   127.29   465.52

        24 BECZKOWIAK A.& R.       1  5  5  -  5  4  19   120.24   462.94

        25 PŁOCHARCZYK WOJCIECH    3  5  5  4  5  1  20    30.69   460.57

        26 MEHR TADEUSZ            3  5  5  4  2  4  20   115.59   458.23

        27 DOLINSKI-ZAWIEJA        4  2  5  5  4  5  21   147.92   457.94

        28 PIETRASZEWSKI JACEK     3  5  -  5  5  5  20   156.91   451.42

        29 GORWA MARCIN            1  5  4  4  5  2  20    59.17   427.88

        30 NAWROCIK ANNA I TOMASZ  1  5  5  -  4  4  18   120.80   424.88

        31 JANKOWIAK JÓZEF         1  5  4  2  5  4  20   114.24   421.11

        32 PIETURA PRZEMYSLAW      6  5  5  0  3  5  18   153.05   415.34

        33 PLOSZAJCZAK ARKADIUSZ   2  3  5  4  2  5  19   149.34   412.30

        34 KRAMARCZYK A.i M.       5  5  5  5  5  -  20            412.07

        35 MARCINKOWSKI SYLWESTER  5  5  5  3  4  2  19    60.56   402.72

        36 NOWAK MALGORZATA        3  5  -  5  5  3  18    82.78   399.40

        37 KOSMALSKI MARCIN        5  -  -  5  5  5  15   170.31   394.92

        38 KLOZIŃSKI GRZEGORZ      1  5  3  3  5  2  18    53.65   387.70

        39 WERBIŃSKI J.i J.        5  3  5  0  5  5  18   146.84   384.38

        40 JEŻ MIROSŁAW            2  5  5  3  3  2  18    57.53   380.15

        41 WOŹNIAK MICHAŁ          1  -  5  -  4  4  13   133.78   356.26

        42 ZAWODNY K.D.            5  5  5  0  1  4  15   116.00   343.96

        43 JANKOWSKI F.i A.        3  5  5  5  0  1  16    27.74   320.84

        44 ŁABĘDZKI EDWARD         5  5  -  5  5  -  15            311.33

        45 NOWAK R.& PYTEL A.      1  5  -  -  5  3  13    83.51   303.39

        46 MATYSIAK KRYSPIN        4  2  4  5  2  1  14    29.79   299.10

        47 JAKUBCZAK ANDRZEJ       6  4  5  3  2  1  15    30.28   290.20

        48 JUSKOWIAK MARCIN        4  5  5  2  1  1  14    26.11   276.60

        49 HOFFA JAN               6  5  5  3  1  1  15    29.55   270.69

        50 GRONEK DAWID            3  5  -  5  3  0  13            270.36

        51 KAŹMIERCZAK MAREK       6  5  0  3  3  1  12    30.59   247.77

        52 KRYSICKA MARIANNA       1  2  5  3  3  -  13            243.32

        53 WOLNIAK MARIAN          4  1  4  1  3  2  11    60.97   240.20

        54 KACZMAREK JAN           4  5  -  4  4  -  13            227.75

        55 POPRAWSKI PAWEL         3  5  2  5  -  -  12            214.22

        56 KRYSICKI GRZEGORZ       1  5  5  1  -  -  11            202.88

        57 FRĄCKOWIAK ZENON        2  3  5  3  0  0  11            199.81

        58 CHOSZCZ MICHAL          5  0  3  1  2  3   9    88.22   198.78

        59 BARTKOWIAK MACIEJ       3  5  3  3  0  -  11            183.67

        60 FABISIAK ANTONI         4  2  1  3  2  1   9    26.67   175.66

                         DRUGA PUNKTACJA        - 10 -

      ┌───┬──────────────────────┬──┬──────────────────┬─────────────────┐

      │Lp.│   NAZWISKO i IMIĘ    │S.│     KONKURSY     │ PUNKTY - "nr 2" │

      │   │       HODOWCY        │  ├──┬──┬──┬──┬──┬───┼────────┬────────┤

      │   │                      │  │ 1│ 2│ 3│ 4│ 5│RAZ│ Lot  5 │  RAZEM │

      ├───┼──────────────────────┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼───┼────────┼────────┤

        61 BUGZEL MICHAŁ           1  0  4  1  0  2   7    53.72   144.80

        62 BIERNAT DARIUSZ         2  1  -  5  1  -   7            140.11

        63 TWARDOWSKI PAWEŁ        5  3  2  0  0  2   7    60.14   139.59

        64 MAJEWSKI ALFRED         1  5  -  -  1  1   7    26.15   131.69

        65 TERKA KAROL             5  0  5  0  1  -   6            122.99

        66 NOWAKOWSKI ROBERT       5  5  2  0  -  -   7            116.74

        67 PRZYBYŁ TOMASZ          2  1  1  4  -  0   6            111.48

        68 MATUSZAK HENRYK         3  4  -  2  -  0   6             94.34

        69 KMIECIAK WIESŁAW        6  -  0  5  0  0   5             88.19

        70 NOWAK TOMASZ            1  4  0  -  1  0   5             80.61

        71 ZAREMBA SLAWOMIR        3  3  2  -  -  -   5             76.59

        72 DOPIERAŁA WALDEMAR      5  5  -  1  0  -   6             75.04

        73 BRZESKOT MARIAN         2  -  0  -  2  1   3    30.24    72.20

        74 SNADNY DARIUSZ          4  1  1  1  1  0   4             72.19

        75 WIEŁA DARIUSZ           5  1  3  0  -  -   4             71.51

        76 SOBCZYK PAWEŁ           3  2  2  -  -  -   4             59.68

        77 KAŹMIERCZAK ANDRZEJ     6  4  -  -  -  -   4             54.05

        78 WIECZOREK FRANCISZEK    2  -  1  2  0  -   3             53.92

        79 FRĄCKOWIAK MIROSŁAW     5  1  1  1  -  -   3             53.25

        80 GŁOWISZYN JAN           4  1  1  1  0  0   3             51.84

        81 STRZELCZYK WACŁAW       4  0  2  1  0  0   3             49.60

        82 TEODORCZYK HENRYK       6  2  1  0  0  -   3             47.73

        83 PIASNY WITOLD           4  0  0  1  1  0   2             41.07

        84 HOROSZ WIESŁAW          2  0  2  -  -  -   2             31.67

        85 KAROLEWICZ MIECZYSŁAW   1  1  1  -  0  -   2             30.30

        86 KLOZIŃSKI DARIUSZ       1  1  1  -  0  -   2             29.74

        87 DOPIERAŁA DARIA         2  2  0  -  -  -   2             27.23

        88 HELINSKI EMANUEL        4  2  0  -  0  -   2             23.68

        89 DOLATOWSKI STANISŁAW    1  0  1  0  0  0   1             16.86

        90 WOLNY SŁAWOMIR          5  -  1  -  -  -   1             15.65

                                     - 11 -

                KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH LOTNIKÓW PO LOCIE nr 5

   ┌────┬──────────────────────┬──┬──────────┬────┬────────┬────────┐

   │ Lp.│NAZWISKO IMIĘ  HODOWCY│S.│OBRĄCZKA R│KONK│ PUNKTY │ KONK-KM│

   ├────┼──────────────────────┼──┼──────────┼────┼────────┼────────┤

       1 KAŹMIERCZAK ADAM        1 PL-0474-19   5    129.97   950.59

       2 SIKORA ZBIGNIEW         1 PL-0474-19   5    128.48   970.27

       3 ANDRZEJAK RAD.-MARIAN   5 PL0474-19-   5    122.11  1029.66

       4 DUBISZ ROBERT           6 PL-DE-19-5   5    120.71   941.12

       5 SIKORA ZBIGNIEW         1 PL-0474-19   5    120.36   970.27

       6 PŁOCHARCZYK WOJCIECH    3 PL-0216-19   5    119.57   875.94

       7 DOLINSKI-ZAWIEJA        4 PL-0474-19   5    113.04  1036.87

       8 ŁAGÓDKA ANDRZEJ         2 PL-DE-19-5   5    111.80   934.64

       9 ŁAGÓDKA ANDRZEJ         2 PL-0474-19   5    110.96   934.64

      10 BRZYKCY E.-KLAUZA K.    4 PL-0241-19   5    106.82  1035.61

      11 BIERNAT WIESŁAW         3 PL-DE-19-5   5    103.42   849.68

      12 BRZYKCY E.-KLAUZA K.    4 PL-0474-19   5    102.12  1035.61

      13 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN  3 PL-DE-19-5   4    107.55   745.00

      14 ŁUCZAK GRZEGORZ         5 PL-DE-19-5   4    102.26   877.37

      15 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ     3 PL-DE-19-5   4    101.35   671.74

      16 BRZYKCY E.-KLAUZA K.    4 PL-0474-19   4    101.28   844.57

      17 MARCHWACKI PAWEŁ I SYN  3 PL-DE-19-5   4    100.02   745.00

      18 JĘDRYCZKA JACEK         2 PL-0474-19   4     98.68   833.84

      19 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ     3 PL-DE-19-5   4     97.76   671.74

      20 SZYMANSKA DOROTA        3 PL-0216-19   4     97.23   679.16

      21 FELEDZIAK TOMASZ        6 PL-0104-19   4     97.10   783.68

      22 NOWICKI TADEUSZ         6 PL-0474-19   4     96.84   811.08

      23 SZYMANSKA DOROTA        3 PL-0216-19   4     96.36   679.16

      24 ŁUCZAK GRZEGORZ         5 PL-DE-19-5   4     96.17   840.36

      25 ŁUCZAK GRZEGORZ         5 PL-DE-19-5   4     96.07   877.37

      26 BRZYKCY E.-KLAUZA K.    4 PL-0474-19   4     94.58   844.57

      27 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ     3 PL-DE-19-5   4     94.02   705.70

      28 JĘDRYCZKA JACEK         2 PL-0474-19   4     93.27   833.84

      29 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ     3 PL-DE-19-5   4     92.73   671.74

      30 BIERNAT WIESŁAW         3 PL-0474-19   4     92.41   695.83

      31 BIERNAT WIESŁAW         3 PL-DE-19-5   4     92.13   735.39

      32 SZYMANSKA DOROTA        3 PL-0216-19   4     91.06   679.16

      33 SIKORA ZBIGNIEW         1 PL-0474-19   4     89.03   705.98

      34 ŁUCZAK GRZEGORZ         5 PL0474-19-   4     88.38   840.36

      35 SIKORA ZBIGNIEW         1 PL-0474-19   4     87.34   705.98

      36 DUBISZ ROBERT           6 PL-DE-19-5   4     87.18   682.64

      37 ŁUCZAK GRZEGORZ         5 PL0474-19-   4     86.86   752.66

      38 BARTLEWICZ RADOSŁAW     2 PL-DE-19-5   4     86.77   802.80

      39 KAŹMIERCZAK ADAM        1 PL-0474-19   4     85.69   690.36

      40 CHUDY JAN               1 PL-0474-19   4     85.39   824.18

      41 BIERNAT WIESŁAW         3 PL-0474-19   4     85.35   661.74

      42 ŁAGÓDKA ANDRZEJ         2 PL-0474-19   4     83.66   678.29

      43 SKÓRZEWSKI GRZEGORZ     3 PL-DE-19-5   4     83.61   620.09

      44 PATERCZYK PAWEŁ         2 PL-0474-19   4     83.15   719.58

      45 SIKORA ZBIGNIEW         1 PL-0474-19   4     82.80   758.26

      46 OTTO IRENEUSZ           3 PL-0216-19   4     82.53   621.21

      47 BIERNAT WIESŁAW         3 PL0474-19-   4     82.39   661.74

      48 ŁUCZAK GRZEGORZ         5 PL-DE-19-5   4     82.23   752.66

      49 DUBISZ ROBERT           6 PL-DE-19-5   4     80.48   682.64

      50 JUSKOWIAK MARCIN        4 PL-0474-19   4     80.19   748.38

      51 SIKORA ZBIGNIEW         1 PL-0474-19   4     80.13   705.98

      52 JEŻ MIROSŁAW            2 PL-DE-19-5   4     79.59   708.65

      53 SIKORA SŁAWOMIR         4 PL-0474-19   4     79.04   844.27

      54 BRZYKCY E.-KLAUZA K.    4 PL-0474-19   4     78.25   758.68

      55 PATERCZYK PAWEŁ         2 PL-0474-19   4     77.88   667.77

      56 NAWROCIK ANNA I TOMASZ  1 PL-0474-19   4     77.33   802.57

      57 SZYMANSKA DOROTA        3 PL-0216-19   4     75.95   644.89

      58 KLOZIŃSKI GRZEGORZ      1 PL-0474-19   4     75.68   726.71

      59 MAZUR JÓZEF             5 PL0474-19-   4     74.78   762.28

      60 ŁUCZAK GRZEGORZ         5 PL-DE-19-5   4     71.33   752.66

                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-1) Z LOTU :

                 ──────────────────────────────────────────

           KOSMALSKI MARCIN         sek  5   -  5 konk.   166.77 pkt.

           ANDRZEJAK RAD.-MARIAN    sek  5   -  5 konk.   164.75 pkt.

           SKÓRZEWSKI GRZEGORZ      sek  3   -  5 konk.   164.49 pkt.

           MARCHWACKI PAWEŁ I SYN   sek  3   -  5 konk.   163.20 pkt.

           SZYMANSKA DOROTA         sek  3   -  5 konk.   158.64 pkt.

 

 

                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-2) Z LOTU :

                 ──────────────────────────────────────────

           DUBISZ ROBERT            sek  6   -  5 konk.   173.50 pkt.

           MARCHWACKI PAWEŁ I SYN   sek  3   -  5 konk.   170.73 pkt.

           KOSMALSKI MARCIN         sek  5   -  5 konk.   170.31 pkt.

           SKÓRZEWSKI GRZEGORZ      sek  3   -  5 konk.   169.24 pkt.

           ŁUCZAK GRZEGORZ          sek  5   -  5 konk.   168.96 pkt.

 

PUCHAR ZDOBYLI KOL. ANDRZEJAK RAD.-MARIAN Z SZYBKOSCIA 1181,19 M/MIN